|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Ten,który umieściłeś w swoim profilu.Widziało go kilku moderatorów więc skończ juz te brednie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
To ty piszesz jakieś fikcje, bo linku żadnego nie umieszczałem. A ban miałem za propozycje zarobku na konto w BF jeśli ktos wpłacił depozyt w określonym czasie bo wygrałem w konkursie bukmacherskim 30E, a sam tego warunku nie spełniłem, więc miałem nici z nagrody. Więc jednak nie znasz faktów najwyraźniej albo ja sam nie wiem za co miałem bana na krótki czas. Gdyż to było źle zinterpretowane. I tak w ogóle kto mi go dał też nie wiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
W 99,9% znam fakty.
Dobrej nocy Sphinx
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Dobra nie znasz faktu. W profilu nic nie było tylko za post w temacie BF miałem lecz to była pomyłka. Zważyszy że na kilkunstu forach taki sam wysyłałem a nie dostałem żadego bana bo linku żadnego nie było! Więc nie trzymaj jakiś swoich racji jak nie masz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Sphinx znowu sie niepotrzebnie grzejesz  luuuuz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Byl link, nawet ja go widzialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Dobra nie znasz faktu. W profilu nic nie było tylko za post w temacie BF miałem lecz to była pomyłka. Zważyszy że na kilkunstu forach taki sam wysyłałem a nie dostałem żadego bana bo linku żadnego nie było! Więc nie trzymaj jakiś swoich racji jak nie masz. Jak juz sobie pokrzyczałeś to teraz powinieneś faktycznie dostać bana za kłamstwo i wciskanie wszystkim ciemnoty.Bo póżniej oczywiście to zieloni są zli.Byłem na stronie do ,której podawałeś link.Jest on całkowicie niezgodny z regulaminem forum mecz.pl ,więc bądz łaskaw skończyć tą dyskusje. Widział go tez Llama,Experto i pewnie kilku innych modów.Jeśli nie potwierdzisz,że był tam link to będe pierwsza osoba wnioskującą o przywrócenie Ci bana. Skończyłem dyskusje z Toba
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
potwierdzam, Sphinks, nie kłam. bardzo brzydko się zachowujesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2007
Posty: 121 |
Chcialbym jakiegos obiektywnego moda o ocene czy slusznie dostalem ostrzezenie od pana LLamy bo wg to jest po prostu smieszne. Po wygranej 2 seta Agi napisalem "Troll set  :D" i za to od razu dostalem OSTRZEZENIE (lol) Tutaj link https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1642268&page=1&fpart=6 (pod koniec tematu ktory - po zdziwieniu innych userow bo kazdy myslal ze z tym ostrzezeniem to on zartuje - od razu temat zamknal) Jak mozna za takie zdanie ktore jeszcze zeby zamiast ":D :D" na koncu mialo bluzgi to jeeeszcze, ale zeby dawac ostrzezenie? Przecciez to byla typowa ironia dla smiechu ale llama chyba inaczej obstawial albo wstal lewa noga ze dal mi ostrzezenie za slowa, cytuje raz jeszcze: "Troll set  " Juz nie chodzi mi o cofniecie ostrzezenia tylko chcialbym zobaczyc czy inni moderatorzy tez by za takie cos dali ostrzezenie, tym bardziej ze dzien wczezniej gdy Aga wygrala z Bartoli to kur.. lecialy ze hoho ale ostrzezen nie bylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Ja dałbym bana.Llama to ma zawsze dobre serce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2007
Posty: 121 |
A mowią ze uklad to jest tylko w rzadzie  Na szczescie normalni, nie-zieloni userzy mnie poparli a natychmiastowe zamkniecie topiku przez llame w celu unikniecia chorow krytyki tylko mnie utwierdza w tym , ze mod llama sie osmieszyl. I to by bylo na tyle, a ze Celtic wygral czas na 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
jeszcze jeden!! jeszcze jeden !! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2007
Posty: 121 |
Fantomas wyluzuj, myslisz ze jak zmienisz sobie nicka to zapomnimy ze ty bys cale forum zabanowal  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Mam male pytanie: Czy za obraze klubu jest jakies ostrzezenie? I dodam ze hamskie i szydercze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Mam male pytanie: Czy za obraze klubu jest jakies ostrzezenie? I dodam ze hamskie i szydercze chamskie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
widzew  Cos Ci sie kojarzenie pomyliły ... Czyz by to nie była obraza klubu ? Na zawsze RTS  Tak była.
walki w hokeju --> Boks Chyba cos sie koledze nalezy ... bo ja nie obrazam jego ŁKS... a tez nie pozwale zeby ktos obrazal RTS . Bo nie po to chyba to forum jest. pozdro Gib01
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 121 |
Gib01 @ fajna pogoda, słonko świeci, po co te nerwy, to tylko słowa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Maza...ja czekam na decyzje moda A ja sie nie denerwuje...tylko nie dam "sobie" pluc w kasze. Jeszcze chamsko napisal.." tak byla"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czy za obraze klubu jest jakies ostrzezenie? Krążą plotki że u jednego moderatora za napisanie LEGŁA jest ban od razu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|