Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Wiadomo jaki telefon kupił w końcu tomo? smile Bo nie wiem, a nie chce mi się przeczesywać całego tematu tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by tomo
Joł

Kompletnie nie mogąc się zdecydować na wybór telefonu postanowiłem wyjść z założenia, że pierwsza myśl najlepsza i od dzisiaj jestem szczęśliwym/nieszczęśliwym* posiadaczem nowiutkiego SE k800i.

wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Bede zmienial telefon w erze.

Mam d750i(to brat blizniak popularnego k750i tego czarnego.)

Zaproponowano mi Nokie 6300,SE k550i oraz SE k800i.

Nokia opdada, szajsu nie biore.
SE k550i tez out.

SEk800i podobny do mojego.
Postaram sie cos potargowac z nimi,ale jak bede chcial cos lepszego pewnie bede musial doplacic.

Kto jest na biezaco w noych modelach SE,bo mi strona ery siadla

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060
Likes: 12

Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
Chciałbym kupić na wolnym rynku jakiś telefon do 350pln. Czy możecie mi coś polecić? Fajnie jakby mógł ktoś coś zaproponować z własnego doświadczenia.

Z góry dzięki.
piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Samsunga E250 nowke chyba wyrwie za 350zl. Nokii fajnej za tyle nie znajdziesz. SE to tez nie bardzo.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
A co sądzicie o tej nokii 3110 która oferuje Era za 1zł w swojej urodzinowej ofercie, czy lepiej jednak dopłacić 99zł i wziąć SE K550i albo 399zł i nokie 6300?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
3110 - moze byc. Troche za niska rozdzielczosc ekranu. Zdjecia kiepskie ale wszystko moze oprocz N73, K800 czy innych 3,2mpx Nokii robi slabe aparaciki.
Duza klawiatura, dobra bateria. Unowoczesnione menu z trybem gotowosci jak w symbianach.

K550i - ostatnio sie bawilem i w ogole mi sie nie podoba. Moze i robi dobre zdjecia ale i tak nie nadaja sie na odbitki. A na MMS to az za duzo. Jakas dziwna obsluga - duzo gorsza od Nokii (wg mnie).

6300 - mam taka od kilku dni. Swietna. Ale 400zl nie doplacaj.

Najlepiej kupic 3110 lub K550i bo na allegro mozna troche wziac (w przypadku 3110 - co najmniej 350zl). I mozesz dolozyc i cos kupic innego. Bo 6300 kosztuje 600zl na allegro wiec nie ma sensu jej brac w Erze choc to dobry telefon.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Czy ktos moze wyrazic swoja opinie na temat N5300 (ew 5200)?
[Plusy, minusy, jak sie sprawuje itp.]

Z gory dzieki

pzdr
chris

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Prawie 600 opinii o tym telefonie : http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1058 wink


Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
dzieki piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
nie wiem jak na telepolis(podejrzewam ze tez;]), ale na mobile.inspiracja.com sa bzdury a nie komentarze ludzi... potrafia napisac, ze telefon jest do dupy bo to to i tamto, a jak wejdziesz na strone producenta to zobaczysz, ze telefonu nie ma w obiegu ;] wiec ostroznie

pozdr

ps. ja posiadam k800i i jestem calkiem zadowolony, moglby tylko glosniczek glosniej grac ;]

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
eh edit ;]

@lupus
ja przedluzam w orange, a raczej oni probuja przedluzyc umowe ze mna, najlepiej jak do Ciebie dzwonia, a Ty przez jakies 3 pierwsze telefony mowisz, ze nie chcesz bo nie wiesz czy sie nie przeniesiesz do innej sieci bo tam maja lepiej alo ze Twoi znajomi tez sie przenosza, albo ze musisz sie zastanowic, albo ze Ci oferta nie pasuje

w koncu dadza cos sensownego ;]

moze o Tym wiesz ale chcialem napisac zeby nie bylo pozniej ;D

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
lelu tak jest właśnie często w przypadku nowych telefonów wartych po 2 tysiące złotych. Pojawiają się dzieciaki i wygłaszają opinie mimo, że telefon widzieli jedynie na obrazku w internecie. W przypadku modeli, które są dostępne od dłuższego czasu raczej nie ma tego problemu poza tym stosunkowo łatwo wyłapać kto oczernia a kto ma o tym pojęcie. Mając 600 opinii do dyspozycji napewno można samemu wyrobić sobie zdanie i zbalansować wszystkie plusy i minusy.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Panowie wg Was N5300 vs Samsung Z400? A moze jakis inny tego typu w podobnej cenie (okolo 600).

pzdr
chris

Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
Originally Posted by MR.FREESTYLE
Chciałbym kupić na wolnym rynku jakiś telefon do 350pln. Czy możecie mi coś polecić? Fajnie jakby mógł ktoś coś zaproponować z własnego doświadczenia.

Z góry dzięki.

Ponawiam pytanie. Proszę o propozycję - muszę kupić jakiś sprawdzony telefon do 350pln.

piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Nokia 3110 - na allegro nowke (raczej tylko z Ery) mozna kupic za 360-380.
Jesli cos innego to moze stara Motka V3, Samsung E250 ...
Raczej nie powinny byc zle. ...

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
witam- mialem se k800i

ale i sie popsul
jaki telefon mozecie polecic?
chcialbym, zeby ial w miare podobne cechy- tylko aparat nie ma dla mei znaczenia
chcialbym moc odbierac i pisac maile oraz przegladac bez problemu strony internetowe

aha- moglby jakos bajernacko wygladac- mic klapke czy cos ;P

czekam na propozycje

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
bajerancko bby wygladal jesli klapki by nie posiadal, chociaz powinninen ja miec laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Co jest aktulanie na topie, chodzi mi o telefony ale w UK, bo Polska jest dosc mocno zacofana i pewnie za pol roku do nas dotrze cos co tam jest juz dawno dostepne.

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, $-man, alfa, burbon, forty, Sensei), 1,293 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,738
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1