|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Oryginalnie wysłał martini: [qb]Witam moim zdaniem rosja & holandia powinny sobie poradzic tylko zastanawia mnie fakt czy zagrac rosja-francja 3-0,3-1 kurs 1,8 z mixie no chyba raczej tibreaku nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co wy na to ? pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Na razie wszystkie mecze Rosja wygrala po 3-0, nie stracila nawet seta, wiec jest duza szansa ze i teraz nie straca az 2 setow. Mysle, ze warto zagrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Włoszki 25:19 i 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Oryginalnie wysłał Paweł: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał darros: [QB] Moje typy na dziś puszczone w PROFESJONALU.
B.Niemcy-Włochy-2(1,78) Niemcy-powinny powalczyć najładniejsze dziewczyny tego turnieju,ale bez skutku. Włochy-teraz dopiero pokażą klasę (półfinał)
Czy aby dobrze napisałeś ? Przecież Niemki to najbrzydsze szkapy świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] OK Chciałem spowdzić waszą czujność. Oczywiście masz rację,przecież to nasze zawodniczki są najładniejsze(Skowrońska) Włoszki spacerkiem przechodzą do finału. Gładkie zwycięstwa w 2 pierwszych setach (do 15 i do 19)trwa 3 set
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
No nie jest juz tak latwo 2:1 w setach i 8:7 w 4 secie moze bedzie tie break i duuuze emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
14:10 i jest interesujaco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
To lubię -dramaturgia,a i tak górą będą Włoszki. To dobrze że tak się stało,gdyż Niemki muszą podmęczyć trochę Włoszki przed finałem z Polską
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
no i 25:23 i 2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Oryginalnie wysłał darros: [qb]To lubię -dramaturgia,a i tak górą będą Włoszki. To dobrze że tak się stało,gdyż Niemki muszą podmęczyć trochę Włoszki przed finałem z Polską[/qb] Żebyś sie nie zdziwil - mi to obojetne kto wygra wazna jest POLSKA - jade do booka walnac sobie Polki,Holendrow i Rosjan 3-0 lub 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Nic nie wymyśliłeś mądrego. Grasz tak jak ja i inni? Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510 |
kur..a własnie wrocilem z toto-mixa i kurs na holendrow jest 1,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a na rosjan 1,22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a rosjan nie mozna zagrac sety 3-0,3-1 ZABLOKOWALI SZMACIARZE ! POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Niemcy-Włochy 3:2 Może to i lepiej że będziemy grać Niemkami. Już raz je ograliśmy po bardzo wyrównanej walce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
ale trzeba najpierw wygrac z Turcja . Naprzod Polki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no to połowa planu wykonana,Włoszek nie bedzie w finale,teraz tylko kibicujmy aby znalazły sie tam Polki,ale myślę ,że Niemczykowi idzie karta wygramy ten turniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Zna bardzo dobrze zawodniczki Turcji , trenowal chyba polowe skladu i ma je rozpracowane, nie powinno byc niespodzianki. Trenowal tez pare Niemek i tak moze tego nie dostrzegamy, ale dzieki temu te naprawde bardzo mocne zespoly przegrywaja z nami , to jest prawdziwe mistrzostwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
]no to połowa planu wykonana,Włoszek nie bedzie w finale,teraz tylko kibicujmy aby znalazły sie tam Polki,ale myślę ,że Niemczykowi idzie karta wygramy ten turniej. przegramy; to będzie kara za wczorajszy "wałek"
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510 |
No jak narazie 1-0 <brawo dziewczyny> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
gump to nie był "wałek" tylko zagrywka taktyczna,lepiej zagrać z Turcją która nam leży i Niemczyk zna je jak swoje,niż z Włoszkami,bo te z kolei nam nie paszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Noe ciekawie widze sytuacje.Ale wierze w nasze Złotka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
i niestety juz nikt nie bedzie chwalil niemczyka za oddanie wczorajszego meczu.jak sie okazuje nie ma co kalkulowac w sporcie tylko trzeba wygrywac. teraz wrecz przeciwnie moze byc lawina oskarzen i pomowien. gdyby byly pary polfinalowe polska-wlochy i turcja-niemcy to napewno polki lub wloszki gralyby w finale i tak w dalszym ciagu bylyby szanse na awans albo bezposrednio albo poprzez turniej w japonii a tak kalkulacje niemczyka sprawily ze nie ma juz w turnieju ani wloszek ani polek. takze good-bye ateny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
No i sie stalo to co sie niby nie stalo ale sie ****a stalo i sie nie odstanie i kalkulacje poszly jak sranie i booki skosily kase a my znowu do tylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: i tylko acosta nam moze pomoc a jutro wszystko na turki i rosje :rolleyes: jak to sie moglo stac ?!!? no jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|