Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by bbolinho
ok..buk pelen profesjonalizm..wplacilem karta angielska..zazadali skanow dowodu oraz karty..wyslaelm im wszystko po na nastepny dzien 5500zl na moim koncie polskim sie znalazlo..szkoda ze male kursy..ale i tak jest calkiem niezle..polecam grac w tym buku.

Ja bym powiedział inaczej. Jest to dość wiarygodny buk i szybko wypłaca, problemów też nie robi.
Ale grać to tam nie polecam, przecież te kursy to nic innego jak porażka
Porównajcie sobie kursy z innych buków i policzcie, ile się traci
No i te 1.75 laugh po obu stronach - przecież to paserstwo

Tym bonusem to bym się nie podniecał, bo wydaje mi się, że oni tego nie wypłacą, tylko dopiszą do konta i kilka razy trzeba tym obrócić

Bonus: Unibet
Qcz #1690631 18/10/2007 20:55
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
i wszystko jasne! gratki laugh

Qcz #1690659 18/10/2007 21:00
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Uhu hihi
no więc wszystko jasne, odwołuje krytyczne słowa odnosnie bahu, no ale jednak sytuacja była conajmniej podejrzana. Gratulacje jaszczur

dondo #1690663 18/10/2007 21:01
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
9900 euro obrotu po kursach minimum 1,5 laugh
zagralem na pis... ale za max 100 e, juz limicik na początek laugh lol
oj będzie obracania ..


jaszur #1690903 18/10/2007 21:54
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
LOL

Jaszur - poczekaj tylko aż ktoś z BaH przeczyta że jedziesz na multikontach, to ci bana dadzą i gówno będziesz miał, a nie kasę laugh

Bzyku #1691318 18/10/2007 23:41
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Polak jednak potrafi laugh nie ma co sie dziwic, ze 90% wylosowanych to Polacy laugh

yaaho #1691458 19/10/2007 00:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
laugh laugh

dobrze, ze pracuje dla BAH, zaraz Ci anuluje wygrana za te multizaklady grin

a co do 100 E to nie limit dla Ciebie tylko dla kazdego gracza

HAGIi #1691532 19/10/2007 00:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
po co zakladac tyle konto ? przeciez wiadomo ze zablokuja i powinni zablokowac... a potem przyjdzie taki z placzem ze oszusci zablokowali mu konto

HAGIi i oczywiscie pula idzie dalej od jutra wink

Haz$ #1691543 19/10/2007 00:52
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Haz$ na nic nie licz grin BAH to porządna firma smile

jaszur #1691600 19/10/2007 01:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by jaszur
Haz$ na nic nie licz grin BAH to porządna firma smile


szczerze, to powinni Ci poblokowac konta i nie wyplacic tych pieniedzy.
Nagroda powinna nalezec sie aktywnym graczom, a nie ludziom zakladajacym tylko po to konta aby wygrac nagrode.
Dla mnie to zenujace, ale Polak potrafi...

HAGIi #1691627 19/10/2007 01:10
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
już na live zrobiłem 1/3 obrotu, dzisiaj dokończę do nocy i jutro wypłacę wink na mb pójdzie z 2k euro, mam nadzieję, że więcej nie stracę.
Wysyłam zaraz skan dowodu , jak będzie trzeba to zadzwonię, wszystko będzie perfecto.

a zawiść to zła cecha smile

pozdrawiam

jaszur #1691741 19/10/2007 01:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
nie szkoda Ci 1300 euro, ze tak tak szybko chcesz zrobic obrot i wyplacic? nie lepiej przegrac to robiac sure beta z betfair?

yaaho #1691778 19/10/2007 01:33
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
nie. jutro z rana chcę już mieć kaskę na mb. nawet niech zostanie 1000 E...


jaszur #1691940 19/10/2007 01:56
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
zawsze uwazalem ze głupi ma szczescie... no comment

hbr #1691957 19/10/2007 01:59
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Już się nie podniecajcie tym, bo wielu się z Was ślini, a taki HAGIi tak naprawdę nic nie może w tym BAHu smile

Ładną mam śmiechawę w tej chwili z niektórych. Bez obrazy smile

jaszur #1692023 19/10/2007 02:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Originally Posted by jaszur
Już się nie podniecajcie tym, bo wielu się z Was ślini, a taki HAGIi tak naprawdę nic nie może w tym BAHu smile

Ładną mam śmiechawę w tej chwili z niektórych. Bez obrazy smile

Oj nieładnie, nieładnie. Tak sie bawić z userami tego forum. Napisz, po co Ci to, kręci Cie kłamstwo gówniarzu? Debili szukasz tutaj? Weź chłopczyku spakuj klocki i poszukaj innej piaskownicy.
A żeby nie być gołosłowny zacytuję odpowiedź mojego przyjaciela pracującego akurat dla Bet-at-home:

"Możesz śmiało napisać, że ktoś lubi się bawić programami graficznymi

Osoba, ktora dzis wygrala 3300 EURO posiada konto gracza w walucie PLN i kwote 3300 EURO zostala przeliczona na PLN.

Dana osoba wygrala 12 258,54 PLN i taki jest stan jej konta a nie 3300 jak to przedstawia jeden z uzytkownikow danego forum

Trzymaj się Arek i napisz, że taki newsy bierzemy pod uwagę i jak dzisiaj to przeczytałem, to myślałem, że spadne z krzesła. Wyobraźnia ludzi nie zna granic naprawde. Umieść tego maila, a jak ktoś Ci nie uwierzy, niech napisze na nasz support"








Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
no i się wyjaśniło laugh


jaszur #1692070 19/10/2007 02:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
arcadius, mozesz napisac nr tego uzytkownia ktory wygral?? te cyfry!?

jaszur #1692092 19/10/2007 02:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by jaszur
Już się nie podniecajcie tym, bo wielu się z Was ślini, a taki HAGIi tak naprawdę nic nie może w tym BAHu smile

Ładną mam śmiechawę w tej chwili z niektórych. Bez obrazy smile


slinic sie nie slinie, bo to zadna olbrzymia gotowka, tyle mozna spokojnie ugrac w pare dni jesli sie odpowiednio gra
Chodzi mi tylko o Twoje zachowanie i Twoje podejscie do tego wszystkiego.
Kolega wyzej dobrze napisal, glupi ma zawsze szczescie, oby Ci je dopisalo na livebecie bo z tych 3300 E moze Ci pozostac na kino i prazynki :Grin:

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Originally Posted by kriku81
arcadius, mozesz napisac nr tego uzytkownia ktory wygral?? te cyfry!?

Niestety nie moge, ochrona danych osobowych i nikt mi tego nie poda.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1