|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
Oryginalnie wysłał WK:
Pewne jest tez postawienie tak jak Ty w ktorejs kolejce play-off. To znaczy jednoczesnie np. polowe stawki na under a polowe na over po 1,9 i mamy na 100% strate 5% ale jak dostawiamy do czegos inego to moze sie oplacic.
a w jakiż to sposób, że się naiwnie spytam, to się może opłacić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał hi_res evil: [qb]
a w jakiż to sposób, że się naiwnie spytam, to się może opłacić?[/qb] Wtedy jesli grasz rozpis na grubo zawyzone kursy i potrzebujesz do tego pewniaka. Moze lepiej dostawic takiego na ktorym na 100% stracisz 5% niz takiego na 90% z kursem 1,01 Z tym, ze to raczej teoria bo buki ktore daja 1,9 na U/O nie zawyzaja kursow o tyle, zeby warto bylo a przede wszystkim wszystko mozna grac jako single. Chociaz moze czasem z braku lepszego wyjscia wykorzystac u nas kursy w granicach 1,8 Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
Oryginalnie wysłał WK:
Wtedy jesli grasz rozpis na grubo zawyzone kursy i potrzebujesz do tego pewniaka. Moze lepiej dostawic takiego na ktorym na 100% stracisz 5% niz takiego na 90% z kursem 1,01
a no rzeczywiście - jakoś mi nie przyszedł na myśl taki gambit - sorry za ironię
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
...a propos systemów i rozpisek... Grając systemami np 3/5 4/6 2/4 3/4 itp u buków internetowych Expekt,Unibet ,gdzie nie mozna do tego typow zakładów dodawac pewniaków, i grając na zdarzenia o kursach z przedziału 1,5 do 2,2 ...twierdzę iz takie systemy sa nieopłacalne i bedą mało popularne ,no chyba ze ktos bedzie stwaial astronomiczne kwoty....
Przykald : 2z3 TT=600
#A kurs 1,5 #B kurs 2,0 #C kurs 1,7
AB = 3,0 * 200 = 600 AC = 2,5 * 200 = 500 BC = 3,4 * 200 = 680
tak wiec w przypadku trafienia A i B kwota nam sie zwraca ,a w przypadku A i B tracimy
A załózmy ze cała tą sume stwiamy na zdarzenie o kursie 1.3 - 1,3*600=780 tak wiec mamy +180 do przodu i o wiele wieksza pewnosc trafienia zdarzenia o wiele nizszym kursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
kursy nie mają tu żadnego znaczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jeżeli twoje prawdopodobieństwo trafienia x twój kurs jest większe od 1 - w dłuższym okresie zwiększasz swój zysk wykładniczo (grając duble o p*k=1,02 - twój średni zysk to 4.04%)
jeżeli p*k<1 zwiększasz swoją stratę w sposób opisany wyżej
jedyny problem to znaleźć złoty środek - jakie kombinacje grać (żeby za długo na wygraną nie czekać) - optuję za 2,3-kombinacjami (ale to już zależy od kursu, a ściślej prawdopodobieństwa...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał sawi: [qb]...a propos systemów i rozpisek... Grając systemami np 3/5 4/6 2/4 3/4 itp u buków internetowych Expekt,Unibet ,gdzie nie mozna do tego typow zakładów dodawac pewniaków, i grając na zdarzenia o kursach z przedziału 1,5 do 2,2 ...twierdzę iz takie systemy sa nieopłacalne i bedą mało popularne ,no chyba ze ktos bedzie stwaial astronomiczne kwoty.... [/qb] Grjac taki rozpis trzeba wg mnie dobrac takie kursy, zeby przy 2 trafionych byc do przodu. Tylko, ze: grajac 2z3 na 3 kursy po 1,75 (prawdopodobienstwo 1/1,75/1,15 = ok 50%) mamy 0,5*0,5*0,5 = 12,5% ze trafimy wszystko i wygramy ok 200% stawki 12,5% * 3 = 37,5% za nam sie stawka zwroci i 50% ze wszystko stracimy. Tak jest jesli buk dobrze oceni szanse. Czyli 0,125*3 + 0,375*1 = 0,75 i na dluzsza mete lepiej grac po polowie na U/O za 1,9 ;-) i stracic 5% a nie 25%. Tak w uproszczeniu oczywiscie bo jesli dobrze typujemy to mozemy przeciez wygrac ale to oznacza, za buk zle ocenil szanse a my lepiej. Rozpisy sa dobre kiedy kursy zdecydowanie odbiegaja od sredniej u innych bukow (np x w norweskim hokeju w Gamebookers) i kiedy stawiamy np. 2z7 na wysokie kursy. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290 |
Hej! Nie ma ktos "pewniakow", ktore mozna dzis pusicic w sts-ie? [Mam na mysli przelozone mecze, potrzebne do kombinacji.]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam! To mój pierwszy post na to forum. Mam nadzieję, że będą to trafne typy na dobry początek.
Moje "pewniaki" na dziś to:
Blackburn - Ipswich 1 Chelsea - Tottenham 1 Crewe - MC 2
pozdrawiam, powodzenia
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
co do meczu: Crewe - MC
to myślę że może być remis Ale pozostałe to raczej pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
hm... Crewe-Manchester.C
Crewe wyjatkowo nie radzi sobie z najlepszymi druzynami w lidze 1-6 z Coventry 1:4 z z wilkami Manchester jezeli mysli powaznie o mistrzostwie musi ten mecz wygrac kurs tez jest w miare w profie (1.68) dlatego dla mnie w tym meczu jest 2 pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
No w sumie mistrzostwo 1 ligi to poważna sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No dobra blad matrixa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodzi oczywiscie o awans hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał Carnby: [qb]Hej! Nie ma ktos "pewniakow", ktore mozna dzis pusicic w sts-ie? [Mam na mysli przelozone mecze, potrzebne do kombinacji.][/qb] 1024 Elgin - Albion jest "100% pewniakiem" na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201 |
Ma ktos moze jakies pewniaki na jutrzejsza (13 marca) Lige Mistzów. Wydaje mi sie ze Liverpool powinien wygrac ( nie stawiajcie na to to nie jest pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Co o tym myslicie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572 |
Oryginalnie wysłał Bukmacher: [qb]Ma ktos moze jakies pewniaki na jutrzejsza (13 marca) Lige Mistzów. Wydaje mi sie ze Liverpool powinien wygrac ( nie stawiajcie na to to nie jest pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Co o tym myslicie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Radziłbym pewniaków poszukać daleko poza liga mistrzów,ale jeżeli już szukasz to pewniakami są Roma i MU,według mnie,bukmacherów i części osób z tego forum ...jestem jednocześnie przekonany,że obydwa nie wejdą(przynajmniej na jednym kuponie).Za dużo kasy by ludzie zarabiali na takich pewniakach,coś się zawsze musi spier... , żeby buki miały zysk. Pozdrawiam i powodzenia życze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Manchester powinien sobie poradzic a co do Romy to nie bylbym taki pewien, poniewaz przeciwnicy sa nieobliczalni. Niezly wydaje mi sie handicap +1 1/4 na Galata ale to tak tylko z moich przemyslen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Czytam ten temat i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Widzę że jedynie paru starszych forumowiczów jak uQ$ czy DMK wie że pewniaków po prostu NIE MA! No cóż ponoć człowiek uczy się na błędach, ale niektórzy się już nigdy widać nie nauczą...
Swoją drogą to mój 100% typ: PORTO - PANATHINAIKOS 1gol - 1! to można nazwać 100% typem bo Porto prowadzi 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Jeszcze troche na temat pewniakow. Wczoraj postawilem sobie taki kupon:
A Spartak Moscow v Shinnik, 12 Mar 02 13:00 1 @ 1.20 B Real Madrid v Sparta Praha, 12 Mar 02 20:45 1 @ 1.30 C Crewe v Manchester City, 12 Mar 02 20:45 2 @ 1.55 D Agassi A. v Kratochvil M., 12 Mar 02 20:30 1 @ 1.10 AKO=2.66
Bardziej po to, zeby sie poemocjonowac przy ogladaniu wynikow niz zebym liczyl, ze to wejdzie. Kupon dostarczyl mi na prawde sporo radosci. Najpierw dlatego, ze prawie wszedl a potem dlatego, ze przegralem tylko 1 euro.
Ci ktorzy nie wiedza niech zgadna co nie weszlo ;-)
Wojtek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moj pewniak na na dzis to zaloze sie ze sie w****icie jak zaloze nowy temat. Stawka 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: ŚMIETNIK, WYPAŁUJ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|