Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15
#169957 09/01/2004 22:12
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Quote
Oryginalnie wysłał darros:
[qb]Nic nie wymyśliłeś mądrego.
Grasz tak jak ja i inni?
Powodzenia[/qb]
Niesety nie przypuszczalem ze nasze zagraja tak slaaaaaaabo i przeciez ****a nikt nie przypuszczal / a tak ogolnie to czemu te c***e z azerbejdzanu byly tak za turkami a nie za naszymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ****ne buraki radzieckie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: ****a nie ma slow na to co sie stalo...

Bonus: Unibet
#169958 09/01/2004 22:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 69
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 69
szkoda slow pewnie malo kto sie spodziewal takiego rezultatu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#169959 09/01/2004 22:27
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Wczoraj mężczyźni dziś kobiety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

To nie brak umiejętności a brak zapału, chcęci, co udowodnił pierwszy set. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Czyżby Polki uważały się już za prawdziwe gwiazdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Myślały że jak ostatnio 2 razy wygrały z Turczynkami to wygrają i tym razem.

Świeniewicz stop

#169960 09/01/2004 22:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
wiechu.s
Member
Użytkownik # 9057

wysłano 09-01-2004 10:42
--------------------------------------------------------------------------------
A ja postawiłem Turcja - Polska = typ 1 (2.35) za 10zł.
I to jest jedyny raz gdy chce przegrać kasę do buka.
A postawiłem tak ponieważ jak Polki przegrają to za te 23.50 zakupie 0.5l i urżnę się z rozpaczy.
---------------------------------
To bedzie wyjątkowo smutne picie(do lustra)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#169961 09/01/2004 23:09
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Polska - Turcja 1-3 ==== TRAGEDIA!

#169962 09/01/2004 23:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Kalkulacje trenera wyszly bokiem i rozregulowanie zespolu zemscilo sie dzisiaj , nie trzeba bylo przegrywac z Azerkami, a zagrac z Wloszkami, moze by sie udalo. A tak lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#169963 09/01/2004 23:45
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ciekawe jak Holandia.mam nadzieję,że wygrają,choć jek nie zagra Nummendorf do może być ciężko

#169964 09/01/2004 23:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Bedzie trudny mecz dla Holandii, jednak maja wielka forme i powinni przejsc Niemcow. Rosja gladko wygrala 3-0 z Francja, szkoda ze mialem to z Polkami. Nie spodziewalem sie tego zupelnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#169965 10/01/2004 00:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
no to mamy 2-0 dla pomaranczowych, oby 3 set byl tylko formalnoscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#169966 10/01/2004 01:11
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
no i jak sie okazuje ruben acosta obiecal polkom turniej w japonii i polki zagraja o awans do igrzysk.
oby tym razem nie bylo juz zadnego kunktatorstwa tylko solidna gra o zwyciestwo z kazdym no ale to dopiero w maju.
tak wiec mistrzynie europy beda mialy szanse zagrac na igrzyskach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#169967 10/01/2004 01:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
Formalnoscia to malo powiedziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> piekne zwyciestwo holandii, pozostaje czekac na jutrzejszy final <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#169968 10/01/2004 01:30
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
no Holandia gładko 3-0,są w gazie,ale Rusków chyba nie zatrzymaja,to nie ten poziom

#169969 10/01/2004 01:53
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Gdyby nie Polki bylalby duuuuzia kasa ale znow 1 zdarzenie spudlowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#169970 10/01/2004 02:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
U mnie to samo ale akurat dobrze sie zlozylo ze mozna bylo Holandie zagrac singlem i wyszedlem na maly minus dzisiaj. A publicznosc byla za Turczynkami bo Turcja jakby miala kuratele nad nimi, taki protektor. No dobrze ze nasze dostaly jeszcze jedna szanse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a jutro bede kibicowal pieknej Neslihan Demir <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#169971 10/01/2004 04:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Jakby ktos sie dowiedzial z newsow czy Nummerdor bedzie sprawny do gry na final, to niech da znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

THX
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#169972 10/01/2004 04:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
zadnych aprawdzonych newsow nie mam, ale po tym w jaki sposob poruszal sie dzis numnedor wnosze ze nie zagra w finale...

#169973 10/01/2004 05:20
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
zagra czy nie zagra i tak Ruski spuszczą im łomot

#169974 10/01/2004 07:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Nummerdor nie zagra w finale z Rosją. Po meczu z Niemcami chodził o kulach więc występ wykluczony.

#169975 10/01/2004 13:56
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Witam

Po wczorajszym meczu Turczynek myślałem że będą one zdecydowanymi faworytkami w finale a jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Prof Turcja - Niemcy 1.69 - 1.89

Unibet Turcja - Niemcy 2.20 - 1.60

Gb Turcja - Niemcy 2.00 - 1.70

Kursy wg mnie zawyżone a przez to mam obawy przed zagraniem tego grubiej. W końcu bukmarcherzy nie często się mylą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#169976 10/01/2004 13:58
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Dziś finały wydająbyć się bardzo pewne. Rosjanie sprawią łomot pomarańczowym a Turczynki po tym co zaprezentowaly w calym turnieju gladko powinny ograć zmęczone po 3 pod rząd 5 setowych meczach.

Wiec dziś pewna kasa oby tylko nie było niespodzianek ale nie sądze zeby takowe sie zdarzyły

Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, Lukasz111, JelineK, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1