|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a mecz dzisiejszy BUL-RUS warto obstawic?? nie widzialem w tym roku bulgarow dobrzy sa??? ja bym obstawil na RUS
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 96 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82 |
Nie mogę sie nadziwić jakim cudem Grecy byli faworytami w meczu z Polską! Teraz jeszcze tylko Rosja i Włochy i kaska popłynie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 254 |
GRE 0 14 22 11 - - 47 POL 2 25 25 16 - - 66 ..bravoo nasi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał DawideZ: [qb]Warto![/qb] Tylko na kogo - jak dla mnie to jest mimo wszystko wielka niewiadoma, ze wskazaniem na Rosję, jednak sam nie będę ryzykował do póki nie zobaczę gry Bułgarów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
jak bys przesledzil rozne wyniki to bys moze sie przestau tak dziwic, poza tym od kiedy zawsze wygrywaja ci, na ktorych nizszy kurs u bukow?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2003
Posty: 73 |
No i Polska wygrala, a mi wpadlo troche $$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oby tak dalej Polacy !!!!!!
DO BOJU POOOLSKOO, DO BOJU POOOLSKOO.....!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 254 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ...i jak gładko im poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> troszkę ponad godzinkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Qrde robicie szum ze ciezko bedzie odnalezc cokolwiek interesujacego w tym temacie. Jedno jest wiadome: Nie majac praktycznie bloku Grecja przegra nawet z Holendrami bo o innych zespolach nie wspominam. Mecz nie dal mi odpowiedzi na poytanie jak funkcjonuje Polski blok choc w drugim secie dzialal calkiem niezle ale to byla zbyt mala dawka by go ocenic. Zatem ten element gry pozostaje dla mnie niewiadomo i dowiemy sie tak naprawde jak on dziala w kolejnym spotkaniu z Rosja gdzie przy odrobinie szczescia moze uda nam sie urwac seta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 132 |
Gratulacje dla Polaków!!!!!!! Taki kurs....czysty zysk.Oby tak dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Qrde robicie szum ze ciezko bedzie odnalezc cokolwiek interesujacego w tym temacie. Jedno jest wiadome: Nie majac praktycznie bloku Grecja przegra nawet z Holendrami bo o innych zespolach nie wspominam. Mecz nie dal mi odpowiedzi na poytanie jak funkcjonuje Polski blok choc w drugim secie dzialal calkiem niezle ale to byla zbyt mala dawka by go ocenic. Zatem ten element gry pozostaje dla mnie niewiadomo i dowiemy sie tak naprawde jak on dziala w kolejnym spotkaniu z Rosja gdzie przy odrobinie szczescia moze uda nam sie urwac seta.[/qb] Zgadzam sie z Rosją nic nie zdziałamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pewnie kurs bedzie wysoki wiec mozna pare groszy zarytzykowac ale nie sadze abysmy z nimi wygrali......ale najpierw zobaczymy jak sobie z Bulgarami dadzą rade....moze byc zaciety mecz.... pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82 |
Pytanko. Może ktoś podac link do wyników live z meczyków Bułgaria - Rosja i Czechy - Włochy? A moze jakaś stacja transmituje mecze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 96 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 96 |
właśnie Rosjanie wygrywają 14-11
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82 |
To, że Rosja wygra to wiem. Inaczej bym na nich nie stawiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chciałbym prześledzic spotkanie. Gdzie znajde wyniki na żywo? Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moje osobiste gratualacje dla siatkarzy : Francji i Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
...przed momentem zagłosowalem w sondzie kto bedzie ME ... ale wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na Polske jest 63 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...chyba głosuja tylko Polacy, druga jest Serbia i Czarnogora 13 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
...zaiste ciekawe, moze prorocze ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82 |
Dzięki, na razie idzie po myś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> li.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82 |
Oryginalnie wysłał myk: [qb]Moje osobiste gratualacje dla siatkarzy : Francji i Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
...przed momentem zagłosowalem w sondzie kto bedzie ME ... ale wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na Polske jest 63 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...chyba głosuja tylko Polacy, druga jest Serbia i Czarnogora 13 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
...zaiste ciekawe, moze prorocze ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Właśnie oddałem głos na naszych, ale coś mi się sypie ta stronka...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
czy moze ktos podac wyniki w meczach Nimiec i Rosji ? ...bo mam problemy z tymi wynikami live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka