Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#165357 04/09/2001 19:21
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
163 Kaparna Valsarna 1.45 8.00 2.20
Unibet 1,55 2,35

Składy:
Kaparna:
1. Shane Parker 5,90
2. Peter Karlsson (K) 9,89
3. Bjarne Pedersen 6,67
4. Rafal Dobrucki 6,95
5. Brian Andersen 6,45
6. Kenneth Nyström 4,32
7. Brian Karger 5,89

Valsarna:
1. Mikael Karlsson (K) 9,68
2. Stefan Dannö 7,38
3. Per Wester 5,06
4. Rune Holta 8,59
5. Sam Ermolenko 7,34
6. Björn G Hansen 4,73
7. Magnus Karlsson 2,51

sam niewiem ale atut własnego toru przemawia raczej za Kaparną.???

Bonus: Unibet
#165358 04/09/2001 19:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
a ja postawie na valsarnę!

#165359 04/09/2001 19:30
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
MACGAJ!
Skąd masz składy kto jedzie w meczu
ja na www.speedway.nu [speedway.nu] nie widziałem składów desygnowanych na najbliższe mecze

#165360 04/09/2001 19:35
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
166 Rospiggarna Smederna 1.15 10.00 3.50 Rospiggarna - Smederna 1.40 14.50 2.75

Rospiggarna
1. Lee Richardson
2. Greg Hancock (K)
3. Erik Stenlund
4. Ryan Sullivan
5. Andreas Jonsson
6. Freddie Eriksson
7. Mattias Karlsson
Smederna
1. Peter Nahlin
2. Magnus Zetterström
3. Scott Nicholls
4. Robert Sawina
5. Billy Hamill (K)
6. John Cook
7. Jonas Davidsson

Obie drużyny w optymalnych składach więc najprawdopodobniej 1.

...w tej kolejce nie widać specjalnych okazji więc lepiej chyba poczekać na coś lepszego.Jedynie w Bysarnie nie jedzie Louis a kurs 1,05 w STS jest odpowiedni do umiejętności obu drużyn.Postawiłbym na to cały swój majątek,ale i tak wszystko zeżre podatek i będe do tyłu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Cze

#165361 04/09/2001 19:40
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]MACGAJ!
Skąd masz składy kto jedzie w meczu
ja na www.speedway.nu [speedway.nu] nie widziałem składów desygnowanych na najbliższe mecze[/qb]

Zobacz http://www.rospiggarna.nu/. i trzeci napis od góry po lewej stronie.
Poza tym jak sie pokręcisz po stronach drużyn to będziesz miał więcej informacji...szkoda ze po szwedzku.

#165362 05/09/2001 16:24
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]a ja postawie na valsarnę![/qb]

...rzutem na taśme.Na trzy wyścigi przed końcem wynik brzmiał 45-39 i goście wygrali końcowe dwa po 5-1 !!!!!!!!!!!!!!!(coś niesamowitego-oddaĆ TAK PEWNE zwycięstwo)
Gratulacje Prem$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ostatnie 3 wyścigi:
14: Karger - Holta - Ermolenko - Parker.
3-3, 45-39.
15: Danno - Holta - Nystrom - Karger. 1-5, 46-44.
16: Mi Karlsson - Ermolenko - P Karlsson - Pedersen. 1-5, 47-49.

#165363 05/09/2001 18:13
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
STS 338 King´s Lynn Eastbourne 1.25 9.00 3.00
TEAMS (probable):

KING'S LYNN: 1. Nicki Pedersen, 2, Tom P Madsen, 3. Niklas Klingberg, 4. Tomasz Bajerski, 5. Jason Crump (C), 6. Freddie Eriksson, 7. Joachim Kugelmann (if fit).

EASTBOURNE: 1. Dean Barker, 2. Toni Svab, 3. David Norris, 4. Brent Werner, 5. Martin Dugard (C), 6. Joonas Kylmakorpi, 7. Roman Povazhny.

LAST TIME THE TWO TEAMS MET IN NORFOLK:
Wednesday 27th June 2001 (Elite League "A") KING'S LYNN 59 EASTBOURNE 31
Scorers:
King's Lynn: Nicki Pedersen 14+1, Tom P Madsen 11+2, Simon Stead (G) 9+1, Rider Replacement, Jason Crump 12, Freddie Eriksson 13+3, Lee Redmond 0
Eastbourne: Shaun Tacey (G) 2, rider replacement, David Norris 0, Brent Werner 6+1, Martin Dugard 9, Joonas Kylmakorpi 11+2, Marcus Andersson 3+1.

...każdy kupon *1,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#165364 05/09/2001 18:18
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
macgaj nie postawiłem na Valsarnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> nie wiem czemu, obstawiłem Indianernę więc muszę poczekać...
GDZIE MOŻNA PATRZEĆ LIVE LIGĘ ANGIELSKĄ ŻUŻLA????????

#165365 05/09/2001 18:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
mecze King's Lynn - Eastbourne i Vargarna - Indianerna maja byc rozegrane dzisiaj. Szwed Niklas Klingberg sie nie sklonuje i pojedzie tylko... no wlasnie gdzie?
Przy braku Klingberga w King's Lynn i wzmocnieniach Eastbourne (wygrali ostatnio w Oxfordzie) nie bylbym pewny zwyciestwa KL.
Komentarze mile widziane.....

#165366 05/09/2001 18:53
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
tą samą sprawe chciałem poruszyć Chris
Gdzie mozna patrzec live wynik tego meczu (King's - Eastborne) ???

#165367 05/09/2001 19:18
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Quote
Oryginalnie wysłał chris:
[qb]mecze King's Lynn - Eastbourne i Vargarna - Indianerna maja byc rozegrane dzisiaj. Szwed Niklas Klingberg sie nie sklonuje i pojedzie tylko... no wlasnie gdzie?
Przy braku Klingberga w King's Lynn i wzmocnieniach Eastbourne (wygrali ostatnio w Oxfordzie) nie bylbym pewny zwyciestwa KL.
Komentarze mile widziane.....[/qb]

...a wiesz gdzie jedzie Crump - to może mieć kolosalne znaczenie dla obu spotkań.
Sorry pospieszyłem się troche z tym meczem.

#165368 05/09/2001 19:21
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]
Gdzie mozna patrzec live wynik tego meczu (King's - Eastborne) ???[/qb]
http://www.eastbourne-speedway.co.uk/
online rezults
P.S. nigdy nie korzystałem z tego online

#165369 05/09/2001 19:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pol krolestwa za sklady dzisiejszych meczow !!!

#165370 06/09/2001 15:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Skorpion,
W sobote GP w Bydgoszczy. Znasz najlepiej z nas ten tor, wiec wypowiedz sie o szansach zawodnikow. Ja juz mam pewne typy, ale poczekam .....

#165371 07/09/2001 19:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No dobra, cos o GP Polski.
Ostre typy:
Gollob - zwyciestwo
Hancock, Sullivan - w finale
Cegielski - w ósemce
Typy ostrozne:
Gollob w czworce
Sullivan w ósemce.
Dlaczego nie typuje Rickardssona?
Ricki wygrywal GP bo startowal z korzystnych pol startowych - w wiekszosci z pierwszego. We Wroclawiu w niedziele nie zaistnial, gdy startowal z pol zewnetrznych, nawet sie obrazil ze ma startowac z trzeciego toru. To samo jest w Toruniu przy wyrownanej stawce zawodnikow - Ricki przegrywa starty.
Ponadto, pierwszy tor w Bydgoszczy to nie takie miodzio jak gdzie indziej.
Polecam natomiast w Unibecie taki zaklad:
Loram - Hancock 1,75 1,85 2

#165372 07/09/2001 19:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
Ok dołączę się do GP
Gollob, Rickardsson miejca 1-4
Hamill - tu czuję kolejną niespodzainkę może być 1 m. a w czwórce powinien być !
Crump tu napewno 1-8
Sullivan 1-8
Pojedynek Sullivan - Crump "2" Unibet
duże niespodzianki mogą być przy zawodnikach : Cegielski, Hampel, Walasek
nawet miejca 1-4, 1-8
Pozostają jeszcze Hancock silny w końcówce sezonu, Adams - niestety nieobliczalny w całym GP
Ja nie ryzykuję obstawiania GP !! ale życzę powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#165373 10/09/2001 16:03
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
Witam dziś ciekawy mecz w lidze szwedzkiej
Masarna-Vasrtervik mecz o finał !

Ciekawe jest nie tyle typowanie zwycięzcy co handicapu ( Unibet )

Masarna -7,5
Vastervik +7,5

pierwszy mecz 49-47 Masarna
na co stać tak naprawdę obydzie drużyny ?
pierwsza linia Masarny : Rickardsson, Adams u przeciwnika "Bydgoska" para Gollob, Wiltshire no i nie gorszy N.Pedersen w Msarnie dochodzi Havelock i Kowalik średniacy w Vastervik Boyce, Johnston S. czyli b.podobnie ciężki mecz ale wynik chyba wokół remisu z przeagą Msarny ?
komentarze pleas !

#165374 10/09/2001 16:06
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
małe uzupełninko byłbym zapomniał w Masarnie mamy Kaspera który spóścił troszkę z tonu a po drugiej stronie b.utalentowanego i na fali młodzieżowca świeżo upieczony mistrz szwecji juniorów David Ruud

#165375 10/09/2001 16:22
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Loram jak to jest z tym handicapem.Raz masz +7,5 na Vastervick z kursem 1,8 a dalej na Masarne -7,5 z kursem 1,7?
Jak postawie na Masarne -7,5 lub na Vastervick +7,5 to przecierz handicap ten sam a różne stawki???

#165376 12/09/2001 21:29
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Dziś w Unibet niezły kurs na Ipswich:
Wolves - Ipswich
Unibet 1,25 - 3,2
STS 1,8 - 1,8
Hill 1,9 - 1,9 (handicap Ipswich +2pkt)

można "zaryzykować Sure win" w Hilu i Unibecie.Całkiem niezły zysk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, ElNinho[mmdea]), 2,980 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,541
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1