|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzisiaj Golden League w Zurichu... Graf-Mutola ==2 1,20 -expekt i jeszce cos trzeba bedzie dorzucic...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 181 |
może Gaines z Fergusson?... jak dla mnie powinna wygrac ale kurs jednak zbyt niski 1.45...przynajmniej teraz...Gaines forma idzie w góre...obserwuje ją na wszytskich mitingach..powinna wygrać..powinna...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wlazlem ostatnio na Gamebookers na lekka. Sa tam typy wzwyz na Paryz. Patrze a tam kurs na zwyciestwo Aleksandra Walerianczyka 8.5 Kto byl ostatnio na istrzostwach Europy U-23 na Zawiszy w Bydgoszczy ten widzial, ze ten chlopak eksplodowal forma w tym sezonie. W Bydzi naprawde niewiele braklo zeby pobil rekord Polski Partyki. W tym roku poprawil PersonalBest chyba o prawie 10 cm. Skacze z duza latwoscia i widac, ze nie usztywnia sie po poczatkowym sukcesie (w Bydg trzy razy poprawial zyciowke), wiec nerwy tez chlopak ma. Mlody jest jeszcze (chyba kolo 20 lat), rozwija sie ekspresowo. Gdyby nie ta prawa reka, z ktora potem pasywnie leci to mialby pewnie przewyzszenie rzedu 2.40 moze nawet wiecej (Kurde niedaleko juz do rekordu swiata Sotomayora z Salamanki - 2.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Co sadzicie zeby puscic kontrolnie za kilka dych na tego naszego mlodzieniaszka ? Kurs jest gigantyczny. Myslicie, ze ma szanse z Holmem i Rybakovem ?
czekam na opinie znajacych sie na lekkiej, szczegolnie na HighJump.
pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka