Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
SG Flensburg Handewitt - HSG D/M Wetzlar 10/10
Wicelider tabeli niepowinien mieć problemów z 13 zespołem w tadeli.
Frisch Auf Göppingen - HSG Nordhorn no bet
Grania tego meczu wszystkim odradzam.Niby HSG Nordhorn zajmuje 6 miejsce w tabeli z bilansem 5-1-1 al ostatnio ich gra niewyglda najlepiej:
04.10. HSG Nordhorn TuSEM Essen 23:31
14.10. HSG Nordhorn THW Kiel 29:29
Göppingen fatalnie zaczeło sezon od 7 porażek i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale ostatnio odnieśli pierwszą wygrana:
15.10. FA Göppingen VfL Pfullingen 34:28
Pfullingen do najlepszych zespołow co prawda nie nalezy, ale po tym zwycięstwie gracze Göppingen mogą w siebie uwierzyć i moze karta się odwróci.Takie jest moje zdanie, a wy co sądzicie o dzisiejszych meczach?????

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał retoox:
[qb]SG Flensburg Handewitt - HSG D/M Wetzlar 10/10
Wicelider tabeli niepowinien mieć problemów z 13 zespołem w tadeli.
Frisch Auf Göppingen - HSG Nordhorn no bet
Grania tego meczu wszystkim odradzam.Niby HSG Nordhorn zajmuje 6 miejsce w tabeli z bilansem 5-1-1 al ostatnio ich gra niewyglda najlepiej:
04.10. HSG Nordhorn TuSEM Essen 23:31
14.10. HSG Nordhorn THW Kiel 29:29
Göppingen fatalnie zaczeło sezon od 7 porażek i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale ostatnio odnieśli pierwszą wygrana:
15.10. FA Göppingen VfL Pfullingen 34:28
Pfullingen do najlepszych zespołow co prawda nie nalezy, ale po tym zwycięstwie gracze Göppingen mogą w siebie uwierzyć i moze karta się odwróci.Takie jest moje zdanie, a wy co sądzicie o dzisiejszych meczach?????[/qb]
dziś można sobie odpuścic bo stawki a takze mecze sa nie do gry...

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
dawno tu nikt nie zaglądał,co sądzicie o meczu Essen-Flensburg ? na 2 soczyste 1,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał zw1:
[qb]...jeden mecz z 6 kolejki wypada...a szkoda bo kurs wystawiony przez prof był bardzo atrakcyjny...mecz przeniesiony jest na grudzień...
12.11 19:30 GWD Minden - TV Großwallstadt... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
nie grudzien tylko llistopad i za małą stawke gram gosci z podpurką bo mają niesłychaną smykałke do remisów...kursy w porównaniu z tamtymi lekko sie zmieniły na korzysc gospodarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ...d tego jeszce Magda...i podwajasz włożony HHH... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
jutro mecz Goppingen-Magdeburg
w profie
1 4,15
X 9,30
2 1,29

ale w Centerbecie 2 za 1,45

czy ktos wie czemu 2 az tak wysoko jest w CB? Ma ktos jakies info na temat tego meczu?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał Tommy_Jonsson:
[qb]jutro mecz Goppingen-Magdeburg
w profie
1 4,15
X 9,30
2 1,29

ale w Centerbecie 2 za 1,45

czy ktos wie czemu 2 az tak wysoko jest w CB? Ma ktos jakies info na temat tego meczu?[/qb]
w expekcie jest 1.5
...ale nie zmienia to faktu ,że Magda jest faworytem tej potyczki.Gladiatorzy chca ten mecz wygrać by zmniejszyc strate do lidera tabeli który wczoraj stracił punkt w meczu z mistrzem kraju Lemgo.H2H korzystne dla gosci ale ostatnia potyczka tych druzyn zakonczyła sie remisem...
tak wiec:
Goppingen - Magdeburg 2 6/10
expekt 1.5
centrebet 1.45
prof 1.29
STS 1.3
wetten 1.25

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
wilhelmsheaven-HSV 2 9/10

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
w profesjonale promocja kiel po 3,55

u netowych bukow kurs góra do 2,7
magdeburg u siebie 6 0 0
pora na potknięcie okazja dobra mozna zagrac dodatkowo na remis po kursie 11,0 w sieci na zwrot zainwestowanej stawki
ja dzisiaj uderzylem nieznacznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Quote
Oryginalnie wysłał zenekk:
[qb]wilhelmsheaven-HSV 2 9/10[/qb]
zenekk zgadzam sie z toba ze tu raczej powinna byc 2.Ten mecz z wszystkich jutrzejszych wyglada najpewniej,ale czy 9/10 jak dlamnie niejest to az taki wielki faworyt.Hamburg ostatnio poradził sobie dosyć łatwo z Nordhord 31-21 a Wilhelmy przegrały z Wallau 35-33.Własnie przez to jak ostatnio prezentuja sie Wilhelmy mam swoje obawy,ale mimo wszystko zagram na HSV

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Wilhelmshavener HV-HSV Hamburg
Jak to mowia Niemcy:
Quote
"Klarer Auswärtsieg HSV"
Goscie ostatnimi czasy prezentuja bardzo wysoki poziom. Wysoka wygrana z Nordhornem na wyjezdzie tydzien temu, jak i slabiutka postawa gospodarzy, utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze roznica klas miedzy tymi dwoma zespolami bedzie widoczna na boisku i na tablicy wynikow
Kurs: 1,54
Prof

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wilhelmshavener HV-HSV Hamburg 23:28

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
MAGDEBURG -KIEL 30 :31 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

DZIEKUJE FIRMIE PROFESJONAL ZA PROMOCYJNY KURS 3,55 NA KIEL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
nastepna solowka w kolejce to PFULINGEN zagrana za troche mniejsza stawke bo i kurs wyzszy na
1 4,25 w sieci najwyzszy kurs jaki znalazlem to 3,2

ale dwa strzały na jeden wieczór to za duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
pfulingen 39:29 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
kiel 31:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

szkoda ze nie zagralem dubelka 4,25x3,55

a prof czesto sie tak myli juz nie raz gralem solowki po kursach 5,0 ale teraz zagralem juz z przekonaniem
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Witam.
Co sądzicie o Lemgo dzis????

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hello! Dzisiaj Lemgo to pewna 2 :5gw:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jestem pod wrażeniem Twoichtypów Majestic!!! Jeśli kiedyś zechcesz pogadać i masz gg, wyślij mi Twój numer na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> adres oskarrol@wp.pl Hej!

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
GUMERSBACH-nordhorn 1 9/10
Mam nadzieje ze do skladu gospodarzy wroci juz kontuzjowany miesiac temu Houlet.Nordhorn jest w tragicznej formie,wygrali co prawda mecz pucharowy ale z mniej wymagajacym rywalem,pozatym nadal beda grali bez machuli,vranjesa i larssona.Zapowiada sie pewna wygrana gospodarzy!

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
1,6 w B&W

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Gummersbach-Nordhorn
Zespol gosci wciaz z problemami kadrowymi (Larsson, Machulla, Vranjes). Doznali oni trzech kolejnych porazek (w lidze) w tym jadna bardzo dotkliwa z Pfulingen (jeden z najslabszych klubow) na wyjezdzie 29:39. Jesli chodzi o gospodarzy to mozna powiedziec ze sa rewelacja sezonu. W ostatniej kolejce rozgromili na wyjezdzie Minden 33:19, trzy tygodnie temu pokonali u siebie Kiel 24:23. Wobec braku jakichkolwiek problemow, swietnej gry i problemow druzyny gosci gospodarze odniosa kolejne zwyciestwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Kronau-Kiel
Ci co choc troche znaja sie na Niemieckiej bundeslidze wiedza dlaczego sie nie rozpisuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Flensburg-Hamburg
Mecz na szczycie niemieckiej ligi. Gospodarze sa najlepszym klubem obok Lemgo w Niemczech a trzecia (narazie) pozycja Hamburga jest niespodzianka. Po ostatnich udanych spotkaniach w ostatniej kolejce goscie meczyli sie w Pfulingen do samego konca ale ostatecznie wygrali jedna bramka. Dodatkowo Hamburg wystapi bez Gille'a, Svenssona i najprawdopodobniej bez Belaustegui'ego.

Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, aker, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec), 2,544 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,894
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1