iwo: Jak ktos mi..."> iwo: Jak ktos mi...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
Dzieki za typy na Stuttgart, Ath. BILBAO i Gueugnon . Rewelacyjny weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Jak ktos mial by cos ciekawego na nastepny tydzien .. chetnie poslucham <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
James, nie bede nic ukrywal: JESTEM IDIOTA!!!!

Pierwszy raz zrobilem cos tak glupiego...

Wczoraj Strasburg. Olalem mecz myslac ze gospodarze rozniosa parszywy Geugnon... zalamanie po raz pierwszy

Dzisiaj Stuttgart. Znowu mysle sobie: Strasburg wszedl to drugi raz nie bedzie takiego fuksa. NO COMMENT. Zmarnowalem pieniadze na progresje, a wszystko to przez to ze nie potrafilem uwierzyc SOBIE.

Jestem skonczonym kretynem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dla tych ktorzy to zagrali siekierka i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A dzisiaj tak moglbym wygladac: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Dzieki Kura!!!

Masz rację teraz w Białostockim Profesjonalu pójdzie fama ze my to mamy jakiś cynk bo w końcu na STUTTGART wyłożyliśmy 500zł. Mam nadzieje ze bedą mieli jutro kase zeby nam wypłacić w końcu 1.575zł to az miło odbierać.

A poza tym to dzisaij wpadł jeszcze jeden remis do mojej kolekcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Ath. Bilbao <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: na drugim poziomie no i 180zł jeszcze wpadnie.

DOBRY WEEKEND miałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Kejsper znam ten ból nie zagrałem Extramadury a miał to byc juz 3 poziom i akurat był remis. Ale nie postawiłem dlatego ze to były świeta i tam gdzie byłem jest tylko Totomix a on w ofercie nie miał tego meczu, a w niedziele było nieczynne. Ale to kase z Extramadury przerzuciłem na Stuttgart i dzisiaj zbieram z tego żniwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzieki James za Stuttgart wszedl mi na 3 poziomie za 60, wiec jutro wyciagam 190zl (i za saragosse... w expekcie zagralem za 13zl i dopisali mi do konta ponad 40zl) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... Teraz ja musze znalezc jakis dobry zespol do obstawiania, zeby splacic dlug wdzięczności... Trzymaj James tak dalej!

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał JAMES:
[qb]Kejsper znam ten ból nie zagrałem Extramadury a miał to byc juz 3 poziom i akurat był remis. [/qb]
Ty nie mogles a ja nie chcialem...

Co jeszcze masz w progresji? (trza sie odkuc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Colorado - Dallas 2-2. Koniec progresji na NHL, mi już wystarczy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Colorado - Dallas 2-2. Koniec progresji na NHL, mi już wystarczy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Ja dla sprawdzenia swojego "fartu" postanowilem raz nie postawic na x (po 3 razach nietrafionych).

Od razu pomoglo :-)

Wojtek

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb][Co jeszcze masz w progresji? (trza sie odkuc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )[/qb]
Z mojej szczęśliwej 7 jaka podałem 2 kolejki temu został jeszcze :zobacz:
Espanyol 6 meczy bez remisu u mnie bedzie 3 poziom
Hertha 5 meczy bez remisu też 3 poziom
i zastanawiam sie jeszcze nad Wolfsbourgiem mają 4 kolejne kolejki bez remisu, może jeszcze zdążą zremisować do końca sezonu.

No i oczywiści w Expekcie z polskiej ligi :zobacz:
POGOŃ będzie 2 poziom
i wszystkie zespoły grupy spadkowej które nie miały remisu w tej kolejce co oznacza ze nie nie miały remisu od co najmniej 3 kolejek.

Pozdro i życzę sukcesów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb][Co jeszcze masz w progresji? (trza sie odkuc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )[/qb]
Z mojej szczęśliwej 7 jaka podałem 2 kolejki temu został jeszcze :zobacz:
Espanyol 6 meczy bez remisu u mnie bedzie 3 poziom
Hertha 5 meczy bez remisu też 3 poziom
i zastanawiam sie jeszcze nad Wolfsbourgiem mają 4 kolejne kolejki bez remisu, może jeszcze zdążą zremisować do końca sezonu.

No i oczywiści w Expekcie z polskiej ligi :zobacz:
POGOŃ będzie 2 poziom
i wszystkie zespoły grupy spadkowej które nie miały remisu w tej kolejce co oznacza ze nie nie miały remisu od co najmniej 3 kolejek.

Pozdro i życzę sukcesów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cześć jestem tu nowy ale bardzo mi sie spodobała PROGRESJA na X chyba też dołączę do grona osób grających tym systemem.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał stypek:
[qb]Cześć jestem tu nowy ale bardzo mi sie spodobała PROGRESJA na X chyba też dołączę do grona osób grających tym systemem.[/qb]
Zapraszamy!
Choc chyba troche sie spozniles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Sezony sie koncza, wszyscy zwijaja manatki i podliczaja zyski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Czekamy na typy, a nie panowie zerujecie na czyjejs pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

3majcie sie

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Witam

Tak od dłuższego czasu przygladam się waszej grze progresja i zastanawia mnie jedna sprawa - konkretnie do Jamesa bo on akurat podał kwoty za które zagrywał.

Załóżmy hipotetycznie że Stuttgart nie remisuje do końca sezonu i mówiac szczerze jestes na jakis okres do następnego sezonu w plecu sporo ponad 2 tysiace - i tu pytanie do ciebie czy przerzucisz kasę na inny zespół i czy bedziesz konsekwentny i obstawisz mnóstwo kasy na remis jakiegos zespółu (około 3.500,00 PLN)??

Podam wam jak ja kiedys myslałem i grałem progresją trochę wtopiłem ale to była wina mojego braku konsekwencji oraz braku kasy i obawy postawienia wszystkiego na remis w spotkaniu piłkarskim (grałem progresją na remisy w nhl); dosyc dobrze na tym wychodziłem dopóki nie seria bodajże Minesotty kilkanascie meczy bez remisu a grałem od połowy tej serii meczy bez remisu.

I tu własnie chciałbym poznac wasze zdanie jak gracie i co robicie w przypadku gdy wasz progresyjny zespół nie remisuje od powiedzmy kilkunastu razy a wy musicie wyłożyć mnóstwo kasy na ten mecz żeby odzyskać i wyjsć trochę na plusie??

Pozdrawiam i sorki za długi tekst ale do tej pory każdy mówił tylko o plusach gry progresja!!

Goodman

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje typy na "X":

Salernitana (9 meczy bez X)
Vicenza (Vicenza 6 meczy bez X)
Ancona (6 meczy bez X)

Do końca II ligi włoskiej jeszcze 7 kolejek. Co sądzicie o tych typach?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
FC Twent 10 meczy bez X, teraz grają z PSV!!!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
W środę jest spotkanie Boca Juniors v Nueva Chicago ,Boca 8 spotkań bez remisu a Nueva 6 spotkań bez remisu

pozdr.

P.S. polecam stronkę www.soccerbot.com [soccerbot.com]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Quote
Oryginalnie wysłał mody22:
[qb]Moje typy na "X":

Salernitana (9 meczy bez X)
Vicenza (Vicenza 6 meczy bez X)
Ancona (6 meczy bez X)

Do końca II ligi włoskiej jeszcze 7 kolejek. Co sądzicie o tych typach?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Dla mnie bomba!!!

Proponuje grać typy modego22
VICENZA, ANCONA :zobacz: gram na pewno a nad Salernitaną to bym sie jeszcze zastanowił bo: mają ciągle szansę na awans czyli sa wysoko w tabeli no i te 9 meczy bez remisu to juz trochę zadługo. Obawaiam sie ze jak nie zremisowali 9 razy to mogą w obecnej sytuacji jeszcze nie remisowac i moga mieć ich ze 20 tak jak Ravo Vallecano i Alaves

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Quote
Oryginalnie wysłał Goodman:
[qb]Witam

Tak od dłuższego czasu przygladam się waszej grze progresja i zastanawia mnie jedna sprawa - konkretnie do Jamesa bo on akurat podał kwoty za które zagrywał.

I tu własnie chciałbym poznac wasze zdanie jak gracie i co robicie w przypadku gdy wasz progresyjny zespół nie remisuje od powiedzmy kilkunastu razy a wy musicie wyłożyć mnóstwo kasy na ten mecz żeby odzyskać i wyjsć trochę na plusie??

Goodman[/qb]
Goodman!!! Po pierwsze ja gram tylko mecze piłki nożnej, nie gram hokeja. Wszytsko zależy od doboru drużyny ja gram tym systemem juz kilka sezonów i bleciałem kilkadziesiąt drużyn, najdlaej doszedłem do 5 poziomu i to tylko z jedna drużyną najcześciej typy wchodziły mi na 2,3 poziomie. Ale oczywiście zastanawiałem sie co zrobię gdy moja drużyna nie remisuje. Postanowiłem ze gdy dojde do 7 poziomu to oznacza ze zle dobrałem drużyne i poprostu ją zostawiam a pieniadze jakie miałbym postawic np.2.000zł to dziele tą kase na 5 innych zespołów po 400zł zasze któryś wejdzie a jak wejdzie chociażby jeden to juz bedzie kasa zeby grać dalej. Oczywiście przy większych stawka można grać za niższe stawki nie koniecznie stawka x2 można grać na zwrot kosztów.
NARA i pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Witam!

Jestem w tym temacie dość nowy ale może spróbuję,
Co myślicie o tym spotkaniu:
20-04-2002
FC Karnten Austria - Austria Memphis
FC - 5 w tabeli, Memphis - 4, mają tyle samo punktów
FC - 9 bez x, Memphis - 6 bez x.

Pozdrawiam

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czesc

Siedze juz troche na tej stronce , ale nie bralem czynnego udzialu ze wzgledu na to , ze nie mialem stalego dostepu do netu, a teraz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , wiec chcialbym do was dolaczyc ,poniewaz gram juz troche progresja, a wiadomo im nas wiecej tym lepiej.

Moje typy na jutro:

Argentyna(1 liga)

La Plata(2)-River Plate(1) X

Komentarz:
Obydwie druzyny zaczely dobrze nowy sezon.River/8/2/1 ogolnie , a na wyjezdzie 4/0/1.La Plata/7/3/1,a u siebie5/1/0.Wiec to bedzie twarda walka i zwyciestwo typu 3-0 raczej nie wchodzi w rachube.Gdybym stawial ze wzgledu na nazwy druzyn postawil bym na River , ale wedlug statystyk musze typowac remis.

Mecze towarzyskie:

Grecja-Czechy:

-Czesi sa lepsi
-ale graja na wyjezdzie
-i jest to mecz towarzyski
-a Grecja pokazala juz ze u siebie nie jest tak latwo z nimi wygrac(Grecja-Belgia)

Irlandia-Usa

-W Irlandii kazdemu gra sie ciezko
-wiec mysle ze remis jest prawdopodobny

Niemcy-Argentyna

-dwie swietne druzyny
-Remis jak najbardziej mozliwy

Portugalia-Brazylia
-tak jak powyzej dwie swietne druzyny
-a w takim wypadku remis

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1