|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Naleze do osob, ktore sa wielkimi przeciwnikami rankingow, i czekam na chwile kiedy one znikna z forum. i sam prowadzisz ranking  tylko pogratulować... @ huner mi lupus też chciał wmówić, że zawyżam kursy brak zgody współautora jak ktoś chce, udostępnie screena nie pierwszy raz lupus bluzga o coś w czym nie ma racji  , a że uważa się za pępek świata i całkowity jego wyznacznik... to później wychodzą takie jego gafy
Last edited by Riverside; 14/11/2007 04:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
i wszystko chyba w temacie...
jezeli bedziecie dales uwazac ze sprawy nie ma, to dalej nie bedzie tak pieknie. Lekko staje sie to irytujace, ze tyle osob pokazuje dowody nie eleganckich zachowan
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,061 |
 dokladnie, wszystko w temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
ZENUAmoderator 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Przytoczna wypowiedz pochodzi z gg. Baqu znam od chyba ponad 3 lat. W zyciu by mi do glowy nie przyszlo, i niektorym z was pewnie tez, by wyciagac prywatna korespondecje z kumplem. Coz nauczka na przyszlosc, by nie ufac byle komu. Pettersen widze lazisz za mna wszedzie, az tak Ci pojechalem po ambicji dajac kiedys ostrzezenie? Pozdrawiam, rusz kiedys tylek na zlot, a nie siedz tyle przed kompem. Zycze udanego wieczoru  EOT
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
po ambicji? niby jak?
po prostu jak cos widze, ze jest nie tak, to komentuje ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
Przytoczna wypowiedz pochodzi z gg. Baqu znam od chyba ponad 3 lat. W zyciu by mi do glowy nie przyszlo, i niektorym z was pewnie tez, by wyciagac prywatna korespondecje z kumplem. Coz nauczka na przyszlosc, by nie ufac byle komu. Pettersen widze lazisz za mna wszedzie, az tak Ci pojechalem po ambicji dajac kiedys ostrzezenie? Pozdrawiam, rusz kiedys tylek na zlot, a nie siedz tyle przed kompem. Zycze udanego wieczoru  EOT i sam prowadzisz ranking  tylko pogratulować... @ huner mi lupus też chciał wmówić, że zawyżam kursy brak zgody współautora jak ktoś chce, udostępnie screena nie pierwszy raz lupus bluzga o coś w czym nie ma racji  , a że uważa się za pępek świata i całkowity jego wyznacznik... to później wychodzą takie jego gafy Niby kumpel a wyzywasz go od lamusów zamiast wyjaśnić na spokojnie tą sprawę. A czy ta rozmowa pochodzi z gg czy z PW to nie ma znaczenia. I nie powiem, że dobrze to o Tobie świdczy. Już trochę siedzę na tym forum i starcie z lupusem również miałem i wiem ,że lubi kasować niewygodne dla niego posty. Wiele osób pisze, że wielu wartościowych typerów odchodzi bo mają dość dzieciarni na forum ale jestem pewien, że również wielu odeszło bo ma dość modów którzy pałają do nich niechęcią.
Last edited by Riverside; 14/11/2007 04:41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
W zyciu by mi do glowy nie przyszlo, i niektorym z was pewnie tez, by wyciagac prywatna korespondecje z kumplem. Jak mniemam ,wielu userów na tym forum nazywało sie wzajemnie i pieszczotliwie LAMUSAMI. Proponuje więc zdjąć ostrzezenia ,które za takie słowa otrzymali ,wszak nazwać kumpla lamusem jest ,jak widac powyzej ,trendy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dajcie sobie spokoj, nie macie szans zrzucic lupusa z zajmowanego stanowiska, ma zbyt duze poparcie w radzie nadzorczej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dajcie sobie spokoj, nie macie szans zrzucic lupusa z zajmowanego stanowiska, ma zbyt duze poparcie w radzie nadzorczej. Fakt ,sam Ojciec Administrator wreczał Mu uroczyście rózgę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Policeman ja Cie prosze. Ty do kolegow pewnie mowisz "prosze pana"  Widze, ze od kilku dni trwa niezla ofensywa, ale o dziwo kazdy pomija istotne fakty. Ciebie to rowniez dotyczy Policeman, choc jak wiadomo, zawsze lepiej zalozyc sobie blog, i siedziec cicho niz robic podsumowanie tematu. Naprawde nie bawi mnie takie cos, a moglbym sypnac faktami, i moglibysmy sobie wsadzac wszyscy nawzajem, ale mam ciekawsze rzeczy do roboty. Zycze milego wieczoru i wysokich wygranych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Po tym wszystkim ja już tu nie wrócę i mam to gdzieś. I niech mi nikt nie pisze, że robię łaskę. Po prostu dla mnie to jest żenada i nawet jeden wyczyn jaki już pewnie zna każdy ze strony osoby o której tu mowa zniechęcił mnie i to na tyle.
Człowiek który jest moderatorem musi sie kontrolować, niestety tutaj nie każdy ma tę zdolność.
PS: Nikt nie kazał przywracać mojego tematu PP bez postów, które zostały wykasowane. Jak ktoś chce mieć ze mną kontakt lub też ma coś do mnie to pisaś ale już na priv. Dla mnie sprawa zamknięta!
GL
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Przytoczna wypowiedz pochodzi z gg. Baqu znam od chyba ponad 3 lat. Może pochodzić nawet sprzed 10 lat z komunikatora RivChat albo AQQ, nikogo to nie interesuje. Pettersen widze lazisz za mna wszedzie, az tak Ci pojechalem po ambicji dajac kiedys ostrzezenie? Ostrzeżenie jest 'pojechaniem po ambicji'? Pozdrawiam, rusz kiedys tylek na zlot, a nie siedz tyle przed kompem. Odpowiedź 10-latka, nie pasuje mi bo zabrali mi klocki, bee. Naprawde nie bawi mnie takie cos, a moglbym sypnac faktami, i moglibysmy sobie wsadzac wszyscy nawzajem, ale mam ciekawsze rzeczy do roboty. Polska właśnie, lepiej o ogółach, których nikt nie potwierdzi, ale przecież nikt nie może zaprzeczyć, bo nie wiadomo, co masz na myśli. Hunter nie wiem co ty bierzesz, ale lepiej to juz odloz. Taka obraza może być podpięta pod paragraf. To, co wpisałem, to zaledwie część, więcej nie ma sensu komentować, bo jaka jest prawda każdy widzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Premedytacja jest najważniejsza....po tym co zostało wyżej skomentowane zrobiłem krok za który dostałem BANA:) Spokój od tego forum automatyczny. Dzęki za pożyteczne konwersacje z normalnymi ludźmi od jakichś 6 lat, ale nie z kozakami zwanymi lupusami ....ktorzy co najlepsze piszą....
[quote=lupusNiech ten dzieciak jeszcze poda adres gdzie go mozna spotkac.
Oczywiscie nie poda, bo napina sie w necie, tu kazdy jest mocny i wielki kozak. [/quote] ....a to sami oni mają władze po to aby swoje własne kompleksy wyładować na innych, siedzą w kapciach przed monitorem bo to im pozostało......
Nikt nigdy nie będzie nazywał mnie oszustem i nikt nigdy nie będzie mówił, że coś brałem i mam to odłożyć.
Conrad gratulacje zatopienia statku zwanego kiedyś "forum".
hunter
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Premedytacja jest najważniejsza....po tym co zostało wyżej skomentowane zrobiłem krok za który dostałem BANA:) Spokój od tego forum automatyczny. Dzęki za pożyteczne konwersacje z normalnymi ludźmi od jakichś 6 lat, ale nie z kozakami zwanymi lupusami ....ktorzy co najlepsze piszą.... Niech ten dzieciak jeszcze poda adres gdzie go mozna spotkac.
Oczywiscie nie poda, bo napina sie w necie, tu kazdy jest mocny i wielki kozak. ....a to sami oni mają władze po to aby swoje własne kompleksy wyładować na innych, siedzą w kapciach przed monitorem bo to im pozostało...... Nikt nigdy nie będzie nazywał mnie oszustem i nikt nigdy nie będzie mówił, że coś brałem i mam to odłożyć. Conrad gratulacje zatopienia statku zwanego kiedyś "forum". hunter Top
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 8 |
quote=Sed2] Jednak statystyki nie klamia i Under wszedl...
Mam pytanie: Czemu nie moge sie zalogowac na "Sed"
Your account has been banned or locked.
Znowu zle analize zrobilem ? Nie mam nawet 1 ostrzezenia...
Czy moze mi ktos to wyjasnic ? Moderator sprawdzajacy IP userow dopatrzyl sie ,ze uzywasz 2 nickow jednoczesnie (krolik i sed). Za cos takiego nalezy sie regulaminowy ban. Na nicku sed nie miales zadnego ostrzezenia ,konto bylo czyste,co do drugiego konta chyba to samo ,ale nie jestem pewien. Uzywam dwoch dostawcow internetowych, 1 w stolicy (napewno caly blok ma 1 IP, ale wiecej szczegolow nie wiem) i 2 w rodzinnym miescie (radiowe - ponad 100 domostw to samo IP). Kazda z tych firm daje staly adres IP. www.3.pl [ 3.pl] www.m-n.pl, nie mam zamiaru zakladac nowego konta czy uzywac sed2. Nie uzywalem nicku o nazwie krolik, i jestem gorszy bo nie mam neo ze zmiennym IP ? Nie zlamalem regulamnu (napewno swiadomie nie) i prosze o odbanowanie Sed[/quote]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Sed2 mam ten sam problem , rowniez dostałem bana za nic , tez uzywam dostawcy internetu www.3.pl [ 3.pl] moze to przez to nie znam sie na tym . NIE UZYWALEM ZADNEGO NICKA "SED" uzywalem tylko swojego "Królik" , prosze modow o odblokownie mojego konta . Pozdrawiam Królik wiadomość od Królika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 8 |
ILe to bedzie trwalo ? Moze ktos laskawie nam cos napisze !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
Może w końcu dotrze do świadomości administracji tego forum,że w Polsce istnieje wiele kanałów posiadania dostępu do netu...
zanim wykonają ruch jaki w ubiegłym roku wykonała administracja innego(większego od mecz.pl)forum banując całe,niewielkie wprawdzie-ale miasto na południu Polski w swoim zamiarze ukarania 1 usera a nie dopuszczając myśli,że identyczny IP ma tam 10 tys.użytkowników skupionych w ramach jednego dostawcy netu
Oczywiście w rzeszy 10 tysięcy osób znalazło się kilkudziesięciu użytkowników i tamtego forum-ukaranych zbiorowo wobec posiadania identycznego IP-bo nie swego indywidualnego a netu dostawcy!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|