|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Oryginalnie wysłał darros: [qb]Nic nie wymyśliłeś mądrego. Grasz tak jak ja i inni? Powodzenia[/qb] Niesety nie przypuszczalem ze nasze zagraja tak slaaaaaaabo i przeciez ****a nikt nie przypuszczal / a tak ogolnie to czemu te c***e z azerbejdzanu byly tak za turkami a nie za naszymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ****ne buraki radzieckie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: ****a nie ma slow na to co sie stalo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 69 |
szkoda slow pewnie malo kto sie spodziewal takiego rezultatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Wczoraj mężczyźni dziś kobiety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: To nie brak umiejętności a brak zapału, chcęci, co udowodnił pierwszy set. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Czyżby Polki uważały się już za prawdziwe gwiazdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Myślały że jak ostatnio 2 razy wygrały z Turczynkami to wygrają i tym razem. Świeniewicz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667 |
wiechu.s Member Użytkownik # 9057
wysłano 09-01-2004 10:42 -------------------------------------------------------------------------------- A ja postawiłem Turcja - Polska = typ 1 (2.35) za 10zł. I to jest jedyny raz gdy chce przegrać kasę do buka. A postawiłem tak ponieważ jak Polki przegrają to za te 23.50 zakupie 0.5l i urżnę się z rozpaczy. --------------------------------- To bedzie wyjątkowo smutne picie(do lustra) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Polska - Turcja 1-3 ==== TRAGEDIA!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Kalkulacje trenera wyszly bokiem i rozregulowanie zespolu zemscilo sie dzisiaj , nie trzeba bylo przegrywac z Azerkami, a zagrac z Wloszkami, moze by sie udalo. A tak lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ciekawe jak Holandia.mam nadzieję,że wygrają,choć jek nie zagra Nummendorf do może być ciężko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Bedzie trudny mecz dla Holandii, jednak maja wielka forme i powinni przejsc Niemcow. Rosja gladko wygrala 3-0 z Francja, szkoda ze mialem to z Polkami. Nie spodziewalem sie tego zupelnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68 |
no to mamy 2-0 dla pomaranczowych, oby 3 set byl tylko formalnoscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
no i jak sie okazuje ruben acosta obiecal polkom turniej w japonii i polki zagraja o awans do igrzysk. oby tym razem nie bylo juz zadnego kunktatorstwa tylko solidna gra o zwyciestwo z kazdym no ale to dopiero w maju. tak wiec mistrzynie europy beda mialy szanse zagrac na igrzyskach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68 |
Formalnoscia to malo powiedziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> piekne zwyciestwo holandii, pozostaje czekac na jutrzejszy final <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no Holandia gładko 3-0,są w gazie,ale Rusków chyba nie zatrzymaja,to nie ten poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Gdyby nie Polki bylalby duuuuzia kasa ale znow 1 zdarzenie spudlowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
U mnie to samo ale akurat dobrze sie zlozylo ze mozna bylo Holandie zagrac singlem i wyszedlem na maly minus dzisiaj. A publicznosc byla za Turczynkami bo Turcja jakby miala kuratele nad nimi, taki protektor. No dobrze ze nasze dostaly jeszcze jedna szanse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a jutro bede kibicowal pieknej Neslihan Demir <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Jakby ktos sie dowiedzial z newsow czy Nummerdor bedzie sprawny do gry na final, to niech da znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
THX Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
zadnych aprawdzonych newsow nie mam, ale po tym w jaki sposob poruszal sie dzis numnedor wnosze ze nie zagra w finale...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
zagra czy nie zagra i tak Ruski spuszczą im łomot
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
Nummerdor nie zagra w finale z Rosją. Po meczu z Niemcami chodził o kulach więc występ wykluczony.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Witam
Po wczorajszym meczu Turczynek myślałem że będą one zdecydowanymi faworytkami w finale a jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Prof Turcja - Niemcy 1.69 - 1.89
Unibet Turcja - Niemcy 2.20 - 1.60
Gb Turcja - Niemcy 2.00 - 1.70
Kursy wg mnie zawyżone a przez to mam obawy przed zagraniem tego grubiej. W końcu bukmarcherzy nie często się mylą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Dziś finały wydająbyć się bardzo pewne. Rosjanie sprawią łomot pomarańczowym a Turczynki po tym co zaprezentowaly w calym turnieju gladko powinny ograć zmęczone po 3 pod rząd 5 setowych meczach.
Wiec dziś pewna kasa oby tylko nie było niespodzianek ale nie sądze zeby takowe sie zdarzyły
|
|
|
Link skopiowany do schowka