|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 254 |
ESP 1 24 25 20 22 - 91 GER 3 26 20 25 25 - 96 0:28 0:26 0:25 - 1:19 dobre i to na koniec tej p.......ej niedzieli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Bułgaria - bez komentarza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198 |
Expekt zrobil mi zwrot za mecz dzisiejszy Rosja - Holandia. Wie ktos o co chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 82 |
Oryginalnie wysłał monster: [qb]Expekt zrobil mi zwrot za mecz dzisiejszy Rosja - Holandia. Wie ktos o co chodzi?[/qb] Mecze sie poprzenosiły. Postaw jeszcze raz tak samo, ale dopiero jutro... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
K45 Niemcy-Francja 2.03 1.59 - 222222 według mnie kurs na Francózow jest ogromną pomyłką [ w sts 1.50, w toto-open 1.45 ] Niemcy - choc gospodarze, według mnie nie mają szans z dobrze grającą Reprezentacją Francji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
ups, to nie ten temat przepraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Jak ROSJA dziś przegra :eek: :eek: to będę skromne 1200 zł do tyłu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :eek: :eek:
Pastuchy z rosji GRAĆ !!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Rosja 0:2 :eek: :eek: :eek: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
Rosja 0-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315 |
O co chodzi w tej siatkowce?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ruskie już 0:2 :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
no i pieknie ruscy sprzedali mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czesi chociaz 1:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Cienko to widzę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
Co oni od**********?????!!!!!! Znowu ruska mafia macza k**** tu paluchy???????? Nie no ruscy to wygrają zobaczycie.....teraz sie wezmą do roboty.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
ja chciałem lekko skontrować Francje a tu sie okazuje ze Rosja wy***ie mi kupon :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
a ja myślałem że to pewniak ->> zaraz pewnie polecę do profa z zagram coś progresją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
np. na Bułgarię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
Oryginalnie wysłał JiroJiro: [qb]a ja myślałem że to pewniak ->> zaraz pewnie polecę do profa z zagram coś progresją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
np. na Bułgarię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] ja chyba też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$: [qb]ja chciałem lekko skontrować Francje a tu sie okazuje ze Rosja wy***ie mi kupon :eek: [/qb] A co kurva ja mam powiedzieć, mam dziś rosję łącznie na kilku kuponach za 1200 zł i myślałem że to super pewniak a co tu widzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
ROSJA GRAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 191 |
Oryginalnie wysłał JiroJiro: [qb] Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$: [qb]ja chciałem lekko skontrować Francje a tu sie okazuje ze Rosja wy***ie mi kupon :eek: [/qb] A co kurva ja mam powiedzieć, mam dziś rosję łącznie na kilku kuponach za 1200 zł i myślałem że to super pewniak a co tu widzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] współczuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale miejmy nadzieje sie wezmą do roboty...chyba ze sprezdali ale wierzyc sie nie chce, bo nie wyjda z grupy przecież!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$: [qb] Oryginalnie wysłał JiroJiro: [qb] Oryginalnie wysłał $$$ Michał $$$: [qb]ja chciałem lekko skontrować Francje a tu sie okazuje ze Rosja wy***ie mi kupon :eek: [/qb] A co kurva ja mam powiedzieć, mam dziś rosję łącznie na kilku kuponach za 1200 zł i myślałem że to super pewniak a co tu widzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] współczuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale miejmy nadzieje sie wezmą do roboty...chyba ze sprezdali ale wierzyc sie nie chce, bo nie wyjda z grupy przecież!!![/qb] kasa rzadzi swiatem albo ruscy nie chcieli byc gorsi od zagumnego i jego lipnej brygady
|
|
|
Link skopiowany do schowka