Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 33 1 2 9 10 11 12 13 32 33
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
nie ma takiego

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Chyba że np. finał Pucharu Stanleya to wtedy być może jakiś Olympic czy inny buk nastawiony głównie na USA by coś wystawił.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
jakiego buka polecacie do hokeja europejskiego ? Interesuje mnie bogata oferta, dobre kursy i przyzwoite limity.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by asghan
jakiego buka polecacie do hokeja europejskiego ? Interesuje mnie bogata oferta, dobre kursy i przyzwoite limity.

dla mnie pinnacle jest najlepsze do wszystkiego smile na hokej europejski masz: handicap, ml (z dogrywka i karnymi) i under/over, ligi praktycznie wszystkie

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by asghan
jakiego buka polecacie do hokeja europejskiego ? Interesuje mnie bogata oferta, dobre kursy i przyzwoite limity.

dla mnie pinnacle jest najlepsze do wszystkiego smile na hokej europejski masz: handicap, ml (z dogrywka i karnymi) i under/over, ligi praktycznie wszystkie

hyhy wiem wiem, tez sobie cenie pinnacle i wszystko byloby super gdyby nie to, ze nie ma tam 1x2, a to akurat dla mnie najwazniejsze

Dołączył: May 2007
Posty: 31
1
newbie
newbie
1 Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 31
A czy padl juz temat buka dla poczatkujacych? Tzn. takich, ktorzy maja do zainwestowania wstepnie male srodki i nie graja jakimis wyszukanymi systemami bo sie na tym nie znaja? Jesli nie to co mozecie mi polecic zeby sie troche wciagnac wlasnie w gre systemem.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Zacznij od bwin. Jak wszyscy na początku.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 594
addict
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 594
Ja jestem zdania (dotyczy szczególnie poczatkujących) :
Im mniej zakladów live oraz gdy oferta nie zawiera egzotycznych rozgrywek, lig tym lepiej dla poczatkujących.

Ktos powie ze to nie logiczne ?
Poczatkujący czepiają sie wszystkiego co jest w ofercie i dosyc szybko przegrywaja to co udalo im sie wygrac. Bo jak slysze jak np. ktos stawia ktora druzyna rozpocznie mecz, jakies egzotyczne ligi.... czy inne dziwne typy no to z lekka jestem w szoku Dodatkowo limit wypłat np.w Bwin min. 140zl dla niektorych jest nie do przejscia, na to tez radzilbym zwrócic uwage.

Dopiero z czasem gracz nabiera doswiadczenia i nie gra wszystkiego co jest do zagrania.
Pozdrawiam


Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Niech początkujący gracz przekona się jak łatwo jest przegrać swoje pieniądze, jak ta ilość zakładów kusi do obstawiania, jak można stracić kontrolę nad emocjami na zakładami live.
Niech w bwin przekona się co to są szybkie limity, szybkie wink odpowiedzi od supportu, wypłaty a nawet blokada konta.
Początkujący nie ma na początku za wiele do stracenia, później jak wróci do bukmacherki z większymi pieniędzmi rozsądniej dokona wyboru smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ja bym na początek polecał firmę z polskim supportem i dobrym bonusem, jakiś taki uniwersalny buk jak Expekt/Gamebookers/Unibet (kolejność alfabetyczna). Support, bonus, kursy na polską piłkę, wszystko jest.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
GB? bez przesady, dosc uboga oferta jesli chodzi o sporty zimowe itp
Zdecydowanie na poczatek Bwin, duzo livebetu, dodatkowo jakies punkty teraz wprowadzili, bardzo szeroka oferta, no i wszystko maja to samo co Exp, Gb i UB...


Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Live to ich duży plus, natomiast mają dużo gorszy bonus na dobry start. Wpłacając na początek 150zł otrzymasz w Expie 150zł gratis a w bwin już tylko 75zł.

Wszystko zależy od tego co kto chce obstawiać, czy bonus jest dla niego ważny czy nie, czy głównie chce grać na live, itd.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Gamebookers to już nie ten sam buk co wcześniej. Kombinowali, kombinowali aż przekombinowali. Ja przyjrzalem się ich opcjom depozytów i wypłat - i stwierdziłem, ze jest jeden wielki młyn, jak ktoś ma konto z PLN. Dużo się traci i dużo niejasności. Oferta taka sobie, tak jak buk teraz. Nie polecam!
Unibet owszem. Expekt obleci

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W Gamebookers najlepiej mieć konto w Euro, i tu jest mała ciekawostka: tylko u tego buka użytkownik może sam w profilu zmienić sobie walutę konta w Gamebookers. smile Prowadzą teraz kampanię bonusową 20 Euro dla kodu promocji SUPER20. 100% od pierwszej wpłaty, wpłaty przez Moneybookers jak najbardziej się liczą w tej promocji.

Unibet ma bonus 50%, Bwin też 50%, Expekt 100%. Jest w czym wybierać, najlepiej przejrzeć ofertę tych buków i wybrać coś dla siebie. Niektóre z nich oferują także zakłady na nasze wybory parlamentarne.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Jako pierwszy zaklady na wybory parlamentarne wprowadzil betsson, zdecydowany lider jesli chodzi o zaklady specjalne na polski rynek.
Aktulalnie bonus 100%, wplaty natychmiastowe poprzez przelewy24 i mtransfer, obsluga klientow porzez liveczat.
Na najwazniejsze ligii pilkarskie po 5 rodzajow handicapow azjatyckich na mecz.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Ja dobrze zrozumialem jak wpalce kase z konta bankowego to bedzie ona odrazu u Was na koncie? i otrzymam rowniez bonus dla nowego gracza?

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Tak ale musisz wybrac odpowiednia opcje przy wplacie, jesli masz mbank to mtransfer - jesli inny bank on-line poprzez przelewy24
Liste bankow i dokladne instrukcje wplat przez przelewy24 znajdziesz tutaj: http://www.przelewy24.pl/

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Ja swoją przygodę z internetowymi bukami zaczynałem w Expekcie i uważam, że to bardzo dobry buk dla początkujących. Bwin ma live, ale właśnie to live na dłuższą metę gubi grających. Zresztą do live najlepszy jest Betfair, ale to już wyższa szkoła jazdy smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Banik, ile można postawić u Was na zakłady polityczne?

Jeśli chodzi o ofertę i typy to każdy powinien sprawdzić kilka buków zanim cokolwiek postawi. sonar

Np. na to, że Zbigniew Ziobro będzie następnym premierem, co jest mało prawdopodobne, w BS jest aż 30.00.

Ale jeśli chodzi o dwa najbardziej prawdopodobne scenariusze, czyli Tusk lub Kaczyński, to zdecydowanie lepiej pójść do GB i wysłać kupon:

------------
Tusk 4.50 w Gamebookers kasa (2.30 w Betsson)

Jarosław Kaczyński 4.00 w Gamebookers kasa (2.85 w Betsson)
------------

Gołym okiem widać gdzie warto zagrać. smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by Conrad
Tusk 4.50 w Gamebookers kasa (2.30 w Betsson)

Jarosław Kaczyński 4.00 w Gamebookers kasa (2.85 w Betsson)
------------

Gołym okiem widać gdzie warto zagrać. smile

Ci z Betssona sami stawiają w GB laugh i zawsze wychodzą na czysto

P.S.
Dzięki Conrad, nawet nie wiedziałem, że w GB można zmienić walutę. Kiedyś nie było to możliwe.
W sumie niewiele to da, bo przy depozycie będzie się tracić
Najlepszą opcją jest, jak konto jest w PLN, a buk ma konto w polskim banku. Gamebookers chyba nie ma

Strona 11 z 33 1 2 9 10 11 12 13 32 33

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,412 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1