Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 21 1 2 13 14 15 16 17 20 21
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Byłem przed chwilą w STS i załapałem się na ogryzki z tego co zostało, ale dobre i to. Ktoś tutaj wcześniej pisał, że max 100 zł, więc odpuściłem temat kilka dni temu. Teraz jednak postanowiłem samemu to sprawdzić i 100 zł to tylko limit na kupon, a po telefonie bez problemu przyjmują duże sumy (np. wspomniane 3 tys.) smirk

Frekwencja poniżej 55%, 1.7
Sikorski (PO) - Mojzesowicz (PiSuar) 1, 1.15
Biernacki (PO) - Szczypińska (PiSuar) 1, 1.15

@2.25

I nie wiem, jak takie coś mogłoby nie wejść. STS chciał zabłysnąć z tym zakładem na frekwencję i tak wysoką linią, ale dostaną tym posunięciem mocno po tyłku. Fakt, mobilizacja jest duża, ale bez przesady - pogoda, emigracja i kilka jeszcze innych podanych tu powodów - gra będzie się toczyć czy padnie 50%, a te 5% to jeszcze spory zapas bezpieczeństwa.

Do tego zastanawiałem się co dorzucić z par.
Radek Sikorski w Bydgoszczy spokojnie wygra ze skompromitowanym Mojzesowiczem, który dał pokaz uczciwości w taśmach Beger. Szkoda trochę kursu, bo wczoraj było 1.25.
Z kolei jak to mówi Jacek 'kłamca' Kurski, Pomorze to matecznik Platformy i śmieszna narzeczona kurdupla Jarusia - Szczypińska, nie ma szans wyprzedzić Biernackiego.

Podsumowując, kolejny prezent od STS-u, ostatnio za darmo kasę dawali na Turnieju Czterech Skoczni grin



Ktoś wspomniał jeszcze o :

Grabarczyk (PO) - Olejniczak (LiD)

Też kusi mnie zagrać na Olejniczaka, w końcu Grabarczyk jest dopiero 3 na liście i najwięcej głosów w PO powinien zebrać Drzewiecki. A komuszki, których jest w Łodzi trochę, będą walić na Olejniczaka. Tylko pytanie, czy Miller nie zabierze mu za dużo głosów, chociaż wątpię w to. Może ktoś z Łodzi by potwierdził typ na Olejniczaka? Bo 1.75 wygląda nieźle.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 118
member
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 118
W unibecie własnie zagrałem moim zdaniem spore value 4.00 na wejście LPR do parlamentu. Komitet Wyborczy ‘Liga Polskich Rodzin’ w Sejmie?
Czy ten Komitet wejdzie do Sejmu?
TAK 4.00

Jednak zdziwiło mnie ‘Liga Polskich Rodzin’ zamiast Liga Prawicy Rzeczpospolitej. Ale to jest unibet a nie bwin wiec myśle że wielkich problemów nie będą robić.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Bo Liga Polskich Rodzin jest jak najbardziej prawidlowo, Liga prawicy to tylko taki twoj medialny

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Obecnie w uniebt jest :
Komitet Wyborczy 'Liga Prawicy Rzeczpospolitej' w Sejmie
Czy ten Komitet wejdzie do Sejmu? tak @ 2.75 i tak wyglada niezle, ja zagralem w expie @ 2.20 wczoraj..

Widze, ze ladnie pospadaly kursy na Po, a kurs 2.80 na pis w bah to valuebet smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
ehh no i po co poprawiali jak teraz jest blednie ? Nie ma czegos takiego jak KW Liga Prawicy RP. Zarejestrowany jest komitet wyborczy Ligi Polskich Rodzin !

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Ja skleilem ostatecznie cos takiego:)

Under 55% frekwencji niestety juz za 1,6:(
Grabarczyk - Olejniczak 2 za 1,75 Tak jak juz wczesneij pisalem Grabarczyk dopiero nr3 na liscie Olejniczak to nr1. W zeszlym glosowaniu co prawda w sieradzu ale przewaga 10tys glosow mysle ze tutaj powinno byc podobnie. Lodzi znacznei blizej do lewej niz do prawej strony martwi jedynie fakt Leszka Millera.
PIS Under 33% - Wydaje mi sie ze rzadna partia nie powinna prekroczyc tego progu.
LPR over 5% - Polaczne sily trzech partii powinny starczyc do tego aby znalezc sie w sejmie...
AKO:10,47
STS

Jak Wam to sie podoba bo ja mam zamiar cos takeigo jutro z rana puscic w STS;) Wszelkie uwagi mile widziane....

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
za ile mozna zagrac w Bah PiS- PO?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Gralem w tym biurze kilkakrotnie stawką 5 tys pln i więcej, w tym ostatnio za kilka tys pln pozycje Lid - PSL. Nigdy nie bylo najmniejszych problemow.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
Kiedy beda podane ostateczne, oficjalne wyniki niedzielnych wyborow???????????

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
wtorek-środa.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
W milenium frekwencja ponizej 55% 1,85. Warto grac grubo?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Originally Posted by Bush
W milenium frekwencja ponizej 55% 1,85. Warto grac grubo?
zagraj i nie głosuj zwiększysz swoją szanse laugh

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
Zagrałem smile

Ludzie, nie głosujcie, nie ma sensu, Wasz głos i tak nic nie zmieni laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Oj frekwencja ucierpi przez te zaklady ucierpi ..w STS spadl kurs na under z 1,8 na 1,5 w milenium pewnie bedzie podobnie a ci co obstawili na wybory napewno nei pojda wiec szanse Underka rosna;)

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
nie widze powodu dla, ktorego mialbym nie isc?

tak czy tak frekwencja nie przekroczy 50% smile

a glos oddac warto ;d

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Szanse na underka rosną [jeśli wielu postąpi tak jak sugerujesz], ale również przez to rosną na WIN Kaczorów, bo "mohery" pójdą, a Ci co "oleją" to jakby zagłosowali na Kaczki, bo wiadomo, że im wyższa frekwencja tym maleją szasne "karłów".
Zajebiście ważniejszy kupon niż dobro Polski confused - mam nadzieję, że takich będzie niewielu - aha i żeby potem pretensji nie mieli, że im źle.
Na szczęście ja się takimi "głupotami" nie zajmuję - wolę normalne obstawki, a nasze społeczeństwo bywa przekorne wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
Haha, ktos wzial na serio to co napisalem? smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
W tych bukach to na prawdę debile pracują... oni nie potrafią zrozumieć, że te wszystkie sondaże są o kant d... potłuc, a po wyborach znowu będzie jedna wielka polewka z naszych niedorozwinientych sondażowni.

Tylko jedna sondażownia jak zwykle różni się w swojej opinii od całej reszty i zapewne jak zwykle będzie ona zdecydowanie najbliżej prawdy, gdy już poznamy oficjalne wyniki wyborów.
Ona według najnowszego sondażu wskazuje na remis idealny.

PIS po @3.20 w UB? Dziękuję, bardzo chętnie... smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
tomo też pograłem PiS, ale po 228 w BAH. Wydaje się, że przy takich różnicach mogą decydowac ułamki procent i każdy czynnik jest ważny a np. pogoda sprzyja PO laugh

Każdy wie, że zachód za Tuskiem, a wschód za Kaczorem. Patrząc na prognozy na niedziele w największych miastach to śnieg ma padać własnie na wschodzie, troszkę w Warszawie, bardzo w Krakowie oraz troszke mniej na Śląsku. Na zachodzie (Wrocław, Poznań) bez opadów. Temperatura odczuwalna w Polsce ok -5 stopni

żródło:
http://meteo.icm.edu.pl/ - bardzo często z nich korzystam!!

Ciekawi mnie z tą frekwencją, gdyż ja dalej uważam, że będzie max 45 %, ale sondaże mówią coś innego. I czy aż tak by się myliły??
PGB dla SE pokazuje, ze 38.6% na pewno pójdzie głosować, a 39.7 raczej pójdzie co nam daje 78.3% do tego jest prawie 16% niezdecydowanych.
Badanie PGB:
http://www.pgb.org.pl/INFO/info_2007_11__SUPEREXPRESS.pdf


Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by Logan
za ile mozna zagrac w Bah PiS- PO?
wzięli mi 2 tys pln.

Strona 15 z 21 1 2 13 14 15 16 17 20 21

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, betowiec, Lukasz111, Sensei, alfa, rymoholik), 889 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1