|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52 |
Jak dla mnie to widzę dwa finały POLSKA - WŁOCHY ROSJA - HOLANDIA Myślę ze włoszki poradzą sobie z niemkami , może nie są w wielkiej formie ale są bardziej doświadczone od niemek i to w trudnych monentach zdecyduje dla mnie dziś pewna jedynka. Polki będą chciały powtórzyć sukces z ME ale nie będzie łatwo szanse 60 - 40 dla polek. O rosjanach nie będę pisał - wiadomo 100%.Holendrzy w formie na tym turnieju powinni sobie poradzić z gospodarzami którzy wygrali tylko jeden mecz.Szanse wzrosną gdy zagra NUMMERDOOR.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
rowniez sadze ze takie dwa finaly sa calkiem prawdopodobne. ma ktos jakies info czy Nummendoor zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> bo troche mnie zmartwi ta wiadomosc jezeli nie. obok Schuila to najlepszy holender, oby sie szybko wykurowal. a powinno byc tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> : Ros - Fra 3-0 Hol - Nie 3-1 Pol - Tur 3-2 Wlo - Nie 3-2 oby weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52 |
Ma ktoś jakieś info co z Nummendorem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Moje typy na dziś puszczone w PROFESJONALU. 2z4 A.Niemcy-Holandia-2(1,78) Niemcy-tylko gospodarz Holandia-złapała formę na ten turniej B.Niemcy-Włochy-2(1,78) Niemcy-powinny powalczyć najładniejsze dziewczyny tego turnieju,ale bez skutku. Włochy-teraz dopiero pokażą klasę (półfinał) C.Turcja-Polska-2(1,59) Turcja-nie potrafią grać z naszymi paniami. Polska-wygrają turniej 100% D.Rosja-Francja-1(1,39) D.Srichaphan-Andreev-1(1,25) Rosja-pewny zwyciezca tego turnieju. Francja-nie mogą odnależć formy po ostatniej wielkiej imprezie. Srichaphan-powinien wygrać turniej w Chennai.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Moje typy z TOTO-MIX-u. 3z6 A.Włochy-Niemcy-1(1,65) B.Polska-Turcja-1(1,55) C.Holandia-Niemcy-1(1,6) D.Rosja-Francja(3:0,3:1)-1(1,8) E.Srichaphan-Andreev-1(1,3) F.Escude-Calleri-1(1,45) Komentarze do pozycji A-E powyżej Escude-po kontuzji nie widać śladu,dla mnie cichy faworyt turnieju w Doha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 397 |
co do Nummerdoora to znalazłem coś takiego. ale po holendersku:
Nummerdor mist halve finale ( pewnie nie zagra)
LEIPZIG (ANP) - Reinder Nummerdor komt vanavond niet in actie in de halve finale van het Olympisch kwalificatietoernooi voor de volleybalmannen. Hij blesseerde zich gisteren tegen Frankrijk aan zijn linkerenkel. Ploegarts Ton Langenhorst oordeelde vanochtend dat de aanvoerder van het Nederlands team niet kan spelen tegen Duitsland. "Het is een klassieke volleybalblessure. De enkel was vanochtend een klein beetje dikker, maar niet spectaculair. De blessure ontwikkelt zich zoals verwacht. Het komt helemaal goed, maar niet in twee dagen", zei Langenhorst. Oranje speelt vanavond om een plaats in de finale waarin één ticket voor Athene 2004 te verdienen valt. Ook een eventueel optreden in die eindstrijd lijkt voor Nummerdor te snel te komen. "Maar ik sluit niets uit, dat gaan we zaterdagochtend bekijken", aldus Langenhorst.
znawców Oranje prosze o tłumaczenie, ale chyba mist to miss a halv finale to polfinal a wiec z Niemcami odpuszczamy Nummerdoora.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
Włochy - Niemcy (1) kurs 1.55 typ : 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406 |
dzis za 300 na finały u Kobiet Polska-Włochy u Panów Rosja-Holandia do wygrania 1760 w profie mam nadzieje ze siadzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Po co po holendersku skoro mozna po angielsku i jest znacznie jasniej:
Leipzig (pps) the Netherlands world class player Reinder Nummerdor precipitates for the today's half final meeting against Germany. The medical examination with the 27-jaehrigen captain resulted in a volume incipient crack in the left foot. Nummerdor was unfortunately umgeknickt in the last group play of the Netherlands against France on Thursday. Nummerdor did not exclude however that he could be used with a possible final participation of his crew on Saturday briefly: "I hope that I am again fit in two weeks in any case. For the semi-final against Germany I am confident despite my injury."
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Dziwnie wysoki kurs jest caly czas na Holandie , zagralem pol godziny temu za 1.66 w Profie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oraz na Rosje za 1.39, calkiem ladny kurs wyszedl z tego. Jesli nie bedzie przekretow to dzisiaj buki poplyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam, na dziś polecam :
Rosja - Francja 1 @1.39 Niemcy - Holandia 2 @1.66 Niemcy - Włochy 2 @1.78 Turcja - Polska 2 @1.59 @6.53 Prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410 |
dajcie jakiegoś linka do meczu włochy-niemcy live
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Wlasnie wzrosl kurs w Unibecie na Holandie z 1.40 na 1.44 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> o co tutaj chodzi? chyba ktos mocno zagral Niemcow albo buki wiedza wiecej niz my lub ciagle jest tam ten analityk z Azerbejdzanu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 410 |
garcjas DonAntonio oby włoszki wygrały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Ostatni kupon na dziś. Tym razem STS Polska-Turcja-1(1,55) Rosja-Francja-1(1,3) Monaco-Lyon-1X(1,22)* *-mecz na szczycie,tylko jedno nazwisko PRSO i wszystko jasne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510 |
Witam moim zdaniem rosja & holandia powinny sobie poradzic tylko zastanawia mnie fakt czy zagrac rosja-francja 3-0,3-1 kurs 1,8 z mixie no chyba raczej tibreaku nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co wy na to ? pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał darros: [QB] Moje typy na dziś puszczone w PROFESJONALU.
B.Niemcy-Włochy-2(1,78) Niemcy-powinny powalczyć najładniejsze dziewczyny tego turnieju,ale bez skutku. Włochy-teraz dopiero pokażą klasę (półfinał)
Czy aby dobrze napisałeś ? Przecież Niemki to najbrzydsze szkapy świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2003
Posty: 52 |
No i gladko 1-0 dla Wloszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Pewnie mu chodzilo o te Niemki z importu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|