|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Mimo wszystko zagralem jedna parke za mala stawke:
Kurt Asle Arvesen - Marco Velo (2) 1.85 expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Kurt Asle Arvesen 148m - Marco Velo 10m. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tak ja przypuszaczalem Norweg wczoraj musial w etap wlozyc troche sil i dzisiaj odstal od glownej grupy, przegrywajac z solidnym Wlochem, ktory i w gorach i na plaskich etpach swietnie wypada... Jutro prawdziwa sielanka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Gratuluję trafień Banik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , a w szczególnie tego Norwega, miałeś dobre wyczucie, że może uciekać.
Dzisiaj góry i to w pełnym tego słowa znaczeniu. Niestety mam bardzo mało czasu i dużo nie analizując wyłowiłem takie parki: Julio Perez Cuapio - Gilberto Simoni 1.40 Francesco Casagrande - Marco Pantani 1.50 Pavel Tonkov - Georg Totschnig 1.50
Simoni jest liderem, a w górach jak wiadomo czuje się jak ryba w wodzie i nie powinien się dać ograć przez Cuapio. Tutaj w szczególności liczę na słabość Pantaniego, który był bardzo słaby na poprzednim górskim etapie, Casagrande powinien z nim wygrać bez problemów. Ostatnia para jest chyba najbardziej ryzykowna ale Pavel jest bardzo ambitny i zrobi wszystko aby gonić lidera.
Gram to za niższe stawki, gdyż nie mam czasu na dogłębną analizę, zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Fred
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Witam!
Cos malo tych parek i w expekcie i w unibecie, a i troche pozanizane sa niestety. Dzisiaj chyba najtrudniejszy etap na Giro, konczy sie 3km sciana o nachyleniu ponad 20% :eek: . Jak sadze zobaczymy wiec wiele wzlotow i upadkow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Bedzie dobrze Banik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Juz expekt dwie pary do ktorych sie przymierzalem zdjal... popowicz - Scarponi i Casagrande - Pantani, chyba trezba zaczc wstawac o 6 rano... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Georg Totschnig - Rumsas 1.7 :4gw:
Julio Perez Cuapio - Gilberto Simoni :3gw: 1.4
Szkoda ze sie spoznilem z Casagrnde , to bylaby para dnia
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 277 |
Masz rację Banik stawki są mocno zaniżone ale Tonkov, Simoni czy Casagrande to świetni zawodnicy i nie wydaje mi się aby dzisiaj nie było ich w czołówce. Fred twoje pary są bardzo dobrze dobrane i nie masz co się bać o Tonkova to nie jest takie ryzykowne, przynajmniej tak mi się wydaje. Licze dzisiaj na Darka Baranowskiego mam nadzieje ze wytrzyma to tempo jakie nałożą jego przeciwnicy i przyjedzie z tymi najlepszymi na metę.
Dzisiejsze typy to: Julio Perez Cuapio-Gilberto Simoni 2 1.40 Pavel Tonkov-Georg Totschnig 1 niestety już tylko za 1.35 Tonkov, P - Pantani, M 1 1.3 ten typ z Unibetu
Pozdrawiam i życzę dużych wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Pavel Tonkov-Georg Totschnig 1 niestety już tylko za 1.35 Interesuje mnie wynik tego pojedynku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259 |
No i Tonkov przegrał. Nie wiem co mnie podkusiło, żeby dołozyć do akumulatora z Garzellim i Simonim akurat jego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Julio Perez Cuapio - Gilberto Simoni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Francesco Casagrande - Marco Pantani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pavel Tonkov - Georg Totschnig <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Czyli 2 do 1 ale przy tych kursach nie ma się czym chwalić, na swoją obronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mogę napisać, że ostrzegałem, że typ na Tonkova jest najbardziej ryzykowny. Zysk z tych typów dość dobry głównie za sprawą mniejszej stawki na Pawła.
Pozdrawiam Fred
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Oryginalnie wysłał Banik: [QB]Georg Totschnig - Rumsas 1.7 14 miejsce - 13 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Panowie przyjechali razem na mete jednak to moj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zawodnik okazla sie lepszy na finiszu
Julio Perez Cuapio - Gilberto Simoni 1.4 6 miejsce - 1 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zgodnie z przewidywaniami Simoni nikomu nie dal szans
Szkoda ze sie spoznilem z Casagrnde , to bylaby para dnia Casagrande 3 miejsce - Pantani 5 miejsce
Dodac do tego jeszcze druga spozniona pare Popowich - Sacrponi (1) i jest absolutne 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Kolarstwo to taka przyjemna do kibicowania dyscyplina... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jutro biore dzien wolny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605 |
Banik, Fred, ktokolwiek potrzebna mi porada, która z tych par jest pewniejsza: Dario David Cioni - Gilberto Simoni 2.45-1.50 Kim wogóle jest Cioni - to dobry sprinter? Stefano Garzelli - Yaroslav Popovych 1.50-2.45 Z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Witam Garrett!
Dzisiaj nie mam czasu na analizy. Etap to jazda na czas po plaskim terenie. Proponuje porownac wyniki z zeszlorocznego giro. znajdziesz je na stronie eurosportu. Wyszukiwarka kolarzy jest na stronnach la gazzetty.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Unibet przed chwila podal sowoje zaklady i oto nich wybralem:
Simoni, G - Pantani, M 1.35 :4gw:
Simoni jest absolutnym faworytem dzisiejszego "krolewskiego" etapu i calego wyscigu,Panatani dopiero wraca do formy, jedynie upadek na zjezdzie, lub jakis wyjatkowy kryzys moze sprawic ze Simoni zajmnie nizsza pozycje. Istnieje jeszcze prawdowodobienstwo samotnej ucieczki Pantaniego , ktorego nikt z czlowki , majac na uwadze za ten ma duze straty czasowe, nie bedzie chcial gonic,ale to tylko gdybanie.
Mazzoleni, E - Belli, W 2.0 :3gw: To bardzo ciekawa para, mocno przeszacunkowana przez unibet (expekt 1.85-1.85) mazzeloni we wszystkich trzech etapach gorskich byl zdecydowanie lepszy. W ostanim g. etapie Belli byl wysoko gdyz jechal w ucieczce majacej 4-5 minutowa przewage przed ostatnim podjazdem, a i tam Mazzeloni go wyprzdzil z przewaga 21 s. Moim zdaniem kurs jest jak najbardziej warty zagrania, gdybym chcial utrzymac 100% w skutecznosc w gorach raczej bym go ominal, ale tu chodzi o zysk a nie o statysyki. Gram
Expekt:
Andrea Noe' - Georg Totschnig 1.5 :3gw: Noe z pewnoscia bedzie chcial wrocic na 3 miejsce w klasyfik. generalnej, ktore stracil przez czasowke. We wszystkich gorskich etapach od austryjaka byl lepszy srdnio o minute. Dzies przewaga na mecie bedzie podobna.
Aitor Gonzalez Jimenez - Raimondas Rumsas tu kusi mnie zagranie na Rumsasa, ale raczej odpuszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Garzelli - Popovych (2) 1.45 expekt :3gw:
Wieczorem powinienem zrobic male podsumowanie wyscigu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zapraszam na bankiet... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Postanowilem osobno liczyc etapy gorkie, osobno plaskie i osobno czasowke.
Czasowka: 1) 1.45 6/10 -
Suma 0/1 0% zysk -6 units
Etapy plaskie: 1) 1.70 3/10 + 2) 1.70 3/10 - 3) 2.45 2/10 + 4) 2.2 2/10 - 5) 1.75 7/10 - 6) 1.85 3/10 + 7) 1.65 8/10 + 8) 1.65 4/10 + 9) 1.85 3/10 +
Suma 6/9 66.67% zysk +5.9 units
Etapy gorskie: 1) 1.80 4/10 + 2) 1.7 8/10 + 3) 1.4 6/10 + 4) 1.5 8/10 + 5) 1.6 6/10 + 6) 1.35 9/10 + 7) 2.0 6/10 + 8) 1.35 8/10 + 9) 1.5 6/10 -
Suma 8/9 88.88% zysk + 24.75 units <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i do tour de france <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Czekamy Banik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|