|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
SG Flensburg Handewitt - HSG D/M Wetzlar 10/10 Wicelider tabeli niepowinien mieć problemów z 13 zespołem w tadeli. Frisch Auf Göppingen - HSG Nordhorn no bet Grania tego meczu wszystkim odradzam.Niby HSG Nordhorn zajmuje 6 miejsce w tabeli z bilansem 5-1-1 al ostatnio ich gra niewyglda najlepiej: 04.10. HSG Nordhorn TuSEM Essen 23:31 14.10. HSG Nordhorn THW Kiel 29:29 Göppingen fatalnie zaczeło sezon od 7 porażek i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale ostatnio odnieśli pierwszą wygrana: 15.10. FA Göppingen VfL Pfullingen 34:28 Pfullingen do najlepszych zespołow co prawda nie nalezy, ale po tym zwycięstwie gracze Göppingen mogą w siebie uwierzyć i moze karta się odwróci.Takie jest moje zdanie, a wy co sądzicie o dzisiejszych meczach?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Oryginalnie wysłał retoox: [qb]SG Flensburg Handewitt - HSG D/M Wetzlar 10/10 Wicelider tabeli niepowinien mieć problemów z 13 zespołem w tadeli. Frisch Auf Göppingen - HSG Nordhorn no bet Grania tego meczu wszystkim odradzam.Niby HSG Nordhorn zajmuje 6 miejsce w tabeli z bilansem 5-1-1 al ostatnio ich gra niewyglda najlepiej: 04.10. HSG Nordhorn TuSEM Essen 23:31 14.10. HSG Nordhorn THW Kiel 29:29 Göppingen fatalnie zaczeło sezon od 7 porażek i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale ostatnio odnieśli pierwszą wygrana: 15.10. FA Göppingen VfL Pfullingen 34:28 Pfullingen do najlepszych zespołow co prawda nie nalezy, ale po tym zwycięstwie gracze Göppingen mogą w siebie uwierzyć i moze karta się odwróci.Takie jest moje zdanie, a wy co sądzicie o dzisiejszych meczach?????[/qb] dziś można sobie odpuścic bo stawki a takze mecze sa nie do gry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
dawno tu nikt nie zaglądał,co sądzicie o meczu Essen-Flensburg ? na 2 soczyste 1,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Oryginalnie wysłał zw1: [qb]...jeden mecz z 6 kolejki wypada...a szkoda bo kurs wystawiony przez prof był bardzo atrakcyjny...mecz przeniesiony jest na grudzień... 12.11 19:30 GWD Minden - TV Großwallstadt... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] nie grudzien tylko llistopad i za małą stawke gram gosci z podpurką bo mają niesłychaną smykałke do remisów...kursy w porównaniu z tamtymi lekko sie zmieniły na korzysc gospodarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ...d tego jeszce Magda...i podwajasz włożony HHH... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61 |
jutro mecz Goppingen-Magdeburg w profie 1 4,15 X 9,30 2 1,29
ale w Centerbecie 2 za 1,45
czy ktos wie czemu 2 az tak wysoko jest w CB? Ma ktos jakies info na temat tego meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Oryginalnie wysłał Tommy_Jonsson: [qb]jutro mecz Goppingen-Magdeburg w profie 1 4,15 X 9,30 2 1,29
ale w Centerbecie 2 za 1,45
czy ktos wie czemu 2 az tak wysoko jest w CB? Ma ktos jakies info na temat tego meczu?[/qb] w expekcie jest 1.5 ...ale nie zmienia to faktu ,że Magda jest faworytem tej potyczki.Gladiatorzy chca ten mecz wygrać by zmniejszyc strate do lidera tabeli który wczoraj stracił punkt w meczu z mistrzem kraju Lemgo.H2H korzystne dla gosci ale ostatnia potyczka tych druzyn zakonczyła sie remisem... tak wiec: Goppingen - Magdeburg 2 6/10 expekt 1.5 centrebet 1.45 prof 1.29 STS 1.3 wetten 1.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
wilhelmsheaven-HSV 2 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
w profesjonale promocja kiel po 3,55
u netowych bukow kurs góra do 2,7 magdeburg u siebie 6 0 0 pora na potknięcie okazja dobra mozna zagrac dodatkowo na remis po kursie 11,0 w sieci na zwrot zainwestowanej stawki ja dzisiaj uderzylem nieznacznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Oryginalnie wysłał zenekk: [qb]wilhelmsheaven-HSV 2 9/10[/qb] zenekk zgadzam sie z toba ze tu raczej powinna byc 2.Ten mecz z wszystkich jutrzejszych wyglada najpewniej,ale czy 9/10 jak dlamnie niejest to az taki wielki faworyt.Hamburg ostatnio poradził sobie dosyć łatwo z Nordhord 31-21 a Wilhelmy przegrały z Wallau 35-33.Własnie przez to jak ostatnio prezentuja sie Wilhelmy mam swoje obawy,ale mimo wszystko zagram na HSV
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Wilhelmshavener HV- HSV HamburgJak to mowia Niemcy: Goscie ostatnimi czasy prezentuja bardzo wysoki poziom. Wysoka wygrana z Nordhornem na wyjezdzie tydzien temu, jak i slabiutka postawa gospodarzy, utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze roznica klas miedzy tymi dwoma zespolami bedzie widoczna na boisku i na tablicy wynikow Kurs: 1,54 Prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wilhelmshavener HV-HSV Hamburg 23:28
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
MAGDEBURG -KIEL 30 :31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
DZIEKUJE FIRMIE PROFESJONAL ZA PROMOCYJNY KURS 3,55 NA KIEL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
nastepna solowka w kolejce to PFULINGEN zagrana za troche mniejsza stawke bo i kurs wyzszy na 1 4,25 w sieci najwyzszy kurs jaki znalazlem to 3,2
ale dwa strzały na jeden wieczór to za duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
pfulingen 39:29 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: kiel 31:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
szkoda ze nie zagralem dubelka 4,25x3,55
a prof czesto sie tak myli juz nie raz gralem solowki po kursach 5,0 ale teraz zagralem juz z przekonaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Witam. Co sądzicie o Lemgo dzis????
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hello! Dzisiaj Lemgo to pewna 2 :5gw:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jestem pod wrażeniem Twoichtypów Majestic!!! Jeśli kiedyś zechcesz pogadać i masz gg, wyślij mi Twój numer na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> adres oskarrol@wp.pl Hej!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
GUMERSBACH-nordhorn 1 9/10 Mam nadzieje ze do skladu gospodarzy wroci juz kontuzjowany miesiac temu Houlet.Nordhorn jest w tragicznej formie,wygrali co prawda mecz pucharowy ale z mniej wymagajacym rywalem,pozatym nadal beda grali bez machuli,vranjesa i larssona.Zapowiada sie pewna wygrana gospodarzy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Gummersbach-Nordhorn Zespol gosci wciaz z problemami kadrowymi (Larsson, Machulla, Vranjes). Doznali oni trzech kolejnych porazek (w lidze) w tym jadna bardzo dotkliwa z Pfulingen (jeden z najslabszych klubow) na wyjezdzie 29:39. Jesli chodzi o gospodarzy to mozna powiedziec ze sa rewelacja sezonu. W ostatniej kolejce rozgromili na wyjezdzie Minden 33:19, trzy tygodnie temu pokonali u siebie Kiel 24:23. Wobec braku jakichkolwiek problemow, swietnej gry i problemow druzyny gosci gospodarze odniosa kolejne zwyciestwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kronau-Kiel Ci co choc troche znaja sie na Niemieckiej bundeslidze wiedza dlaczego sie nie rozpisuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Flensburg-Hamburg Mecz na szczycie niemieckiej ligi. Gospodarze sa najlepszym klubem obok Lemgo w Niemczech a trzecia (narazie) pozycja Hamburga jest niespodzianka. Po ostatnich udanych spotkaniach w ostatniej kolejce goscie meczyli sie w Pfulingen do samego konca ale ostatecznie wygrali jedna bramka. Dodatkowo Hamburg wystapi bez Gille'a, Svenssona i najprawdopodobniej bez Belaustegui'ego.
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|