|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Cipollini win 2.4 najnizszy kurs w betandwin McEwen 3.0... Zastanawiam sie nad kontra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Kontra to może być wyjście, bo wszystko na niebie i ziemi wskazuje, że Cipollini jednak wygra dzisiejszy etap, a tym samym wyrówna rekord etapowych zwycięstw, gdyż będzie to już jego 41 zwycięstwo w Giro. Chociaż z drugiej strony McEven chłopcem do bicia nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Podsumowując jeżeli będzie układ to Cipollini, a jeżeli sportowa walka to...
Pozdrawiam Fred
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Zadalem mailem Langowi pytanie "Czy wierzy ze istenieje ukald w peletonie by Cipollini wygral" Niestety jakos nie odpowiadaja na to moje pytanie na eurosporcie...tylko mowia o mailach pani Zosi co uwaza ze Lang to najprzystojniejszy gosc na swiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
PETACCHI BEATS CIPO BY JUST TWO CENTIMETRES!!!!
Cipollini 2m - McEwen 5m...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
to bez sensu... rozprowadzali Cippolliniego żeby był drugi ?! to chyba, że postawił na siebie z McEwenem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Jednak nie było układów w peletonie i w sportowej walce wygrał Petacchi, Cipollini za późno rozpoczął finisz i przegrał, gdyż nie starczyło mu miejsca na doścignięcie swojego rodaka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Aitor Gonzalez Jimenez - Marco Pantani (2) 1.85
Jimenez 78m - Pantani 15m <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co do etapu i ukladow. Swoj typ na McEwena oparlem przedewszystkim na tym, ze jest on w lepszej kondycji fizycznej i lepiej pokona dosc znaczna gore, a Cipollini tak jak wczoraj zostanie daleko w tyle. Peleton przejechal to wzniesienie treningowo, by o zwyciestwie mogl zadecydowac wspolny finisz na ktorym Cipollini mialby sznas wygrac. Wszyscy zrobili co do nich nalezy oprocz glownego zainetresowanego..ktory po idealnym podwiezieniu na finiszu za bardzo dal odjechac Petacchiemu. Niestety moj glowny typ dzisiajszy niewypalil, na szczescie jutro dzien przerwy i gory...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Witam!
Dzisiejszy etap majac na uwadze, ze byl w miare plaski i zakonczyl sie pojedynkiem sprinterow sobie odpuscilem... Jutro pierwszy etap gorski, zakonczony ostrym 23km podjazdem. Ostatnim zdobywcą tego podjazdu jest Pavel Tonkov w 1997 roku. Ciekawe jak bedzie jutro... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Wiatam!
Moje typki na dzisiejszy plaski etap, w ktorym jak przewiduje zakoczny sie walka na finiszu dwoch Wlochow. Ja zauwazylem jednak bardzo interesujaca pare w unibecie dwoch takze Wlochow walczacych o zwyciestwo jednak w koncowej klasyfikacji.
Garzelli, S - Simoni, G 1.65 :4gw:
Dlaczego? Obydwaj kolarze swietnie jezdza w gorach, jednak to Garzelli na 7 etapie gorskim okazla sie lepszy. Garzelli to takze swietny sprinter - wygral 3 etap , na 6 zajal 5 miejsce wygrywajac bezposrednio z Cipolinim. Simoni to kolarz w sprintach wogole sie nieliczacy, poza tym bedzie caly czas pilnowany, jako ze jest glownym rywalem Garzelliego do wygrania calego wyscigu. Garzelli nawet jesli nie bedzie sie chcial scigac na finiszu to i tak musi przyjechac w czolowce gdyz jedzie w rozowej koszulce. Stawka 7/10
Dla tych ktorzy nie maja kont w unibecie, podobna parka z expektu, aczkolwiek tu ryzyko jest troche wieksze. Pantani zawsze na finiszu stara sie byc w "czubie" ale do zmotywanego Garzeliego na finiszu nie moze sie rownac...
Stefano Garzelli - Marco Pantani 1.65 :2gw:
Stawka 4/10
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Witam wszystkich,
Banik ubiegłeś mnie z tymi typami dokładnie to samo miałem podać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Garzelli S. v Simoni G. 1 1.70 GB GB dość późno wystawia pary H2H na etapy Giro i dopiero przed chwilą zauważyłem tą parę po jeszcze lepszym kursie niż w Unibecie, analizy nie będę pisał, gdyż zrobił ją już Banik.
Garzelli - Pantani 1 1.65 Ta para też mi się rzuciła w oczy ale jest mniej pewna od tej powyżej, Pantani w słabej formie jeżeli chodzi o góry było to bardzo widoczne gdy Szmyd dosłownie go holował pod jedną z gór, jednak dziś jeszcze etap płaski więc może być różnie.
Dziś rano było do zagrania sure bet na parę: Petacchi, A - Cipollini, M Expekt 2.10-1.65 teraz 1.85-1.85 Unibet 1.70-2.00 teraz 1.65-2.10 GB(tylko dla wiadomości) 1.70-1.90
Pozdrawiam Fred
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
W GB mocno poleciał kurs na Garzelliego i już tylko 1.55.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Garzelli, S - Simoni, G 33m - 56m <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jednak lider nie zdecydowal sie na finisz, ale jak pisalem w czolowce przyjechac musi i przyjechal.
Garzelli, S - Pantani 33m - 45m <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tu mielismy troche szczescia...ale wynik najwazniejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Jutro etap mocno pagorkowaty, wiec bedzie ciekawie...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Dzisiejszy etap był bardzo ciekawy szczególnie w ostatniej jego części mam tu na myśli przepychankę, a nawet trochę więcej niż przepychankę między Nauduzsem i Petacchim, po której niestety Łotysz został wykluczony z wyścigu, a tym samym osłabił poską ekipę. Nie wiem czy ta dyskwalifikacja była całkiem słuszna, bo Włoch również nie był bez winy, a o ile mi wiadomo żadna kara go nie spotkała. Na ostanim zakręcie przed finiszem Nauduzs chciał się przedostać do przodu i próbował ściąć ten zakręt i niestety się przewrócił. Kolejnym wydarzeniem było 42 etapowe zwycięstwo w Giro Cipolliniego, który tym samym pobił rekord w tejże klasyfikacji. Podsumowując mimo tego, że etap był płaski to do nudnych nie należał.
Od strony typera również było ciekawie i trochę szczęśliwie ale najważniejsze, że wszystko trafione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Jutro trochę "pagórków" ale prawdziwa góra do pokonania czeka peleton w czwartek i sobotę.
Pozdrawiam Fred
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał Fred: [qb] Nie wiem czy ta dyskwalifikacja była całkiem słuszna, bo Włoch również nie był bez winy, a o ile mi wiadomo żadna kara go nie spotkała. N
Pozdrawiam Fred[/qb] Spotkała, kara finansowa, odjęcie 25 pkt. w klasyfikacji najaktywniejszych i 1 minuta z generalki. Swoją drogą Naduzs podobał mi się z tym, że nie dał sobie w kaszę dmuchać i walczył na łokcie z samym Petacchim. Jeszcze może będzie z niego niezły sprinter jak już teraz jadąc pierwszy raz w wielkim tourze nie boi się podjąć finiszu a co więcej jako leszcz chce zająć miejsce które należy się najlepszym sprinterom czyli tuż za plecami rozprowadzanego Cipolliniego a dodatkowo gówno go to obchodzi, że najwięksi sprinterzy mają o to pretensje i walczył o swoje prawie jak równy z równym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Zgadzam się z Tobą saba jeżeli chodzi o Nauduzsa walczył chłopak o swoje i prawidłowo. Tą karę dla Petacchiego gdzieś przeoczyłem, gdyż nie sprawdziłem tego na oficjalnej stronie tylko słyszałem w telewizji, która jak widać trochę tendencyjnie podała tą wiadomość zresztą już nie pierwszy raz. Poza tym moim zdaniem kara dla Petacchiego jest mimo wszystko za mała w porównaniu z tą dla Nauduzsa ale nie mnie to oceniać.
Pozdrawiam Fred
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Witam!
Troche dzis sie zagapilem z analza, bylem przekonanay, ze do 11.45 zakaldy beda otwarte. Jedyne co zdolalem wyslac, w ostatnich sekundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to:
Avensen - Duma (1) 1.8
Norweg lepiej jezdzi w gorach, to taki typowy zawodnik do ucieczek , a wlasnie dzisiaj profil korzystny do tego. Duma wczoraj przyjechal ostatni w zasadniczej grupie...wiec jak dumam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musial sie kiepsko czuc lub lezec w kraksie. Stawka 4/10 Zastanawialem sie jeszcze nad parami Baranowski - Mazzeloni (2) i Cioni - Farsein (2) ale brakolo mi czasy by podjac decyzje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
70km do mety, na czele 16 osobowa grupa z przewaga ok. 3.40 min. a wsrod niej jedzie Avensen... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Uwazam, ze grupa ta ma duze szans (na pewno niecala ) dojechac do mety. Tak naprawde nikt z peletonu nie ma motywacji by scigac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Avensen 1 miejsce- Duma 61 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605 |
Widzę że tu rządzą starzy znajomi z biathlonowego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Co powiecie na taki typ z Expektu: Isaac Galvez Lopez - Robbie McEwen 1.60? Wg mnie całkiem prawdopodobny. A co wy proponujecie na dziś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Witam Garret!
Dzisiaj etap płaski,wiec trudno przewidziec cokolwiek.
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|