Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Piffka napiłbym się z każdym userem tego forum szczególnie z (kolejność przypadkowa):

Mr Joke- ziomal z Gdańska, zresztą co tu dużo pisać łoimy w miare regularnie smile

Szewa- bardzo w porządku kolo. Az nie mogę uwierzyć że mieszkamy na tym samym osiedlu, typujemy w tym samym toto ajeszcze sie nie ustawilismy na bro. Szewa nie uwazasz ze porazka?

Shane- dużo wie o koszu, była już okazja i trzeba jak najszybciej ją powtórzyć

Ekipa Warszawska- już niedługo spotakmy się na Żylecie piwo

Biszop- w pewnych sprawach myślimy podobnie i fajnie byłoby obgadać to przy piwku

DJ Sosna- Wielu wiesza na nim psy, u mnie ma wielki szacun. Wyloozowany gościu- z DJ'em każda barmanka nasza hehehe

Szczypior- tutaj w gre wchodzi chyba tylko wódeczka... ukraińska. No i cebula na zagryche.

Rob Roy- Najbardziej tajemniczy człowiek świata. Jako że nie pije alkoholu to pozostaje Maślanka Mrągowska haha

Kamasss- sympatyczny gościu, nigdy nie widziałem go trzeźwego hahaha

Pozdro dla reszty których nie wymieniłem a też chętnie bym łyknął!

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Oczywiście zapomniałem o kilku osobach wink

Juan Pablo - kolejny ziomek z ekipy euroligowej smile

Mindman - kumpel ze studiów, bardzo w porządku człowiek, o bukmacherce możemy rozmawiać godzinami. Mam nadzieję, że powtórzymy ostatnią imprezę grin

@quincy - odezwę się na priv, jak będę miał trochę wolnego czasu, to ustawimy się na jakieś bro smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Szewczenko
JuN - jak wyżej


i jeszcze nie dales znac smile jak bedziesz daj info - spotkamy sie przy malej buteleczce grin piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
piwo dla tych co mnie wymienili smile

Raczej wymieniać tytaj nie trzeba chciałbym się napic piwka ze wszystkimi urzytkownikami naszego forum!

Ale jeśli mam wymieniać to..

shane piwo

platynowy piwo

Prem piwo

JuN piwo

Valverde piwo

Szczypior piwo

Kameleon piwo

Stoin piwo

Rafał08 piwo

i ze wszystkim innymi !

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
stary temat

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ale fajny :GRIN: Piecia piwo Ci się znudziło czy co? smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
ależ skąd bardzo lubię szczególnie zimne i jak podaje je jakaś miła i fajna "dziefczynka"

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Piecia to zabrzmialo przynamniej dla mnie jakbys byl tym który interesuje sie małymi dziefczynkami tongue grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Haz$
Piecia to zabrzmialo przynamniej dla mnie jakbys byl tym który interesuje sie małymi dziefczynkami tongue grin

szok załamałeś mnie swoją wypowiedzią , jestem zdegustowany iż tak marnie mnie oceniasz frown

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
wink no przeciez wiem ze chodzi Ci o tą z avatara smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
no może smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
piwo RAFTER
piwo DJ SACHI

piwo filemon laugh laugh laugh

to takie ekstremalne propozycje, ale jakie ciekawe grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Co ciekawe przegladalem go w niedziele smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Może nie na piwo, ale na wódeczkę chętnie bym poszedł z ArtkiemPotito2 smile

[Linked Image]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by shane
ostatnio w domu widziałem gdzies taka 1,75 L Finlandie :griN:

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by shane
Może nie na piwo, ale na wódeczkę chętnie bym poszedł z ArtkiemPotito2 smile

[Linked Image]
w domu stoi [Linked Image] nikt nie wpadł imieniny oblać, możesz wpaść wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
no własnie. Do mnie na imieniny też nikt nie wpadł a coś by sie podobnego znalazło tongue

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Jeśli chodzi o kompana do piwo to właściwie Wszyscy userzy tego Forum to super goście poza Jednym ale i On się przyda bo jak to już ujęto wyżej na kimś czasem trzeba kufel rozbić..... laugh . Także z każdym na piwie mogę się spotkać ale szczególnie poznałbym Kameleona,gdyż Jego poczucie humoru nie ma sobie równych........ laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by AGASSI
Jeśli chodzi o kompana do piwo to właściwie Wszyscy userzy tego Forum to super goście poza Jednym ale i On się przyda bo jak to już ujęto wyżej na kimś czasem trzeba kufel rozbić..... laugh . Także z każdym na piwie mogę się spotkać ale szczególnie poznałbym Kameleona,gdyż Jego poczucie humoru nie ma sobie równych........ laugh
Kameleon to dobry chłopak: miły, uczynny, żartem umie sypnąć tongue , tylko w pokera za często wygrywa laugh

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, forty, Akhu), 2,649 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,272
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1