|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał l0k0: [qb]No Kajsper... Chyba no comment odnosnie Bayernu... 3:0 (-: [/qb] Po pierwsze kEjsper <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A po drugie przez dluzsza czesc meczu rezultat byl 0:0, no i wtedy palanty zalapaly czerwien. Po tym juz nie bylo szans chocby na jeden punkt. Nadal uwazam ze to byl dobry typ. Niestety zabraklo szczescia. (oby szczescia nie zabraklo nastepnym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) A ja czekam James na Towje kolejne propozycje. Przy Hercie robi sie goraco - jeszcze tylko dwa mecze....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
W ten weekend ustzreliłem kilka remisów z tego tematu: #1 Twente -PSV #2 Salernitana #3 2 remisy z grupy spadkowej ligi poskiej ale oczywiście te najważniejsze jak dla mnie dwa nie weszły trzeba dalej ciągnąć HERTHE i Espanyol ja gram jeszcze Stomil i Pogoń z Polskiej ligi. Poza tym zacznę chyba Ligę szwedzką bo ona mi najbardziej pasuje na progresje ze wszystkich lig które teraz zaczynają. Na dziś Örebro SK - Helsingborgs IF i Halmstad BK - Djurgårdens IF wszystkie 4 zespoły miały w poprzednim sezonie najwięcej remisów, ale zagram je ostrożnie tylko po 10żł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
James skorzystam z twoich typów co do szwedzkiej bo nic innego mi do głowy nie przychodzi!!! Jakie ligi jeszcze dopiero co sie zaczeły??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oryginalnie wysłał gabriel_f: [qb]James skorzystam z twoich typów co do szwedzkiej bo nic innego mi do głowy nie przychodzi!!! Jakie ligi jeszcze dopiero co sie zaczeły??[/qb] zaczęły Norweska , Japońska jest jeszcze trochę Argentyńskiej ale najlepiej z tych wszystkich lig wygląda SZwedzka i się chyba na niej skupię bo Norweska ma tylko 23% remisów a szwedzka 29,7%
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał JAMES: [qb]zaczęły Norweska , Japońska jest jeszcze trochę Argentyńskiej ale najlepiej z tych wszystkich lig wygląda SZwedzka i się chyba na niej skupię bo Norweska ma tylko 23% remisów a szwedzka 29,7%[/qb] Jeszcze raz obwieszczam wszystkim JUZ NIE BEDZIE LIGI JAPONSKIEJ, ZAGRALA CHYBA TYLKO 7 KOLEJEK A RESZTA PO MISTRZOSTWACH SWIATA!!!!!!!!!!! Ja dzisiaj nie mam jak zagrac na szwedzka, ale co Ci nie wejdzie dzisiaj to wikend zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oryginalnie wysłał JAMES: [qb]Zacznę chyba Ligę szwedzką bo ona mi najbardziej pasuje na progresje ze wszystkich lig które teraz zaczynają. Na dziś Örebro SK - Helsingborgs IF i Halmstad BK - Djurgårdens IF wszystkie 4 zespoły miały w poprzednim sezonie najwięcej remisów, ale zagram je ostrożnie tylko po 10żł.[/qb] No i połowiczny sukces <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> FT Halmstad 1 - 1 Djurgarden a Helsingborgowi niewiele brakowało ale bedę grał na progresję raczej HALMSTAD
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136 |
thx JAMES za twoje typy dla mnie byly trafione bo obstawilem remis FT Halmstad - Djurgarden oraz wygrana Maritimo oraz Orebro
wiec nie tak zle Spoko ale dzieki za typy i twoje uwagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ja tez nienarzekam weszly niezle punktowane (zagrane) Salernitana, Twente, i troszke slabiej Argentinos a ciagne jeszcze Celte - zostaly jej jeszcze 3 mecze kolejno 28.04 z Saragossa Wyjazd 5.05 z Sevilla Dom i 12.05 z Rayo Vallecano Wyjazd a seria bez remisu wzrosla do 8 meczow - jak myslicie ma szanse wejsc ? Ciagne w serii tez Veendam Niestety tez i Szwedzi maja przerwe na MS (teraz zostalo chyba z 5 kolejek ) , tylko Norwegowie walcza bez przerwy na MS. Czy ktos wie moze ile jeszcze meczy zostalo do konca w 2 lidze austraickiej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ponieważ temat przekroczył 200 odpowiedzi proszę o otwarcie drugiego (kolejnej części) w celu kontynuowania dyskusji.
Pozdro,
C
|
|
|
Link skopiowany do schowka