Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Przerwa w rozgrywkach? smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Pary nastepnej rundy:

FC Valencia (Hiszpania) - Paris Saint-Germain (Francja)
Arsenal London (Anglia) - Boca Juniors Buenos Aires (Argentyna)/FC Barcelona (Hiszpania)
Shooting Stars ( Zimbabwe) - F.C Porto (Portugalia)
Marek Dupnica (Bułgaria) - Colo Colo (Chile)/Izolator Boguchwała (Polska)

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Ale poki co musimy rozegrac dogrywke smile
Colo Colo (Chile) - Izolator Boguchwa³a (Polska)
single choice
1 (47%, 9 Votes)
2 (53%, 10 Votes)
Total Votes: 19
Voting on this poll ends: 28/10/2007 08:48
Boca Juniors Buenos Aires (Argentyna) - FC Barcelona (Hiszpania)
single choice
1 (53%, 10 Votes)
2 (47%, 9 Votes)
Total Votes: 19
Voting on this poll ends: 28/10/2007 08:49

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Glosowac kurde!!!
FC Valencia (Hiszpania) - Paris Saint-Germain (Francja)
single choice
1 (73%, 16 Votes)
2 (27%, 6 Votes)
Total Votes: 22
Voting on this poll ends: 31/10/2007 12:19
Arsenal London (Anglia) - Boca Juniors Buenos Aires (Argentyna)
single choice
1 (61%, 14 Votes)
2 (39%, 9 Votes)
Total Votes: 23
Voting on this poll ends: 31/10/2007 12:20
Shooting Stars ( Zimbabwe) - F.C Porto (Portugalia)
single choice
1 (65%, 15 Votes)
2 (35%, 8 Votes)
Total Votes: 23
Voting on this poll ends: 31/10/2007 12:21
Marek Dupnica (Bu³garia) - Izolator Boguchwa³a (Polska)
single choice
1 (58%, 15 Votes)
2 (42%, 11 Votes)
Total Votes: 26
Voting on this poll ends: 31/10/2007 12:21

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Coś mi się wydaje, że Izolator zagra w finale wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Marek Dupnica - Izolator Boguchwała to taki przedwczesny finał tongue

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Nadszedl czas polfinalow. Do tego etapu rozgrywek dotarly druzyny: FC Valencia Prosto ze slonecznej Hiszpanii, Arsenal London z deszczowej Anglii, Shooting Stars z afrykanskiego Zimbabwe i Marek Dupnica z Bulgarii. Oto pary polfinalowe:
Arsenal London (Anglia) - Shooting Stars ( Zimbabwe)
single choice
1 (57%, 12 Votes)
2 (43%, 9 Votes)
Total Votes: 21
Voting on this poll ends: 03/11/2007 13:55
Marek Dupnica (Bu³garia) - FC Valencia (Hiszpania)
single choice
1 (55%, 12 Votes)
2 (45%, 10 Votes)
Total Votes: 22
Voting on this poll ends: 03/11/2007 13:56

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Skoro ekipa z Bułgarii o "swojsko" brzmiącej nazwie pokonał Izolator, to muszą być naprawdę mocni...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Co jest wygrana, podpis pod nickiem? grin

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Do wielkiego finalu awansowaly 2 druzyny:

Arsenal London (Anglia) i Marek Dupnica (Bułgaria)


Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Zaraz....zaraz.... na jakim stadionie zagramy final?

1. Wembley National Stadium, Anglia, 90 000
[Linked Image]

2. Estadio Alberto J. Armando (La Bombonera), Argentyna, 57 446

[Linked Image]

3. Stadion Dinama, Białoruś, 41 040

[Linked Image]

4.Jornalista Mário Filho (Maracanã), Brazylia, 103 022

[Linked Image]

5. Paphiako Athlítiko Kentro, Cypr, 11 000

[Linked Image]

6. Nou Estadi del Fútbol Club Barcelona (Camp Nou), Hiszpania, 98 600

[Linked Image]

7. Izo Arena, Polska, 1 500

[Linked Image]

8. Jeque Zayed Stadium,Zjednoczone Emiraty Arabskie, 49 500

[Linked Image]

9. Stadio Giuseppe Meazza (Stadio San Siro), Wlochy, 85 700

[Linked Image]

10. Seoul World Cup Stadium (Sangam),Korea Południowa , 66 080

[Linked Image]

Wszystkie informacje pobierane byly ze strony http://stadiony.net/
Ktory stadion wybierasz? podaj numer
single choice
1 (3%, 1 Votes)
2 (3%, 1 Votes)
3 (3%, 1 Votes)
4 (3%, 1 Votes)
5 (0%, 0 Votes)
6 (21%, 6 Votes)
7 (48%, 14 Votes)
8 (3%, 1 Votes)
9 (14%, 4 Votes)
10 (0%, 0 Votes)
Total Votes: 29
Voting on this poll ends: 07/11/2007 09:59

Last edited by Ða Bartek; 04/11/2007 18:55.
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Okazalo sie ze to nie takie proste smile sprobuje poprawic zdjecia bo strona zablokowala tongue

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Sprobuje reszte znalezc pozniej, teraz msuze uciekac. Prosze wchodzic na podana strone, tam sa wszystkie zdjecia stadionow. Jesli ktos mialby troche czasu to moglby wkleic zdjecia tych, ktorych jeszcze nie ma smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
ja proponuje go rozegrac na Stadionie Narodowym w Wawie. smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
A ja na Stade de France

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Wasze denne stadioniki niestety nie zalapaly sie do najlepszej 10 smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Kto posedziuje finalowe spotkanie?

1. Benito Archundia (ur. 21 marca 1966), Meksyk
2. Tofik Bachramow (ur. 1926 w Baku, zm. 12 października 1993), ZSRR grin
3. Horacio Marcelo Elizondo (ur. 4 listopada 1963 w Quilmes), Argentyna
4. Anders Frisk (ur. 18 lutego 1963 w Göteborgu), Szwecja
5. Robert Hoyzer (ur. 28 sierpnia 1979 w Berlinie), Niemcy
6. Walentin Walentinowicz Iwanow (ur. 4 lipca 1961), Rosja
7. Urs Meier (ur. 22 stycznia 1959 w Zurychu), Szwajcaria
8. Markus Merk (ur. 15 marca 1962 w Kaiserslautern), Niemcy
9. ¥ubo¹ Micheµ (ur. 16 maja 1968 w Stropkovie), Słowacja
10.Pierluigi Collina (ur. 13 lutego 1960 w Bolonii), Włochy
11.Jarosław Żyro (ur. 16 kwietnia 1971), Polska
12.Michał Listkiewicz (ur. 20 maja 1953 w Warszawie), Polska
13.Jacek Granat (ur. 22 lutego 1966), Polska
14.Toru Kamikawa (ur. 8 czerwca 1963), Japonia
15.Piotr Aleksandrowicz, Polska
Ktory sedzia?
single choice
1 (0%, 0 Votes)
2 (30%, 8 Votes)
3 (0%, 0 Votes)
4 (0%, 0 Votes)
5 (0%, 0 Votes)
6 (4%, 1 Votes)
7 (0%, 0 Votes)
8 (7%, 2 Votes)
9 (4%, 1 Votes)
10 (22%, 6 Votes)
11 (4%, 1 Votes)
12 (19%, 5 Votes)
13 (7%, 2 Votes)
14 (4%, 1 Votes)
15 (0%, 0 Votes)
Total Votes: 27
Voting on this poll ends: 07/11/2007 11:15

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
jaka bedzie pogoda? :D:D:D:D

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
kto zasiadzie w lozy honorowej laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
zgłaszam protest , co do obsady sędziowskiej , gdzie jest Fryzjer ?

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, burbon, JelineK, rafal08, Lukasz111), 2,466 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,194
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1