|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57 |
Dzieki za typy na Stuttgart, Ath. BILBAO i Gueugnon . Rewelacyjny weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jak ktos mial by cos ciekawego na nastepny tydzien .. chetnie poslucham <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
James, nie bede nic ukrywal: JESTEM IDIOTA!!!!
Pierwszy raz zrobilem cos tak glupiego...
Wczoraj Strasburg. Olalem mecz myslac ze gospodarze rozniosa parszywy Geugnon... zalamanie po raz pierwszy
Dzisiaj Stuttgart. Znowu mysle sobie: Strasburg wszedl to drugi raz nie bedzie takiego fuksa. NO COMMENT. Zmarnowalem pieniadze na progresje, a wszystko to przez to ze nie potrafilem uwierzyc SOBIE.
Jestem skonczonym kretynem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dla tych ktorzy to zagrali siekierka i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
A dzisiaj tak moglbym wygladac: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Dzieki Kura!!!
Masz rację teraz w Białostockim Profesjonalu pójdzie fama ze my to mamy jakiś cynk bo w końcu na STUTTGART wyłożyliśmy 500zł. Mam nadzieje ze bedą mieli jutro kase zeby nam wypłacić w końcu 1.575zł to az miło odbierać.
A poza tym to dzisaij wpadł jeszcze jeden remis do mojej kolekcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Ath. Bilbao <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: na drugim poziomie no i 180zł jeszcze wpadnie.
DOBRY WEEKEND miałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Kejsper znam ten ból nie zagrałem Extramadury a miał to byc juz 3 poziom i akurat był remis. Ale nie postawiłem dlatego ze to były świeta i tam gdzie byłem jest tylko Totomix a on w ofercie nie miał tego meczu, a w niedziele było nieczynne. Ale to kase z Extramadury przerzuciłem na Stuttgart i dzisiaj zbieram z tego żniwo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzieki James za Stuttgart wszedl mi na 3 poziomie za 60, wiec jutro wyciagam 190zl (i za saragosse... w expekcie zagralem za 13zl i dopisali mi do konta ponad 40zl) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... Teraz ja musze znalezc jakis dobry zespol do obstawiania, zeby splacic dlug wdzięczności... Trzymaj James tak dalej!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał JAMES: [qb]Kejsper znam ten ból nie zagrałem Extramadury a miał to byc juz 3 poziom i akurat był remis. [/qb] Ty nie mogles a ja nie chcialem... Co jeszcze masz w progresji? (trza sie odkuc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Colorado - Dallas 2-2. Koniec progresji na NHL, mi już wystarczy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Colorado - Dallas 2-2. Koniec progresji na NHL, mi już wystarczy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] Ja dla sprawdzenia swojego "fartu" postanowilem raz nie postawic na x (po 3 razach nietrafionych). Od razu pomoglo :-) Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb][Co jeszcze masz w progresji? (trza sie odkuc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )[/qb] Z mojej szczęśliwej 7 jaka podałem 2 kolejki temu został jeszcze :zobacz: Espanyol 6 meczy bez remisu u mnie bedzie 3 poziom Hertha 5 meczy bez remisu też 3 poziom i zastanawiam sie jeszcze nad Wolfsbourgiem mają 4 kolejne kolejki bez remisu, może jeszcze zdążą zremisować do końca sezonu. No i oczywiści w Expekcie z polskiej ligi :zobacz: POGOŃ będzie 2 poziom i wszystkie zespoły grupy spadkowej które nie miały remisu w tej kolejce co oznacza ze nie nie miały remisu od co najmniej 3 kolejek. Pozdro i życzę sukcesów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb][Co jeszcze masz w progresji? (trza sie odkuc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )[/qb] Z mojej szczęśliwej 7 jaka podałem 2 kolejki temu został jeszcze :zobacz: Espanyol 6 meczy bez remisu u mnie bedzie 3 poziom Hertha 5 meczy bez remisu też 3 poziom i zastanawiam sie jeszcze nad Wolfsbourgiem mają 4 kolejne kolejki bez remisu, może jeszcze zdążą zremisować do końca sezonu. No i oczywiści w Expekcie z polskiej ligi :zobacz: POGOŃ będzie 2 poziom i wszystkie zespoły grupy spadkowej które nie miały remisu w tej kolejce co oznacza ze nie nie miały remisu od co najmniej 3 kolejek. Pozdro i życzę sukcesów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cześć jestem tu nowy ale bardzo mi sie spodobała PROGRESJA na X chyba też dołączę do grona osób grających tym systemem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał stypek: [qb]Cześć jestem tu nowy ale bardzo mi sie spodobała PROGRESJA na X chyba też dołączę do grona osób grających tym systemem.[/qb] Zapraszamy! Choc chyba troche sie spozniles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sezony sie koncza, wszyscy zwijaja manatki i podliczaja zyski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czekamy na typy, a nie panowie zerujecie na czyjejs pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 3majcie sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Tak od dłuższego czasu przygladam się waszej grze progresja i zastanawia mnie jedna sprawa - konkretnie do Jamesa bo on akurat podał kwoty za które zagrywał.
Załóżmy hipotetycznie że Stuttgart nie remisuje do końca sezonu i mówiac szczerze jestes na jakis okres do następnego sezonu w plecu sporo ponad 2 tysiace - i tu pytanie do ciebie czy przerzucisz kasę na inny zespół i czy bedziesz konsekwentny i obstawisz mnóstwo kasy na remis jakiegos zespółu (około 3.500,00 PLN)??
Podam wam jak ja kiedys myslałem i grałem progresją trochę wtopiłem ale to była wina mojego braku konsekwencji oraz braku kasy i obawy postawienia wszystkiego na remis w spotkaniu piłkarskim (grałem progresją na remisy w nhl); dosyc dobrze na tym wychodziłem dopóki nie seria bodajże Minesotty kilkanascie meczy bez remisu a grałem od połowy tej serii meczy bez remisu.
I tu własnie chciałbym poznac wasze zdanie jak gracie i co robicie w przypadku gdy wasz progresyjny zespół nie remisuje od powiedzmy kilkunastu razy a wy musicie wyłożyć mnóstwo kasy na ten mecz żeby odzyskać i wyjsć trochę na plusie??
Pozdrawiam i sorki za długi tekst ale do tej pory każdy mówił tylko o plusach gry progresja!!
Goodman
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moje typy na "X":
Salernitana (9 meczy bez X) Vicenza (Vicenza 6 meczy bez X) Ancona (6 meczy bez X)
Do końca II ligi włoskiej jeszcze 7 kolejek. Co sądzicie o tych typach?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
FC Twent 10 meczy bez X, teraz grają z PSV!!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
W środę jest spotkanie Boca Juniors v Nueva Chicago ,Boca 8 spotkań bez remisu a Nueva 6 spotkań bez remisu pozdr. P.S. polecam stronkę www.soccerbot.com [ soccerbot.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oryginalnie wysłał mody22: [qb]Moje typy na "X":
Salernitana (9 meczy bez X) Vicenza (Vicenza 6 meczy bez X) Ancona (6 meczy bez X)
Do końca II ligi włoskiej jeszcze 7 kolejek. Co sądzicie o tych typach?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Dla mnie bomba!!! Proponuje grać typy modego22 VICENZA, ANCONA :zobacz: gram na pewno a nad Salernitaną to bym sie jeszcze zastanowił bo: mają ciągle szansę na awans czyli sa wysoko w tabeli no i te 9 meczy bez remisu to juz trochę zadługo. Obawaiam sie ze jak nie zremisowali 9 razy to mogą w obecnej sytuacji jeszcze nie remisowac i moga mieć ich ze 20 tak jak Ravo Vallecano i Alaves
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
Oryginalnie wysłał Goodman: [qb]Witam
Tak od dłuższego czasu przygladam się waszej grze progresja i zastanawia mnie jedna sprawa - konkretnie do Jamesa bo on akurat podał kwoty za które zagrywał.
I tu własnie chciałbym poznac wasze zdanie jak gracie i co robicie w przypadku gdy wasz progresyjny zespół nie remisuje od powiedzmy kilkunastu razy a wy musicie wyłożyć mnóstwo kasy na ten mecz żeby odzyskać i wyjsć trochę na plusie??
Goodman[/qb] Goodman!!! Po pierwsze ja gram tylko mecze piłki nożnej, nie gram hokeja. Wszytsko zależy od doboru drużyny ja gram tym systemem juz kilka sezonów i bleciałem kilkadziesiąt drużyn, najdlaej doszedłem do 5 poziomu i to tylko z jedna drużyną najcześciej typy wchodziły mi na 2,3 poziomie. Ale oczywiście zastanawiałem sie co zrobię gdy moja drużyna nie remisuje. Postanowiłem ze gdy dojde do 7 poziomu to oznacza ze zle dobrałem drużyne i poprostu ją zostawiam a pieniadze jakie miałbym postawic np.2.000zł to dziele tą kase na 5 innych zespołów po 400zł zasze któryś wejdzie a jak wejdzie chociażby jeden to juz bedzie kasa zeby grać dalej. Oczywiście przy większych stawka można grać za niższe stawki nie koniecznie stawka x2 można grać na zwrot kosztów. NARA i pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137 |
Witam!
Jestem w tym temacie dość nowy ale może spróbuję, Co myślicie o tym spotkaniu: 20-04-2002 FC Karnten Austria - Austria Memphis FC - 5 w tabeli, Memphis - 4, mają tyle samo punktów FC - 9 bez x, Memphis - 6 bez x.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czesc
Siedze juz troche na tej stronce , ale nie bralem czynnego udzialu ze wzgledu na to , ze nie mialem stalego dostepu do netu, a teraz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , wiec chcialbym do was dolaczyc ,poniewaz gram juz troche progresja, a wiadomo im nas wiecej tym lepiej.
Moje typy na jutro:
Argentyna(1 liga)
La Plata(2)-River Plate(1) X
Komentarz: Obydwie druzyny zaczely dobrze nowy sezon.River/8/2/1 ogolnie , a na wyjezdzie 4/0/1.La Plata/7/3/1,a u siebie5/1/0.Wiec to bedzie twarda walka i zwyciestwo typu 3-0 raczej nie wchodzi w rachube.Gdybym stawial ze wzgledu na nazwy druzyn postawil bym na River , ale wedlug statystyk musze typowac remis.
Mecze towarzyskie:
Grecja-Czechy:
-Czesi sa lepsi -ale graja na wyjezdzie -i jest to mecz towarzyski -a Grecja pokazala juz ze u siebie nie jest tak latwo z nimi wygrac(Grecja-Belgia)
Irlandia-Usa
-W Irlandii kazdemu gra sie ciezko -wiec mysle ze remis jest prawdopodobny
Niemcy-Argentyna
-dwie swietne druzyny -Remis jak najbardziej mozliwy
Portugalia-Brazylia -tak jak powyzej dwie swietne druzyny -a w takim wypadku remis
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|