Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
#169897 09/01/2004 00:21
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
szkoda ze :

1) nie wiedzialem na 100% ze w przypadku rownej liczby punktow miedzy 2 druzynami licza sie male sety we wszystkich meczach-mogly liczyc sie bezposrednie mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
2) ludzilem sie ze znajde gdzies na ten temat info z pewnego zrodla-czas gonil :eek:
3) trener niemczyk wystawi w pelni rezerwowy sklad-wtedy byloby alles clar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
4) nie dalo rady wejsc na typowanie alive-przeciazony serwer chyba stop

przeciez kurs 8 ktory realnie moze wejsc 50 % teoretyczne prawdobodobienstwo(spodziewany podklad polek)nie zdarza sie codziennie i tak przykladowo 100 euro=800 euro
ale to juz niestety historia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
kurs (conajmniej) tygodnia

Bonus: Unibet
#169898 09/01/2004 03:12
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Dla mnie to kurs roku , bo chyba gdzies za rok bedzie taki kurs 8.50 z taka pewnoscia jego trafienia. Jak tylko wygraly Turczynki z Holenderkami plus wypowiedzi trenera ze lepiej grac z Turcja , stalo sie jasne ,ze przegramy z Azerkami. O kolejnosci w tabeli mowiono przy okazji ktoregos meczu i w sieci tez mozna bylo o tym przeczytac , jednak w 100 % nie bylo to potwierdzone. W Unibecie jeszcze na dodatek ktos ewidentnie przespal sprawe, utrzymac taki mega wysoki kurs do konca to naprawde dziwne (moze chcieli zedrzec troche z pracodawcy).

#169899 09/01/2004 03:27
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Jutro siatkarki i siatkarze graja polfinaly.
17.30 Rosja - Francja 1 :4gw: Rosja gladko wygrala wszystkie mecze w grupie, nie przemeczajac sie wcale , z Francji natomiast wyraznie uszlo powietrze po zdobyciu srebrnego medalu ME. Poza tym nie wyobrazam sobie , zeby Rosji zabraklo na Igrzyskach.
20.00 Holandia - Niemcy 1 :5gw: najpewniejszy mecz, Holendrzy sa w wielkiej formie , nie ma szans na inny wynik niz ich zwyciestwo.

13.30 Niemcy - Wlochy no bet , kazdy wynik jest mozliwy, Wloszki nie graja rewelacyjnie, a Niemki moga pokusic sie o sprawienie niespodzianki.
16.00 Turcja - Polska 2 :3gw: zagram patriotycznie , ale spodziewam sie ciezkiego meczu, dzisiejsze wystawienie rezerw moze rozregulowac caly zespol i bedzie trudno sie rozegrac. Na plus jest doskonala znajomosc Turczynek i 2 zwyciestwa nad nimi, co wywoluje pewien respekt u rywalek.

#169900 09/01/2004 03:43
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
czyli już obowiązuje system pucharowy, kto przegrywa ten odpada, zgadza się?

#169901 09/01/2004 03:53
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Tak , to beda mecze o wszystko.

#169902 09/01/2004 03:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
no to masz racje co do Holandii. mozna isc do Providentu i sie zapożyczać, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#169903 09/01/2004 04:12
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
tylko pewnie kurs bedzie niski :rolleyes:

#169904 09/01/2004 04:15
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Jednak ruski to chamy i s****.syny:

Na skandaliczny "żart" pozwolił sobie rosyjski trener Nikołaj Karpol. -" Nie ciesz się, i tak nie pojedziesz na igrzyska "- powiedział do chorego na raka polskiego szkoleniowca Andrzeja Niemczyka. -" Przecież nie dożyjesz."

pełny tekst:http://www1.gazeta.pl/sport/1,35335,1857079.html

#169905 09/01/2004 04:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
ten Karpol to w ogole jakis prostak, nawet na swoje siatkarki sie darl i wyzywal je od bladzi , a tez tekst o Niemczyku to niespotykane chamstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#169906 09/01/2004 04:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Unibet wystawil juz kursy na siatkarki:

13:25 Niemcy - Włochy 2.30 1.55

15:55 Turcja - Polska 2.30 1.55

#169907 09/01/2004 05:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
po porażce naszych clownów z bułgarią
na miejscu naszych działaczy PZPŚ
zaoszczędził bym kupę forsy i nie wysyłał
ich na następny turniej kwalifikacyjny
turniej bo wstyd
co do jutrzejszych półfinałów to zgadzam się
z donantonio
i gram
ruskich holendrów i polki

#169908 09/01/2004 13:11
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
są już kursy w STSie na facetów. na Rosję 1,3 a na Francje 1,6. o co tu chodzi? nie sądzicie, że kursy są zawyżone ???

#169909 09/01/2004 13:27
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
oj sorki, kurs 1,6 oczywiscie na Holandie. aż mi sie rece trzesą z wrażenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) rzadko sie zdarza żeby dwa "pewniaczki" zrobiły AKO 2.

#169910 09/01/2004 13:39
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Oryginalnie wysłał sebbek:
[qb]są już kursy w STSie na facetów. na Rosję 1,3 a na Francje 1,6. o co tu chodzi? nie sądzicie, że kursy są zawyżone ???[/qb]
A za to kurs na Holandie w profie 1,78.

#169911 09/01/2004 13:43
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
nie wiecie co robić w takim przypadku? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

biec czym prędzej
Holandia 1,78 - Niemcy (jedno zwycięstwo!)są za słabi by wygrać z czołówką europejską , poza tym Holandia złapała formę na ten turniej
Rosja 1,39
:eek:

Włoszki 1,78 :eek: (ale tego grać nie będę)

Zastanawiam się tylko czy nasze Polki wygrają z Turczynkami.

#169912 09/01/2004 14:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 397
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 397
sorki ale trzeba mimo wszystko uważać na Holendrów. Oglądałem wczoraj ten ich mecz z Francją i w trzeciej partii przy stanie 19:18 dla Francji kontuzji doznał NUMMERDOOR - kapitan Oranje. To ważne osłabienie, ale i tak holendrzy mają ekipe, ale psychicznie moze sie to na nich odbić. Niemcy w Lipsku zrobią wszystko zeby wygrac. Wydaje mi sie, ze mecz bedzie jednak wyrownany i tym razem Holendrzy przegrają przynajmniej jedną partie.
Nie mowie jednak ze Holandia przegra ale bez Nummerdoora szanse wygladaja juz 60 - 40 na korzysc Holendrów. Bedzie ciezko....

#169913 09/01/2004 14:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
na holandie w profie juz 1,66

#169914 09/01/2004 14:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
Kurs w profie juz w dol 1.66. Co do Nummendora to rzeczywiscie duze oslabienie :rolleyes: jesli to prawda. Rosjanie wygladaja na 10/10 nawet 2 skladem radzili sobie bardzo dobrze wczoraj w meczu z Niemcami.

#169915 09/01/2004 14:37
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Dla mnie dzisiaj Holandia,Rosja i Polska.Krotko mowiac gram to co wszyscy ale mysle ze dzisiaj wszyscy beda zadowoleni.Mysle ze nie ma co sie obawiac o Holendrow.Nawet brak podstawowego zawodnika nie powinien im przeszkodzic w pokonaniu słabych Niemcow.Fakt ze Niemcy graja u siebie moim zdaniem nie mam tutaj wiekszego znaczenia.Holandia to zbyt klasowy i doswiadczony zespol,pomimo tego ze ostatnio nienajlepiej im sie wiodło.

#169916 09/01/2004 14:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
A ja postawiłem Turcja - Polska = typ 1 (2.35) za 10zł.
I to jest jedyny raz gdy chce przegrać kasę do buka.
A postawiłem tak ponieważ jak Polki przegrają to za te 23.50 zakupie 0.5l i urżnę się z rozpaczy.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1