|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,089 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,089 Likes: 12 |
A w czym USA jest lepsze od Chin ? Trzeba było dac tylko z Burkina Faso. Maja Biał Dom a tamci tylko jakis mur 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Dzisiejsze argumentacje mnie rozwalają.
USA vs. Chiny. Zapraszam na dodatkowe lekcje z Geografii ze szczególnym uwzględnieniem pojęcia "strefy czasowej".
Najważniejszy jest Order of Play. Ungur-Galvani zaczęli o 11 wg. OOP i ta godzina jest wiążącą niezależnie od tego co podaje Fonbet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Stefano Galvani (ITA) d. Adrian Ungur (ROU) 7-5 6-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Czy mógłby ktoś zobaczyć czy 5Dimes ma jeszcze jakiś tenis w ofercie , jeśli tak to jaki ? Ps: Poraz kolejny muszę napisać że ktoś kto pozwolił na korzystanie z tego buka mimo że nie wszyscy mają tam dostęp ma "niezle" pod sufitem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Jak ktos podal typ na Galvaniego mniej wiecej o 13 to liczy sie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,089 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,089 Likes: 12 |
Jak ktos podal typ na Galvaniego mniej wiecej o 13 to liczy sie? Nie liczy sie tylko typy przed 11:00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Jak ktos podal typ na Galvaniego mniej wiecej o 13 to liczy sie? Nie liczy sie tylko typy przed 11:00 A po 11:00 liczy sie jako 1 czy mozna podac inny typ w to miejsce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Czy mógłby ktoś zobaczyć czy 5Dimes ma jeszcze jakiś tenis w ofercie , jeśli tak to jaki ? Ps: Poraz kolejny muszę napisać że ktoś kto pozwolił na korzystanie z tego buka mimo że nie wszyscy mają tam dostęp ma "niezle" pod sufitem  Trochę oleju w głowie i też miałbyś "dostęp" do tego buka. WYSTARCZY ZAŁOŻYĆ TAM KONTO. Chyba, że problemy z angielskim itp...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,089 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,089 Likes: 12 |
Uuula ! Wykrecilismy taki fajny wynik a tu niedopatrzenie i odpadlismy. Przeciwnicy swietnie typowali i gratulujemy awansu  Powodzenia w kolejnych rundach  Nie dziękuje.  żeby nie zapeszyć. nasz pojedynek byłby godny finału tego konkursu.  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
#5 23.09.2007 16:00 Johansson J - Blake J 2 1,42 Fonbet
jak bedzie z tym? bo Blake gra z Aspelinem nie wiem czemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
zenada to jest chyba konkurs dla tych ktorzy lepiej wklejaja date albo nr zakladu a nie dla tych ktorzy najlepiej typuja - powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
 Brak podania buka - jeszcze ok (ale nie sądzicie, że za typ niepełny powinien byc zwrot a nie liczenie jako nietrafiony?!), ale brak podania daty przy ofercie 5dimes, Unibet i Fonbet gdzie nigdzie nie ma meczy na następne dni to jakieś nieporozumienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Niestety ta edycja nie będzie sponsorowana.
Podziękować możecie firmie "Jesion Brand Nature" która zarządza budżetem reklamowym Unibetu. Mimo wielu prób skontaktowania się z pracownikiem tejże firmy nawet nie raczył mi odpisać, że się wycofali. Szkoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Niestety ta edycja nie będzie sponsorowana.
Podziękować możecie firmie "Jesion Brand Nature" która zarządza budżetem reklamowym Unibetu. Mimo wielu prób skontaktowania się z pracownikiem tejże firmy nawet nie raczył mi odpisać, że się wycofali. Szkoda. UUUUUUUUUUU Fro szukaj nowego sponsora na nastepna edycje by rywalizacji dodać pikanterii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,089 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,089 Likes: 12 |
Chyba chciałeś powiedziec żałosne  UNIBET
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Czegos tu nie rozumie...Baner reklamowy Expektu zostal zdjety a pojawil sie baner reklamowy Unibetu na stronie mecz.pl Pytam sie jakim prawem skoro kasy by deble zasponsorowac nie maja????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Kasę mają na pewno. Raczej chodzi o firmę która zarządza ich budżetem reklamowym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Po tych inforamacjach Sphinx'owi ode chciaciało się walki jak to ja zawsze  Ale mniejsza o to bo rok temu Conrad to na MB mi wpłacił za Singla. A zachowanie bukmachera czy kogoś innego to jest nie fair, bo w końcu każdy właściwie musiał się zgodzić na warunki przy zapisach.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|