|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Mam pytanie kiedy gra Pistoiese i czy przypadkiem nie z Bari <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Mam pytanie kiedy gra Pistoiese i czy przypadkiem nie z Bari <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Pozdrawiam[/qb] kolejne mecze Pistoiese to : Mar 30, 2002 Bari - Pistoiese Apr 7, 2002 Pistoiese - Ternana Apr 14, 2002 Como- Pistoiese Apr 21, 2002 Pistoiese-Siena
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam. Mimo iż nie pierwszy raz ujawniam się na tym forum to PO RAZ PIERWSZY zamieszczam swoje typy. Zamierzam grać to w profie w singlach.Gospodarzy tych spotkań i dodatkowo Celtę Vigo zamierzam począwszy od tych spotkań grać progresem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na remis.Stawka 10 zl progres *2 (mecz Bilbao za 20 zl gdyż gram progres dla Bilbao i dla Celty Vigo) Sunderl.-Southamp. 3.1 Bilbao-Vigo C. 2.95 L.Palmas-Villarr. 3.1 Malaga-Vallecano 3.3 Kibicujcie Mi . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS Zapomniałem nadmienić ,że będę obstawiał mecze tych drużyn tylko w domu (Vigo tylko na wyjeździe),gdyż pod tym kątem analizowałem (studiosport.pl) PPS O jakim progresie mowa .Przecierz wszystkie te mecze mi wejdą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
przez cały dziń próbowałem cokolwiek wysłać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> lecz udało się dopiero teraz , na szczęście z wysłaniem kuponów nie było problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> po raz ostatni w tym seonie skusiłem się na NEW JERSEY (12) dziś w nocy 13 mecz z Caroliną NY ISLANDERS (10) dziś w nocy 11 z Minnesotą BOSTON (11) wyjazd na 12 mecz do Florydy COLORADO (10) dziś 11 z Detroid myślę że chociaż jeden remis powinien wejść
Pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał qlman: [qb]przez cały dziń próbowałem cokolwiek wysłać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> lecz udało się dopiero teraz , na szczęście z wysłaniem kuponów nie było problemów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> po raz ostatni w tym seonie skusiłem się na NEW JERSEY (12) dziś w nocy 13 mecz z Caroliną NY ISLANDERS (10) dziś w nocy 11 z Minnesotą BOSTON (11) wyjazd na 12 mecz do Florydy COLORADO (10) dziś 11 z Detroid myślę że chociaż jeden remis powinien wejść
Pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Gdzie mozna najwygodniej sprawdzic ktora druzyna od ilu meczow nie miala x Najlepiej, zeby byly wszystakie na jednaj stronie z wynikami WWWLLTLTWLWL Probowalem sprawdzac na stronie: http://www.covers.com/data/nhl/game/nhl_game.html ale jest to malo wygodne. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Na dzisiaj z NHL moze byc: Tampa Bay v Boston Bruins 2.95 4.00 1.90 Boston 12 meczow bez X
Canucks v Edmonton Oilers 2.10 3.90 2.60 Vancouver Canucks 11 bez X i Edmonton Oilers 9 bez X
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Zobaczcie co wyprawia Alaves! 24 kolejki bez remisu. 12 kolejek bez remisu na wyjezdzie.Teraz jada do Celty Vigo.Bedzie to drugi mecz rozgrywany pod rzad na wyjezdzie przez Alaves.
Pod spodem wszystkie rozegrane mecze przez Alaves. Przyjzyjcie sie meczom z R.Socieded i Rayo Valecano. Byl tam uklad kiedy Alaves rozgrywali dwa mecze pod rzad na wyjezdzie. Pierwszy wygrany, a nastepny wtopa. Teraz jest znowu uklad dwoch meczy na wyjezdzie i mysle, ze juz czas zremisowac. Nie sadze, zeby wygrali z Celta, ale remis jest prawdopodobny. Jak do tego dolozymy poprzednie wyniki spotkan rozgrywanych przez te druzyny, to wydaje sie ze prawdopodobienstwo trafienia jest conajmniej duze.
26 Sier 2001 Tenerife Alaves 0 2 Ww 9 Wrz 2001 Alaves R.Sociedad 2 0 Wd 15 Wrz 2001 Mallorca Alaves 0 0 Rw 22 Wrz 2001 Alaves Deportivo 2 3 Pd 30 Wrz 2001 Valencia Alaves 0 0 Rw 3 Paź 2001 Alaves Malaga 1 0 Wd 7 Paź 2001 Betis Alaves 1 0 Pw 13 Paź 2001 Alaves R.Madrid 0 0 Rd 21 Paź 2001 Valladolid Alaves 1 3 Ww 28 Paź 2001 Alaves Las_Palmas 1 0 Wd 3 Lis 2001 Athletic Alaves 2 1 Pw 11 Lis 2001 Alaves Espanyol 2 1 Wd 18 Lis 2001 Alaves Celta 1 0 Wd 25 Lis 2001 Villarreal Alaves 1 0 Pw 1 Gru 2001 Alaves Barcelona 2 0 Wd 9 Gru 2001 Zaragoza Alaves 0 2 Ww 16 Gru 2001 Alaves Sevilla 0 1 Pd 6 Sty 2002 Alaves Osasuna 0 2 Pd 13 Sty 2002 Alaves Tenerife 1 0 Wd 19 Sty 2002 R.Sociedad Alaves 1 2 Ww 23 Sty 2002 R.Vallecano Alaves 2 0 Pw 27 Sty 2002 Alaves Mallorca 0 4 Pd 2 Lut 2002 Deportivo Alaves 0 1 Ww 6 Lut 2002 Alaves Valencia 1 2 Pd 10 Lut 2002 Malaga Alaves 1 0 Pw 17 Lut 2002 Alaves Betis 0 1 Pd 23 Lut 2002 R.Madrid Alaves 3 1 Pw 3 Mar 2002 Alaves Valladolid 3 1 Wd 9 Mar 2002 Las_Palmas Alaves 2 1 Pw 17 Mar 2002 Alaves Athletic 2 3 Pd 24 Mar 2002 Espanyol Alaves 1 2 Ww
Drugi meczyk jaki sie ciekawie zapowiada to:
Cottbus - Freiburg
Cottbus jest dosc ciekawa druzyna. U siebie ostatnie mecze wygrywaja, tracac przy tym niewiele bramek (z regoly wygrywaja do zera), natomiast na wyjazdach prezentuja tak samo 100% skutecznosc, tyle ze w druga strone (przegrane).
Pod spodem ostatnie spotkania tej druzyny. Piec razy z rzedu powtorzyl sie juz uklad (WD PW). Teraz powinien byc 6. Mysle, ze tego meczu nie wygraja. Remis jest prawdopodobny. Co prawda pierwszy mecz Freiburg u siebie wygral 3:1 i teraz Cottbus powinien sie zrewanzowac, ale przeciez nie wszystko sie w zyciu udaje. Fraiburg w poprzednim sezonie wygral obydwa spotkania. Nie sadze, zeby przy obecnej formie Cottbussu (dom) i swojej (slabej) dali rade powtorzyc ten wyczyn.
Gru 2001 Hamburger_SV Cottbus 5 2 Pw Sty 2002 Cottbus Werder_Bremen 2 1 Wd Lut 2002 Nürnberg Cottbus 2 0 Pw Lut 2002 Cottbus Hertha 1 0 Wd Lut 2002 Wolfsburg Cottbus 2 1 Pw Lut 2002 Cottbus Hansa_Rostock 3 0 Wd Lut 2002 B.München Cottbus 6 0 Pw Mar 2002 Cottbus Schalke 2 0 Wd Mar 2002 Leverkusen Cottbus 2 0 Pw Mar 2002 Cottbus St.Pauli 4 0 Wd Mar 2002 Dortmund Cottbus 3 0 Pw
Nastepny meczyk z ligi tureckiej:
G.Birligi - Fenerbahce
Fanerbahce wyraznie nie lezy ten przeciwnik. W takim ukladzie wygrali tylko z nimi raz w sezonie 1998/1999. Inne spotkania zakonczyly sie ich porazka z wyjatkiem jednego. Rezultat remisowy osiagneli w sezonie 1999/2000. Mecz zakonczyl sie wynikiem 2:2.
Teraz tez moze wpasc remis, zwazywszy na to ze Fanerbahce mialo teraz bardzo dlugi okres gry bez remisu.Ostatnio co prawda zremisowali, ale w domu, natomiast na wyjezdzie jeszcze maja szanse sie popisac jakims np. 3:3 (hehe).
Jeszcze w jednym meczyku widze remisik. Mianowicie:
Scheffield WED - Coventry
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
No w koncu weszla mi (i chyba nie tylko mi) Marsylia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na III poziomie . Trzeba bylo troszke poczekac, ale sie oplacilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
Na dzisiaj z NHL moze byc: Tampa Bay v Boston Bruins 2.95 4.00 1.90 Boston 12 meczow bez X Tampa Bay v Boston Bruins 3-3 (po dog 3-4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> więc na ten tydzień polecam NEW JERSEY (13) NY ISLANDERS (11) COLORADO (11) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał qlman: [qb][QUOTE] więc na ten tydzień polecam NEW JERSEY (13) NY ISLANDERS (11) COLORADO (11) [/qb] Jescze raz spytam bo po klopotach z forum gdzies umknelo: Gdzie sa wyniki NHL w postaci WWWLTLWLWLT przed dogrywka? Najlepiej zeby wszystkie druzyny na jednej stronie. A jak nie ma to czy jest lepsza strona niz www.espn.com [ espn.com] I jeszcze: Czy kursy u bukow sa zawsze na 60 minut a jak po dogrywce to jest wyraznie napisane (jak np. w Unibet)? Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Qbol: [qb]No w koncu weszla mi (i chyba nie tylko mi) Marsylia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na III poziomie . Trzeba bylo troszke poczekac, ale sie oplacilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] no wlasnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Marsylia - gratuluje tego remisu i nie chce nastepnym razem przezywac takich koszmarow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na nastepna sobote mam cos z ligi francuskiej: Gueugnon - Laval. Czekam na Wasze interesujace propozycje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
WItam!!!
Czas na świąteczne wygrywanie:
PISTOIESE u mnie juz 5 poziom (7 meczy bez remisu) EXTRAMADURA u mnie juz 3 poziom (9 meczy bez remisu) i zaczynam od najbliższej kolejki: Schalke (5 meczy bez remisu) Stuttgart (4 mecze bez remisu)
jak któraś z tych drużyn wejdzie to zaczne od nastepnej kolejki: Nice ( 2 FRA) lub Hertha ( 1 GER)lub Real Sociedad (1 ESP) Wszystkie po 3 mecze bez remisu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb] Oryginalnie wysłał qlman: [qb][QUOTE] więc na ten tydzień polecam NEW JERSEY (13) NY ISLANDERS (11) COLORADO (11) [/qb] Jescze raz spytam bo po klopotach z forum gdzies umknelo: Gdzie sa wyniki NHL w postaci WWWLTLWLWLT przed dogrywka? Najlepiej zeby wszystkie druzyny na jednej stronie. A jak nie ma to czy jest lepsza strona niz www.espn.com [ espn.com] I jeszcze: Czy kursy u bukow sa zawsze na 60 minut a jak po dogrywce to jest wyraznie napisane (jak np. w Unibet)? Wojtek[/qb] Wszystkie drużyny na jednej stronie mają podane ładnie wyniki na http://www.covers.com/data/nhl/pastresults.html jednak są to wyniki wraz z dogrywką. Wyniki do dogrywki ciężko będzie znależć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Wyniki z dogrywka i bez sa na: www.espn.com [ espn.com] ale strona jest mocno skomplikowana i wolno sie laduje. Przejrzenie wszystkich druzyn zajmuje sporo czasu. Zauwazylem, ze STS daje na niektore remisy kurs 3 a na przyklad Gamebookers 4,1. Odkad to zauwazylem nie zdarzylo sie, zeby stracic stawiajac danego dnia na wszystkie mecze gdzie STS dal 3 na x Na przyklad wczoraj byly 4 takie mecze i w dwoch byl x. 267 23:55 Ottawa - Florida 1.70 3.00 3.50 1.18 1.84 273 23:55 Calgary - Dallas 2.30 3.00 2.40 1.43 1.47 274 23:55 Edmonton - Los Angeles 2.00 3.00 2.70 1.31 1.58 277 23:55 San Jose - Colorado 2.25 3.00 2.45 1.41 1.49 273 23:55 Calgary - Dallas X 2:2 274 23:55 Edmonton - Los Angeles X 2:2 Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb]Odkad to zauwazylem nie zdarzylo sie, zeby stracic stawiajac danego dnia na wszystkie mecze gdzie STS dal 3 na x [/qb] Wojtek, kiedy to zauwazyles? Moze jakies wtyki maja STS-owcy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb] Oryginalnie wysłał WK: [qb]Odkad to zauwazylem nie zdarzylo sie, zeby stracic stawiajac danego dnia na wszystkie mecze gdzie STS dal 3 na x [/qb] Wojtek, kiedy to zauwazyles? Moze jakies wtyki maja STS-owcy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Zauwazylem to pod koniec zeszlego tygodnia bo wczesniej sie NHL i progresja na X nie interesowalem. Wydaje mi sie, ze daja za x 3 tam gdzie dlugo ktoras druzyna nie zremisowala. Albo moze daja wszedzie mniej wiecej tak samo ale poniewaz ludzie stawiaja na X tam gdzie wynika to z progresji to kursy spadaja. W kazdym razie dzisiaj: 613 23:55 Toronto - New Jersey 2.35 3.00 2.35 1.44 1.44 616 23:55 Washington - NY Islanders 2.00 3.00 2.70 1.31 1.58 617 23:55 Florida - NY Rangers 2.40 3.00 2.30 1.47 1.43 621 23:55 Phoenix - Colorado 2.35 3.00 2.35 1.44 1.44 W gamebookers wszystkie kursy na X > 4,0 Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Bari - Pistoiese 3-3 FT
Progres zakonczony na 2 poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Bari - Pistoiese 3-3 FT
Progres zakonczony na 2 poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] byly emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb] Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Bari - Pistoiese 3-3 FT
Progres zakonczony na 2 poziomie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] byly emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Oj były emocje. umnie skończyło sie na 5 poziomie ale 900zł do wyjęcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dla Stuttgartu też niewiele brakowało skończyło sie 3:2 ale co sie odwlecze to nie uciecze. Najbardziej martwi mnie fakt ze jutro gra Extramadura a ja nie zdążyłem obstawic!!! Oby nie było jutro remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Mam takie pytanie:
Czy ktos z Was wie jak wyglada sprawa remisow w MLS??? Teraz zaczeli grac, ja nigdy sie zaglebialem w ta lige.. a moze warto byloby jakas progresje zaczac niedlugo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|