|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
co do tych turczynek to z pewnoscia nie sa pewniakiem... niemki pokazaly ze sa bardzo silne, a co do ich kondycji to nie mozna miec zastrzezen... wczoraj najlepiej zagraly w koncowce choc wydawac by sie moglo ze powinny byc zmeczone meczem z rosja i Polska... tak wiec dla mnie no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
Tez myslalem ze to Turczynki beda faworytkai w finale. Dlatego az 2.20 w Unibecie nalezy wykorzystac. Turczynki prezentuja naprawde dobra siatkowke, zreszta juz na poprzednim turnieju zaprezentowaly sie dobrze (korzystniej niz np. Polski). Teraz w Baku rowniez pokazuja rowna forme. Niemki graja nierowno, zwlaszcza w poczatkowej fazie meczu. Ilosc minut spedzonych na parkiecie tez bedzie miala duzy wplyw i nie sadze aby Turczynki zaprzepascily taka szanse na awans do IO.
Germany v Turkey [2.20] uibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Dodatkowym atutem bedzie dla Turcji publicznosc , beda graly jak u siebie, a nawet lepiej. Tylko ze na ME przegraly u siebie z Niemkami 2-3. Nie liczylbym na zmeczenie Niemek, przetrwaly jakos wczoraj napor Wloszek , wydaja sie ze sa bardzo odporne psychicznie. Wysoki kurs na Turczynki 2.20 w Unibecie sprawia jednak ze postawie na nie srednia stawke :3gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Turczynek w takiej formie to juz dawno nie widziałem wiec tylko załuje ze nie mam kasy w unibecie bo kurs 2.20 to prawdziwa promocja. Nic tylko grać. Ja niestety jestem zmuszony zagrać w profie po kursie 1.69 i do tego Rosjanie za 1.44 wiec szykuje sie pewna kasa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Za to na Rosje w Unibecie jest tylko 1.28, wiec trzeba leciec do Profa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
w profie wychodzi 1.296 wiec zadna roznica...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Dzisiaj na 100% procent nie zagra Numerrdor??? Ma ktos potwierdzoną informację na ten temat...bo wczoraj w polsacie sport w trakcie meczu Holandia - Niemcy komentator mowil,ze jest mozliwosc,a wlasciwie duze prawdopodobienstwo ze Nummerdor zagra,bo kontuzja okazała się nie groźna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Oryginalnie wysłał petev: [qb]w profie wychodzi 1.296 wiec zadna roznica...[/qb] ale i tak polece , ciagle tylko przed kompem siedze a i przypomne sobie czasy gry za 2 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68 |
czy ma ktos innego linka do live meczu turcja-niemcy niz strona eurosportu?? z gory dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Finały zapewne będą transmitowane na polsacie,polsacie SPORT lub TV4
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Na bank final mezczyzn o 15:30 na Eurosporcie a final kobiet o 13:00 na Polsacie. <small>[ 10-01-2004, 12:06: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68 |
Oryginalnie wysłał grzesiaczekd: [qb]Finały zapewne będą transmitowane na polsacie,polsacie SPORT lub TV4[/qb] tak, z tym ze jestem w pracy a tu raczej telewizora nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018 |
przed chwila w polsacie gostek powiedzial ze rozmawial z Biesiada i ze jezeli cud ma sie zdarzyc i Polki pojada do Japoni to musza wygrac Niemki.Juz nic z tego nie rozumiem.Ale i tak wszystko zalezy od Rubena Acosty....Wszystko to jest strasznie pokrecone, ale coz jezeli to prawda to Niemki gogo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
jakie Niemki jakie Niemki??? Turcja wygrywa prowadzona przez tą laseczke co super gra i do tego super wygląda i to że jest taka dobra wcale nie zakłóca jej kobiecości....wiecie o co chodzi..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Posłałem coprawda na Turczynki ale jeśli jest jeszcze jakas szansa zeby polki zagraly na olimpiadzie dzieki wygranej niemek to jakos przeboleje strate kasy. Narazie 1 set dla Niemek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Czy ktokolwiek wierzy w Holendrow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
No i juz prawie 2:0 dla Niemek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
zadziwiajaco latwo Niemki chyba wygraja dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
No szykuje sie knock out turczynek tak jak Polki złoiły im skóre w finale ME. Wniosek z tego ze turczynki nie potrafią grać finałów
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Turczynek w takiej formie to juz dawno nie widziałem wiec tylko załuje ze nie mam kasy w unibecie bo kurs 2.20 to prawdziwa promocja. Nic tylko grać. Ja niestety jestem zmuszony zagrać w profie po kursie 1.69 i do tego Rosjanie za 1.44 wiec szykuje sie pewna kasa
Dodatkowym atutem bedzie dla Turcji publicznosc
Tez myslalem ze to Turczynki beda faworytkai w finale. Dlatego az 2.20 w Unibecie nalezy wykorzystac. Turczynki prezentuja naprawde dobra siatkowke, zreszta juz na poprzednim turnieju zaprezentowaly sie dobrze (korzystniej niz np. Polski). Teraz w Baku rowniez pokazuja rowna forme. Niemki graja nierowno, zwlaszcza w poczatkowej fazie meczu. Ilosc minut spedzonych na parkiecie tez bedzie miala duzy wplyw i nie sadze aby Turczynki zaprzepascily taka szanse na awans do IO.
i wszystkie plany c*** strzelil w tenisie nigdy nie stawiam na kobiety , chocby nie wiem co i zdaje sie w siatkowce tez musze zaczac tak robic tym razem kobieta zmienną jest mocno mnie zaboli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|