|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Ja dzisiaj zaszalalem i postawilem na remisik w tum meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
po dosc cienkim poczatku i wtapianiu max 3 pktami w koncu Magdeburg prowadzi 1 pktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> po 1 polowie ale szczerze mowiac to smierdzi mi tu remisem obym sie mylił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
no ale wszystko sie dobrze skonczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Magdeburga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151 |
I niemiaszki ładnie wyczuli +4 magdeburg. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Stralsunder HV - TBV Lemgo 2 1.25
Co o tym sądzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
ThSV Eisenach-HSG Nordhorn Gospodarze zajmuja obecnie przedostatnia pozycje w tabeli, odnoszac 4 zwyciestwa, 12 porazek i raz remisujac. Po serii kilku porazek z rzedu w ostatniej kolejce nareszcie zdobyli komplet punktow - pokonujac 28:27 GWD Minden (jedna ze slabszych ekip bundesligi). Jednak ekipa Eisenach nie jest dosc mocna i przy konfrontacji z nieco silniejszymi zespolami nie moze sobie poradzic - szczegolnie w ofensywie. Patrzac na ich wyniki srednio strzelaja 22-25 bramek co jak na realia bundesligi wielkim wyczynem nie jest. W ostatnich trzech meczach na wlasnym terenie, poza ostatnia wygrana z Minden, przegrali Wetzlarem 23:29 oraz z Goppingen 22:32. Druzyna gosci natomiast przegrala 5 meczow pod rzad i obecnie zajmuje 9 miejsce w tabeli z bilansem: 7zw. 2rem. 8por. Po licznych problemach jakie dotknely ten zespol na przelomie listopada i grudnia zaczynaja powracac do formy. Niektore kontuzje spowodowaly, ze styl gry zespolu nieco ulegl zmianie i szybke przestawienie sie nie bylo wyraznie takie proste. Swiadcza juz o tym wysoka przegrana z Hamburgiem (u siebie) 21:31 i z Pfullingen (wyjazd) 39:29. Jednak w nastepnych meczach trener Lindgren nieco lepiej poukladal zespol i po wyrownanej walce Nordhorn ulegl u siebie liderowi z Flensburga 32:35. Kolejne spotkanie przegrali z Gummersbachem 30:26 ale po dobrym meczu i widac, ze druzyna gra z meczu na mecz co raz lepiej. W ostatniej kolejce blisko byli pokonania Magdeburga jednak po kilku kontrowersyjnych decyzjach sedziow (na niekorzysc Nordhornu), ostatecznie przegrali 31:35. W spotkaniu z teamem Eisenach powinni nareszcie wygrac bo jesli nie z nimi to z kim ??? Potencjal Nordhornu jest o wiele wiekszy niz gospodarzy i po serii porazek nadszedl czas zwyciestwa.
Stralsunder HV-TBV Lemgo Wszystko poza "dwujeczka" bedzie ogromna niespodzianka.
Do tego jeszcze systemikiem zagram Wallau-Kiel i Gummersbach-Hamburg na remisy.
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Eisenach-Nordhorn 29:40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Stralsund-Lemgo 27:35
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
dzis po tak milym w typowaniu dniu proponuje za skromną stawkę : spotkanie gummersbach-hamburg obstawic na remis np .po kursie 11,0 w expekcie
popularne w westfali gumisie podejmują znienawidzonych graczy z hamburga(miasta rozpusty i syfa) gumisie nie mają u siebie remisu ,hamburg wogole takze za skromną stawkę mozna sprobowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
Oryginalnie wysłał majestic: [qb]dzis po tak milym w typowaniu dniu proponuje za skromną stawkę : spotkanie gummersbach-hamburg obstawic na remis np .po kursie 11,0 w expekcie
popularne w westfali gumisie podejmują znienawidzonych graczy z hamburga(miasta rozpusty i syfa) gumisie nie mają u siebie remisu ,hamburg wogole takze za skromną stawkę mozna sprobowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] 30:25 było blisko remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
29.12.2003 20:00 HSG D/M Wetzlar - SG Wallau-Massenheim 30.12.2003 20:00 TBV Lemgo - SG Kronau/Östringen 30.12.2003 19:30 TSV GWD Minden - Stralsunder HV 30.12.2003 20:00 HSV Hamburg - ThSV Eisenach 30.12.2003 20:00 VfL Pfullingen - VfL Gummersbach 30.12.2003 19:30 Wilhelmshavener HV - SG Flensburg-Handewitt 30.12.2003 20:00 THW Kiel - TV Großwallstadt 30.12.2003 20:00 Frisch Auf Göppingen - TuSEM Essen
Nadchodzi kolejna latwa do obtawiania kolejka . Najpewniej wygladaja tutaj Lemgo, Minden, Hamburg, Flensburg i KIel Warto tez zaryzykowac na Gummerbach czysta 2 CZekam na opinie ekspertow
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Widze tu rowniez cisza:)
Mecze , ktore zamierzam zagrac bardzo bardzo grubo , mam nadzieje ze razem da porzadne AKO bo jeszcze nieznam kursow:
HSV Hamburg - ThSV Eisenach 1 (kazdy inny wynik niz pewne zwyciestwo Hamburgu bedzie spora sensacja)
Wilhelmshavener HV - SG Flensburg-Handewitt 2 (derby polnocy jednak lider jest tu zdecydowanym faworytem i mysle ze i tym razem niezawiedzie)
TBV Lemgo - SG Kronau/Östringen 1 (bez komentarza..)
THW Kiel - TV Großwallstadt 1 (j.w.)
TSV GWD Minden - Stralsunder HV 1 ( na wlasnym obiekcie gospodarz zawsze mocny powinien gladko pokonac rywala)
VfL Pfullingen - VfL Gummersbach 2 (goscie maja znacznie wiekszy potencjal, Pfullingen ostatnio zawiodl i znacznie uszczuplil moj portfel mam nadzieje , ze zawiedzie i tym razem)]
Sprobuje za mala kase jeszcze zagrac:
HSG D/M Wetzlar - SG Wallau-Massenheim 2 (derby ze wskazaniem na Wallau)
Frisch Auf Göppingen - TuSEM 2
PS. Szok wlasnie wystawil swoja oferte Centrebet i co?
KIel 1.04 Lemgo 1.01 Hamburg 1.03 Flensburg 1.15 Gummerbach 1.50 Minden 1.25
w takim przypadku najciekawiej wyglada z punktu widzenia kursu Gummerbach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
jak mozesz to napisz cos wiecej o meczu wetzlar
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
OKi:]
Wletzar - Wallau 2 3.05 w proffie:o
są to Hessen-Derby ze wskazaniem na gosci okolo 90% (!!!) fanow pilki recznej w niemczech typuje zwyciestwo Wallau , kurs napewno warty ryzyka i postawienia malej kasy na 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
no i dzieki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Może jeszcze dorzucę jak tę kolejkę widzą niemieckie buki.
W Wetten,Goeser i Goldesel HP wygląda tak:
Wetzlar - SG Wallau-Masse (0:2) TSV GWD Minden - Stralsunder HV (0:5) VfL Pfullingen - VfL Gummersbach (3:0) Wilhelmshavener HV - SG Flensburg (6:0) THW Kiel - TV Großwallstadt (0:9) Frisch Göppingen - TuSEM Essen (3:0) TBV Lemgo- SG Kronau (0:11)
W Gerze prawie identycznie, dwie minimalne różnice to: Lemgo:Kronau (0:10) Kiel:Grosswallstadt (0:8)
dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
W Gumersbach niewiadomo czy wystapia Dragunski i Lapcevis ja to odpuszczam,ale Flensburg po 1,34 w profie biore napewno:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Oryginalnie wysłał Roni20: [qb]OKi:]
Wletzar - Wallau 2 3.05 w proffie:o
są to Hessen-Derby ze wskazaniem na gosci okolo 90% (!!!) fanow pilki recznej w niemczech typuje zwyciestwo Wallau , kurs napewno warty ryzyka i postawienia malej kasy na 2[/qb] szkoda tylko, że w profie już tego meczu nie ma... w Expekcie kurs mniej zachęcający
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Oryginalnie wysłał mogarycz: [qb] Oryginalnie wysłał Roni20: [qb]OKi:]
Wletzar - Wallau 2 3.05 w proffie:o
są to Hessen-Derby ze wskazaniem na gosci okolo 90% (!!!) fanow pilki recznej w niemczech typuje zwyciestwo Wallau , kurs napewno warty ryzyka i postawienia malej kasy na 2[/qb] szkoda tylko, że w profie już tego meczu nie ma... w Expekcie kurs mniej zachęcający[/qb] Z samego rana jeszcze było ... Mam nadzieje, że sprawdzi się powiedzenie, kto rano wstaje temu buk daje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Oryginalnie wysłał nathan: [qb] Oryginalnie wysłał mogarycz: [qb] Oryginalnie wysłał Roni20: [qb]OKi:]
Wletzar - Wallau 2 3.05 w proffie:o
są to Hessen-Derby ze wskazaniem na gosci okolo 90% (!!!) fanow pilki recznej w niemczech typuje zwyciestwo Wallau , kurs napewno warty ryzyka i postawienia malej kasy na 2[/qb] szkoda tylko, że w profie już tego meczu nie ma... w Expekcie kurs mniej zachęcający[/qb] Z samego rana jeszcze było ... Mam nadzieje, że sprawdzi się powiedzenie, kto rano wstaje temu buk daje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] hehe..oby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 73 |
jak ja bylem w profie z rana to jeszcze mozna bylo zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> .ciekawe czy kto sie pospieszyl zyska czy straci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> sam sie przekonam.pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|