Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Ten,który umieściłeś w swoim profilu.Widziało go kilku moderatorów więc skończ juz te brednie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
To ty piszesz jakieś fikcje, bo linku żadnego nie umieszczałem. A ban miałem za propozycje zarobku na konto w BF jeśli ktos wpłacił depozyt w określonym czasie bo wygrałem w konkursie bukmacherskim 30E, a sam tego warunku nie spełniłem, więc miałem nici z nagrody. Więc jednak nie znasz faktów najwyraźniej albo ja sam nie wiem za co miałem bana na krótki czas. Gdyż to było źle zinterpretowane. I tak w ogóle kto mi go dał też nie wiem?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
W 99,9% znam fakty.

Dobrej nocy Sphinx

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Dobra nie znasz faktu. W profilu nic nie było tylko za post w temacie BF miałem lecz to była pomyłka. Zważyszy że na kilkunstu forach taki sam wysyłałem a nie dostałem żadego bana bo linku żadnego nie było! Więc nie trzymaj jakiś swoich racji jak nie masz.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Sphinx znowu sie niepotrzebnie grzejesz smile luuuuz smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Byl link, nawet ja go widzialem.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Originally Posted by Sphinx
Dobra nie znasz faktu. W profilu nic nie było tylko za post w temacie BF miałem lecz to była pomyłka. Zważyszy że na kilkunstu forach taki sam wysyłałem a nie dostałem żadego bana bo linku żadnego nie było! Więc nie trzymaj jakiś swoich racji jak nie masz.

Jak juz sobie pokrzyczałeś to teraz powinieneś faktycznie dostać bana za kłamstwo i wciskanie wszystkim ciemnoty.Bo póżniej oczywiście to zieloni są zli.Byłem na stronie do ,której podawałeś link.Jest on całkowicie niezgodny z regulaminem forum mecz.pl ,więc bądz łaskaw skończyć tą dyskusje.

Widział go tez Llama,Experto i pewnie kilku innych modów.Jeśli nie potwierdzisz,że był tam link to będe pierwsza osoba wnioskującą o przywrócenie Ci bana.

Skończyłem dyskusje z Toba

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
potwierdzam, Sphinks, nie kłam. bardzo brzydko się zachowujesz.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 121
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 121
Chcialbym jakiegos obiektywnego moda o ocene czy slusznie dostalem ostrzezenie od pana LLamy bo wg to jest po prostu smieszne.
Po wygranej 2 seta Agi napisalem "Troll set laugh :D" i za to od razu dostalem OSTRZEZENIE (lol)
Tutaj link https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1642268&page=1&fpart=6 (pod koniec tematu ktory - po zdziwieniu innych userow bo kazdy myslal ze z tym ostrzezeniem to on zartuje - od razu temat zamknal)
Jak mozna za takie zdanie ktore jeszcze zeby zamiast ":D :D" na koncu mialo bluzgi to jeeeszcze, ale zeby dawac ostrzezenie? Przecciez to byla typowa ironia dla smiechu ale llama chyba inaczej obstawial albo wstal lewa noga ze dal mi ostrzezenie za slowa, cytuje raz jeszcze: "Troll set laugh laugh "
Juz nie chodzi mi o cofniecie ostrzezenia tylko chcialbym zobaczyc czy inni moderatorzy tez by za takie cos dali ostrzezenie, tym bardziej ze dzien wczezniej gdy Aga wygrala z Bartoli to kur.. lecialy ze hoho ale ostrzezen nie bylo.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Ja dałbym bana.Llama to ma zawsze dobre serce piwo

Dołączył: Sep 2007
Posty: 121
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 121
A mowią ze uklad to jest tylko w rzadzie grin
Na szczescie normalni, nie-zieloni userzy mnie poparli a natychmiastowe zamkniecie topiku przez llame w celu unikniecia chorow krytyki tylko mnie utwierdza w tym , ze mod llama sie osmieszyl.
I to by bylo na tyle, a ze Celtic wygral czas na piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
jeszcze jeden!! jeszcze jeden !! laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 121
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 121
Fantomas wyluzuj, myslisz ze jak zmienisz sobie nicka to zapomnimy ze ty bys cale forum zabanowal laugh ?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Mam male pytanie: Czy za obraze klubu jest jakies ostrzezenie?
I dodam ze hamskie i szydercze

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by Gib01
Mam male pytanie: Czy za obraze klubu jest jakies ostrzezenie?
I dodam ze hamskie i szydercze

smirk

chamskie

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by Gib01
Originally Posted by Kylo
małpa w czerwonym laugh laugh laugh
Originally Posted by 19marcin08
widzew laugh


Cos Ci sie kojarzenie pomyliły ... Czyz by to nie była obraza klubu ?

Na zawsze RTS boks

Originally Posted by 19marcin08
Tak była.

walki w hokeju --> Boks

Chyba cos sie koledze nalezy ... bo ja nie obrazam jego ŁKS... a tez nie pozwale zeby ktos obrazal RTS . Bo nie po to chyba to forum jest. grin

pozdro Gib01


Dołączył: Oct 2007
Posty: 121
member
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 121
Gib01 @ fajna pogoda, słonko świeci, po co te nerwy, to tylko słowa...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Maza...ja czekam na decyzje moda grin

A ja sie nie denerwuje...tylko nie dam "sobie" pluc w kasze.

Jeszcze chamsko napisal.." tak byla"


Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Gib01
Czy za obraze klubu jest jakies ostrzezenie?

Krążą plotki że u jednego moderatora za napisanie LEGŁA jest ban od razu grin

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1