|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
szkoda ze : 1) nie wiedzialem na 100% ze w przypadku rownej liczby punktow miedzy 2 druzynami licza sie male sety we wszystkich meczach-mogly liczyc sie bezposrednie mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 2) ludzilem sie ze znajde gdzies na ten temat info z pewnego zrodla-czas gonil :eek: 3) trener niemczyk wystawi w pelni rezerwowy sklad-wtedy byloby alles clar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 4) nie dalo rady wejsc na typowanie alive-przeciazony serwer chyba przeciez kurs 8 ktory realnie moze wejsc 50 % teoretyczne prawdobodobienstwo(spodziewany podklad polek)nie zdarza sie codziennie i tak przykladowo 100 euro=800 euro ale to juz niestety historia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> kurs (conajmniej) tygodnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Dla mnie to kurs roku , bo chyba gdzies za rok bedzie taki kurs 8.50 z taka pewnoscia jego trafienia. Jak tylko wygraly Turczynki z Holenderkami plus wypowiedzi trenera ze lepiej grac z Turcja , stalo sie jasne ,ze przegramy z Azerkami. O kolejnosci w tabeli mowiono przy okazji ktoregos meczu i w sieci tez mozna bylo o tym przeczytac , jednak w 100 % nie bylo to potwierdzone. W Unibecie jeszcze na dodatek ktos ewidentnie przespal sprawe, utrzymac taki mega wysoki kurs do konca to naprawde dziwne (moze chcieli zedrzec troche z pracodawcy).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Jutro siatkarki i siatkarze graja polfinaly. 17.30 Rosja - Francja 1 :4gw: Rosja gladko wygrala wszystkie mecze w grupie, nie przemeczajac sie wcale , z Francji natomiast wyraznie uszlo powietrze po zdobyciu srebrnego medalu ME. Poza tym nie wyobrazam sobie , zeby Rosji zabraklo na Igrzyskach. 20.00 Holandia - Niemcy 1 :5gw: najpewniejszy mecz, Holendrzy sa w wielkiej formie , nie ma szans na inny wynik niz ich zwyciestwo.
13.30 Niemcy - Wlochy no bet , kazdy wynik jest mozliwy, Wloszki nie graja rewelacyjnie, a Niemki moga pokusic sie o sprawienie niespodzianki. 16.00 Turcja - Polska 2 :3gw: zagram patriotycznie , ale spodziewam sie ciezkiego meczu, dzisiejsze wystawienie rezerw moze rozregulowac caly zespol i bedzie trudno sie rozegrac. Na plus jest doskonala znajomosc Turczynek i 2 zwyciestwa nad nimi, co wywoluje pewien respekt u rywalek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
czyli już obowiązuje system pucharowy, kto przegrywa ten odpada, zgadza się?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Tak , to beda mecze o wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
no to masz racje co do Holandii. mozna isc do Providentu i sie zapożyczać, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
tylko pewnie kurs bedzie niski :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Jednak ruski to chamy i s****.syny:
Na skandaliczny "żart" pozwolił sobie rosyjski trener Nikołaj Karpol. -" Nie ciesz się, i tak nie pojedziesz na igrzyska "- powiedział do chorego na raka polskiego szkoleniowca Andrzeja Niemczyka. -" Przecież nie dożyjesz."
pełny tekst:http://www1.gazeta.pl/sport/1,35335,1857079.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
ten Karpol to w ogole jakis prostak, nawet na swoje siatkarki sie darl i wyzywal je od bladzi , a tez tekst o Niemczyku to niespotykane chamstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Unibet wystawil juz kursy na siatkarki:
13:25 Niemcy - Włochy 2.30 1.55 15:55 Turcja - Polska 2.30 1.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
po porażce naszych clownów z bułgarią na miejscu naszych działaczy PZPŚ zaoszczędził bym kupę forsy i nie wysyłał ich na następny turniej kwalifikacyjny turniej bo wstyd co do jutrzejszych półfinałów to zgadzam się z donantonio i gram ruskich holendrów i polki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
są już kursy w STSie na facetów. na Rosję 1,3 a na Francje 1,6. o co tu chodzi? nie sądzicie, że kursy są zawyżone ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
oj sorki, kurs 1,6 oczywiscie na Holandie. aż mi sie rece trzesą z wrażenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) rzadko sie zdarza żeby dwa "pewniaczki" zrobiły AKO 2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Oryginalnie wysłał sebbek: [qb]są już kursy w STSie na facetów. na Rosję 1,3 a na Francje 1,6. o co tu chodzi? nie sądzicie, że kursy są zawyżone ???[/qb] A za to kurs na Holandie w profie 1,78.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
nie wiecie co robić w takim przypadku? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
biec czym prędzej Holandia 1,78 - Niemcy (jedno zwycięstwo!)są za słabi by wygrać z czołówką europejską , poza tym Holandia złapała formę na ten turniej Rosja 1,39 :eek:
Włoszki 1,78 :eek: (ale tego grać nie będę)
Zastanawiam się tylko czy nasze Polki wygrają z Turczynkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 397 |
sorki ale trzeba mimo wszystko uważać na Holendrów. Oglądałem wczoraj ten ich mecz z Francją i w trzeciej partii przy stanie 19:18 dla Francji kontuzji doznał NUMMERDOOR - kapitan Oranje. To ważne osłabienie, ale i tak holendrzy mają ekipe, ale psychicznie moze sie to na nich odbić. Niemcy w Lipsku zrobią wszystko zeby wygrac. Wydaje mi sie, ze mecz bedzie jednak wyrownany i tym razem Holendrzy przegrają przynajmniej jedną partie. Nie mowie jednak ze Holandia przegra ale bez Nummerdoora szanse wygladaja juz 60 - 40 na korzysc Holendrów. Bedzie ciezko....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
na holandie w profie juz 1,66
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
Kurs w profie juz w dol 1.66. Co do Nummendora to rzeczywiscie duze oslabienie :rolleyes: jesli to prawda. Rosjanie wygladaja na 10/10 nawet 2 skladem radzili sobie bardzo dobrze wczoraj w meczu z Niemcami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Dla mnie dzisiaj Holandia,Rosja i Polska.Krotko mowiac gram to co wszyscy ale mysle ze dzisiaj wszyscy beda zadowoleni.Mysle ze nie ma co sie obawiac o Holendrow.Nawet brak podstawowego zawodnika nie powinien im przeszkodzic w pokonaniu słabych Niemcow.Fakt ze Niemcy graja u siebie moim zdaniem nie mam tutaj wiekszego znaczenia.Holandia to zbyt klasowy i doswiadczony zespol,pomimo tego ze ostatnio nienajlepiej im sie wiodło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667 |
A ja postawiłem Turcja - Polska = typ 1 (2.35) za 10zł. I to jest jedyny raz gdy chce przegrać kasę do buka. A postawiłem tak ponieważ jak Polki przegrają to za te 23.50 zakupie 0.5l i urżnę się z rozpaczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|