|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
na Dziś 2 meczyki , wydają się ''pewne?'' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
@Prof
Wilhelmshavener - Flensburg 2 1.34 Minden - Stralsund 1 1.34
Spróbować można także Goeppingen ale kurs troszkę mizerny w profie 2.33 np : w sts 2.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724 |
Witam wszystkich.. Mam pytanie co do meczu : Wilhelmshaven - Flensburg wydaję się on niby pewny..ale w końcu lider gra na wyjeździe.. Czy ktoś wie coś na temat jakiś kontuzji w tych drużynach itp..?? Chciałbym się po prostu co do tego meczu upewnić,b omam zamiar postawic na flensburg grubszą kasę..Warto?? Pozdrawiam all i czekam na odpowiedz.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Jesli chodzi o ten mecz to wiem jedno: druzyna Flensburga nie ma zadnych powaznych kontuzji (czolowych zawodnikow), a co do kursu w Profie - 1,34 to jest zajebisty. Nawet STS wystawil 1,2 - podobnie jak b&w, w gb i centerbecie jest 1,15. W ubieglym sezonie Flensburg wygral u nich 30:22. Dodatkowo wystapi nowy nabytek gosci - Norweg Kjetil Strand (tak mi sie wydaje po przeczytaniu tego [ konter-online.de]). Jednym slowem wszystko poza dwujka bedzie duza niespodzianka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Ma ktos moze jakies konkretne info na teamt meczu : VfL Pfullingen - VfL Gummersbach ??
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Goppingen - Essen 19:45 DSF
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 774
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 774 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 774
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 774 |
Co z tym minden??? Pchną w końcówce ten Stralsunder czy nie? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam ponownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wilhelmshavener - Flensburg 31-33 FT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Minden - Stralsund 26-23 FT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61 |
Witam! HSG D/M Wetzlar SG Wallau/Massenheim 30:30 Niestety 80 % kibiców z Niemiec pomyliło się co do rozstrzygnięcia derbów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Za to Profesjonal wiedzial co jest grane ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2001
Posty: 21 |
A Gummersbach dupy dalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61 |
Witam Mam takie pytanie - w jakim przypadku handicap np na faworyta jest zwycięski? Musi być strzelonych 9 bramek więcej - czy wystarczy 8 więcej przy hp = -7,5? Np wynik 38-30 handicap na faw = -7,5 - wygrany czy przegrany?
dz za info
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Prosty przyklad: Team A vs. Team B (-7,5) Typ: 1, w przypadku wyniku 38:30 dla Teamu A, nasz faworyt wygrywa 38:37,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba proste...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]: [qb]Za to Profesjonal wiedzial co jest grane ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Nic nie wiedział! Gamonie znów farta mieli. Gdyby wiedział, nie wycofałby, chętnych było dużo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61 |
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]: [qb]Prosty przyklad: Team A vs. Team B (-7,5) Typ: 1, w przypadku wyniku 38:30 dla Teamu A, nasz faworyt wygrywa 38:37,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba proste...[/qb] Witam Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak właśnie rozumowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
Trzeba było odkurzyć temat z kurzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Już dziś mamy 2 mecze...może jakieś typy ?
18:25 SC Magdeburg - HSV Hamburg
18:55 SG Kronau-Östringen - GWD Minden
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Oryginalnie wysłał michal450: [qb]Witam,
Trzeba było odkurzyć temat z kurzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Już dziś mamy 2 mecze...może jakieś typy ?
18:25 SC Magdeburg - HSV Hamburg
18:55 SG Kronau-Östringen - GWD Minden[/qb] ja bym postawil w oby zdarzeniach po 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Magdeburg pewniak. Hamburg osłabiony brakiem 2 zawodników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Magdeburg pewniak. Hamburg osłabiony brakiem 2 zawodników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Hagii : a kogo brakuje w Hamburgu?Magdeburg też pewnie osłabiony,bo Kreshmarck nie bedzie gral...
|
|
|
Link skopiowany do schowka