Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Mimo wszystko zagralem jedna parke za mala stawke:

Kurt Asle Arvesen - Marco Velo (2) 1.85 expekt

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Kurt Asle Arvesen 148m - Marco Velo 10m. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tak ja przypuszaczalem Norweg wczoraj musial w etap wlozyc troche sil i dzisiaj odstal od glownej grupy, przegrywajac z solidnym Wlochem, ktory i w gorach i na plaskich etpach swietnie wypada...
Jutro prawdziwa sielanka...

Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Gratuluję trafień Banik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , a w szczególnie tego Norwega, miałeś dobre wyczucie, że może uciekać.

Dzisiaj góry i to w pełnym tego słowa znaczeniu. Niestety mam bardzo mało czasu i dużo nie analizując wyłowiłem takie parki:
Julio Perez Cuapio - Gilberto Simoni 1.40
Francesco Casagrande - Marco Pantani 1.50
Pavel Tonkov - Georg Totschnig 1.50

Simoni jest liderem, a w górach jak wiadomo czuje się jak ryba w wodzie i nie powinien się dać ograć przez Cuapio. Tutaj w szczególności liczę na słabość Pantaniego, który był bardzo słaby na poprzednim górskim etapie, Casagrande powinien z nim wygrać bez problemów. Ostatnia para jest chyba najbardziej ryzykowna ale Pavel jest bardzo ambitny i zrobi wszystko aby gonić lidera.

Gram to za niższe stawki, gdyż nie mam czasu na dogłębną analizę, zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Fred

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Witam!

Cos malo tych parek i w expekcie i w unibecie, a i troche pozanizane sa niestety. Dzisiaj chyba najtrudniejszy etap na Giro, konczy sie 3km sciana o nachyleniu ponad 20% :eek: . Jak sadze zobaczymy wiec wiele wzlotow i upadkow...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Bedzie dobrze Banik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Juz expekt dwie pary do ktorych sie przymierzalem zdjal...
popowicz - Scarponi i Casagrande - Pantani, chyba trezba zaczc wstawac o 6 rano... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Georg Totschnig - Rumsas 1.7 :4gw:

Julio Perez Cuapio - Gilberto Simoni :3gw: 1.4

Szkoda ze sie spoznilem z Casagrnde , to bylaby para dnia

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2002
Posty: 277
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 277
Masz rację Banik stawki są mocno zaniżone ale Tonkov, Simoni czy Casagrande to świetni zawodnicy i nie wydaje mi się aby dzisiaj nie było ich w czołówce. Fred twoje pary są bardzo dobrze dobrane i nie masz co się bać o Tonkova to nie jest takie ryzykowne, przynajmniej tak mi się wydaje. Licze dzisiaj na Darka Baranowskiego mam nadzieje ze wytrzyma to tempo jakie nałożą jego przeciwnicy i przyjedzie z tymi najlepszymi na metę.

Dzisiejsze typy to:
Julio Perez Cuapio-Gilberto Simoni 2 1.40
Pavel Tonkov-Georg Totschnig 1 niestety już tylko za 1.35
Tonkov, P - Pantani, M 1 1.3 ten typ z Unibetu

Pozdrawiam i życzę dużych wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Pavel Tonkov-Georg Totschnig 1 niestety już tylko za 1.35
Interesuje mnie wynik tego pojedynku

Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 259
No i Tonkov przegrał. Nie wiem co mnie podkusiło, żeby dołozyć do akumulatora z Garzellim i Simonim akurat jego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Julio Perez Cuapio - Gilberto Simoni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Francesco Casagrande - Marco Pantani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pavel Tonkov - Georg Totschnig <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Czyli 2 do 1 ale przy tych kursach nie ma się czym chwalić, na swoją obronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mogę napisać, że ostrzegałem, że typ na Tonkova jest najbardziej ryzykowny. Zysk z tych typów dość dobry głównie za sprawą mniejszej stawki na Pawła.

Pozdrawiam
Fred

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Oryginalnie wysłał Banik:
[QB]Georg Totschnig - Rumsas 1.7 14 miejsce - 13 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Panowie przyjechali razem na mete jednak to moj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zawodnik okazla sie lepszy na finiszu

Julio Perez Cuapio - Gilberto Simoni 1.4 6 miejsce - 1 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zgodnie z przewidywaniami Simoni nikomu nie dal szans

Szkoda ze sie spoznilem z Casagrnde , to bylaby para dnia
Casagrande 3 miejsce - Pantani 5 miejsce

Dodac do tego jeszcze druga spozniona pare Popowich - Sacrponi (1) i jest absolutne 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Kolarstwo to taka przyjemna do kibicowania dyscyplina... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jutro biore dzien wolny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
Banik, Fred, ktokolwiek potrzebna mi porada, która z tych par jest pewniejsza:
Dario David Cioni - Gilberto Simoni 2.45-1.50
Kim wogóle jest Cioni - to dobry sprinter?
Stefano Garzelli - Yaroslav Popovych 1.50-2.45
Z góry dzięki

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Witam Garrett!

Dzisiaj nie mam czasu na analizy.
Etap to jazda na czas po plaskim terenie.
Proponuje porownac wyniki z zeszlorocznego giro. znajdziesz je na stronie eurosportu. Wyszukiwarka kolarzy jest na stronnach la gazzetty.

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Unibet przed chwila podal sowoje zaklady i oto nich wybralem:

Simoni, G - Pantani, M 1.35 :4gw:

Simoni jest absolutnym faworytem dzisiejszego "krolewskiego" etapu i calego wyscigu,Panatani dopiero wraca do formy, jedynie upadek na zjezdzie, lub jakis wyjatkowy kryzys moze sprawic ze Simoni zajmnie nizsza pozycje. Istnieje jeszcze prawdowodobienstwo samotnej ucieczki Pantaniego , ktorego nikt z czlowki , majac na uwadze za ten ma duze straty czasowe, nie bedzie chcial gonic,ale to tylko gdybanie.

Mazzoleni, E - Belli, W 2.0 :3gw:
To bardzo ciekawa para, mocno przeszacunkowana przez unibet (expekt 1.85-1.85) mazzeloni we wszystkich trzech etapach gorskich byl zdecydowanie lepszy. W ostanim g. etapie Belli byl wysoko gdyz jechal w ucieczce majacej 4-5 minutowa przewage przed ostatnim podjazdem, a i tam Mazzeloni go wyprzdzil z przewaga 21 s.
Moim zdaniem kurs jest jak najbardziej warty zagrania, gdybym chcial utrzymac 100% w skutecznosc w gorach raczej bym go ominal, ale tu chodzi o zysk a nie o statysyki. Gram

Expekt:

Andrea Noe' - Georg Totschnig 1.5 :3gw:
Noe z pewnoscia bedzie chcial wrocic na 3 miejsce w klasyfik. generalnej, ktore stracil przez czasowke. We wszystkich gorskich etapach od austryjaka byl lepszy srdnio o minute. Dzies przewaga na mecie bedzie podobna.

Aitor Gonzalez Jimenez - Raimondas Rumsas tu kusi mnie zagranie na Rumsasa, ale raczej odpuszcze

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Garzelli - Popovych (2) 1.45 expekt :3gw:

Wieczorem powinienem zrobic male podsumowanie wyscigu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zapraszam na bankiet... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Postanowilem osobno liczyc etapy gorkie, osobno plaskie i osobno czasowke.

Czasowka:
1) 1.45 6/10 -

Suma 0/1 0% zysk -6 units

Etapy plaskie:
1) 1.70 3/10 +
2) 1.70 3/10 -
3) 2.45 2/10 +
4) 2.2 2/10 -
5) 1.75 7/10 -
6) 1.85 3/10 +
7) 1.65 8/10 +
8) 1.65 4/10 +
9) 1.85 3/10 +

Suma 6/9 66.67% zysk +5.9 units

Etapy gorskie:
1) 1.80 4/10 +
2) 1.7 8/10 +
3) 1.4 6/10 +
4) 1.5 8/10 +
5) 1.6 6/10 +
6) 1.35 9/10 +
7) 2.0 6/10 +
8) 1.35 8/10 +
9) 1.5 6/10 -

Suma 8/9 88.88% zysk + 24.75 units <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam i do tour de france <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Czekamy Banik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1