|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
czy Webber bedzie sklasyfikowany cz nie w STS jesli moze mi ktos powiedziec to serdeczne dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oryginalnie wysłał _Carola_: [qb]dymeczku mojemu alonso zabraklo 8 i co ja mam powiedziec - tragedia hehehe[/qb] Twojemu Alonso zabraklo 1 okrazenie zeby zostal zklasyfikowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Jutro GP Wegier. Pole position dla Alonso.. Ja postawie, ze wlasnie ten koles dojedzie do mety i ze >14 bedzie sklasyfikowanych.. W Expekcie zapewne beda jakies ciekawe pozycje (juz nawet sa) wiec tez skorzystam..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Alonso 1-3 2,15 :4gw:
Trzymam się zasady , że kto sobie dobrze radzi w treningach i PP , będzie w czołówce.
ciekawie wyglądają też Montoya J.P. 1-3 1.45 Schumacher R. (skl.) 1.20 Webber M. (nie - skl.) 2.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Kto wie czy dojechał M.Schumecher?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Easy rider M. Schumacher wogle nie startował...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam Mam male pytanko, gram progresje na M.Schumachera na wygrana w poszczegolnych GP niestety doszedlem do 8.000 zl i zastanawiam sie czy ryzykowac dalej czy dac sobie na luz, wytrzymam jeszcze tylko ten i nastepny etap i jesli nie wejdzie strace to co uzbieralem w ten sposob przez ostatnie dwa lata.Prosze o opinie i z góry dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
Oryginalnie wysłał cichy81: [qb]witam Mam male pytanko, gram progresje na M.Schumachera na wygrana w poszczegolnych GP niestety doszedlem do 8.000 zl i zastanawiam sie czy ryzykowac dalej czy dac sobie na luz, wytrzymam jeszcze tylko ten i nastepny etap i jesli nie wejdzie strace to co uzbieralem w ten sposob przez ostatnie dwa lata.Prosze o opinie i z góry dziekuje[/qb] Ja dla mnie ryzykuj mam jeszcze 2 szanse i powinno wejsc. Schumacher musi w koncu kiedys wygrac. A o ile sie nie myle nie wygral juz od 5 wyscigow. Teraz czas na niego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Zreszta ja wyznaje taka zasade kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Sam mialem niedawno taka sytuacje grac progresja i w przypadku przegranej oznaczalo by bankructwo czy sie wycofac. Zaryzykowalem i weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Tobie zycze tego samego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Dzis zauwazylem ze pojawily sie kursy (Unibet) na weekend (tor Monza) jest to tor bardzo dobrze znany teamowi Ferrari (tor treningowy tego teamu). Zaciekawił mnie kurs R.Schumacher - M.Schumacher 1.65 - 2.1. Ja osobiscie skłaniam się przy tym że zawody te wygra wlasnie M.Schumacher a zeby to uczynic wypadalo by mu jechac z pole position. Na sobotnia kwalifikacje moj typ to 2ka w/w parze. W zalaczeniu nieoficjalne wyniki treningow z Monz'y : Unofficial best times of the week from Monza: 1. Michael Schumacher, Ferrari, 1:20.823 2. Rubens Barrichello, Ferrari, 1:20.854 3. Juan Pablo Montoya, Williams, 1:21.052 4. Marc Gene, Williams, 1:21.487 5. David Coulthard, McLaren, 1:21.546 6. Kimi Raikkonen, McLaren, 1:21.710 7. Fernando Alonso, Renault, 1:21.737 8. Luca Badoer, Ferrari, 1:21.810 9. Jarno Trulli, Renault, 1:21.952 10. Jacques Villeneuve, BAR, 1:22.092 11. Mark Webber, Jaguar, 1:22.114 12. Heinz-Harald Frentzen, Sauber, 1:22.127 13. Alexander Wurz, McLaren, 1:22.250 14. Cristiano da Matta, Toyota, 1:22.281 15. Olivier Panis, Toyota, 1:22.293 16. Ralf Schumacher, Williams, 1:22.416 17. Ricardo Zonta, Toyota, 1:22.465 18. Takuma Sato, BAR, 1:22.473 19. Jenson Button, BAR, 1:22.496 20. Felipe Massa, Ferrari, 1:22.753 21. Anthony Davidson, BAR, 1:22.891 22. Justin Wilson, Jaguar, 1:22.928 23. Giancarlo Fisichella, Jordan, 1:23.045 24. Nick Heidfeld, Sauber, 1:23.443 25. Bjorn Wirdheim, Jordan, 1:23.633 26. Zsolt Baumgartner, Jordan, 1:24.134 27. Jos Verstappen, Minardi, 1:24.712 28. Gianmaria Bruni, Minardi, 1:24.743 29. Nicolas Kiesa, Minardi, 1:25.033
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał cichy81: [qb]witam Mam male pytanko, gram progresje na M.Schumachera na wygrana w poszczegolnych GP niestety doszedlem do 8.000 zl i zastanawiam sie czy ryzykowac dalej czy dac sobie na luz, wytrzymam jeszcze tylko ten i nastepny etap i jesli nie wejdzie strace to co uzbieralem w ten sposob przez ostatnie dwa lata.Prosze o opinie i z góry dziekuje[/qb] Od ilu zaczoles i jak zwikszasz stawki? Ja wtopilem narazie okolo 100PLN na nim. Tez gram progresje, ale za duzo mniejsza stawke. Kurs w unibecie jest 3,25...w sumie niezly....Zagranie za 45PLN bedzie u mnie na zwrot kasy.Nie bede czekal chyba do pierwszego oficjalnego treningu i walki o pole position, bo jesli M. wygra to kurs na niego zleci do 2-2,25.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Qcz: [qb] Oryginalnie wysłał cichy81: [qb]witam Mam male pytanko, gram progresje na M.Schumachera na wygrana w poszczegolnych GP niestety doszedlem do 8.000 zl i zastanawiam sie czy ryzykowac dalej czy dac sobie na luz, wytrzymam jeszcze tylko ten i nastepny etap i jesli nie wejdzie strace to co uzbieralem w ten sposob przez ostatnie dwa lata.Prosze o opinie i z góry dziekuje[/qb] Od ilu zaczoles i jak zwikszasz stawki? Ja wtopilem narazie okolo 100PLN na nim. Tez gram progresje, ale za duzo mniejsza stawke. Kurs w unibecie jest 3,25...w sumie niezly....Zagranie za 45PLN bedzie u mnie na zwrot kasy.Nie bede czekal chyba do pierwszego oficjalnego treningu i walki o pole position, bo jesli M. wygra to kurs na niego zleci do 2-2,25.[/qb] witam Ja najpierw czekam jedno GP którego Schumi nie wygra i wtedy wysylam za 500 zl, w tamtym zezonie za 1000 ale w tym zaczelem rowniez inne progresje wiec zmniejszylem, i z tego co widze mialem nosa, wysylaj teraz puzniej bedzie smiesznie nisko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
ok Cichy81 (priv tez doszedl). A gdzie grasz? b&w ma 3,8 na M.Schum. Nie mam tam kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> GB i expekt nie wystawil jeszcze, a unibet daje tylko 3,25. Zagram za 50% stawki te 3,25. Poczekam na expekta co beknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Wyniki dzisiejszego treningu :
1 Rubens Barrichello Ferrari 1:21.001 2 Michael Schumacher Ferrari 1:21.152 3 Kimi Räikkönen McLaren-Mercedes 1:21.318 4 Juan Pablo Montoya Williams-BMW 1:21.556 5 David Coulthard McLaren-Mercedes 1:21.675 6 Cristiano da Matta Toyota 1:21.881 7 Jenson Button BAR-Honda 1:21.913 8 Fernando Alonso Renault 1:22.100 9 Ralf Schumacher Williams-BMW 1:22.312 10 Jarno Trulli Renault 1:22.335 11 Mark Webber Jaguar -Cosworth 1:22.368 12 Olivier Panis Toyota 1:22.584 13 Nick Heidfeld Sauber-Petronas 1:22.821 14 Heinz-Harald Frentzen Sauber-Petronas 1:22.929 15 Jacques Villeneuve BAR-Honda 1:23.151 16 Justin Wilson Jaguar -Cosworth 1:23.478 17 Giancarlo Fisichella Jordan-Ford 1:23.794 18 Jos Verstappen Minardi-Cosworth 1:24.652 19 Zsolt Baumgartner Jordan-Ford 1:24.891 20 Nicolas Kiesa Minardi-Cosworth 1:26.903
dzis o 14.00 oficjalne pierwsze kwalifikacje do GP na torze Monza
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Wyniki dzisiejszych kwalifikacji :
1 3 Juan Pablo Montoya Williams-BMW 1:20.656 2 2 Rubens Barrichello Ferrari 1:20.784 3 1 Michael Schumacher Ferrari 1:21.268 4 21 Cristiano da Matta Toyota 1:21.829 5 6 Kimi Räikkönen McLaren-Mercedes 1:21.966 6 14 Mark Webber Jaguar -Cosworth 1:21.966 7 7 Jarno Trulli Renault 1:22.034 8 8 Fernando Alonso Renault 1:22.103 9 10 Heinz-Harald Frentzen Sauber-Petronas 1:22.203 10 20 Olivier Panis Toyota 1:22.372 11 17 Jenson Button BAR-Honda 1:22.495 12 9 Nick Heidfeld Sauber-Petronas 1:22.547 13 16 Jacques Villeneuve BAR-Honda 1:22.858 14 5 David Coulthard McLaren-Mercedes 1:23.154 15 15 Justin Wilson Jaguar -Cosworth 1:23.609 16 11 Giancarlo Fisichella Jordan-Ford 1:24.179 17 12 Zsolt Baumgartner Jordan-Ford 1:24.872 18 18 Nicolas Kiesa Minardi-Cosworth 1:26.299 19 4 Ralf Schumacher Williams-BMW Disqualified 20 19 Jos Verstappen Minardi-Cosworth No time
Ralf Schumacher został zdyskwalifikowany. W trakcie pomiarowego okrążenie ściął bowiem szykanę i jego wynik został unieważniony przez sędziów. Młodszy z braci Schumacherów rozpocznie więc sobotnią kwalifikację, która zdecyduje o pozycjach startowych. Z uzyskanym czasem plasował by się w okolicach ósmej pozycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001 |
Expekt proponuje parę:
F.Alonso - J.Verstappen 1,35.....3,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001 |
Expekt proponuje parę:
F.Alonso - J.Verstappen 1,35.....3,00
Alonso wystartuje z ostatniego miejsca na skutek utraty kontroli trakcji w swoim bolidzie podczas dzisiejszych kwalifikacji. Jego konkurent startować bedzie z miejsca 17 i miejsce to nie jest bynajmniej wynikiem problemów technicznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Szczerze wątpię aby triumfator poprzedniego Grand Prix dał się wyprzedzić w końcowej klasyfikacji Verstappenowi.
Moim zdaniem taka para to pomyłka i prezent od Expektu z którego ja napewno skorzystam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Expekt proponuje parę:
F.Alonso - J.Verstappen 1,35.....3,00
Alonso wystartuje z ostatniego miejsca na skutek utraty kontroli trakcji w swoim bolidzie podczas dzisiejszych kwalifikacji. Jego konkurent startować bedzie z miejsca 17 i miejsce to nie jest bynajmniej wynikiem problemów technicznych Szczerze wątpię aby triumfator poprzedniego Grand Prix dał się wyprzedzić w końcowej klasyfikacji Verstappenowi.
Moim zdaniem taka para to pomyłka i prezent od Expektu z którego ja napewno skorzystam. Nie jest tajemnica ze ekipa Minardi-Cosworth okupuje ostatnie miejsca. I kurs wystawiony przez Expekt jest co najmniej dziwny, nalezy sie tylko z tego cieszyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Sa tylko dwa pytania dlaczego mial by ten kurs nie wejsc : 1. Ekipa Renault'a miala klopoty z silnikami na szybkich torach a do takich zalicza sie Monza. Klopoty z silnikami konczyly sie zazwyczaj dla Trulliego i Alonso nie ukonczeniem wyscigu. Ostatnie osiagniecia renault'a potwierdzaja chyba ze klopoty z sprzetem francuzka firma ma juz za soba. 2. Patrz pkt. jeden czyli 1.35 na Alonso to tzw. kurs za free, tylko czy Alonso ukonczy wyscig ? W koncu to tylko F1. W zalaczeniu klasyfikacja sezonu 2003 : Jos Verstappen Minardi-Cosworth pkt. 0 Fernando Alonso Renault pkt. 54
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Fernando Alonso - Jos Verstappen w przekroju sezonu :
Odbylo sie 13 wyscigow, statystyka tej pary wyglada nastepujaco :
Alonso 11 Win - Verstappen 2 Win
GP Australii Alonso m.8 - Verstappen m.11(ost.) GP Malezji Alonso m.3 - Verstappen m.13(ost.) GP Brazylii Alonso m.3 - Verstappen nie ukonczyl GP San Marino Alonso m.6 - Verstappen nie ukonczyl GP Hiszpanii Alonso m.2 - Verstappen m.12(ost.) GP Austrii Alonso nie ukonczyl (okr.44) - Verstappen nie ukonczyl (okr. 1) GP Monte Carlo Alonso m.5 - Verstappen nie ukonczyl GP Kanady Alonso m.3 - Verstappen m.9 GP Norymbergii Alonso m.4 - Verstappen m.14 GP Francjii Alonso nie ukonczyl - Verstappen m.16(ost.) GP Wielkiej Brytanii Alonso nie ukonczyl - Verstappen m.15 GP Niemiec Alonso m.4 - Verstappen nie ukonczyl GP Wegier Alonso m.1 - Verstappen m.12
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
Czy ktoś znajduje logiczne wytłumaczenie dlaczego tak diametralnie zmieniły się kursy w Profie na ilość zawodników kończących wyścig? szczególnie 14+ skoczyło na 4.7 a -10 spadło na 2.0. Co tam się dzeje na tym torze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
F25 0-10 4.7 F26 11-13 2.5 F27 14+ 2 Mam takie cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|