Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Jaki obciach,z takim egzotycznym rywalem przegrać,tragiczne przyjęcie i fatalna postawa Śliwy,sama Gosia Glinka meczu nie wygra choć była blisko,gdyby tylko jej koleżanki z drużyny nie przeszkadzały.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Brawa dla Małogosi Glinki za super postawę i za walkę. Podziękowania należą się jeszcze Kasi Skowrońskiej i Kamili Frątczak. Kamila udowodniła że należy się jej miejsce w 1 szóstce.

Reszta drużyny to zbędny balast, a brakuje kurva słów jak zagrała nasza libero. Dno kompletne. Fajnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> też było oglądać jak wystawiają Glince piłki na siatkę. Na dodatek zero serwisu (poza Skowrońską i Glinek) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
wie ktos czy sts zamierza jeszcze dzis wystawic kursy na siatke??

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał jamal_b:
[qb]wie ktos czy sts zamierza jeszcze dzis wystawic kursy na siatke??[/qb]
Wystawił. Tylko dlaczego nie ma Brazylii i Kuby- wie ktoś?

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Sadze ze nie wiedza jaki kurs dac, czekaja na wynik meczu Brazylia - Turcja, ktory wiele wyjasni.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb]Sadze ze nie wiedza jaki kurs dac, czekaja na wynik meczu Brazylia - Turcja, ktory wiele wyjasni.[/qb]
Haha. Nie spojrzałem, że mecz jeszcze trwa. Dzięki.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Powtarza sie sytuacja z goracymi kubkami, nie chcialbym, zeby tak bylo , ale one chyba pojechaly tam jak na wycieczke krajoznawcza. Moze jeszcze z Argentyna wygramy, z taka gra nie ma co marzyc o zwyciestwach. To wloska robota ze nie pojechala Lesniewicz i Swieniewicz. Bardzo ich brakuje.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał DonAntonio:
[qb]Powtarza sie sytuacja z goracymi kubkami, nie chcialbym, zeby tak bylo , ale one chyba pojechaly tam jak na wycieczke krajoznawcza. la Lesniewicz i Swieniewicz. Bardzo ich brakuje.[/qb]
Jest jeszcze coś takiego jak aklimatyzacja , która daje sie we znaki każdemu, ale nie w identyczsny sposób.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
No wlasnie powinny byly przyleciec tydzien wczesniej, a tak pojawily sie dzien przed 1 meczem. Teraz bedziemy grali z coraz lepszymi zespolami i bedzie ciezko, chociaz mam nadzieje ze Niemczyk wie co robi.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Obawiam się, że z Lesniewicz to nie była włoska robota, ale zwykłe układy.
Nie będę komentował gry Barbachowskiej napiszę tylko, że mniej niż zero i to nie chodzi tylko o mecz z dominikaną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
przykro to mowic.. ale:

Polska - Brazylia 2 1.5 8/10 Unibet

mysle ze ugranie seta to szczyt naszych mozliwosci z brazylijkami.
Kuba - Turcja 1 1.37 tez chodzi mi po glowie, ale to jeszcze przemysle

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ludzie nie popadajmy w taka flustracje... to ze polski przegraly z dominikana o niczym nie swiadczy !! do rozegrania jest jeszcze 9 meczów i wydaje mi sie ze podobnie jak w ME poslki beda ,,rozkrecac'' sie z meczu na mecz. Odradzam grania Brazyli.. wydaje mi sie ze ten mecz , ALE TYLKO WYDAJE MI SIE zakonczy sie tie-breakiem i bedzie bardzo zaciety. Licze na polki i ich upur i ochote co walki !!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
Japonia-Korea 1 1,55 unibet, co sadzicie?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Ciezko bedzie , Koreanki dlugo sie bronily Amerykankom, ale Wloszki gladko z nimi wygraly. Japonki nie graly na razie z dobra druzyna. Dla obydwu ekip to bardzo prestizowy mecz. Bardziej utytulowane sa Japonki i graja u siebie to moze przewazyc na ich korzysc. A wracajac do meczu z Brazylia to widac jednak roznice dzielaca nasz kontynent od reszty swiata i nie ma co popadac w jakis pesymizm, ta porazka byla wkalkulowana, szansy na wyjazd do Aten trzeba bedzie szukac w 2 pozostalych turniejach. USA , Chiny i jeszcze moze Kuba sa poza naszym zasiegiem , nawet w tej formie co z mistrzostw.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
Dzieki za opinie DonAntonio. Wiesz może gdzie moge znalezc wyniki wczesniejszych spotkan Japonek z Koreankami?

Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
DZIEKI ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Polki odpłynęły z Brazylijkami 0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

w żadnym secie nie przekroczyć granicy 20 punktów to jest żenada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

nara

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Zenada? Bez przesady, to brazylijki zagraly swietny mecz, a nie my slaby. One sa po prostu poza naszym zasiegiem i trzeba sie z tym pogodzic. Podobnie jak Chiny czy USA.

Teraz dzien przerwy, potem kolejno Kuba, Chiny, dzien przerwy, USA i Wlochy - wszystkie mecze o 4.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Jesli nasze wygraja jeden z tych czterech to bedzie dobrze.
Mysle ze najwieksze szanse juz z Kubankami, ktore wlasnie prowadza 2-0 z Turcja (do 22 i do 22).

-----------------------------

no i prosze! Turczynki wygraly w tie-breaku!!! :eek: To i my mamy jutro szanse..

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Chinki 3-0 z Dominikaną :eek:

wydaje mi się, że nasze zawodniczki nie mają za dużych szans w konfrontacji z Azjatkami

z tych czterech meczy, które zostały do rozegrania na lajcie Polki mogą wygrać jedynie z Kubankami ... w pozostalych meczach o zwycięstwo będzie bardzo trudno ...

nara

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, rymoholik, forty, Lukasz111), 1,844 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,281
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1