|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Wiadomo jaki telefon kupił w końcu tomo?  Bo nie wiem, a nie chce mi się przeczesywać całego tematu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Joł
Kompletnie nie mogąc się zdecydować na wybór telefonu postanowiłem wyjść z założenia, że pierwsza myśl najlepsza i od dzisiaj jestem szczęśliwym/nieszczęśliwym* posiadaczem nowiutkiego SE k800i. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Bede zmienial telefon w erze.
Mam d750i(to brat blizniak popularnego k750i tego czarnego.)
Zaproponowano mi Nokie 6300,SE k550i oraz SE k800i.
Nokia opdada, szajsu nie biore. SE k550i tez out.
SEk800i podobny do mojego. Postaram sie cos potargowac z nimi,ale jak bede chcial cos lepszego pewnie bede musial doplacic.
Kto jest na biezaco w noych modelach SE,bo mi strona ery siadla
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
Chciałbym kupić na wolnym rynku jakiś telefon do 350pln. Czy możecie mi coś polecić? Fajnie jakby mógł ktoś coś zaproponować z własnego doświadczenia. Z góry dzięki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Samsunga E250 nowke chyba wyrwie za 350zl. Nokii fajnej za tyle nie znajdziesz. SE to tez nie bardzo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102 |
A co sądzicie o tej nokii 3110 która oferuje Era za 1zł w swojej urodzinowej ofercie, czy lepiej jednak dopłacić 99zł i wziąć SE K550i albo 399zł i nokie 6300?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
3110 - moze byc. Troche za niska rozdzielczosc ekranu. Zdjecia kiepskie ale wszystko moze oprocz N73, K800 czy innych 3,2mpx Nokii robi slabe aparaciki. Duza klawiatura, dobra bateria. Unowoczesnione menu z trybem gotowosci jak w symbianach.
K550i - ostatnio sie bawilem i w ogole mi sie nie podoba. Moze i robi dobre zdjecia ale i tak nie nadaja sie na odbitki. A na MMS to az za duzo. Jakas dziwna obsluga - duzo gorsza od Nokii (wg mnie).
6300 - mam taka od kilku dni. Swietna. Ale 400zl nie doplacaj.
Najlepiej kupic 3110 lub K550i bo na allegro mozna troche wziac (w przypadku 3110 - co najmniej 350zl). I mozesz dolozyc i cos kupic innego. Bo 6300 kosztuje 600zl na allegro wiec nie ma sensu jej brac w Erze choc to dobry telefon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Czy ktos moze wyrazic swoja opinie na temat N5300 (ew 5200)? [Plusy, minusy, jak sie sprawuje itp.]
Z gory dzieki
pzdr chris
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
nie wiem jak na telepolis(podejrzewam ze tez;]), ale na mobile.inspiracja.com sa bzdury a nie komentarze ludzi... potrafia napisac, ze telefon jest do dupy bo to to i tamto, a jak wejdziesz na strone producenta to zobaczysz, ze telefonu nie ma w obiegu ;] wiec ostroznie
pozdr
ps. ja posiadam k800i i jestem calkiem zadowolony, moglby tylko glosniczek glosniej grac ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
eh edit ;]
@lupus ja przedluzam w orange, a raczej oni probuja przedluzyc umowe ze mna, najlepiej jak do Ciebie dzwonia, a Ty przez jakies 3 pierwsze telefony mowisz, ze nie chcesz bo nie wiesz czy sie nie przeniesiesz do innej sieci bo tam maja lepiej alo ze Twoi znajomi tez sie przenosza, albo ze musisz sie zastanowic, albo ze Ci oferta nie pasuje
w koncu dadza cos sensownego ;]
moze o Tym wiesz ale chcialem napisac zeby nie bylo pozniej ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
lelu tak jest właśnie często w przypadku nowych telefonów wartych po 2 tysiące złotych. Pojawiają się dzieciaki i wygłaszają opinie mimo, że telefon widzieli jedynie na obrazku w internecie. W przypadku modeli, które są dostępne od dłuższego czasu raczej nie ma tego problemu poza tym stosunkowo łatwo wyłapać kto oczernia a kto ma o tym pojęcie. Mając 600 opinii do dyspozycji napewno można samemu wyrobić sobie zdanie i zbalansować wszystkie plusy i minusy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Panowie wg Was N5300 vs Samsung Z400? A moze jakis inny tego typu w podobnej cenie (okolo 600).
pzdr chris
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
Chciałbym kupić na wolnym rynku jakiś telefon do 350pln. Czy możecie mi coś polecić? Fajnie jakby mógł ktoś coś zaproponować z własnego doświadczenia.
Z góry dzięki. Ponawiam pytanie. Proszę o propozycję - muszę kupić jakiś sprawdzony telefon do 350pln. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Nokia 3110 - na allegro nowke (raczej tylko z Ery) mozna kupic za 360-380. Jesli cos innego to moze stara Motka V3, Samsung E250 ... Raczej nie powinny byc zle. ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
witam- mialem se k800i
ale i sie popsul jaki telefon mozecie polecic? chcialbym, zeby ial w miare podobne cechy- tylko aparat nie ma dla mei znaczenia chcialbym moc odbierac i pisac maile oraz przegladac bez problemu strony internetowe
aha- moglby jakos bajernacko wygladac- mic klapke czy cos ;P
czekam na propozycje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
bajerancko bby wygladal jesli klapki by nie posiadal, chociaz powinninen ja miec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Co jest aktulanie na topie, chodzi mi o telefony ale w UK, bo Polska jest dosc mocno zacofana i pewnie za pol roku do nas dotrze cos co tam jest juz dawno dostepne.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|