Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
#169937 09/01/2004 18:01
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Quote
Oryginalnie wysłał martini:
[qb]Witam
moim zdaniem rosja & holandia powinny sobie poradzic tylko zastanawia mnie fakt czy zagrac rosja-francja 3-0,3-1 kurs 1,8 z mixie no chyba raczej tibreaku nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co wy na to ?
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Na razie wszystkie mecze Rosja wygrala po 3-0, nie stracila nawet seta, wiec jest duza szansa ze i teraz nie straca az 2 setow. Mysle, ze warto zagrac.

Bonus: Unibet
#169938 09/01/2004 18:19
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Włoszki 25:19 i 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#169939 09/01/2004 18:27
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Quote
Oryginalnie wysłał Paweł:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał darros:
[QB]
Moje typy na dziś puszczone w PROFESJONALU.

B.Niemcy-Włochy-2(1,78)
Niemcy-powinny powalczyć najładniejsze dziewczyny tego turnieju,ale bez skutku.
Włochy-teraz dopiero pokażą klasę (półfinał)

Czy aby dobrze napisałeś ? Przecież Niemki to najbrzydsze szkapy świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
OK Chciałem spowdzić waszą czujność.
Oczywiście masz rację,przecież to nasze zawodniczki są najładniejsze(Skowrońska)
Włoszki spacerkiem przechodzą do finału.
Gładkie zwycięstwa w 2 pierwszych setach (do 15 i do 19)trwa 3 set

#169940 09/01/2004 19:01
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
No nie jest juz tak latwo 2:1 w setach i 8:7 w 4 secie moze bedzie tie break i duuuze emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#169941 09/01/2004 19:04
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
14:10 i jest interesujaco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#169942 09/01/2004 19:05
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
To lubię -dramaturgia,a i tak górą będą Włoszki.
To dobrze że tak się stało,gdyż Niemki muszą podmęczyć trochę Włoszki przed finałem z Polską

#169943 09/01/2004 19:20
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
no i 25:23 i 2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#169944 09/01/2004 19:23
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Quote
Oryginalnie wysłał darros:
[qb]To lubię -dramaturgia,a i tak górą będą Włoszki.
To dobrze że tak się stało,gdyż Niemki muszą podmęczyć trochę Włoszki przed finałem z Polską[/qb]
Żebyś sie nie zdziwil - mi to obojetne kto wygra wazna jest POLSKA - jade do booka walnac sobie Polki,Holendrow i Rosjan 3-0 lub 3-1

#169945 09/01/2004 19:31
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Nic nie wymyśliłeś mądrego.
Grasz tak jak ja i inni?
Powodzenia

#169946 09/01/2004 19:43
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
kur..a własnie wrocilem z toto-mixa i kurs na holendrow jest 1,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a na rosjan 1,22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a rosjan nie mozna zagrac sety 3-0,3-1 ZABLOKOWALI SZMACIARZE !
POZDRAWIAM

#169947 09/01/2004 19:47
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Niemcy-Włochy 3:2
Może to i lepiej że będziemy grać Niemkami.
Już raz je ograliśmy po bardzo wyrównanej walce

#169948 09/01/2004 20:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
ale trzeba najpierw wygrac z Turcja . Naprzod Polki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#169949 09/01/2004 20:05
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
no to połowa planu wykonana,Włoszek nie bedzie w finale,teraz tylko kibicujmy aby znalazły sie tam Polki,ale myślę ,że Niemczykowi idzie karta wygramy ten turniej.

#169950 09/01/2004 20:11
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Zna bardzo dobrze zawodniczki Turcji , trenowal chyba polowe skladu i ma je rozpracowane, nie powinno byc niespodzianki. Trenowal tez pare Niemek i tak moze tego nie dostrzegamy, ale dzieki temu te naprawde bardzo mocne zespoly przegrywaja z nami , to jest prawdziwe mistrzostwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#169951 09/01/2004 20:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
]no to połowa planu wykonana,Włoszek nie bedzie w finale,teraz tylko kibicujmy aby znalazły sie tam Polki,ale myślę ,że Niemczykowi idzie karta wygramy ten turniej.
przegramy; to będzie kara za wczorajszy "wałek"

#169952 09/01/2004 20:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
No jak narazie 1-0 <brawo dziewczyny> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#169953 09/01/2004 20:47
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
gump to nie był "wałek" tylko zagrywka taktyczna,lepiej zagrać z Turcją która nam leży i Niemczyk zna je jak swoje,niż z Włoszkami,bo te z kolei nam nie paszą.

#169954 09/01/2004 21:46
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Noe ciekawie widze sytuacje.Ale wierze w nasze Złotka.

#169955 09/01/2004 22:03
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
i niestety juz nikt nie bedzie chwalil niemczyka za oddanie wczorajszego meczu.jak sie okazuje nie ma co kalkulowac w sporcie tylko trzeba wygrywac.
teraz wrecz przeciwnie moze byc lawina oskarzen i pomowien.
gdyby byly pary polfinalowe polska-wlochy i turcja-niemcy to napewno polki lub wloszki gralyby w finale i tak w dalszym ciagu bylyby szanse na awans albo bezposrednio albo poprzez turniej w japonii a tak kalkulacje niemczyka sprawily ze nie ma juz w turnieju ani wloszek ani polek.
takze good-bye ateny.

#169956 09/01/2004 22:07
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
No i sie stalo to co sie niby nie stalo ale sie ****a stalo i sie nie odstanie i kalkulacje poszly jak sranie i booki skosily kase a my znowu do tylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: i tylko acosta nam moze pomoc a jutro wszystko na turki i rosje :rolleyes: jak to sie moglo stac ?!!? no jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,913 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1