|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Jaki obciach,z takim egzotycznym rywalem przegrać,tragiczne przyjęcie i fatalna postawa Śliwy,sama Gosia Glinka meczu nie wygra choć była blisko,gdyby tylko jej koleżanki z drużyny nie przeszkadzały.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Brawa dla Małogosi Glinki za super postawę i za walkę. Podziękowania należą się jeszcze Kasi Skowrońskiej i Kamili Frątczak. Kamila udowodniła że należy się jej miejsce w 1 szóstce.
Reszta drużyny to zbędny balast, a brakuje kurva słów jak zagrała nasza libero. Dno kompletne. Fajnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> też było oglądać jak wystawiają Glince piłki na siatkę. Na dodatek zero serwisu (poza Skowrońską i Glinek) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
wie ktos czy sts zamierza jeszcze dzis wystawic kursy na siatke??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Oryginalnie wysłał jamal_b: [qb]wie ktos czy sts zamierza jeszcze dzis wystawic kursy na siatke??[/qb] Wystawił. Tylko dlaczego nie ma Brazylii i Kuby- wie ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Sadze ze nie wiedza jaki kurs dac, czekaja na wynik meczu Brazylia - Turcja, ktory wiele wyjasni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Oryginalnie wysłał piil: [qb]Sadze ze nie wiedza jaki kurs dac, czekaja na wynik meczu Brazylia - Turcja, ktory wiele wyjasni.[/qb] Haha. Nie spojrzałem, że mecz jeszcze trwa. Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Powtarza sie sytuacja z goracymi kubkami, nie chcialbym, zeby tak bylo , ale one chyba pojechaly tam jak na wycieczke krajoznawcza. Moze jeszcze z Argentyna wygramy, z taka gra nie ma co marzyc o zwyciestwach. To wloska robota ze nie pojechala Lesniewicz i Swieniewicz. Bardzo ich brakuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Oryginalnie wysłał DonAntonio: [qb]Powtarza sie sytuacja z goracymi kubkami, nie chcialbym, zeby tak bylo , ale one chyba pojechaly tam jak na wycieczke krajoznawcza. la Lesniewicz i Swieniewicz. Bardzo ich brakuje.[/qb] Jest jeszcze coś takiego jak aklimatyzacja , która daje sie we znaki każdemu, ale nie w identyczsny sposób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
No wlasnie powinny byly przyleciec tydzien wczesniej, a tak pojawily sie dzien przed 1 meczem. Teraz bedziemy grali z coraz lepszymi zespolami i bedzie ciezko, chociaz mam nadzieje ze Niemczyk wie co robi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Obawiam się, że z Lesniewicz to nie była włoska robota, ale zwykłe układy. Nie będę komentował gry Barbachowskiej napiszę tylko, że mniej niż zero i to nie chodzi tylko o mecz z dominikaną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
przykro to mowic.. ale:
Polska - Brazylia 2 1.5 8/10 Unibet
mysle ze ugranie seta to szczyt naszych mozliwosci z brazylijkami. Kuba - Turcja 1 1.37 tez chodzi mi po glowie, ale to jeszcze przemysle
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ludzie nie popadajmy w taka flustracje... to ze polski przegraly z dominikana o niczym nie swiadczy !! do rozegrania jest jeszcze 9 meczów i wydaje mi sie ze podobnie jak w ME poslki beda ,,rozkrecac'' sie z meczu na mecz. Odradzam grania Brazyli.. wydaje mi sie ze ten mecz , ALE TYLKO WYDAJE MI SIE zakonczy sie tie-breakiem i bedzie bardzo zaciety. Licze na polki i ich upur i ochote co walki !!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537 |
Japonia-Korea 1 1,55 unibet, co sadzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Ciezko bedzie , Koreanki dlugo sie bronily Amerykankom, ale Wloszki gladko z nimi wygraly. Japonki nie graly na razie z dobra druzyna. Dla obydwu ekip to bardzo prestizowy mecz. Bardziej utytulowane sa Japonki i graja u siebie to moze przewazyc na ich korzysc. A wracajac do meczu z Brazylia to widac jednak roznice dzielaca nasz kontynent od reszty swiata i nie ma co popadac w jakis pesymizm, ta porazka byla wkalkulowana, szansy na wyjazd do Aten trzeba bedzie szukac w 2 pozostalych turniejach. USA , Chiny i jeszcze moze Kuba sa poza naszym zasiegiem , nawet w tej formie co z mistrzostw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 537 |
Dzieki za opinie DonAntonio. Wiesz może gdzie moge znalezc wyniki wczesniejszych spotkan Japonek z Koreankami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
DZIEKI ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Polki odpłynęły z Brazylijkami 0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
w żadnym secie nie przekroczyć granicy 20 punktów to jest żenada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
nara
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Zenada? Bez przesady, to brazylijki zagraly swietny mecz, a nie my slaby. One sa po prostu poza naszym zasiegiem i trzeba sie z tym pogodzic. Podobnie jak Chiny czy USA.
Teraz dzien przerwy, potem kolejno Kuba, Chiny, dzien przerwy, USA i Wlochy - wszystkie mecze o 4.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Jesli nasze wygraja jeden z tych czterech to bedzie dobrze. Mysle ze najwieksze szanse juz z Kubankami, ktore wlasnie prowadza 2-0 z Turcja (do 22 i do 22).
-----------------------------
no i prosze! Turczynki wygraly w tie-breaku!!! :eek: To i my mamy jutro szanse..
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Chinki 3-0 z Dominikaną :eek:
wydaje mi się, że nasze zawodniczki nie mają za dużych szans w konfrontacji z Azjatkami
z tych czterech meczy, które zostały do rozegrania na lajcie Polki mogą wygrać jedynie z Kubankami ... w pozostalych meczach o zwycięstwo będzie bardzo trudno ...
nara
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|