|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Czesc ! tez po raz pierwszy zabieram glos tu na forum, ale progresja gram tez juz pare tygodni Niby sezon w wiekszosci klubow europejskich sie juz konczy sie,ale otwieraja sie nowe ligi na ktore warto zwrocic uwage tj.: Argentyna ( 1.moze troszke malo remisuja ale predzej czy pozniej zawsze ten remis padnie - ostatnio weszly mi Huracan na 2 poziomie, Tallares i Rosario na 3 poziomie 2. graja czesto ze 2 razy w tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />3. super kursy na remis przewaznie w STS-ie 3,0 w Profie 3,2 4. zostalo 6 kolejek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ) Japonia ( 1. sporo remisow 2.Jest w fazie startu- teraz 7 kolejka) ) zaczynaja tez Szwedzi i Norwegowie Przeciez przestoj do lipca ( czytaj nowy sezonw ligach europejskich) to dramat, a do tego jak zyc bez tego dreszczyku emocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb][cut]ale otwieraja sie nowe ligi na ktore warto zwrocic uwage tj.: Argentyna, [cut] Japonia, [cut] zaczynaja tez Szwedzi i Norwegowie [/qb] Moglbys moze zarzucic jakimis statystykami z poprzednich sezonow?? (ile procentowo remisow, kto najwiecej, itd)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał JAMES: [qb] Espanyol 6 meczy bez remisu u mnie bedzie 3 poziom Hertha 5 meczy bez remisu też 3 poziom [/qb] Jamesie, poanalizowalem sobie troszke i to co mi wychodzi: Espanyol :2gw: Hertha :4gw: Nie bardzo rozumiem kursu najblizszego meczu Herthy: 695 15:30 Bayern M. - Hertha 1.50 3.50 5.60 1.10 2.15 Skad STS takie cos wytrzasnal? Dlaczego wg nich Bayern jest tak zdecydowanym faworytem??? Moze ktos mi odpowie na te pytania... Jesli patrzac na gre w ostatnim czasie i pozycje w tabeli to moglbym tutaj postawic na x2 (choc Hertha dosc przecietnie gra na wyjezdzie). 3 mecze zostaly do konca sezonu w Bundeslidze. Zespol z Berlinu spotka sie: z Bayernem (wyjazd) z Schalke (dom) Z Leverkusen (wyjazd) w ciagu trzech tych spotkan powinien pasc przynajmniej jeden remis. Szanse procentowe wg mnie: 80% na remis do konca sezonu. Od soboty zaczynam progresje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jesli chodzi o Espanyol, to nie podobaja mi sie mecze jakie zostaly hiszpanskiej druzynie: Espanyol - Villareal (Villareal jest beznadziejny na wyjazdach. W tym meczu moze pasc remis!) Valencia - Espanyol (nie ma szans) Barcelona - Esp (jesli Barcelona nie wygra potweirdzi tylko jak jest beznadziejnym zespolem. Szanse na remis 30%) Espanyol - Malaga (tutaj Esp po dwoch porazkach z faworytami podniesie sie i wygra z kiepska Malaga) Szanse na remis 55% (jak dla mnie za malo) Vicenza. Zagralbym, ale w STSie wprowadzili min 3 komb. na mecze Serie B. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
A moze tak Celte Vigo ??? 8 meczykow bez remisu - wczesniej remisowala w 12 spotkanaich na 34 czyli 35% teraz gra co prawda o bardzo duzo z Barca, ale moze skonczy sie remisikiem , a jak nie zostaje poza ta jeszcze 3 meczyki polecam tez oprocz Vicenzy - Salernitane i jak pamietam to w Profie sie da ja zagrac na solowe a i meczy w II lidze wloskiej troszke zostalo w przeciwnienstwie do Niemiaszkow (vide Hertha)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
[/qb][/QUOTE]Moglbys moze zarzucic jakimis statystykami z poprzednich sezonow?? (ile procentowo remisow, kto najwiecej, itd)[/QB] Co do Argentyny bo tam sezon (Clasura 2002) w toku to statystyki sa takie: Clausura 2001 ( mistrz San Lorenzo ) 190 spotkan 48 remisow co daje 25% najrzadziej remisowaly: San Lorenzo, River Plate (po 2 razy na 19 meczow) najczesciej Racing: ( 8 meczow) zespoly o najdluzszych seriach meczow bez remisu: San Lorenzo (13 meczow - nieskonczona), Newells (11),Tallares (10),Almagro(9) zespoly o najkrotszych seriach bez remisu: Racing ( tylko 2 mecze !!!), Colon (4) Apertura 2001 ( mistrz Racing ) 190 spotkan 57 remisow co daje 30% najrzadziej remisowaly: Tallares(1) Nueva (3) najczesciej:Union(9),Chacarita,Belgrano,Colon(8) zespoly o najdluzszych seriach meczow bez remisu: Tallares(13 meczow - nieskonczona), Gimnasia,Rosario(11),Argentinios(8) zespoly o najkrotszych seriach bez remisu: River, Colon,San Lorenzo,Independiente,Union,Banfield(po 4)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Jakoś te statystyki mnie nie przekonują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ale zagrałem Twój typ na remis River Plate
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Powiem szczerze ze mnie tez nie do konca, ale dalem to jako alternatywe dla wakacyjnego leniuchowania po skonczeniu lig w Europie - cos trzeba przeciez robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136 |
Oryginalnie wyslal JAMES Jakoś te statystyki mnie nie przekonują
ale zagrałem Twój typ na remis River Plate James MEcz ten zostal przerwany przy stanie 1:0 dla River Plate Kogut
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
No i jak tu nie narzekać na ligę argentyńską <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Statystyki mówią co innego a okazuje sie, że na 8 meczy było aż 5 remisów oraz jeden przerwany i to akurat ten który postawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Gimnastia La Plata - River Plate
Zagrałem ten mecz w Expekcie na X mecz został przerwany przys tanie 0:1 a juz ten kupon uznali mi za przegrany :eek: Nie orientujecie się co mówi regulamin w takiej sytuacji? Bo ja obstawiałem wynik ale po 90min. gry a nie po np.30min. Postawiłem na to 15zł to bym chciał przynajmniej zwrot kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał JAMES: [qb]No i jak tu nie narzekać na ligę argentyńską <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Statystyki mówią co innego a okazuje sie, że na 8 meczy było aż 5 remisów oraz jeden przerwany i to akurat ten który postawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Gimnastia La Plata - River Plate
Zagrałem ten mecz w Expekcie na X mecz został przerwany przys tanie 0:1 a juz ten kupon uznali mi za przegrany :eek: Nie orientujecie się co mówi regulamin w takiej sytuacji? Bo ja obstawiałem wynik ale po 90min. gry a nie po np.30min. Postawiłem na to 15zł to bym chciał przynajmniej zwrot kasy[/qb] Expekt uznal Ci jako przegrany??? Wrzuc to do tematu "expekt.com". Choc dziwie Ci sie, ze grasz u buka nie znajac regulaminu... Piłka nożna Spotkania piłki nożnej, muszą trwać co najmniej 80 minut, aby zostały uznane za ważne. Jeżeli to nie nastąpi, wszystkie zakłady zostają uznane za ważne i kursy są ustalone do 1.00wiec jesli mecz trwal krocej to powinni Ci zwrocic. jesli jednak w regulamnie jst jeszcze jakas inna pozycja o tym mowiaca, to od razu mowie, ze ja nie musze zanc regulaminu bo osobiscie tam niegram :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Expekt zrobil slusznie mecz trwal nie 30 minut a chyba co najmniej 85, bo wg livescore.com Cavenaghi strzelil bramke wlasnie w 85 minucie!
i czytaj na przyszlosc regulamin :-) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Dobra Panowie ligi się kończą, Argentyńczycy przerywają mecze w 85min <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> więc: Mam zasadnicze pytanie - CO GRAMY? JAKIE LIGI? Wiem że zaczynają Szwedzi i Norwedzy może by ktoś ugościł mnie statystykami jak w tych ligach przedstawia się sytuacja z remisami byl bym b. wdzięczny. Po za tym napewno na czas mistrzostw świata napewno wszystkie ligi przerwą rozgrywki, więc może pomyśleli byśmy o jakieś modyfikacji naszej Progresji i dostosowaniu jej do MŚ!!! Wspólnie może coś wymyślimy. Czekam na propozycje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239 |
Witam, tak sobie toto obserwuje i chyba se wkrece w to, na poczatek wyjasnienie jedno:
Nie pamietem nicka ale ktos sie pytal: **** Nie bardzo rozumiem kursu najblizszego meczu Herthy:
695 15:30 Bayern M. - Hertha 1.50 3.50 5.60 1.10 2.15
Skad STS takie cos wytrzasnal? Dlaczego wg nich Bayern jest tak zdecydowanym faworytem??? Moze ktos mi odpowie na te pytania... ****
Pomimo tego, ze wiekszosc ludzi (forum - totolotkowa bundesliga) sadzi, ze Bayern zremisuje, to jednak powinien wygrac, powod: przejebali juz wszystko co mozliwe (liga mistrzow, puchar Niemiec, mistrzostwo Niemiec), jedyne, co im zostalo, to 4-te miejsce w 1.Bundeslidze, dajace im gre w Lidze Mistrzow. Poniewaz licza sie tylko oni, Herta i Schalke, Monachijczycy musza wygrac, zeby zapewnic sobie 3-cie albo 4-te miejsce, wiec chyba bukmacherzy STS'a maja racje co do typu 1,5zl (-:
pozdrawiam,
L0k0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239 |
Witam, teraz juz na powaznie, wlaczam sie do akcji. Na poczatek pare moich typow:
1.Bundesliga: Cottbus - Monachium (nr 694, 3,00zl) Premiership : Chelsea - Manch.Utd (nr 616, 3,00zl) M'Borough - Blackburn (nr 621, 3zl) Austria 1 : Rapid W. - Innsbruck (nr 653, 2,9zl) Holandia 1 : Waalwijk - Breda (nr 683, 3.00 zl) Polska II : Myszkow - Tloki Gorzyce - ten mecz jeszcze jutro zweryfikuje jakby cos sie zmienilo, musze zadzwonic to Pawla Szafrana (Tloki Gorzyce).
Mysle, ze jak na pierwszy raz wystarczy, zobaczymy ile wejdzie,
pozdrawiam,
L0k0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Na wstepie powiem: NIE RUSZAC LIGI JAPONSKIEJ!!!!!!!!!! Nastepna ich kolejka odbedzie sie... w lipcu, albo sierpniu...( www.soccerbot.com [ soccerbot.com]) A teraz wlasciwa tresc: Oryginalnie wysłał l0k0: [qb] Pomimo tego, ze wiekszosc ludzi (forum - totolotkowa bundesliga) sadzi, ze Bayern zremisuje, to jednak powinien wygrac, powod: przejebali juz wszystko co mozliwe (liga mistrzow, puchar Niemiec, mistrzostwo Niemiec), jedyne, co im zostalo, to 4-te miejsce w 1.Bundeslidze, dajace im gre w Lidze Mistrzow. Poniewaz licza sie tylko oni, Herta i Schalke, Monachijczycy musza wygrac, zeby zapewnic sobie 3-cie albo 4-te miejsce, wiec chyba bukmacherzy STS'a maja racje co do typu 1,5zl (-: [/qb] Wyjasnienie bym zrozumial gdyby... bayern byl mocny, ale oni graja jak...sam wiesz kto (wszystko juz przegrali). Poza tym kilku reprezentantow kraju u nich w klubie jest (nie jestem pewien kto gral w srode, ale na pewno 90 minut rozegral Santa Cruz), wiec kolejna przyczyna. Szanse sa bardziej wyrownane niz wskazuja kursy. Dlatego powinnismy zagrac na remis (to sie oplaca). Szanse wg tipgol: Bayern M - Hertha B 39% - 26% - 35% To mowi samo za siebie...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No i weszło Boca Juniors v Nueva Chicago po kursie 3,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i do tego jeszcze trzy remisiki z argentyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,piatego Banfield v Estudiantes niestety nie postawilem ,bo myslałem że 4 to już za dużo a tu prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Dzień wczesniej przerwano mecz Independiente v Huracan ( 0-4 w pierwszej połowie !!! ) bo wqr...y tłum wtargnal na boisko ; a tak pięknie wchodził po kursie 2,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> tego dnia przerwano także mecz San Lorenzo v Argentinos ale to akurat z powodu ulewnego deszczu. Zastanawiam sie nad remisem Racing Club v Boca Juniors (AKO 3,0) ,oba zespoły zremisowały w ostatniej kolejce ,więc czemu teraz też nie ? Racing jest 5 ,Boca 2 a mi tu smierdzi remisem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dodam iż to nie były moje typy ,tylko mojej żonki (no ale kasa wspólna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: ) a ona troche siedzi nad liga argentynska
pozdr.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
W sobote można zwrocic uwage na spotkanie które podał gabriel_f : Twente(11) v PSV Eindhoven(2) ,Twente 10 spotkan bez remisu PSV tylko 3 ale były towarzyskie w srode więc może być różnie ;Feyenoord jedzie do outsidera Fortuny Sittard(18) i powinien gładko wygrać , chociaż Fortuna ostatnio wygrała u siebie z Twente 2-0 ,a punkty z Fortuna na jej terenie potracili między innymi Ajax (1-1 27.02.2002 oraz Vitesse 0-0 19.08.2001) Vitesse(5) gra na wyjezdzie ze Sparta(17) i raczej tu nie powinno byc zadnej niespodzianki,jak dla mnie pewna 2 . Heerenveen(4) gra u siebie z Roda JC(13) tu mysle o 1. Do końca pozostały 3 kolejki i tytułu mistrza Ajax(1) nie powinien dać sobie wyrwać,ale pozostałe zespoły ostrza sobie zęby na eliminacje LM i Puchar UEFA więc zapowiada sie ciekawie.Mam pytanko ,może ktos wie cos o przypuszczalnych składach PSV i Feeyenoordu ,czy ktos nie wypadł po towarzyskich ,itp. ?
Prosze o opinie co o tym myslicie P.S. W nawiasach aktualne pozycje w tabeli
pozdr. ------------------------------------------ 516 20:00 Fortuna S. - Feyenoord 8.00 4.20 1.30 2.75 0.00 kurs z STS-u na piatek 680 19:30 Twente - PSV 4.70 3.40 1.60 1.97 1.10 a to na sobote ------------------------------------------
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Sparta - Feyenoord 1-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Twente - PSV : 1 - 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 239 |
Witam! No Kajsper... Chyba no comment odnosnie Bayernu... 3:0 (-:
pozdrawiam
L0k0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|