Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15
#169917 09/01/2004 14:48
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
Jak dla mnie to widzę dwa finały
POLSKA - WŁOCHY
ROSJA - HOLANDIA
Myślę ze włoszki poradzą sobie z niemkami , może nie są w wielkiej formie ale są bardziej doświadczone od niemek i to w trudnych monentach zdecyduje dla mnie dziś pewna jedynka. Polki będą chciały powtórzyć sukces z ME ale nie będzie łatwo szanse 60 - 40 dla polek.
O rosjanach nie będę pisał - wiadomo 100%.Holendrzy w formie na tym turnieju powinni sobie poradzić z gospodarzami którzy wygrali tylko jeden mecz.Szanse wzrosną gdy zagra NUMMERDOOR.

Bonus: Unibet
#169918 09/01/2004 15:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
rowniez sadze ze takie dwa finaly sa calkiem prawdopodobne. ma ktos jakies info czy Nummendoor zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> bo troche mnie zmartwi ta wiadomosc jezeli nie. obok Schuila to najlepszy holender, oby sie szybko wykurowal.
a powinno byc tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :
Ros - Fra 3-0
Hol - Nie 3-1
Pol - Tur 3-2
Wlo - Nie 3-2
oby weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#169919 09/01/2004 15:10
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
Ma ktoś jakieś info co z Nummendorem

#169920 09/01/2004 15:22
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Moje typy na dziś puszczone w PROFESJONALU.
2z4
A.Niemcy-Holandia-2(1,78)
Niemcy-tylko gospodarz
Holandia-złapała formę na ten turniej
B.Niemcy-Włochy-2(1,78)
Niemcy-powinny powalczyć najładniejsze dziewczyny tego turnieju,ale bez skutku.
Włochy-teraz dopiero pokażą klasę (półfinał)
C.Turcja-Polska-2(1,59)
Turcja-nie potrafią grać z naszymi paniami.
Polska-wygrają turniej 100%
D.Rosja-Francja-1(1,39)
D.Srichaphan-Andreev-1(1,25)
Rosja-pewny zwyciezca tego turnieju.
Francja-nie mogą odnależć formy po ostatniej
wielkiej imprezie.
Srichaphan-powinien wygrać turniej w Chennai.

#169921 09/01/2004 15:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Moje typy z TOTO-MIX-u.
3z6
A.Włochy-Niemcy-1(1,65)
B.Polska-Turcja-1(1,55)
C.Holandia-Niemcy-1(1,6)
D.Rosja-Francja(3:0,3:1)-1(1,8)
E.Srichaphan-Andreev-1(1,3)
F.Escude-Calleri-1(1,45)
Komentarze do pozycji A-E powyżej
Escude-po kontuzji nie widać śladu,dla mnie cichy faworyt turnieju w Doha.

#169922 09/01/2004 16:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 397
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 397
co do Nummerdoora to znalazłem coś takiego. ale po holendersku:

Nummerdor mist halve finale ( pewnie nie zagra)

LEIPZIG (ANP) - Reinder Nummerdor komt vanavond niet in actie in de halve finale van het Olympisch kwalificatietoernooi voor de volleybalmannen.

Hij blesseerde zich gisteren tegen Frankrijk aan zijn linkerenkel. Ploegarts Ton Langenhorst oordeelde vanochtend dat de aanvoerder van het Nederlands team niet kan spelen tegen Duitsland.

"Het is een klassieke volleybalblessure. De enkel was vanochtend een klein beetje dikker, maar niet spectaculair. De blessure ontwikkelt zich zoals verwacht. Het komt helemaal goed, maar niet in twee dagen", zei Langenhorst.

Oranje speelt vanavond om een plaats in de finale waarin één ticket voor Athene 2004 te verdienen valt. Ook een eventueel optreden in die eindstrijd lijkt voor Nummerdor te snel te komen. "Maar ik sluit niets uit, dat gaan we zaterdagochtend bekijken", aldus Langenhorst.

znawców Oranje prosze o tłumaczenie, ale chyba mist to miss a halv finale to polfinal a wiec z Niemcami odpuszczamy Nummerdoora.

#169923 09/01/2004 16:56
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
Włochy - Niemcy (1) kurs 1.55
typ : 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#169924 09/01/2004 17:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
dzis za 300 na finały u Kobiet Polska-Włochy u Panów Rosja-Holandia do wygrania 1760 w profie mam nadzieje ze siadzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#169925 09/01/2004 17:27
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Po co po holendersku skoro mozna po angielsku i jest znacznie jasniej:


Leipzig (pps) the Netherlands world class player Reinder Nummerdor precipitates for the today's half final meeting against Germany. The medical examination with the 27-jaehrigen captain resulted in a volume incipient crack in the left foot. Nummerdor was unfortunately umgeknickt in the last group play of the Netherlands against France on Thursday. Nummerdor did not exclude however that he could be used with a possible final participation of his crew on Saturday briefly: "I hope that I am again fit in two weeks in any case. For the semi-final against Germany I am confident despite my injury."

#169926 09/01/2004 17:27
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Dziwnie wysoki kurs jest caly czas na Holandie , zagralem pol godziny temu za 1.66 w Profie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oraz na Rosje za 1.39, calkiem ladny kurs wyszedl z tego. Jesli nie bedzie przekretow to dzisiaj buki poplyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#169927 09/01/2004 17:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam, na dziś polecam :

Rosja - Francja 1 @1.39
Niemcy - Holandia 2 @1.66
Niemcy - Włochy 2 @1.78
Turcja - Polska 2 @1.59
@6.53
Prof

#169928 09/01/2004 17:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
dajcie jakiegoś linka do meczu włochy-niemcy live

#169929 09/01/2004 17:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Wlasnie wzrosl kurs w Unibecie na Holandie z 1.40 na 1.44 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> o co tutaj chodzi? chyba ktos mocno zagral Niemcow albo buki wiedza wiecej niz my lub ciagle jest tam ten analityk z Azerbejdzanu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#169930 09/01/2004 17:37
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Quote
Oryginalnie wysłał AnonimGall:
[qb]dajcie jakiegoś linka do meczu włochy-niemcy live[/qb]
http://www.eurosport.com/home/pages/V3/L0/S62/E6373/live_Lng0_Spo62_Evt6373.shtml

#169931 09/01/2004 17:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
Quote
Oryginalnie wysłał DonAntonio:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał AnonimGall:
[qb]dajcie jakiegoś linka do meczu włochy-niemcy live[/qb]
http://www.eurosport.com/home/pages/V3/L0/S62/E6373/live_Lng0_Spo62_Evt6373. shtml [eurosport.com][/qb]
garcjas DonAntonio oby włoszki wygrały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#169932 09/01/2004 17:44
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Ostatni kupon na dziś.
Tym razem STS
Polska-Turcja-1(1,55)
Rosja-Francja-1(1,3)
Monaco-Lyon-1X(1,22)*
*-mecz na szczycie,tylko jedno nazwisko PRSO i wszystko jasne.

#169933 09/01/2004 17:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
Witam
moim zdaniem rosja & holandia powinny sobie poradzic tylko zastanawia mnie fakt czy zagrac rosja-francja 3-0,3-1 kurs 1,8 z mixie no chyba raczej tibreaku nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co wy na to ?
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#169934 09/01/2004 17:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
[QUOTE]Oryginalnie wysłał darros:
[QB]
Moje typy na dziś puszczone w PROFESJONALU.

B.Niemcy-Włochy-2(1,78)
Niemcy-powinny powalczyć najładniejsze dziewczyny tego turnieju,ale bez skutku.
Włochy-teraz dopiero pokażą klasę (półfinał)

Czy aby dobrze napisałeś ? Przecież Niemki to najbrzydsze szkapy świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#169935 09/01/2004 17:55
Dołączył: Jan 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 52
No i gladko 1-0 dla Wloszek

#169936 09/01/2004 17:55
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Pewnie mu chodzilo o te Niemki z importu.

Strona 11 z 15 1 2 9 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, aker, Lukasz111, forty), 2,823 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1