Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#166914 21/07/2003 01:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
czy Webber bedzie sklasyfikowany cz nie w STS
jesli moze mi ktos powiedziec to serdeczne dzieki

Bonus: Unibet
#166915 21/07/2003 03:55
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał _Carola_:
[qb]dymeczku mojemu alonso zabraklo 8 i co ja mam powiedziec - tragedia hehehe[/qb]
Twojemu Alonso zabraklo 1 okrazenie zeby zostal zklasyfikowany.

#166916 24/08/2003 02:25
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Jutro GP Wegier.
Pole position dla Alonso..
Ja postawie, ze wlasnie ten koles dojedzie do mety i ze >14 bedzie sklasyfikowanych..
W Expekcie zapewne beda jakies ciekawe pozycje (juz nawet sa) wiec tez skorzystam..

#166917 24/08/2003 14:09
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Alonso 1-3 2,15 :4gw:

Trzymam się zasady , że kto sobie dobrze radzi w treningach i PP , będzie w czołówce.

ciekawie wyglądają też
Montoya J.P. 1-3 1.45
Schumacher R. (skl.) 1.20
Webber M. (nie - skl.) 2.00

#166918 24/08/2003 20:19
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Kto wie czy dojechał M.Schumecher?

#166919 25/08/2003 01:39
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Easy rider M. Schumacher wogle nie startował...

#166920 08/09/2003 13:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam
Mam male pytanko, gram progresje na M.Schumachera na wygrana w poszczegolnych GP niestety doszedlem do 8.000 zl i zastanawiam sie czy ryzykowac dalej czy dac sobie na luz, wytrzymam jeszcze tylko ten i nastepny etap i jesli nie wejdzie strace to co uzbieralem w ten sposob przez ostatnie dwa lata.Prosze o opinie i z góry dziekuje

#166921 08/09/2003 13:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Quote
Oryginalnie wysłał cichy81:
[qb]witam
Mam male pytanko, gram progresje na M.Schumachera na wygrana w poszczegolnych GP niestety doszedlem do 8.000 zl i zastanawiam sie czy ryzykowac dalej czy dac sobie na luz, wytrzymam jeszcze tylko ten i nastepny etap i jesli nie wejdzie strace to co uzbieralem w ten sposob przez ostatnie dwa lata.Prosze o opinie i z góry dziekuje[/qb]
Ja dla mnie ryzykuj mam jeszcze 2 szanse i powinno wejsc. Schumacher musi w koncu kiedys wygrac. A o ile sie nie myle nie wygral juz od 5 wyscigow. Teraz czas na niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Zreszta ja wyznaje taka zasade kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Sam mialem niedawno taka sytuacje grac progresja i w przypadku przegranej oznaczalo by bankructwo czy sie wycofac. Zaryzykowalem i weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Tobie zycze tego samego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#166922 10/09/2003 17:42
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Dzis zauwazylem ze pojawily sie kursy (Unibet) na weekend (tor Monza) jest to tor bardzo dobrze znany teamowi Ferrari (tor treningowy tego teamu). Zaciekawił mnie kurs R.Schumacher - M.Schumacher 1.65 - 2.1. Ja osobiscie skłaniam się przy tym że zawody te wygra wlasnie M.Schumacher a zeby to uczynic wypadalo by mu jechac z pole position. Na sobotnia kwalifikacje moj typ to 2ka w/w parze. W zalaczeniu nieoficjalne wyniki treningow z Monz'y :
Unofficial best times of the week from Monza:
1. Michael Schumacher, Ferrari, 1:20.823
2. Rubens Barrichello, Ferrari, 1:20.854
3. Juan Pablo Montoya, Williams, 1:21.052
4. Marc Gene, Williams, 1:21.487
5. David Coulthard, McLaren, 1:21.546
6. Kimi Raikkonen, McLaren, 1:21.710
7. Fernando Alonso, Renault, 1:21.737
8. Luca Badoer, Ferrari, 1:21.810
9. Jarno Trulli, Renault, 1:21.952
10. Jacques Villeneuve, BAR, 1:22.092
11. Mark Webber, Jaguar, 1:22.114
12. Heinz-Harald Frentzen, Sauber, 1:22.127
13. Alexander Wurz, McLaren, 1:22.250
14. Cristiano da Matta, Toyota, 1:22.281
15. Olivier Panis, Toyota, 1:22.293
16. Ralf Schumacher, Williams, 1:22.416
17. Ricardo Zonta, Toyota, 1:22.465
18. Takuma Sato, BAR, 1:22.473
19. Jenson Button, BAR, 1:22.496
20. Felipe Massa, Ferrari, 1:22.753
21. Anthony Davidson, BAR, 1:22.891
22. Justin Wilson, Jaguar, 1:22.928
23. Giancarlo Fisichella, Jordan, 1:23.045
24. Nick Heidfeld, Sauber, 1:23.443
25. Bjorn Wirdheim, Jordan, 1:23.633
26. Zsolt Baumgartner, Jordan, 1:24.134
27. Jos Verstappen, Minardi, 1:24.712
28. Gianmaria Bruni, Minardi, 1:24.743
29. Nicolas Kiesa, Minardi, 1:25.033

#166923 11/09/2003 13:48
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał cichy81:
[qb]witam
Mam male pytanko, gram progresje na M.Schumachera na wygrana w poszczegolnych GP niestety doszedlem do 8.000 zl i zastanawiam sie czy ryzykowac dalej czy dac sobie na luz, wytrzymam jeszcze tylko ten i nastepny etap i jesli nie wejdzie strace to co uzbieralem w ten sposob przez ostatnie dwa lata.Prosze o opinie i z góry dziekuje[/qb]
Od ilu zaczoles i jak zwikszasz stawki? Ja wtopilem narazie okolo 100PLN na nim. Tez gram progresje, ale za duzo mniejsza stawke. Kurs w unibecie jest 3,25...w sumie niezly....Zagranie za 45PLN bedzie u mnie na zwrot kasy.Nie bede czekal chyba do pierwszego oficjalnego treningu i walki o pole position, bo jesli M. wygra to kurs na niego zleci do 2-2,25.

#166924 11/09/2003 14:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Qcz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał cichy81:
[qb]witam
Mam male pytanko, gram progresje na M.Schumachera na wygrana w poszczegolnych GP niestety doszedlem do 8.000 zl i zastanawiam sie czy ryzykowac dalej czy dac sobie na luz, wytrzymam jeszcze tylko ten i nastepny etap i jesli nie wejdzie strace to co uzbieralem w ten sposob przez ostatnie dwa lata.Prosze o opinie i z góry dziekuje[/qb]
Od ilu zaczoles i jak zwikszasz stawki? Ja wtopilem narazie okolo 100PLN na nim. Tez gram progresje, ale za duzo mniejsza stawke. Kurs w unibecie jest 3,25...w sumie niezly....Zagranie za 45PLN bedzie u mnie na zwrot kasy.Nie bede czekal chyba do pierwszego oficjalnego treningu i walki o pole position, bo jesli M. wygra to kurs na niego zleci do 2-2,25.[/qb]
witam
Ja najpierw czekam jedno GP którego Schumi nie wygra i wtedy wysylam za 500 zl, w tamtym zezonie za 1000 ale w tym zaczelem rowniez inne progresje wiec zmniejszylem, i z tego co widze mialem nosa, wysylaj teraz puzniej bedzie smiesznie nisko

#166925 11/09/2003 17:01
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
ok Cichy81 (priv tez doszedl).
A gdzie grasz? b&w ma 3,8 na M.Schum. Nie mam tam kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
GB i expekt nie wystawil jeszcze, a unibet daje tylko 3,25. Zagram za 50% stawki te 3,25. Poczekam na expekta co beknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#166926 12/09/2003 17:43
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Wyniki dzisiejszego treningu :

1 Rubens Barrichello Ferrari 1:21.001
2 Michael Schumacher Ferrari 1:21.152
3 Kimi Räikkönen McLaren-Mercedes 1:21.318 4 Juan Pablo Montoya Williams-BMW 1:21.556 5 David Coulthard McLaren-Mercedes 1:21.675 6 Cristiano da Matta Toyota 1:21.881
7 Jenson Button BAR-Honda 1:21.913
8 Fernando Alonso Renault 1:22.100
9 Ralf Schumacher Williams-BMW 1:22.312 10 Jarno Trulli Renault 1:22.335
11 Mark Webber Jaguar -Cosworth 1:22.368 12 Olivier Panis Toyota 1:22.584
13 Nick Heidfeld Sauber-Petronas 1:22.821 14 Heinz-Harald Frentzen Sauber-Petronas 1:22.929
15 Jacques Villeneuve BAR-Honda 1:23.151 16 Justin Wilson Jaguar -Cosworth 1:23.478
17 Giancarlo Fisichella Jordan-Ford 1:23.794 18 Jos Verstappen Minardi-Cosworth 1:24.652
19 Zsolt Baumgartner Jordan-Ford 1:24.891 20 Nicolas Kiesa Minardi-Cosworth 1:26.903

dzis o 14.00 oficjalne pierwsze kwalifikacje do GP na torze Monza

#166927 12/09/2003 22:21
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Wyniki dzisiejszych kwalifikacji :

1 3 Juan Pablo Montoya Williams-BMW 1:20.656
2 2 Rubens Barrichello Ferrari 1:20.784
3 1 Michael Schumacher Ferrari 1:21.268
4 21 Cristiano da Matta Toyota 1:21.829
5 6 Kimi Räikkönen McLaren-Mercedes 1:21.966
6 14 Mark Webber Jaguar -Cosworth 1:21.966
7 7 Jarno Trulli Renault 1:22.034
8 8 Fernando Alonso Renault 1:22.103
9 10 Heinz-Harald Frentzen Sauber-Petronas 1:22.203
10 20 Olivier Panis Toyota 1:22.372
11 17 Jenson Button BAR-Honda 1:22.495
12 9 Nick Heidfeld Sauber-Petronas 1:22.547
13 16 Jacques Villeneuve BAR-Honda 1:22.858
14 5 David Coulthard McLaren-Mercedes 1:23.154
15 15 Justin Wilson Jaguar -Cosworth 1:23.609
16 11 Giancarlo Fisichella Jordan-Ford 1:24.179
17 12 Zsolt Baumgartner Jordan-Ford 1:24.872
18 18 Nicolas Kiesa Minardi-Cosworth 1:26.299
19 4 Ralf Schumacher Williams-BMW Disqualified
20 19 Jos Verstappen Minardi-Cosworth No time

Ralf Schumacher został zdyskwalifikowany. W trakcie pomiarowego okrążenie ściął bowiem szykanę i jego wynik został unieważniony przez sędziów. Młodszy z braci Schumacherów rozpocznie więc sobotnią kwalifikację, która zdecyduje o pozycjach startowych. Z uzyskanym czasem plasował by się w okolicach ósmej pozycji.

#166928 14/09/2003 03:00
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
Expekt proponuje parę:

F.Alonso - J.Verstappen 1,35.....3,00

#166929 14/09/2003 03:33
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
Expekt proponuje parę:

F.Alonso - J.Verstappen 1,35.....3,00

Alonso wystartuje z ostatniego miejsca na skutek utraty kontroli trakcji w swoim bolidzie podczas dzisiejszych kwalifikacji. Jego konkurent startować bedzie z miejsca 17 i miejsce to nie jest bynajmniej wynikiem problemów technicznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Szczerze wątpię aby triumfator poprzedniego Grand Prix dał się wyprzedzić w końcowej klasyfikacji Verstappenowi.

Moim zdaniem taka para to pomyłka i prezent od Expektu z którego ja napewno skorzystam.

#166930 14/09/2003 03:54
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Expekt proponuje parę:

F.Alonso - J.Verstappen 1,35.....3,00

Alonso wystartuje z ostatniego miejsca na skutek utraty kontroli trakcji w swoim bolidzie podczas dzisiejszych kwalifikacji. Jego konkurent startować bedzie z miejsca 17 i miejsce to nie jest bynajmniej wynikiem problemów technicznych Szczerze wątpię aby triumfator poprzedniego Grand Prix dał się wyprzedzić w końcowej klasyfikacji Verstappenowi.

Moim zdaniem taka para to pomyłka i prezent od Expektu z którego ja napewno skorzystam.
Nie jest tajemnica ze ekipa Minardi-Cosworth okupuje ostatnie miejsca. I kurs wystawiony przez Expekt jest co najmniej dziwny, nalezy sie tylko z tego cieszyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Sa tylko dwa pytania dlaczego mial by ten kurs nie wejsc :
1. Ekipa Renault'a miala klopoty z silnikami na szybkich torach a do takich zalicza sie Monza. Klopoty z silnikami konczyly sie zazwyczaj dla Trulliego i Alonso nie ukonczeniem wyscigu. Ostatnie osiagniecia renault'a potwierdzaja chyba ze klopoty z sprzetem francuzka firma ma juz za soba.
2. Patrz pkt. jeden czyli 1.35 na Alonso to tzw. kurs za free, tylko czy Alonso ukonczy wyscig ? W koncu to tylko F1.

W zalaczeniu klasyfikacja sezonu 2003 :
Jos Verstappen Minardi-Cosworth pkt. 0
Fernando Alonso Renault pkt. 54

#166931 14/09/2003 04:14
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Fernando Alonso - Jos Verstappen w przekroju sezonu :

Odbylo sie 13 wyscigow, statystyka tej pary wyglada nastepujaco :

Alonso 11 Win - Verstappen 2 Win

GP Australii Alonso m.8 - Verstappen m.11(ost.)
GP Malezji Alonso m.3 - Verstappen m.13(ost.)
GP Brazylii Alonso m.3 - Verstappen nie ukonczyl
GP San Marino Alonso m.6 - Verstappen nie ukonczyl
GP Hiszpanii Alonso m.2 - Verstappen m.12(ost.)
GP Austrii Alonso nie ukonczyl (okr.44) - Verstappen nie ukonczyl (okr. 1)
GP Monte Carlo Alonso m.5 - Verstappen nie ukonczyl
GP Kanady Alonso m.3 - Verstappen m.9
GP Norymbergii Alonso m.4 - Verstappen m.14
GP Francjii Alonso nie ukonczyl - Verstappen m.16(ost.)
GP Wielkiej Brytanii Alonso nie ukonczyl - Verstappen m.15
GP Niemiec Alonso m.4 - Verstappen nie ukonczyl
GP Wegier Alonso m.1 - Verstappen m.12

pozdr

#166932 14/09/2003 14:36
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Czy ktoś znajduje logiczne wytłumaczenie dlaczego tak diametralnie zmieniły się kursy w Profie na ilość zawodników kończących wyścig?
szczególnie 14+ skoczyło na 4.7 a -10 spadło na 2.0. Co tam się dzeje na tym torze?

#166933 14/09/2003 14:52
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
F25 0-10 4.7
F26 11-13 2.5
F27 14+ 2
Mam takie cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, latajaca_holenderka), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,191
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1