Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Zauwazylem to pod koniec zeszlego tygodnia bo wczesniej sie NHL i progresja na X nie interesowalem. Wydaje mi sie, ze daja za x 3 tam gdzie dlugo ktoras druzyna nie zremisowala. Albo moze daja wszedzie mniej wiecej tak samo ale poniewaz ludzie stawiaja na X tam gdzie wynika to z progresji to kursy spadaja.

W kazdym razie dzisiaj:

613 23:55 Toronto - New Jersey 2.35 3.00 2.35 1.44 1.44
616 23:55 Washington - NY Islanders 2.00 3.00 2.70 1.31 1.58
617 23:55 Florida - NY Rangers 2.40 3.00 2.30 1.47 1.43
621 23:55 Phoenix - Colorado 2.35 3.00 2.35 1.44 1.44

W gamebookers wszystkie kursy na X > 4,0

Wojtek[/qb]
Niestety dzisiaj sie nic nie sprawdzilo...
Moze STS daje tak niskie kursy tam gdzie po prostu klasa druzyn jest zblizona...

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał WK:

Wojtek[/qb]
Niestety dzisiaj sie nic nie sprawdzilo...
Moze STS daje tak niskie kursy tam gdzie po prostu klasa druzyn jest zblizona...[/QB]
Zwykle jest tak, ze jak o czyms napisze to akurat nie wejdzie :-(
Trzeba sprawdzic czy kursy najpierw sa wyzsze i spadaja czy od razu sa wystawiane 3.
Wydaje mi sie, ze we wszystkich 4 meczach byla druzyna ktora dawno nie miala remisu. Prowizja tez dziwnie wysoka 2,35 3 2,35 - 18%

Wojtek

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Zwykle jest tak, ze jak o czyms napisze to akurat nie wejdzie :-( [/qb]
Nie ma co sie zalamywac! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wyjatek potwierdza regule <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Prowizja tez dziwnie wysoka 2,35 3 2,35 - 18%
[/qb]
Nie rozumiem co masz na mysli "prowizja". Nie jestem jakims wymiataką, moglbys mi to wytlumaczyc?

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]Prowizja tez dziwnie wysoka 2,35 3 2,35 - 18%
Nie rozumiem co masz na mysli "prowizja". Nie jestem jakims wymiataką, moglbys mi to wytlumaczyc?[/qb]
Suma odwrotnosci kursow daje przu kursie na x 3,0 1,18 czyli buk zarabia 18% jesli ludzie postawia po rowno.
Przy meczu
732 21:00 Chicago - Minnesota 1.75 3.90 3.30
zarabia 13%.

Wojtek

Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Tak od niedawna obserwuje tutaj Wasze zmagania.
Jak myslicie, czy na dluzsza meta ta metoda zagwarantuje przyzwoity zysk?

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]Prowizja tez dziwnie wysoka 2,35 3 2,35 - 18%
Nie rozumiem co masz na mysli "prowizja". Nie jestem jakims wymiataką, moglbys mi to wytlumaczyc?[/qb]
Suma odwrotnosci kursow daje przu kursie na x 3,0 1,18 czyli buk zarabia 18% jesli ludzie postawia po rowno.
Przy meczu
732 21:00 Chicago - Minnesota 1.75 3.90 3.30
zarabia 13%.
[/qb]
Dzieki. Tak wlasnie myslalem ze juz o tym slyszalem. O matemtyce w bukmacherstwie jest cos tutaj (po angielsku): http://www.bettingadvice.com/showInfo.php?id=32

Jakie sa prowizje w pilce noznej? Tez kolo 10-18%?

I jak to wyglada przy rozkladzie na bukow? Kazdy bukmacher ma rozne kursy, a jak wyglada to z prowizja (np. pomiedzy internetowym a zwyklym)?

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał markii:
[qb]Tak od niedawna obserwuje tutaj Wasze zmagania.
Jak myslicie, czy na dluzsza meta ta metoda zagwarantuje przyzwoity zysk?[/qb]
Metoda da zysk, to najwazniejsze. a juz jak duzy jest ten zysk to zalezy tylko od Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Im wiecej pieniedzy bedziesz wkladal tym wiecej bedziesz z tego mial.

Ja osobiscie traktuje to jak "bank" pewne jest ze zarobie... wiem ze jest roznie z progresja, ale sadze ze forum wlasnie pozwala na unikanie pomylek.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał JAMES:
[qb]Oj były emocje. umnie skończyło sie na 5 poziomie ale 900zł do wyjęcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[/qb]
Chyba narazie nie mam co porownywac stawek Twoich z moimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jedno jest pewne jak bede gral o takie stawki progresja to napewno najpierw zrobie sobie badania czy mam zdrowe serce, zeby nie kipnac w 92 minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Quote
Oryginalnie wysłał JAMES:
[qb]Najbardziej martwi mnie fakt ze jutro gra Extramadura a ja nie zdążyłem obstawic!!! Oby nie było jutro remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
2002-04-01 Badajoz - Extremadura by: Furia
This game is a local derby. Extremadura played very well last sunday but they weren't lucky enough to avoid defeat. If they don't win now they will probably be in relegation area, something very strange for such a strong team like Extremadura. Badajoz is doing poorly lately and have lost 3 out of its latest 4 games at home.

Pick: A, Odds: 4.50, Stake: 5, Bookmaker: Oddsalive

To opisik z bettingadvice.com Moim zdaniem duze prawdopodobienstwo co do remisu w tym meczu...

James znowu by sie przydalo konto u internetowego buka... ja tez musze sobie zalozyc...

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]

Jakie sa prowizje w pilce noznej? Tez kolo 10-18%?

I jak to wyglada przy rozkladzie na bukow? Kazdy bukmacher ma rozne kursy, a jak wyglada to z prowizja (np. pomiedzy internetowym a zwyklym)?[/qb]
Roznie u roznych bukow. Sprobuj sumowac odwrotnosci kursow z roznych ofert i sam zobaczysz. Najmniejsze sa przy kursach z handicapem np. dwa kursy 1,90 albo nawet 1,90 i 2,0 albo dwa po 1,93.

Najwieksze chyba u bukow niemieckich i skandynawskich.

Wojtek

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
No i stało się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Badajoz [2 - 2] Extremadura
Pierwszy raz sie nie cieszę z remisu. Sprawdził sie mój najgorszy scenariusz.
W takim razie tą kasę która wsadziłem w Extramadurę przerzucam na Stuttgart.
Kejsper masz racje przydało by się konto u internetowego buka. Teraz mam kasę z Pistoiese więc zakładam. Myślę ze Expekt to chyba dobry wybór.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał JAMES:
[qb]No i stało się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Badajoz [2 - 2] Extremadura
Kejsper masz racje przydało by się konto u internetowego buka. Teraz mam kasę z Pistoiese więc zakładam. Myślę ze Expekt to chyba dobry wybór.[/qb]
Ja moze rusze jak zacznie sie nowy sezon...
zastanawialem sie nad gamebookers albo nad expectem i chyba tez wybiore ten drugi (po polsku!)
Ich oferta tez nienajgorsza. Na pewno lepiej to wszystko wyglada niz unibet...

Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
No i Fenerbahce zremisowali na wyjezdzie.

Cottbus teraz bedzie gral z B.Mgladbach. Moj typ w tym meczu X. Cottbus dobrze gra u siebie (wygrywa). lecz to bedzi edrugi mecz pod rzad u siebie. Przeciwnik na fali, Zalatwili teraz Herthe 3:1.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Ponizej zamieszczam druzyny ktore maja sporo meczow bez remisu. Po kolei co jest co.

Pierwsza pozycja to Druzyna. Liczby po druzynie oznaczaja kolejno:
- ilosc wszystkich remisow
- ilosc remisow w domu
- ilosc remisow na wyjezdzie
- ilosc meczy bez remisu od ostatniego remisu
- ilosc meczy bez remisu w domu liczac od ostatniego remisu w domu
- ilosc meczy bez remisu na wyjezdzie liczac od ostatniego remisu na wyjezdzie.

Powodzenia w typowaniu XXXXXXX <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Sezon 2001/2002
31.03.2001

Kaiserslautern 4 4 0 2 1 14
TSV Munchen 3 2 1 12 6 10
Stuttgart 8 4 4 5 7 2
M.gladbach 9 4 5 5 7 2
Cottbus 5 2 3 12 7 6
Hansa_Rostock 6 5 1 0 0 10
Nürnberg 4 3 1 11 5 7
Blackburn 8 4 4 4 8 2
Sunderland 8 6 2 1 1 13
Charlton 11 4 7 3 8 2
M.Utd 4 1 3 4 12 3
Chelsea 11 4 7 6 10 2
Derby 5 4 1 4 1 14
Alaves 3 1 2 24 12 13
Albacete 8 3 5 3 10 1
Extramedura 10 2 8 9 5 0
Verona 5 3 2 7 10 3
Parma 7 5 2 3 1 12
Aachen 4 3 1 6 3 9
Schweinfurt 6 1 5 7 3 12
Bablesborg 4 0 4 4 14 2
West Bromowich 7 3 4 4 2 6
Coventry 6 4 2 1 0 14
Preston 12 7 5 2 1 10
Bradford 9 1 8 0 12 0
Stockport 8 1 7 11 17 5
Cardif 13 8 5 3 1 7
Muskroen 4 0 4 4 15 2
Club Brugge 2 0 2 2 16 1
St.Truiden 4 2 2 14 12 6
Bordeaux 8 4 4 10 5 5
Bastia 5 1 4 1 15 0
Marsylie 10 5 5 0 0 5
Guingump 8 5 3 4 2 7
Nicea 5 1 4 3 12 1
Wasquehal 9 8 1 1 0 15
Como 6 1 5 0 14 0
Crotone 10 6 4 0 14 0
Liberec 6 3 3 2 8 1
Sparta 2 0 2 2 12 1
Synot 4 1 3 13 8 6
Drnowice 5 4 1 6 3 7
Blsany 3 2 1 1 0 9
Opava 3 2 1 0 0 8
Sp.Farence 7 5 2 1 0 11
Belenenses 5 4 1 4 1 7
Beira Mair 7 4 3 6 8 3
Alverca 5 2 3 2 7 1
Galatasaray 6 0 6 0 11 0
Fanerbahce 3 1 2 0 1 0
Bursaspor 5 4 1 0 0 9
Trabzonspor 5 2 3 8 8 4
Koacelisespor 6 2 4 1 5 1
Aek Ateny 1 0 1 6 11 2
Olimpiakos 6 2 4 1 6 0
Akroitatos 4 1 3 3 9 1
Ethnikos 5 3 2 4 2 7
Plymouth 8 1 7 5 10 2
Luton 6 4 2 14 8 6
Cheltenham 14 11 3 2 1 11
York 8 4 4 10 5 6
Lincoln 13 3 10 0 10 0
Halifax 12 9 3 0 0 7
Moreirense 7 3 4 0 0 6
Chavas 4 1 3 12 7 6
Maia 7 2 5 4 10 2
Oliveirense 6 5 1 0 0 7
Braunau 6 4 2 10 5 7
FC_Lustenau 8 5 3 4 1 9
RBC_Roosendaal 5 2 3 14 7 7
Veendam 6 5 1 8 4 8
Heracles 4 0 4 9 14 4
Harlem 6 5 1 7 3 13
Go_Ahead_Eagles 8 3 5 5 9 2
Zwolle 7 2 5 2 7 1
Rapid 7 4 3 0 0 7
Ried 8 6 2 3 1 10
Insbruck 4 2 2 0 6 0
Zagreb 5 2 3 1 0 7
Dinamo 5 2 3 1 7 0
Cakovec 4 4 0 10 6 12
Pomorac 3 1 2 7 4 8
Topolovec 2 2 0 11 5 12

Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Quote
Oryginalnie wysłał JAMES:
[qb]

Czas na świąteczne wygrywanie:

PISTOIESE u mnie juz 5 poziom (7 meczy bez remisu)
EXTRAMADURA u mnie juz 3 poziom (9 meczy bez remisu)
i zaczynam od najbliższej kolejki:
Schalke (5 meczy bez remisu)
Stuttgart (4 mecze bez remisu)

.[/qb]
Mimo iż nie zdążyłem zagrać Extramadury to ze swojej skutecznośći w święta jestem zadowolony 75% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oby tak zawsze!!!

A jeśli chodzi o STuttgart to co się odwlecze to nie uciecze

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Dziś Islanders contra Devils z NHL.

Islanders 14 meczy bez OT
Devils 16 spotkań bez OT

Zaczynam progres...

Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Dziś Islanders contra Devils z NHL.

Islanders 14 meczy bez OT
Devils 16 spotkań bez OT

Zaczynam progres...[/qb]
Ale Diably miely remis 8 kolejek temu dokladnie:
Mar 17, 2002 New_Jersey - Vancouver 2 - 3 ot

A Islandersi 7 kolejek temu:
Mar 19, 2002 Toronto - NY_Islanders 3 - 2 ot

Chyba ze grasz na czysty remis.

Pzdr

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Co sadzicie o CAROLINA - N JERSEY ???

CARO- 6meczy bez remisu ( a w sezonie remisuja srednio co trzecie spotkanie, bilans 26-25-25)
NJ- co najmniej 9 meczy b.r. ( opieram sie na ulotce STS, nie chce mi sie sprawdzac co bylo
wczesniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: ). Wg Rhotaxa: dokladnie 9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Procz tego sa czysto sportowe przeslanki:

- obie druzyny prezentuja zblizony poziom- po 83pkt i takie ciulanie punktow powinno im zapewnic play-off.

- atut wlasnego boiska powinien zostac zniwelowany zmeczeniem CAROLINY, ktora grala wczoraj w Ottawie ( loss 3-4 )

- w poprzednich sezonach jakis remis miedzy tymi druzynami byl..

pozdr
P I

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Ja już to zagrałem na Devils X, kurs ładny w Profie bo 3,8 a w STS 3,0.

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1