|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Kurs na Abidiego spadł już do 2,30. Też mam nadzieję że Expekt popełnił błąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale zrobiłem jednak małą kontrę na zwrot części stawki w przypadku przegranej Bothy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
i chyba nawet nie będę kontrował, bo wydaje mi się, że błąd jest po stronie ekspertów Expekta. Odkąd zobaczyłem kurs na Bothę w Expekcie chciałem znaleźć drugiego buka, który ten mecz oferuje i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że to Expekt daje tutaj ciała...
no chyba, że nie..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> total, ale postawiłem na Bothę taką stawkę, że nie musicie się mi dziwic....sorry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
w ogóle są duże różnice.... tylko Ignaszow się zgadza i tu i tu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
w ogóle są duże różnice.... tylko Ignaszow się zgadza i tu i tu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Faktycznie kopalnia sure betów. Szkoda że nie posiadam już wolnych środków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
w Expekcie już zmienili. Kurs na Bothe 1,70 a na Abidiego 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 324 |
Oryginalnie wysłał mogarycz: [qb]w Expekcie już zmienili. Kurs na Bothe 1,70 a na Abidiego 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] tak samo kursik juz spadl na Sefo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
Gdzie można zobaczyć wyniki tego GP? dzięx za odp!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Said Botha today: "I'm very confident I'll take Abidi out like I did the first time, except this time I'm going to do it legal."
Ciekawe jak ta walka sie zakonczyła :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
tu [ k-1usa.net] może będzie odpowiedz....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
No i pierwsza walka rozstrzygnieta: Botha do trzeciej rundy prowadzil z Abidim, ale pozniej otrzymal wysokie kopniecie od Francuzika i nie potrafil sie juz z tego otrzasnac. Decyzja sedziow: Abidi win 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
I dla mnie juz koniec sledzenia... Sporo kasy wladowalem w ta walke i uwazalem, ze kurs 1,45 na Sefo to superokazja... Tymczasem: decyzja sedziow 2-0 dla Musashiego, trzeci z sedziow widzial walke remisowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Musashi WIN
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
hej, no co Ty ?!? skąd to wiesz ? jakiś link ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
ja pierdziele....Musashi, Aerts, Bonjasky, Abidi przeszli dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: jakiś total!!! przykro mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> utopiłem ogromnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
podobno Botha dostał kopnięcie przed samym zakonczeniem walki, ktore spowodowalo przegrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Ale jazda same wtopy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
a Bonjasky tak podobno rozwalił Abidiego, że aż strach ;(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
faworyci sie nie popisali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Ehhh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Dobrze że dałem lekką kontrę i nie jestem aż tak bardzo w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
ahh kuzwa juz nie bede nic obstawiac na czym sie nie znam :eek: myslalem ze moze beda latwe pieniadze po przeczytaniu waszych komentarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|