Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#169717 04/01/2004 19:24
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Czas założyc nowy temat.Juz jutro zaczyna sie turniej męzczyzn w Lipsku, a kobiety grają w Baku.

Azerbejdzan-Rosja 2 mozna nawet dac na 1 set
Wlochy-Turcja 1

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#169718 04/01/2004 20:41
Dołączył: Sep 2003
Posty: 33
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 33
Mistrzu.Niewiem czy wiesz ale Azerbejdzan to same rosjanki, i to będzie największa niespodzianka.No bet. stop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
A jak już to na rozpis Azerbejdzan
Pozdrawiam

#169719 04/01/2004 21:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
Wlasnie pojawily sie kursy w centrebecie.
Dla zainteresowanych turniejem mezczyzn w niemickim Lipsku link http://www.volleyball-verband.de/index.p...ef337379dab4a91 [volleyball-verband.de] (szkoda ze wsio po szwabsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )

#169720 04/01/2004 23:04
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
DJ TOPOLA chyba nie masz pojęcia o siatkówce.Rosjanki zdeklasują zespól Azerbejdzanu.

#169721 04/01/2004 23:21
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Rosjanki wygrają gładko 3:0, przecież one za wszelką ceną będą chciały awansować, myśle, że jak Rosja nie awansuje, to poleci kilka głów w sztabie szkoleniowym

#169722 05/01/2004 02:00
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Wszystkie Rosjanki grają w Urałoczce Swierdłowsk, więc znają się na pamięć. W mistrzostwach Europy niewiele to jednak pomogło. Tym bardziej teraz w Baku rosyjskie siatkarki będą chciały się odegrać. Andrzej Niemczyk przestrzega też przed Azerbejdżanem, bo gospodarzom pomagają ściany. Polski trener zna doskonale Niemki, wiele z nich uczył grać w siatkówkę, ich mecze z Polkami najczęściej są dramatyczne.

#169723 05/01/2004 17:48
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
Witam
Też uważam, że nie ma sensu się dłużej zastanawiać nad zwycięstwem Rosjanek... Ich porażka była by ogromną sensacją...
Oprócz rosjanek, warto chyba zagrać po kursie 1,3(Prof) Francuzów.

#169724 05/01/2004 17:55
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić dlaczego w ofercie buków w meczu Niemcy - Bułgaria faworytem są Niemcy?? Czy jest coś o czym nie wiemy, według mnie nieco lepszym zespołem są Bułgarzy...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#169725 05/01/2004 18:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Quote
Oryginalnie wysłał Duff:
[qb]Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić dlaczego w ofercie buków w meczu Niemcy - Bułgaria faworytem są Niemcy?? Czy jest coś o czym nie wiemy, według mnie nieco lepszym zespołem są Bułgarzy...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
to sa 2 wyrownane zespoly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a niemcy graja na sowim parkiecie i dzis tego nie przegraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wedlug mnie tu 1 bedzie

#169726 05/01/2004 18:07
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
Może to troche głupie pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z racji tego iż kwalfikacje odbywają się w Azerbejdzanie... ale ma kto linka do jakiegos livescora??

#169727 05/01/2004 18:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Ja pykam na Bulgarow - sa lepszym zespolem a i kurs w miare dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bulgaria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#169728 05/01/2004 18:25
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Tez uwazam ze Bulgaria wygra, obserwuje te druzyne juz kilka lat, potrafila wygrac z nami i Rosja w waznych meczach na roznych mistrzostwach, tak wiec zagralem ich za ladna stawke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#169729 05/01/2004 18:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
to jestesmy w przeciwnych oboazach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
niemcy to wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 17.30 czy jakos tak eurosport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zobaczycie jak szwaby beda lac bulgarow

#169730 05/01/2004 18:30
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
W jakich godz są mecze?

i kiedy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#169731 05/01/2004 18:32
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
aha:) Niemcy maja szanse w tym ze to jest 1 mecz i graja u siebie, jednak siatkowka to nie jest to co oni lubia najbardziej. Dolozylbym Wloszki do tego z Turcja.

#169732 05/01/2004 18:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał meler:
[qb]to jestesmy w przeciwnych oboazach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
niemcy to wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 17.30 czy jakos tak eurosport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zobaczycie jak szwaby beda lac bulgarow[/qb]
czyli możecie spokojnie grać Bułgarów

#169733 05/01/2004 18:38
Dołączył: Aug 2003
Posty: 982
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 982
Quote
Oryginalnie wysłał gump:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał meler:
[qb]to jestesmy w przeciwnych oboazach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
niemcy to wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 17.30 czy jakos tak eurosport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
zobaczycie jak szwaby beda lac bulgarow[/qb]
czyli możecie spokojnie grać Bułgarów[/qb]
ja tam dalem niemcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#169734 05/01/2004 18:56
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Co z teg oze niemcy graja u siebie????? Ostatnio grali na ME u siebie i co?? Wygrali ze slabenska Slowacja, Czechami i Hiszpania w ktorej gra tylk oPascal i nikt wiecej. A przyszlo co do czego to Francja i Wlosi pokazali gdzie ich miejsce. I nie ma co sie powolywac na dobre mecze w LŚ Niemcy - Wlochy bo ostatnio pokazali czego sa warci.

Bulgaria to szkola rosyjska, odmlodzony sklad i zdecydowanie lepszy od Niemcow ktorzy dostali ostatniop nawet z Polakami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

GRam Bulgarie.

#169735 05/01/2004 19:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Co z teg oze niemcy graja u siebie????? Ostatnio grali na ME u siebie i co?? Wygrali ze slabenska Slowacja, Czechami i Hiszpania w ktorej gra tylk oPascal i nikt wiecej. A przyszlo co do czego to Francja i Wlosi pokazali gdzie ich miejsce. I nie ma co sie powolywac na dobre mecze w LŚ Niemcy - Wlochy bo ostatnio pokazali czego sa warci.

Bulgaria to szkola rosyjska, odmlodzony sklad i zdecydowanie lepszy od Niemcow ktorzy dostali ostatniop nawet z Polakami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

GRam Bulgarie.[/qb]
robta co chceta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zobaczymy kto jakie miny bedzie mial po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#169736 05/01/2004 19:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Oryginalnie wysłał maverick:
[qb]Rosjanki wygrają gładko 3:0, przecież one za wszelką ceną będą chciały awansować, myśle, że jak Rosja nie awansuje, to poleci kilka głów w sztabie szkoleniowym[/qb]
Witam!
Ale chyba coś nie tak rozumujecie, Rosjanki wygrać mogą ale nie muszą, a wiecie dlaczego? Widać słabo sie interesujecie siatką. Mecz z Azerbejdżanem jak i mecz z Polkami będą o pietruche dla Rosjanek ponieważ Rosjanki są na 5 miejscu na świecie : http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Rankings/Rank_women.asp
a z tego co podano do majowego turnieju interkontynentalnego w Japonii i tak awansuja bez problemu : http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/Olympics/2004/Women/Qualifications/Index.asp
więc skoro brak motywacji to mozna przegrać. Ja osobiście nastawiam sie na zagranie na jutro na Polki z Rosją za sporą kasę. Moja rada : analiza przedewszystkim.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, Lukasz111, forty, betowiec, kamel, wHiTe_StAr), 2,748 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,477
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1