|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Czas założyc nowy temat.Juz jutro zaczyna sie turniej męzczyzn w Lipsku, a kobiety grają w Baku.
Azerbejdzan-Rosja 2 mozna nawet dac na 1 set Wlochy-Turcja 1
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 33 |
Mistrzu.Niewiem czy wiesz ale Azerbejdzan to same rosjanki, i to będzie największa niespodzianka.No bet.  <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A jak już to na rozpis Azerbejdzan Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
DJ TOPOLA chyba nie masz pojęcia o siatkówce.Rosjanki zdeklasują zespól Azerbejdzanu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Rosjanki wygrają gładko 3:0, przecież one za wszelką ceną będą chciały awansować, myśle, że jak Rosja nie awansuje, to poleci kilka głów w sztabie szkoleniowym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Wszystkie Rosjanki grają w Urałoczce Swierdłowsk, więc znają się na pamięć. W mistrzostwach Europy niewiele to jednak pomogło. Tym bardziej teraz w Baku rosyjskie siatkarki będą chciały się odegrać. Andrzej Niemczyk przestrzega też przed Azerbejdżanem, bo gospodarzom pomagają ściany. Polski trener zna doskonale Niemki, wiele z nich uczył grać w siatkówkę, ich mecze z Polkami najczęściej są dramatyczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151 |
Witam Też uważam, że nie ma sensu się dłużej zastanawiać nad zwycięstwem Rosjanek... Ich porażka była by ogromną sensacją... Oprócz rosjanek, warto chyba zagrać po kursie 1,3(Prof) Francuzów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić dlaczego w ofercie buków w meczu Niemcy - Bułgaria faworytem są Niemcy?? Czy jest coś o czym nie wiemy, według mnie nieco lepszym zespołem są Bułgarzy... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Oryginalnie wysłał Duff: [qb]Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić dlaczego w ofercie buków w meczu Niemcy - Bułgaria faworytem są Niemcy?? Czy jest coś o czym nie wiemy, według mnie nieco lepszym zespołem są Bułgarzy... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] to sa 2 wyrownane zespoly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a niemcy graja na sowim parkiecie i dzis tego nie przegraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wedlug mnie tu 1 bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151 |
Może to troche głupie pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z racji tego iż kwalfikacje odbywają się w Azerbejdzanie... ale ma kto linka do jakiegos livescora??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Ja pykam na Bulgarow - sa lepszym zespolem a i kurs w miare dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Bulgaria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Tez uwazam ze Bulgaria wygra, obserwuje te druzyne juz kilka lat, potrafila wygrac z nami i Rosja w waznych meczach na roznych mistrzostwach, tak wiec zagralem ich za ladna stawke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
to jestesmy w przeciwnych oboazach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> niemcy to wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 17.30 czy jakos tak eurosport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zobaczycie jak szwaby beda lac bulgarow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282 |
W jakich godz są mecze?
i kiedy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
aha:) Niemcy maja szanse w tym ze to jest 1 mecz i graja u siebie, jednak siatkowka to nie jest to co oni lubia najbardziej. Dolozylbym Wloszki do tego z Turcja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał meler: [qb]to jestesmy w przeciwnych oboazach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> niemcy to wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 17.30 czy jakos tak eurosport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zobaczycie jak szwaby beda lac bulgarow[/qb] czyli możecie spokojnie grać Bułgarów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 982 |
Oryginalnie wysłał gump: [qb] Oryginalnie wysłał meler: [qb]to jestesmy w przeciwnych oboazach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> niemcy to wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 17.30 czy jakos tak eurosport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zobaczycie jak szwaby beda lac bulgarow[/qb] czyli możecie spokojnie grać Bułgarów[/qb] ja tam dalem niemcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Co z teg oze niemcy graja u siebie????? Ostatnio grali na ME u siebie i co?? Wygrali ze slabenska Slowacja, Czechami i Hiszpania w ktorej gra tylk oPascal i nikt wiecej. A przyszlo co do czego to Francja i Wlosi pokazali gdzie ich miejsce. I nie ma co sie powolywac na dobre mecze w LŚ Niemcy - Wlochy bo ostatnio pokazali czego sa warci.
Bulgaria to szkola rosyjska, odmlodzony sklad i zdecydowanie lepszy od Niemcow ktorzy dostali ostatniop nawet z Polakami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
GRam Bulgarie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Co z teg oze niemcy graja u siebie????? Ostatnio grali na ME u siebie i co?? Wygrali ze slabenska Slowacja, Czechami i Hiszpania w ktorej gra tylk oPascal i nikt wiecej. A przyszlo co do czego to Francja i Wlosi pokazali gdzie ich miejsce. I nie ma co sie powolywac na dobre mecze w LŚ Niemcy - Wlochy bo ostatnio pokazali czego sa warci.
Bulgaria to szkola rosyjska, odmlodzony sklad i zdecydowanie lepszy od Niemcow ktorzy dostali ostatniop nawet z Polakami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
GRam Bulgarie.[/qb] robta co chceta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zobaczymy kto jakie miny bedzie mial po meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Oryginalnie wysłał maverick: [qb]Rosjanki wygrają gładko 3:0, przecież one za wszelką ceną będą chciały awansować, myśle, że jak Rosja nie awansuje, to poleci kilka głów w sztabie szkoleniowym[/qb] Witam! Ale chyba coś nie tak rozumujecie, Rosjanki wygrać mogą ale nie muszą, a wiecie dlaczego? Widać słabo sie interesujecie siatką. Mecz z Azerbejdżanem jak i mecz z Polkami będą o pietruche dla Rosjanek ponieważ Rosjanki są na 5 miejscu na świecie : http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Rankings/Rank_women.asp a z tego co podano do majowego turnieju interkontynentalnego w Japonii i tak awansuja bez problemu : http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/Olympics/2004/Women/Qualifications/Index.asp więc skoro brak motywacji to mozna przegrać. Ja osobiście nastawiam sie na zagranie na jutro na Polki z Rosją za sporą kasę. Moja rada : analiza przedewszystkim. Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|