Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Colorado-Atlanta Colorado 14 meczow bez OT
http://sports.espn.go.com/nhl/teamsched?team=col

Florida - Pittsburgh
Florida 12 bez OT
http://sports.espn.go.com/nhl/teamsched?team=fla

Wojtek

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Do progresji wyselekcjonowalem ostatnio Gueugnon.

W sobote II poziom, graja z Lavalem, ktory jest wyzej troszke w tabeli. Teraz juz chyba zaczynaja sie mecze o nic. Ani jeden, ani drugi zespol nie jest w stanie nic wywalczyc.

Zobaczymy jak bedzie.

Aha dolaczam sie na 100% do Jamesa i gram Stuttgart. Oby weszlo szybciej niz Pistoiese <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Typki: Gueugnon (sobota 19:00), Stuttgart (niedziela, 17:30)

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
We wszystkich ligach juz widac koniec sezonu pozostało w zależności od ligi od 5 do 8 kolejek.

Ja wybrałem 7 zespołów i zaczynam je grac. Powinny wejść góra po 3 kolejkach, nie tak jak PISTOIESE na 5 poziomie, ale jak na razie Pistoiese to mój najgorszy wyczyn, z 2 drużynami doszedłem do 4 poziomu a reszta wchodziła zazwyczaj na 1,2 lub 3 poziomie.

Oto moje typy: (jak je skończe to w tym sezonie to bedzie juz wszystko)
:zobacz:
#1 oczywiście Stuttgart (1 GER) 5 meczy bez remisu
#2 HERTHA (1 GER) 4 mecze bez remisu
#3 Borusia Moenchengladbach (1GER) 5 bez remisu
#4 Espanyol (1 ESP) 4 bez remisu
#5 Ath. BILBAO (1 ESP)7 bez remisu
#6 Elche (2 ESP) 5 bez remisu
#7 Jean (2 ESP) 4 bez remisu

Poza tym bardzo mi sie podoba typ Kajspera z drugiej ligi francuskiej. Tez go chyba dorzucę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro i powodzenia

Wykorzystajmy jeszcze te końcówki lig jak sie da

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jestem nowym użytkownikiem forum,ale "bukmacherką" zajmuję sięjuż od 4 lat. Uważam, że pomyśl grania progresją na remisy jest świetny. Ja gram progresją na under/over i nieźle na tym wychodzę
Służę statystykami over/under 2.5 Serie A, ligi hiszpańskiej, Bundesligi,Premiership (wszystko dość fajnie opracowane w Excelu).
Moje typy na weekend to:

Schalke -Hamburg over (Hamburg ma serię 3 razy poniżej)
Chelsea-Everton under (Everton 4 razy z rzędu ponad)
Bolton-Ipswich under(Bolton 4 razy z rzędu ponad)
Alaves - villareal under (Alaves 6 razy z rzędu ponad)!!!!
Espanyol-Vigo under(vigo 4 razy powyżej)
Valladolid -Sevilla over (sevilla 5 razy z rzędu poniżej)

Aha, statystyki ciągle czekają na Was (proszę o kontakt)

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
gdzie mogę znależc statystyki II ligi hiszpanskiej, francuskiej i innych

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Dziś się przerzuciłem z progresją z Devils na Colorado Avalanche, które jest 15 meczy bez OT, a Dallas Stars jest dobrym przeciwnikiem na remis.
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
No to gram na dzis Bilbao i Stuttgart na remisy.
Do tego Ruch:Katowice wiadomo tez remis + 2 pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
mody22 , zobacz na www.soccerbot.com [soccerbot.com] ,pozdr.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
No i niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> stalo sie. Gueugnon - Laval 3:4. 4 minuty zabraklo do remisu. Nastepny mecz Gueugnon jest ze Strasburgiem. Przy tak beznadziejnej grze tego zespolu nie widze tutaj szans na inny wynik niz wygrana Strasburgu.

Dlatego nastepnego meczu nie gram. Pieniadze przeurzucilem na Stuttgart.

Jesli nie bedzie remisu Stras - Gueugnon wtedy powracam do gry progresja na gueugnon

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał Kapitan:
[qb]No to gram na dzis Bilbao i Stuttgart na remisy.
Do tego Ruch:Katowice wiadomo tez remis + 2 pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Witam,
No i wydaje mi się, że wszystkie remisy w plecy - ale nie o to mi chodzi. Przede wszystkim jakie są podstawy progresji, bo ja nie widzę specjalnych powiązań z tym, że drużyna nie miała remisu od N kolejek, to z tego powodu ma zremisować?
Weźmy taką division 1, Man. City, Coventry, Crystal Palace - po 6 remisów w 44 meczach - średnia pow. co 7 mecz, na drugim biegunie Rotherdam - 18, Nottingham - 17 - średnia pon. co 2,5 meczu. Hmm, biorąc to pod uwagę ... progresja jest dość ryzykownym systemem na wygrywanie.
Moim zdaniem warto raczej analizować właśnie skłonność danych drużyn do remisów - ogólną np. w sezonie, jak też między danymi drużynami - z poprzednich sezonów, a może przede wszystkim "potrzeby" punktowe typu mecz o "pietruszkę".
Jeżeli ktoś by mnie mógł oświecić, zwłaszcza, że jest inaczej, jakąś przekonywującą teorią nt. progresji, będę wdzięczny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
p.s. wydaje mi się, że podobnie jak progresję na X można by rozważać progresję, np. na przegraną u siebie, a w ligach europejskich będą napewno drużyny które nie doznają tego w tym sezonie.
Pozdrowienia, Janusz

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Janusz my to wszystko wiemy o czym pisałeś i ja sie tym kieruje. Weż na przykład przytoczony przez ciebie Stuttgart. Oni remisują średnio co cztery pięć kolejek i jeżeli nie mają remisu od 4 kolejek to dla mnie jest to przesłanka żeby zacząć ich grać. Ja w progresji bardziej opieram sie na statystykach niż na przewidywaniu dlatego udało mi sie wytypować w poprzedniej kolejce remis 1:1 w meczu Fc Koln - Schalke, a tego mało kto się spodziewał. Udało mi się już także kilka razy trafić remis z kursem 4,2 i nieco niższym w meczu w którym nikt nie spodziewał sie remisu.

Quote
Oryginalnie wysłał JAMES:
[qb]
Ja wybrałem 7 zespołów i zaczynam je grac. Powinny wejść góra po 3 kolejkach
Oto moje typy: (jak je skończe to w tym sezonie to bedzie juz wszystko)
:zobacz:
#1 oczywiście Stuttgart (1 GER) 5 meczy bez remisu
#2 HERTHA (1 GER) 4 mecze bez remisu
#3 Borusia Moenchengladbach (1GER) 5 bez remisu
#4 Espanyol (1 ESP) 4 bez remisu
#5 Ath. BILBAO (1 ESP)7 bez remisu
#6 Elche (2 ESP) 5 bez remisu
#7 Jean (2 ESP) 4 bez remisu

Wykorzystajmy jeszcze te końcówki lig jak sie da[/qb]
No i jak na pierwszy poziom to chyba niźle bo z 7 typów 3 remisy weszły

Cottbus - Moenchengladbach 3:3
Jean - Recreativo 1:1
Eijdo - Elche 0:0

Reszta oczywiście ciągle aktualna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :zobacz:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dzisiejsze mecze:

-Sampdoria - Genoa 0-0 kurs 2,05 -buki przegiely ,nie daly zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
-Frankfurt - Mainz 0-0
-Newcastle - Fulham 1-1

pozdr.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
NHL: Colorado 18 meczow bez OT. Prof 3,2 za x a STS pewnie jeszce mniej. Moze juz pora, zeby weszlo ;-)

Ile maja najdluzsze serie bez OT w NHL?

Wojtek

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]NHL: Colorado 18 meczow bez OT. Prof 3,2 za x a STS pewnie jeszce mniej. Moze juz pora, zeby weszlo ;-)

Ile maja najdluzsze serie bez OT w NHL?

Wojtek[/qb]
uwzgledniajac playoff to Detroit mialo serie 32 spotkan bez remisu na przelomie sezonow od 1998-03-28 do 1998-12-02

NY Islanders 31
Edmonton 30

statystyki z danych z okresu 1997-10-01 do 2001-04-08

wiec jesli Colorado mam wyrownac rekord to zaczynajac od stawki 1 i podwajajac dojdziesz do stawki 8192 :-)

nie gwarantuje w 100% ze to dane bezbledne

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
dotychczasowy rekord Colorado od 1997 roku to 17, wiec juz go pobili

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Dorobiłem sie konta w expekcie wiec bedzie można zacząć grać progresje na polska lige.

Moja propozycja to wszystkie 4 mecze grupy spadkowej. W tej grupie jest 38,5% remisów a od 2 kolejek nie było żadnego remisu. Z grupy mistrzowskiej to bym Pogoń proponował na progresje, od 4 kolejek nie miała remisu.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał DMK:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
[qb]

wiec jesli Colorado mam wyrownac rekord to zaczynajac od stawki 1 i podwajajac dojdziesz do stawki 8192 :-)

nie gwarantuje w 100% ze to dane bezbledne[/qb]
Dzieki za dane.

Przy moim szczesciu to jak zaczne stawiac rekord zostanie pobity ;-)

Ale przy takiej progresji nie trzeba podwajac tylko chyba z 3 razy mozna postawic taka sama stawke. Wtedy nie bedzie to az tak duza suma.
Gorzej jak przy jescze kilku meczach bez x buki wycofaja to z oferty.

Wojtek

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co powiecie na lige argentyńską ,na weekend propnuje: Estudiantes v Boca Juniors ?
pozdr.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Quote
Oryginalnie wysłał JAMES:
[qb]Dorobiłem sie konta w expekcie wiec bedzie można zacząć grać progresje na polska lige.

Moja propozycja to wszystkie 4 mecze grupy spadkowej. W tej grupie jest 38,5% remisów a od 2 kolejek nie było żadnego remisu. Z grupy mistrzowskiej to bym Pogoń proponował na progresje, od 4 kolejek nie miała remisu.[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
No i 50% skuteczności 2 remisy juz z głowy
KSZO - WIDZEW 0:0
Radomsko - Sląsk 1:1

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Brawo James za Stuttgart; dziś trochę zamieszania zrobilismy w profku obstawiając remis w tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1