"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Ja dzisiaj zaszalalem i postawilem na remisik w tum meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
po dosc cienkim poczatku i wtapianiu max 3 pktami w koncu Magdeburg prowadzi 1 pktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> po 1 polowie ale szczerze mowiac to smierdzi mi tu remisem obym sie mylił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
no ale wszystko sie dobrze skonczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Magdeburga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
I niemiaszki ładnie wyczuli +4 magdeburg. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Stralsunder HV - TBV Lemgo 2 1.25

Co o tym sądzicie?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
ThSV Eisenach-HSG Nordhorn
Gospodarze zajmuja obecnie przedostatnia pozycje w tabeli, odnoszac 4 zwyciestwa, 12 porazek i raz remisujac. Po serii kilku porazek z rzedu w ostatniej kolejce nareszcie zdobyli komplet punktow - pokonujac 28:27 GWD Minden (jedna ze slabszych ekip bundesligi). Jednak ekipa Eisenach nie jest dosc mocna i przy konfrontacji z nieco silniejszymi zespolami nie moze sobie poradzic - szczegolnie w ofensywie. Patrzac na ich wyniki srednio strzelaja 22-25 bramek co jak na realia bundesligi wielkim wyczynem nie jest. W ostatnich trzech meczach na wlasnym terenie, poza ostatnia wygrana z Minden, przegrali Wetzlarem 23:29 oraz z Goppingen 22:32. Druzyna gosci natomiast przegrala 5 meczow pod rzad i obecnie zajmuje 9 miejsce w tabeli z bilansem: 7zw. 2rem. 8por. Po licznych problemach jakie dotknely ten zespol na przelomie listopada i grudnia zaczynaja powracac do formy. Niektore kontuzje spowodowaly, ze styl gry zespolu nieco ulegl zmianie i szybke przestawienie sie nie bylo wyraznie takie proste. Swiadcza juz o tym wysoka przegrana z Hamburgiem (u siebie) 21:31 i z Pfullingen (wyjazd) 39:29. Jednak w nastepnych meczach trener Lindgren nieco lepiej poukladal zespol i po wyrownanej walce Nordhorn ulegl u siebie liderowi z Flensburga 32:35. Kolejne spotkanie przegrali z Gummersbachem 30:26 ale po dobrym meczu i widac, ze druzyna gra z meczu na mecz co raz lepiej. W ostatniej kolejce blisko byli pokonania Magdeburga jednak po kilku kontrowersyjnych decyzjach sedziow (na niekorzysc Nordhornu), ostatecznie przegrali 31:35. W spotkaniu z teamem Eisenach powinni nareszcie wygrac bo jesli nie z nimi to z kim ??? Potencjal Nordhornu jest o wiele wiekszy niz gospodarzy i po serii porazek nadszedl czas zwyciestwa.

Stralsunder HV-TBV Lemgo
Wszystko poza "dwujeczka" bedzie ogromna niespodzianka.

Do tego jeszcze systemikiem zagram Wallau-Kiel i Gummersbach-Hamburg na remisy.

Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Eisenach-Nordhorn 29:40
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Stralsund-Lemgo 27:35

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
dzis po tak milym w typowaniu dniu proponuje za skromną stawkę :
spotkanie gummersbach-hamburg obstawic na remis np .po kursie 11,0 w expekcie

popularne w westfali gumisie podejmują znienawidzonych graczy z hamburga(miasta rozpusty i syfa)
gumisie nie mają u siebie remisu ,hamburg wogole takze za skromną stawkę mozna sprobowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]dzis po tak milym w typowaniu dniu proponuje za skromną stawkę :
spotkanie gummersbach-hamburg obstawic na remis np .po kursie 11,0 w expekcie

popularne w westfali gumisie podejmują znienawidzonych graczy z hamburga(miasta rozpusty i syfa)
gumisie nie mają u siebie remisu ,hamburg wogole takze za skromną stawkę mozna sprobowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
30:25 było blisko remisu
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
29.12.2003 20:00 HSG D/M Wetzlar - SG Wallau-Massenheim
30.12.2003 20:00 TBV Lemgo - SG Kronau/Östringen
30.12.2003 19:30 TSV GWD Minden - Stralsunder HV
30.12.2003 20:00 HSV Hamburg - ThSV Eisenach
30.12.2003 20:00 VfL Pfullingen - VfL Gummersbach
30.12.2003 19:30 Wilhelmshavener HV - SG Flensburg-Handewitt
30.12.2003 20:00 THW Kiel - TV Großwallstadt
30.12.2003 20:00 Frisch Auf Göppingen - TuSEM Essen

Nadchodzi kolejna latwa do obtawiania kolejka . Najpewniej wygladaja tutaj Lemgo, Minden, Hamburg, Flensburg i KIel
Warto tez zaryzykowac na Gummerbach czysta 2
CZekam na opinie ekspertow

Pozdrawiam

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Widze tu rowniez cisza:)

Mecze , ktore zamierzam zagrac bardzo bardzo grubo , mam nadzieje ze razem da porzadne AKO bo jeszcze nieznam kursow:

HSV Hamburg - ThSV Eisenach 1 (kazdy inny wynik niz pewne zwyciestwo Hamburgu bedzie spora sensacja)

Wilhelmshavener HV - SG Flensburg-Handewitt 2 (derby polnocy jednak lider jest tu zdecydowanym faworytem i mysle ze i tym razem niezawiedzie)

TBV Lemgo - SG Kronau/Östringen 1 (bez komentarza..)

THW Kiel - TV Großwallstadt 1 (j.w.)

TSV GWD Minden - Stralsunder HV 1 ( na wlasnym obiekcie gospodarz zawsze mocny powinien gladko pokonac rywala)

VfL Pfullingen - VfL Gummersbach 2 (goscie maja znacznie wiekszy potencjal, Pfullingen ostatnio zawiodl i znacznie uszczuplil moj portfel mam nadzieje , ze zawiedzie i tym razem)]

Sprobuje za mala kase jeszcze zagrac:

HSG D/M Wetzlar - SG Wallau-Massenheim 2 (derby ze wskazaniem na Wallau)

Frisch Auf Göppingen - TuSEM 2

PS. Szok wlasnie wystawil swoja oferte Centrebet i co?

KIel 1.04
Lemgo 1.01
Hamburg 1.03
Flensburg 1.15
Gummerbach 1.50
Minden 1.25

w takim przypadku najciekawiej wyglada z punktu widzenia kursu Gummerbach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
jak mozesz to napisz cos wiecej o meczu wetzlar

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
OKi:]

Wletzar - Wallau 2 3.05 w proffie:o

są to Hessen-Derby ze wskazaniem na gosci okolo 90% (!!!) fanow pilki recznej w niemczech typuje zwyciestwo Wallau , kurs napewno warty ryzyka i postawienia malej kasy na 2

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
no i dzieki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Może jeszcze dorzucę jak tę kolejkę widzą niemieckie buki.

W Wetten,Goeser i Goldesel HP wygląda tak:

Wetzlar - SG Wallau-Masse (0:2) TSV GWD Minden - Stralsunder HV (0:5)
VfL Pfullingen - VfL Gummersbach (3:0)
Wilhelmshavener HV - SG Flensburg (6:0)
THW Kiel - TV Großwallstadt (0:9)
Frisch Göppingen - TuSEM Essen (3:0)
TBV Lemgo- SG Kronau (0:11)

W Gerze prawie identycznie, dwie minimalne różnice to:
Lemgo:Kronau (0:10)
Kiel:Grosswallstadt (0:8)

dardaw

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
W Gumersbach niewiadomo czy wystapia Dragunski i Lapcevis ja to odpuszczam,ale Flensburg po 1,34 w profie biore napewno:)

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
Oryginalnie wysłał Roni20:
[qb]OKi:]

Wletzar - Wallau 2 3.05 w proffie:o

są to Hessen-Derby ze wskazaniem na gosci okolo 90% (!!!) fanow pilki recznej w niemczech typuje zwyciestwo Wallau , kurs napewno warty ryzyka i postawienia malej kasy na 2[/qb]
szkoda tylko, że w profie już tego meczu nie ma...
w Expekcie kurs mniej zachęcający

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
Quote
Oryginalnie wysłał mogarycz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Roni20:
[qb]OKi:]

Wletzar - Wallau 2 3.05 w proffie:o

są to Hessen-Derby ze wskazaniem na gosci okolo 90% (!!!) fanow pilki recznej w niemczech typuje zwyciestwo Wallau , kurs napewno warty ryzyka i postawienia malej kasy na 2[/qb]
szkoda tylko, że w profie już tego meczu nie ma...
w Expekcie kurs mniej zachęcający[/qb]
Z samego rana jeszcze było ...
Mam nadzieje, że sprawdzi się powiedzenie, kto rano wstaje temu buk daje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
Oryginalnie wysłał nathan:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał mogarycz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Roni20:
[qb]OKi:]

Wletzar - Wallau 2 3.05 w proffie:o

są to Hessen-Derby ze wskazaniem na gosci okolo 90% (!!!) fanow pilki recznej w niemczech typuje zwyciestwo Wallau , kurs napewno warty ryzyka i postawienia malej kasy na 2[/qb]
szkoda tylko, że w profie już tego meczu nie ma...
w Expekcie kurs mniej zachęcający[/qb]
Z samego rana jeszcze było ...
Mam nadzieje, że sprawdzi się powiedzenie, kto rano wstaje temu buk daje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
hehe..oby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 73
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 73
jak ja bylem w profie z rana to jeszcze mozna bylo zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> .ciekawe czy kto sie pospieszyl zyska czy straci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> sam sie przekonam.pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1