Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#16586 26/02/2002 22:52
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
Quote
Oryginalnie wysłał WK:


Pewne jest tez postawienie tak jak Ty w ktorejs kolejce play-off. To znaczy jednoczesnie np. polowe stawki na under a polowe na over po 1,9 i mamy na 100% strate 5% ale jak dostawiamy do czegos inego to moze sie oplacic.

a w jakiż to sposób, że się naiwnie spytam, to się może opłacić?

Bonus: Unibet
#16587 26/02/2002 23:03
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał hi_res evil:
[qb]

a w jakiż to sposób, że się naiwnie spytam, to się może opłacić?[/qb]

Wtedy jesli grasz rozpis na grubo zawyzone kursy i potrzebujesz do tego pewniaka. Moze lepiej dostawic takiego na ktorym na 100% stracisz 5% niz takiego na 90% z kursem 1,01

Z tym, ze to raczej teoria bo buki ktore daja 1,9 na U/O nie zawyzaja kursow o tyle, zeby warto bylo a przede wszystkim wszystko mozna grac jako single.
Chociaz moze czasem z braku lepszego wyjscia wykorzystac u nas kursy w granicach 1,8

Wojtek

#16588 26/02/2002 23:11
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
Quote
Oryginalnie wysłał WK:


Wtedy jesli grasz rozpis na grubo zawyzone kursy i potrzebujesz do tego pewniaka. Moze lepiej dostawic takiego na ktorym na 100% stracisz 5% niz takiego na 90% z kursem 1,01

a no rzeczywiście - jakoś mi nie przyszedł na myśl taki gambit - sorry za ironię

#16589 26/02/2002 23:22
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
...a propos systemów i rozpisek...
Grając systemami np 3/5 4/6 2/4 3/4 itp u buków internetowych Expekt,Unibet ,gdzie nie mozna do tego typow zakładów dodawac pewniaków, i grając na zdarzenia o kursach z przedziału 1,5 do 2,2 ...twierdzę iz takie systemy sa nieopłacalne i bedą mało popularne ,no chyba ze ktos bedzie stwaial astronomiczne kwoty....

Przykald :
2z3
TT=600

#A kurs 1,5
#B kurs 2,0
#C kurs 1,7

AB = 3,0 * 200 = 600
AC = 2,5 * 200 = 500
BC = 3,4 * 200 = 680

tak wiec w przypadku trafienia A i B kwota nam sie zwraca ,a w przypadku A i B tracimy

A załózmy ze cała tą sume stwiamy na zdarzenie o kursie 1.3 - 1,3*600=780
tak wiec mamy +180 do przodu i o wiele wieksza pewnosc trafienia zdarzenia o wiele nizszym kursie.

#16590 26/02/2002 23:32
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
kursy nie mają tu żadnego znaczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jeżeli twoje prawdopodobieństwo trafienia x twój kurs jest większe od 1 - w dłuższym okresie zwiększasz swój zysk wykładniczo (grając duble o p*k=1,02 - twój średni zysk to 4.04%)

jeżeli p*k<1 zwiększasz swoją stratę w sposób opisany wyżej

jedyny problem to znaleźć złoty środek - jakie kombinacje grać (żeby za długo na wygraną nie czekać) - optuję za 2,3-kombinacjami (ale to już zależy od kursu, a ściślej prawdopodobieństwa...)

#16591 26/02/2002 23:40
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]...a propos systemów i rozpisek...
Grając systemami np 3/5 4/6 2/4 3/4 itp u buków internetowych Expekt,Unibet ,gdzie nie mozna do tego typow zakładów dodawac pewniaków, i grając na zdarzenia o kursach z przedziału 1,5 do 2,2 ...twierdzę iz takie systemy sa nieopłacalne i bedą mało popularne ,no chyba ze ktos bedzie stwaial astronomiczne kwoty....
[/qb]

Grjac taki rozpis trzeba wg mnie dobrac takie kursy, zeby przy 2 trafionych byc do przodu.
Tylko, ze:

grajac 2z3 na 3 kursy po 1,75 (prawdopodobienstwo 1/1,75/1,15 = ok 50%) mamy 0,5*0,5*0,5 = 12,5% ze trafimy wszystko i wygramy ok 200% stawki 12,5% * 3 = 37,5% za nam sie stawka zwroci i 50% ze wszystko stracimy. Tak jest jesli buk dobrze oceni szanse.
Czyli 0,125*3 + 0,375*1 = 0,75 i na dluzsza mete lepiej grac po polowie na U/O za 1,9 ;-) i stracic 5% a nie 25%. Tak w uproszczeniu oczywiscie bo jesli dobrze typujemy to mozemy przeciez wygrac ale to oznacza, za buk zle ocenil szanse a my lepiej.

Rozpisy sa dobre kiedy kursy zdecydowanie odbiegaja od sredniej u innych bukow (np x w norweskim hokeju w Gamebookers) i kiedy stawiamy np. 2z7 na wysokie kursy.

Wojtek

#16592 11/03/2002 20:26
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 290
Hej!
Nie ma ktos "pewniakow", ktore mozna dzis pusicic w sts-ie? [Mam na mysli przelozone mecze, potrzebne do kombinacji.]

#16593 12/03/2002 10:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!
To mój pierwszy post na to forum.
Mam nadzieję, że będą to trafne typy
na dobry początek.

Moje "pewniaki" na dziś to:

Blackburn - Ipswich 1
Chelsea - Tottenham 1
Crewe - MC 2

pozdrawiam, powodzenia

#16594 12/03/2002 11:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
co do meczu:
Crewe - MC

to myślę że może być remis
Ale pozostałe to raczej pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#16595 12/03/2002 15:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
hm... Crewe-Manchester.C

Crewe wyjatkowo nie radzi sobie z najlepszymi druzynami w lidze 1-6 z Coventry 1:4 z z wilkami Manchester jezeli mysli powaznie o mistrzostwie musi ten mecz wygrac kurs tez jest w miare w profie (1.68) dlatego dla mnie w tym meczu jest 2 pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#16596 12/03/2002 15:18
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
No w sumie mistrzostwo 1 ligi to poważna sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#16597 12/03/2002 15:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No dobra blad matrixa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chodzi oczywiscie o awans hehe

#16598 12/03/2002 19:37
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Carnby:
[qb]Hej!
Nie ma ktos "pewniakow", ktore mozna dzis pusicic w sts-ie? [Mam na mysli przelozone mecze, potrzebne do kombinacji.][/qb]
1024 Elgin - Albion jest "100% pewniakiem" na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#16599 12/03/2002 23:56
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 201
Ma ktos moze jakies pewniaki na jutrzejsza (13 marca) Lige Mistzów. Wydaje mi sie ze Liverpool powinien wygrac ( nie stawiajcie na to to nie jest pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Co o tym myslicie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#16600 13/03/2002 00:31
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Quote
Oryginalnie wysłał Bukmacher:
[qb]Ma ktos moze jakies pewniaki na jutrzejsza (13 marca) Lige Mistzów. Wydaje mi sie ze Liverpool powinien wygrac ( nie stawiajcie na to to nie jest pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Co o tym myslicie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Radziłbym pewniaków poszukać daleko poza liga mistrzów,ale jeżeli już szukasz to pewniakami są Roma i MU,według mnie,bukmacherów i części osób z tego forum
...jestem jednocześnie przekonany,że obydwa nie wejdą(przynajmniej na jednym kuponie).Za dużo kasy by ludzie zarabiali na takich pewniakach,coś się zawsze musi spier... , żeby buki miały zysk.

Pozdrawiam i powodzenia życze.

#16601 13/03/2002 00:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Manchester powinien sobie poradzic a co do Romy to nie bylbym taki pewien, poniewaz przeciwnicy sa nieobliczalni. Niezly wydaje mi sie handicap +1 1/4 na Galata ale to tak tylko z moich przemyslen.

#16602 13/03/2002 01:14
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Czytam ten temat i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Widzę że jedynie paru starszych forumowiczów jak uQ$ czy DMK wie że pewniaków po prostu NIE MA! No cóż ponoć człowiek uczy się na błędach, ale niektórzy się już nigdy widać nie nauczą...

Swoją drogą to mój 100% typ:
PORTO - PANATHINAIKOS 1gol - 1!
to można nazwać 100% typem bo Porto prowadzi 1-0

#16603 13/03/2002 17:27
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Jeszcze troche na temat pewniakow.
Wczoraj postawilem sobie taki kupon:

A Spartak Moscow v Shinnik, 12 Mar 02 13:00 1 @ 1.20
B Real Madrid v Sparta Praha, 12 Mar 02 20:45 1 @ 1.30
C Crewe v Manchester City, 12 Mar 02 20:45 2 @ 1.55
D Agassi A. v Kratochvil M., 12 Mar 02 20:30 1 @ 1.10
AKO=2.66

Bardziej po to, zeby sie poemocjonowac przy ogladaniu wynikow niz zebym liczyl, ze to wejdzie. Kupon dostarczyl mi na prawde sporo radosci. Najpierw dlatego, ze prawie wszedl a potem dlatego, ze przegralem tylko 1 euro.

Ci ktorzy nie wiedza niech zgadna co nie weszlo ;-)

Wojtek

#16604 13/03/2002 18:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moj pewniak na na dzis to zaloze sie ze sie w****icie jak zaloze nowy temat.
Stawka 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#16605 13/03/2002 23:50
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
ŚMIETNIK, WYPAŁUJ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1