Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Powiedz mi jeszcze, ze kazdy gracz z NBA marzy o tym by grac w Eueropie grin

To tu ciagna tlumy.
To tu wygrywajac lige zdobywa sie najwieksze uznanie laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Nigdzie nic takiego nie napisalem wiec nie wiem skad wyciagasz takie wnioski... Poprostu uwazam ze liga NBA jest przereklamowana a co do sciagania do Europy to ciezko bo ktory z nich przeszedl by kontrole antydopingowa...ale ktoz wie moze sie kiedys tego doczekamy;) Pzdr

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przereklamowana?

Hola hola, czy mi sie zdaje czy to tam ciagna Europejczycy?
Czy to nie tam sa tez gwiazdami?

Ktora liga w Europie rozgrywa w sezonie 82 spotkania?

U nas jak ekipa gra eurolidze, to po 3kolejkach slychac narzekania na zmeczenie, na ciagle podroze.

Co daje wiekszy rozglos, slawe wygranie ligi, Euroligi czy tez NBA?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Mi glownie chodzi o to ze poziom miedzy Europa a NBA bardzo sie wyrownal (moze jeszcze nie zrownal ale juz neidlugo) a poza tym ja osobicie wole obejrzec sobie mecze w Europie niz w NBA. Bo jak widze jak ktos robi najpeirw trzy kroki a pozniej koziol to mnie krew zalewa i jak dla mnie to nie ma nic wspolnego z koszykowka:( i jak to ma zmierzac w tym kierunku to napewno jest to zly kierunek...bynajmneij moim zdaniem ...

A teraz odpowiadam na Twoje pytania:
Puchar kraju + euroliga + Ligowe rozgrywki wyjdzie moze nie 80spotkan ale nie duzo mniej. Co do rozglosu nie wiem bo tak jak mowie mnie NBA wogole (od jakiegos czasu nei kreci) wiec moja odpowiedz znasz ....Europejczycy faktcyznei jeszcze ciagna do NBA ale to sie zmieni (wspomnisz moje slowa) i tego jestem prawie pewien....

PS teraz juz ci pewnie nie odpisze bo spadam poodbijac pileczke tenisowa troche i pokaleczyc ten sport .... pozdrawiam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Poziom miedzy NBA a ligami eurpejskimi sie nie wyrownal.
Wyrownala sie tylo i wylacznie gra reprezentacji.

Powodem jest tego m in to, ze Eurpejczycy w NBA to nie sa juz zapchajdziury, ale solidne, bardzo dobre gwiazdy stanowiace o sile zespolu: Dirk, Parker, Gasol etc
Ale tez nie kazdy kto byl gwiazda w Europie poradzil sobie w NBA np Jasikevicius.

Do tego dochodzi fakt, ze rozpieszcone gwiazdeczki USA, centralnie olewaly repre.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by krycha84
A mnie cieszy kolejna wyrgana europejskiej druzyny (malaga) nad przereklamowanymi gwiazdkami najbardizej przereklamowanej ligi swiata czyli NBA

Przeciez im sie nawet z nimi pewnie grac nie chcialo laugh

NBA to inny swiat, to sie nazywa show, a nie nudny jak flaki z olejem europejski mecz.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Dorzucę coś od siebie:
1) jutro idę na koncert happysaddo Stodoły smile
2) jutro idę na koncert happysaddo Stodoły z moją dziewczyną smile smile
3) rozkręcający się sezon koszykarski(w Europie i za oceanem ;))

hura

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
A do jasnej kurwa anieli cieszy mnie życie.

Dzisiaj byłem na urodzianch dziewczynki która pierwszy rok kończyła. Naprawdę super dzieciontko. I w życiu nie pozwolę, żeby na fotce skończyła piwo

Słodki dzidziuś smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
No i jeszcze mnie cieszy, że zaraz spać idę. Ale także to, że dzisiaj wieczór spędziłęm w naprawdę zajebistym towarzystwie. Które mam nadzieję bedzie się ytzymało przez lata./ :**********

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
cieszy mnie to że miałem wykład o 8 rano , a jest za dwadzieścia 11 i siedzę w domu laugh na następy wykład o 11.10 też chyba nie zdążę laugh może na 13,30 na ćwiczenia się zmobilizuję.... spaaaććć

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
a mnie cieszy że już w niedzielkę przyleci do mnie nowiutki Dell grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
ze zostalem magistrem inzynierem smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
No i po koncercie smile. Było naprawdę bardzo sympatycznie, nawet mojej dziewczynie się podobało.
Supportem tradycyjnie była Muzyka Końca Lata (która w tą niedzielę zagra u mnie w Otwocku wink ). Ale przechodzę do głównego zespołu tego wieczoru... happysad! Jako, że był to koncert promujący ich trzecią płytę "nieprzygoda" utwory z tego krążka dominowały. Zagrali chyba wszystkie kawałki oprócz "Iq" (chyba że jeszcze czegoś pominiętego nie zauważyłem). Nie zabrakło oczywiście starszych utworów - "Bakteryja" , "Psychologa" i długo oczekiwanej przez wszystkich "Łydki" cool
Także ogólnie koncert bardzo udany...a teraz pozostaje mi tylko czekać na 15.listopada i...C O M E !!! hura
PZDR

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Cieszy mnie to, że TUSK zmasakrował, zmiażdzył i wręcz skompromitował Kaczyńskiego w debacie i jest nadzieja na wygranie wyborów przez Platformę Obywatelską hura tongue hura tongue hura piwo piwo piwo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Chyba jeszcze tutaj nie pisałem laugh

ale dzisiaj muszę!

[Linked Image]


hura hura hura

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
heheh. ile ty wygrales ze na calym forum nasmieciles??:P<MYSLI>??

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
25.10.2007 - koncert ELDO w Bydgoszczy :HURA: :HURA: :HURA:

smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Jeszcze się mecz nie skończył a mnie cieszy

HATTRICK wink Smolarka :piwo piwo :Piwo:


boks RESPECT boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Originally Posted by shane
25.10.2007 - koncert ELDO w Bydgoszczy :HURA: :HURA: :HURA:

smile


To powód do radości smile
W poniedziałek po płytę Pezeta! tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Tak bardzo mnie ucieszyła wygrana Polski że powtórze swój post z QC bo tu sie bardziej nadaje smile

EBI [Linked Image] [Linked Image]
I wszytsko jasne piwo

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1