|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151 |
Gummersbach-Nordhorn Zespol gosci wciaz z problemami kadrowymi (Larsson, Machulla, Vranjes). Doznali oni trzech kolejnych porazek (w lidze) w tym jadna bardzo dotkliwa z Pfulingen (jeden z najslabszych klubow) na wyjezdzie 29:39. Jesli chodzi o gospodarzy to mozna powiedziec ze sa rewelacja sezonu. W ostatniej kolejce rozgromili na wyjezdzie Minden 33:19, trzy tygodnie temu pokonali u siebie Kiel 24:23. Wobec braku jakichkolwiek problemow, swietnej gry i problemow druzyny gosci gospodarze odniosa kolejne zwyciestwo.
Kronau-Kiel Ci co choc troche znaja sie na Niemieckiej bundeslidze wiedza dlaczego sie nie rozpisuje.
Flensburg-Hamburg Mecz na szczycie niemieckiej ligi. Gospodarze sa najlepszym klubem obok Lemgo w Niemczech a trzecia (narazie) pozycja Hamburga jest niespodzianka. Po ostatnich udanych spotkaniach w ostatniej kolejce goscie meczyli sie w Pfulingen do samego konca ale ostatecznie wygrali jedna bramka. Dodatkowo Hamburg wystapi bez Gille'a, Svenssona i najprawdopodobniej bez Belaustegui'ego. Nic dodać nic ując <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Jedyne co przemawia na niekorzyść Flensburga to zbliżający wyjazdowy mecz (zdaje się w najbliższy weekend) w LM z Koldingiem. 1 spotkanie 34-29.. to nie jest jakaś miażdząca wygrana dzięki której Flensburg mógłby juz myśleć o awansie. Mam nadzieje, że niebedą się oszczędzać i wygrają z osłabionym Hamburgiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 144 |
Chcielibyśmy się podzielić z Wami najnowszym typem HIGH by Kyer Group (zresztą, typ ten już tu widnieje):
VfL Gummersbach - HSG Nordhorn 1
17 kolejka ligi niemieckiej. Gospodarze -zajmujący 7 miejsce w tabeli - jeden z najbardziej zasłużonych i utytułowanych druźyn w niemieckiej lidze podejmuje 8 w tabeli Nordhorn. Gummersbach do spotkania przystąpi w praktycznie pełnym składzie jedynie oprócz François-Xavier Houlet, który prawie 3 tygodnie temu doznał kontuzji i ma pauzować ponad miesiąc. Jednak główną siłą tej drużyny jest przede wszystkim wspaniały snajper, fenomen - Koreańczyk Yoon Kyung-Shin - grajacy w klubie od 1996 roku, zdobywca korony króla strzelców niemieckiej ligi w sezonach: 96/97, 98/99, 99/00, 00/01, 01/02. Obok niego wyróżniającymi się zawodnikami w druźynie są: bramkostrzelny Ivan Lapcevic, pozyskany w tym sezonie z TV Großwallstadt Alexander Mierzwa, doświadczony Andreas Rastner, Tobias Schröder i pozyskany w tym sezonie z Flensburga Mark Dragunski. W ostatnim spotkaniu roznieśli na wyjeździe Minden 19:33. Trener Sead Hasanefendic zauważył zwyżkującą formę swoich zawodników i zapowiedział, że celem druźyny jest wygranie 3 pozostałych do końca roku spotkań, marsz w górę tabeli i walkę o miejsce premiowane europejskimi pucharami. Ich jutrzejszym przeciwnikiem będzie druźyna Nordhorn grająca w tej lidze dopiero 5 sezon po awansie w sezonie 99/00. Od tego czasu zajmowała dość wysokie miejsca na koniec sezonu - odpowiednio 5, 8,2,5. Jednak znajdujący się obecnie w tabeli tuż za Gummersbach'em zespół gosci wystąpi w jutrzejszym spotkaniu bardzo osłabiony. Oprócz pauzującego już dłuźszy okres czasu Szweda Andreas's Larsson'a z powodu kontuzji zabraknie 2 głównych ogniw druźyny tj. zawsze zdobywających cenne bramki Niemca Maik'a Machulla i Szweda Ljubomira Vranjes'a. Ich brak od 3 kolejek fatalnie odbił sie na formie zespołu - przegrali u siebie z Hamburgiem 21:31, aby w następnej kolejce (6.12) ponieść klęskę na wyjeździe z jedną z najgorszych druźyn VfL Pfullingen przegrywając aż 39:29 co jest niechlubnym rekordem klubu, jeśli chodzi o ilość straconych bramek w jednym spotkaniu. Następnie po zaciętym i męczącym meczu przegrali u siebie z liderem Flensburg, ulegając nieznacznie 32:33. Druźyna jest zmęczona, gdyż od jakiegos czasu gra co 3 dni, wliczając rozgrywki europejskiego pucharu EHF - odpowiednika pucharu UEFA w piłce nożnej, gdzie w ostatnią sobotę odbyli podróż do Serbii i Czarnogóry do słabej druźyny Jugopetrol Zeleznicar Nis (w poprzedniej rundzie ledwo co przeszli druźynę z Łotwy) wygrywając z nimi 27:32. W sobotę rewanż. Ciężar gry spoczywa teraz jedynie na dwóch zawodnikach Nordhorn tj. na Janie Filipie i na kapitanie Marko Fog'u. Reszta to młodzi, nieznani zawodnicy. W poprzednim sezonie - prawie dokładnie rok temu był wynik 35:31 dla gospodarzy. Na niemieckim forum większość typuje zwycięstwo gospodarzy. Taka ciekawostka - w sondzie na oficjalnej stronie Nordhorn fani sami nie wierzą w zwycięstwo swojej druźyny (60%-3%-38%), gdzie przecież część głosów oddana jest "patriotycznie" na swój klub. Biorąc pod uwagę wszystkie te fakty i osłabienie druźyny przyjezdnej typujemy jutrzejsze zwycięstwo Gummersbach'u.
Typ: 1 Kurs: 1.50 BetandWin Rozgrywka: Piłka ręczna Niemcy Data: 17.12 19:30 Stawka: 710
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105 |
Oryginalnie wysłał Mazza: [qb]Chcielibyśmy się podzielić z Wami najnowszym typem HIGH by Kyer Group (zresztą, typ ten już tu widnieje):
VfL Gummersbach - HSG Nordhorn 1
Taka ciekawostka - w sondzie na oficjalnej stronie Nordhorn fani sami nie wierzą w zwycięstwo swojej druźyny (60%-3%-38%), gdzie przecież część głosów oddana jest "patriotycznie" na swój klub.
Pozdrawiam[/qb] 60 + 3 + 38 hmmm zawsze bylem zlaby z matmy ale nijak nie chce wyjsc inaczej niz...101% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Jak mozna byc z czegos zlabym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Chcialby wyprostowac kolege _Siemers [reloaded],bowiem Gummersbach nie jest zadna rewelacja sezonu to po pierwsze juz w zeszlym roku pokazali ze sa niezwykle grozni,a po dodatkowych transferach von behrena i dragunskiego jasne bylo ze 5-7 miejsce jest w ich zasiegu. Takze nie zgadzam sie ze zdaniem ze pozycja hamburga jest niespodzianka,ten klub ma bardzo silna i wyrownana ekipe,bardzo sie wzmocnili i od poczatku byli uwazani za jednego z kandydatow do mistrzowskiego tytulu,wiec drogi kolego chyba nie znasz za bardzo realiow niemieckiej pilki recznej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Jesli chodzi o Gummersbach to moze lekko przesadzilem i sie z Toba zgodze, natomiast jesli chodzi o Hamburg i mistrzostwo ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to Ty chyba troszke przesadziles. Fakt faktem jest to dobrze "poukladany" zespol, rzeczywiscie z silnym skladem ale teamy Flensburga, Lemgo, Kiela i Magdeburga pod wzgledem potencjalu i sily napewno przewyzszaja Hamburg. Moze teraz to nie jest widoczne w tabeli ale graja one nie tylko w lidze i rozklad sil na konkretne mecze jest czyms bardzo waznym. Tak wogole to koncowke twojego posta pozostawie bez komentarza...
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Przed sezonem Hamburg byl 5 zespolem w typowaniach na mistrza zatem czy 3 pozycja i minimalna przewaga nad rywalami jest az taka sensacja? Oni dopiero zaczna grac fenomelnalna pilke,nawet niemcy ostatnio napisali artykul pod tytulem "Hamburg mistrzem bundesligi?" Maja fenomenalna kadre,wedlug mnie porownywalna naprawde z chociazby takim flensburgiem. Chcialem tez dodac ze jestem ich kibicem;) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
W niemczech wyksztalcila sie, ze tak powiem "elita", czyli Lemgo, Kiel, Magdeburg i Flensburg i to one "rzadza" liga. Sam powiedziales, ze w typowaniach przedsezonowych Hamburg klasyfikowany byl na 5 miejscu a wiec za wyzej wymieniona czworka. Fakt, ze nawiazuja z nimi rownozedna walke i dolaczyli do batali o mistrzostwo swiadczy o ich klasie i potencjale, ktory jednak wciaz musza doskonalic bo rutyna, doswiadczenie i sila zawodnikow "elitarnej" czworki narazie jest wyzsza. Wciaz jednak twierdze, ze jest to niespodzianka poniewaz Hamburg jako jedyny zespol zagraza i to mocno czolowym zespolom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam :
co myslicie na temat meczu jutrzejszego : ThSV Eisenach v TSV GWD Minden ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
Oryginalnie wysłał michal450: [qb]Witam :
co myslicie na temat meczu jutrzejszego : ThSV Eisenach v TSV GWD Minden ?[/qb] zagralem Minden za 5 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Co sądzicie o dzisiejszych meczach:
Wallau-Goppingen 1 HSV Hamburg - TV Großwallstadt 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Vfl Pfullingen-Wilhelmshavener HV Jest to spotkanie odpowiednio ostatniej z przedostatnia druzyna w tabeli niemieckiej bundesligi. Oba zespoly slabiutko spisuja sie w tym sezonie odnoszac tylko po 3 zwyciestwa. Zespol gospodarzy w ostatnich dwuch spotkaniach jednak zaprezentowal dobra gre, w przeciwienstwie do gosci. 2 tygodnie temu zawodnicy Pfullingen zdeklasowali u siebie Nordhorn (problemy kadrowe) 39:29, a w ostatniej serii spotkan o maly wlos nie pokonali rewelacyjnego teamu Hamburga 26:27. Mecz ten byl bardzo dobry, szczegolnie w wykonaniu gospodarzy. Poczatek meczu nalezal do miejscowych, ktorzy nie przestraszyli sie rywala i prowadzili odpowiednio 4:1 i 10:5 jednak Hamburg wyrownal i do przerwy gospodarze schodzili do szatni prowadzac 1 bramka (14:13). W drugiej polowie zadnemu zespolowi nie udalo sie wyrobic jakiejs wiekszej przewagi ale gospodarze ciagle prowadzili jedna bramka. W koncowce jednak wyzszosc wziely umiejetnosci gosci i mecz skonczyl sie wtopa. Do zespolu gospodarzy powroca Kurchev i Bader, a sam trener Rolf Brack mocno wierzy w sukces zespolu. Wilhelmshavener zupelnie bez formy. W przedostatniej kolejce ulegli przed wlasna publicznoscia Hamburgowi 23:28 a w ostatniej zremisowali takze u siebie z Groswallstadtem 26:26, mimo ze prowadzili juz bodajze 7 bramkami w drugiej polowie. Dodatkowo goscie najprawdopodobniej oslabieni beda brakiem Bilicia oraz Beersa. Jest to ostatni mecz w tym roku obu zespolow i miejmy nadzieje, ze gospodarze zrobia prezent gwiazdkowy swojim kibicom i tym, ktorzy na nich postawili sianko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kurs w profie 1.59, w b&w 1.45 a w unibecie nawet 1.7.
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <small>[ 20-12-2003, 14:17: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
_Siemers [reloaded] nic dodac nic ujac.Powiem tylko ,że Sportwetten Gera daje na to spotkanie handi+4 dla gospodarzy taki sam handi daja na mecz Wetzlar - Stralsunder HV a kursik w unibecie kuszacy. Gram 4/10 i zobaczymy co bedzie. Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Wiecie gdzie można śledzić wyniki niemieckiej bundesligi na żywo oprocz tbwsport.com(tu sa strasznie wolno aktualizacje) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
a mialo byc tak pieknie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ! caly misterny plan w...! ale jutro niedziela,ale...,niedziela bedzie dla nas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Idzie sie pociac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Scierwa z Pfullingen...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
_Siemers [reloaded] z powodu jakis kutasow nie warto!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> odbijemy sobie nastepnym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151 |
Witam HSG Nordhorn - SC Magdeburg 2
Dzisiaj niezawiele do grania, jednakże myśle iż zagranie 2 na Magdeburg po kursie 1,7 (sts) nie bedzie typem na siłe. Nordhorn wskutek kontuzji o, których nieraz już w tym temacie była mowa jest w dołku (nic nie wskazuje na to, żeby własnie przeciwko takiemu przeciwnikowi jakim jest Magdeburg miało się coś zmienić). Magdeburg ma przerwe w LM, co za tym mniej meczy w tygodniu do rozegrania. Jest to chyba najodpowiedniejsza pora do odrabiania strat, jeśli ciągle myśli poważnie o walce o mistrzostwo Bundesligi musi ten mecz wygrać.
Niemcy typują ten mecz 3/4 bramkami dla Magdeburgu. Jak bedzie zobaczymy wieczorem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
Witam!ja tez zagralem dzis 2 po 1.70 w sts.pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ano zobaczymy wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|