@Prof Wilhelmshavener - Flensburg 2 1...."> @Prof Wilhelmshavener - Flensburg 2 1....">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

na Dziś 2 meczyki , wydają się ''pewne?'' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

@Prof

Wilhelmshavener - Flensburg 2 1.34
Minden - Stralsund 1 1.34

Spróbować można także Goeppingen ale kurs troszkę mizerny w profie 2.33 np : w sts 2.60

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
Witam wszystkich..
Mam pytanie co do meczu :
Wilhelmshaven - Flensburg wydaję się on niby pewny..ale w końcu lider gra na wyjeździe..
Czy ktoś wie coś na temat jakiś kontuzji w tych drużynach itp..??
Chciałbym się po prostu co do tego meczu upewnić,b omam zamiar postawic na flensburg grubszą kasę..Warto??
Pozdrawiam all i czekam na odpowiedz.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Jesli chodzi o ten mecz to wiem jedno: druzyna Flensburga nie ma zadnych powaznych kontuzji (czolowych zawodnikow), a co do kursu w Profie - 1,34 to jest zajebisty. Nawet STS wystawil 1,2 - podobnie jak b&w, w gb i centerbecie jest 1,15. W ubieglym sezonie Flensburg wygral u nich 30:22. Dodatkowo wystapi nowy nabytek gosci - Norweg Kjetil Strand (tak mi sie wydaje po przeczytaniu tego [konter-online.de]). Jednym slowem wszystko poza dwujka bedzie duza niespodzianka.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Ma ktos moze jakies konkretne info na teamt meczu :
VfL Pfullingen - VfL Gummersbach ??

pozdr

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Goppingen - Essen 19:45 DSF

Dołączył: Apr 2003
Posty: 774
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 774
Gogogogooo Minden.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 774
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 774
Co z tym minden??? Pchną w końcówce ten Stralsunder czy nie? :rolleyes:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam ponownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wilhelmshavener - Flensburg 31-33 FT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Minden - Stralsund 26-23 FT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Witam!
HSG D/M Wetzlar SG Wallau/Massenheim 30:30
Niestety 80 % kibiców z Niemiec pomyliło się co do rozstrzygnięcia derbów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdr.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Za to Profesjonal wiedzial co jest grane ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 21
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 21
A Gummersbach dupy dalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Witam
Mam takie pytanie - w jakim przypadku handicap np na faworyta jest zwycięski?
Musi być strzelonych 9 bramek więcej - czy wystarczy 8 więcej przy hp = -7,5?
Np wynik 38-30 handicap na faw = -7,5 - wygrany czy przegrany?

dz za info

pozdr.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Prosty przyklad:
Team A vs. Team B (-7,5)
Typ: 1,
w przypadku wyniku 38:30 dla Teamu A, nasz faworyt wygrywa 38:37,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba proste...

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
Quote
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]Za to Profesjonal wiedzial co jest grane ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Nic nie wiedział! Gamonie znów farta mieli. Gdyby wiedział, nie wycofałby, chętnych było dużo.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Quote
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]Prosty przyklad:
Team A vs. Team B (-7,5)
Typ: 1,
w przypadku wyniku 38:30 dla Teamu A, nasz faworyt wygrywa 38:37,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba proste...[/qb]
Witam
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tak właśnie rozumowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdr.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Trzeba było odkurzyć temat z kurzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Już dziś mamy 2 mecze...może jakieś typy ?

18:25 SC Magdeburg - HSV Hamburg

18:55 SG Kronau-Östringen - GWD Minden

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Oryginalnie wysłał michal450:
[qb]Witam,

Trzeba było odkurzyć temat z kurzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Już dziś mamy 2 mecze...może jakieś typy ?

18:25 SC Magdeburg - HSV Hamburg

18:55 SG Kronau-Östringen - GWD Minden[/qb]
ja bym postawil w oby zdarzeniach po 1

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Magdeburg pewniak. Hamburg osłabiony brakiem 2 zawodników.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Magdeburg pewniak. Hamburg osłabiony brakiem 2 zawodników.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Hagii : a kogo brakuje w Hamburgu?Magdeburg też pewnie osłabiony,bo Kreshmarck nie bedzie gral...

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, kamel, alfa), 2,435 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1