Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[QUOTE]Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]ale ta Piccinini to fajna babka,lepsza od "Skowronka" i Glinki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i to nie tylko pod wzgledem urody ale i gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb][/QUOTE
Powiedz mi co twoj post ma wnosic do tego forum?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Generalnie mówiąc to samo co twój i mój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

A tak naprawdę Boca to umieściłbyś link ze zdjęciem w innym temacie w to i owo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Inni też mogliby pooglądać.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]ale ta Piccinini to fajna babka,lepsza od "Skowronka" i Glinki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
jak Glinka ci się podoba, to ja podziękuję ...

nara

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
witam typy ktore mi zostaly do konkretnego qponiq to wlochy i japonia mysle ze jeden jak zawsze niewejdzie Polki wygraja...

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Jak można było przegrać z takimi pokemonami !!!!

Kurvo yebana Bełcik s*******iłaś 5 seta !!! 4 już nie zdołałaś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Japonia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Bełcik

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
CHIŃSKA REPUBLIKA LUDOWA - USA 3-0 :5gw:
WŁOCHY - KUBA 3-1 :4gw:
KOREA - DOMINIKANA 3-0 :5gw:
POLSKA - ARGENTYNA 3-0 :5gw:
JAPONIA - BRAZYLIA 1-3 :4gw:
TURCJA - EGIPT 3-0 :5gw:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 157
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 157
wszystko super ale te kursy marniutkie nio i czy wygrają Brazylijki i Polki tu bym sie zastanowił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Cześć Wszystkim !

Zgadzam sie z Sashą, dzis Brazylijki wygrają cały mecz 3-1 .
Tak więc :
Japonia - Brazylia 2 <kurs 1.49> prof

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

IVAN Drago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
I set....JAP - BRA 21-21.....trwa zażarty mecz !

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Podajcie strone z wynikami live???

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
W zakończonym właśnie meczu
Japonia przegrała z Brazylią 0-3... poszło lzej niz przewidywałem....

JAP - BRA 0-3....(sety: 21-25 21-25 23-25)

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

IVAN DRAGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
podaj jeszcze wynik Turcji z Egiptem.dzieki

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Dla Inspiratora :
TURCJA - EGIPT 3-0...sety: 25-20 25-15 25-8
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

POZDRAWIAM
IVAN Drago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Polska-Korea
Ten mecz jest bardzo wazny zarowno dla Polek jak i dla Koreanek. Wygrywajac zblizymy sie bardzo do zajecia osmego miejsca, ale podobnie ma sie rzecz jesli chodzi o Koreanki.
Polski zespol bardzo zawodzi na tym turnieju, chyba jedynie mecz z USA zagraly swietnie, a poza tym prezentuja sredni europejski poziom. Koreanki tez nie blyszcza, ale w Japoni czuja sie jak w domku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Jednak jest kilka czynnikow, ktore powoduja, ze Polki moga dzis wygrac. Po pierwsze Koreanki sa cieniutkie jesli chodzi o servis. Nie maja tej zagrywki mocnej, tylko bardziej taktyczna. Polki maja olbrzymie problemy jesli chodzi o przyjecie, przez to tracimy duzo punktow a terza moze sie to zmienic.Po drugie bardzo dobrze i to w kazdym meczu Polskie dziewczyny operuja blokiem i to takze daje nam spora przewage. Przegladajac statystyki meczow Koreanek to widac, ze maja problem z przebiciem sie przez przeciwniczki. Jesli Glinka i spolka w ataku zagraja nawet jak dotychczas to bedziemy mieli mase wygranych punktow bo koreanski blok do najlepszych nie nalezy. Podsumowujac ten mecz bedzie bardzo ciezki i bardzo trudno o przewidzianie wyniku. Osobiscie daje 60% Polkom. Za grbsza kasa tego meczu grac nie mozna, ale na podbicie kursu jest dobry - oczywiscie stawka mala.

Korea-1,74
Polska-1,84

PS-wiem, ze czytajac moja opinie wychodzi na to, ze Polki powinny spokojnie wygrac, ale oczywiscie o to mi nie chodzilo. Staralem sie jedynie wykazac pewne drobne szczegoliki, ktore moga miec jakis wplyw na wynik spotkania. Oczywiscie troche wyolbrzymilem slabosc Koreanek ale tak to mniej wiecej wyglada.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Siemers szanuje Twoje zdanie...
ale wg mnie polki nie dadzą rady Koreankom.
Mowisz ze KOREANKI maja problem z przebiciem sie przez blok, a czy polki nie miały takich problemów <ad mecz z Brazylią?>....owszem moze i Polki niszczyły w ataku ale....nie majacą nic do powiedzenia ARGENTYNE, czy najsłabszy z trójki azjatycki zespół czyli Japonie ...

mój typ : KOREA - POL 1...jesli mam typowac w setach to typuje 3-1

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
IVAN DRAGO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
jesli juz nasz wlasny trener wypowiada sie ze 'nie umiemy grac z zespolami z azji i ameryki poludniowej, inny styl, inne ulozenie rak nawet, musimy sie tego dopiero nauczyc' ( czy jakos podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) to trudno byc optymista.
mysle ze nasze panie stac na wygrana, meczem z japonia zaskoczyly mnie in plus, myslalem ze plaskie 0-3 bedzie, tym niemniej NO BET. trudny mecz, wszystko zalezec bedzie od dyspozycji dnia, mozliwy wynik od 0-3 do 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Oczywiscie ze bedzie to trudny mecz i wcale tego nie neguje. Wydaje mi sie tylko ze Polki sa w stanie pokonac Koreanki i dlatego postwie na nasz. Oczywiscie za mala stawka a swoj topic napisalem po to, zeby uswiadomic niektorych ze ten rywal pasuje Polkom. Koreanki znaja dobrze styl Japonek i Chinek i w podobnym stylu przegraly co Polki. Nie sa one natomiast za bardzo ograne z europejskimi zespolami jak Turcja czy Polska i biarac te szczegoly ktore napisalem powyzej widze tu szanse na polskie zwyciestwo.

Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]Polska-Korea
Ten mecz jest bardzo wazny zarowno dla Polek jak i dla Koreanek. Wygrywajac zblizymy sie bardzo do zajecia osmego miejsca, ale podobnie ma sie rzecz jesli chodzi o Koreanki.
Polski zespol bardzo zawodzi na tym turnieju, chyba jedynie mecz z USA zagraly swietnie, a poza tym prezentuja sredni europejski poziom. Koreanki tez nie blyszcza, ale w Japoni czuja sie jak w domku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

Korea-1,74
Polska-1,84

[/qb]
Pozwolisz, że Ciebie zacytuję. Wg mojej skromnej osoby, co do ważności meczu tu uważam, że Polki muszą wygrać a Koreanki mogą wygrać. Wynika to wg mnie z rankingu światowego i miejsc które zajmują te zespoły. Otóż Polki aby myśleć o turnieju kwalifikacyjnym muszą znaleźć sie w gronie drużyn które pozostaną po wyłonieniu trójki z obecnego turnieju. Aby ten cel osiągnąć potrzeba zająć 8 miejsce w obecnym turnieju, ale jesli Turczynki będą od nas wyżej to nawet 7 miejsce. Ponieważ 8 miejce da nam 40 pkt i zdołamy wyprzedzić w rankingu Niemki i Holenderki.
Koreanki natomiast są obecnie 7 w rankingu światowym wyzej od Niemiec i Holandii na przykład.
Tak więc co do ważności spotkań, to Koreanki i tak zagrają ponownie w maju 2004 roku w Japonii.
Wg mnie to nasze wygrają, obym sie nie mylił.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Nie wiem kto ma rację, ale Przegląd Sportowy dowiedział się , że Polki muszą zająć conajmniej 7. miejsce żeby wyprzedzić Holenderki i Niemki w światowym rankingu...
Muszą więc koniecznie wygrać z Koreą oraz liczyć na potknięcie Turcji (także grają z Koreą). Wygrana tych meczy to absolutne minimum dla Niemczyka- dlatego o******la ich na treningu . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Oststni mecz z Egiptem to raczej spacerek dla Polek.
Tabelka:
7. Korea 9 3 6 12 15:18
8. Turcja 9 3 6 12 16:20
9. Polska 9 3 6 12 12:21
mecze:
Polska - Korea
Turcja - Argentyna

Turcja - Korea
Polska - Egipt

Ja biorę Polki za 2.05 w Unibecie za low stake ze względu na ich chimeryczną grę w tej imprezie.

pozdro
scottie

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
ok, w Uni za 2.05 namowiliscie mnie na 2/10. Bedzie sie lepiej ogladalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, rymoholik, burbon, Sensei, aker), 1,682 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1