Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15
#169977 10/01/2004 14:08
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
co do tych turczynek to z pewnoscia nie sa pewniakiem... niemki pokazaly ze sa bardzo silne, a co do ich kondycji to nie mozna miec zastrzezen... wczoraj najlepiej zagraly w koncowce choc wydawac by sie moglo ze powinny byc zmeczone meczem z rosja i Polska... tak wiec dla mnie no bet

Bonus: Unibet
#169978 10/01/2004 14:10
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
J
J Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
Tez myslalem ze to Turczynki beda faworytkai w finale. Dlatego az 2.20 w Unibecie nalezy wykorzystac. Turczynki prezentuja naprawde dobra siatkowke, zreszta juz na poprzednim turnieju zaprezentowaly sie dobrze (korzystniej niz np. Polski). Teraz w Baku rowniez pokazuja rowna forme. Niemki graja nierowno, zwlaszcza w poczatkowej fazie meczu. Ilosc minut spedzonych na parkiecie tez bedzie miala duzy wplyw i nie sadze aby Turczynki zaprzepascily taka szanse na awans do IO.

Germany v Turkey [2.20] uibet

#169979 10/01/2004 14:19
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Dodatkowym atutem bedzie dla Turcji publicznosc , beda graly jak u siebie, a nawet lepiej. Tylko ze na ME przegraly u siebie z Niemkami 2-3. Nie liczylbym na zmeczenie Niemek, przetrwaly jakos wczoraj napor Wloszek , wydaja sie ze sa bardzo odporne psychicznie. Wysoki kurs na Turczynki 2.20 w Unibecie sprawia jednak ze postawie na nie srednia stawke :3gw:

#169980 10/01/2004 14:48
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Turczynek w takiej formie to juz dawno nie widziałem wiec tylko załuje ze nie mam kasy w unibecie bo kurs 2.20 to prawdziwa promocja. Nic tylko grać. Ja niestety jestem zmuszony zagrać w profie po kursie 1.69 i do tego Rosjanie za 1.44 wiec szykuje sie pewna kasa

#169981 10/01/2004 14:55
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Za to na Rosje w Unibecie jest tylko 1.28, wiec trzeba leciec do Profa.

#169982 10/01/2004 14:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
w profie wychodzi 1.296 wiec zadna roznica...

#169983 10/01/2004 15:05
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Dzisiaj na 100% procent nie zagra Numerrdor??? Ma ktos potwierdzoną informację na ten temat...bo wczoraj w polsacie sport w trakcie meczu Holandia - Niemcy komentator mowil,ze jest mozliwosc,a wlasciwie duze prawdopodobienstwo ze Nummerdor zagra,bo kontuzja okazała się nie groźna.

#169984 10/01/2004 15:08
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Quote
Oryginalnie wysłał petev:
[qb]w profie wychodzi 1.296 wiec zadna roznica...[/qb]
ale i tak polece , ciagle tylko przed kompem siedze a i przypomne sobie czasy gry za 2 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#169985 10/01/2004 15:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
czy ma ktos innego linka do live meczu turcja-niemcy niz strona eurosportu??
z gory dzieki za pomoc

#169986 10/01/2004 15:58
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Finały zapewne będą transmitowane na polsacie,polsacie SPORT lub TV4

#169987 10/01/2004 16:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Na bank final mezczyzn o 15:30 na Eurosporcie a final kobiet o 13:00 na Polsacie.

<small>[ 10-01-2004, 12:06: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>

#169988 10/01/2004 16:07
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 68
Quote
Oryginalnie wysłał grzesiaczekd:
[qb]Finały zapewne będą transmitowane na polsacie,polsacie SPORT lub TV4[/qb]
tak, z tym ze jestem w pracy a tu raczej telewizora nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#169989 10/01/2004 16:59
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
przed chwila w polsacie gostek powiedzial ze rozmawial z Biesiada i ze jezeli cud ma sie zdarzyc i Polki pojada do Japoni to musza wygrac Niemki.Juz nic z tego nie rozumiem.Ale i tak wszystko zalezy od Rubena Acosty....Wszystko to jest strasznie pokrecone, ale coz jezeli to prawda to Niemki gogo

#169990 10/01/2004 17:07
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
jakie Niemki jakie Niemki???
Turcja wygrywa prowadzona przez tą laseczke co super gra i do tego super wygląda i to że jest taka dobra wcale nie zakłóca jej kobiecości....wiecie o co chodzi..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#169991 10/01/2004 17:25
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Posłałem coprawda na Turczynki ale jeśli jest jeszcze jakas szansa zeby polki zagraly na olimpiadzie dzieki wygranej niemek to jakos przeboleje strate kasy. Narazie 1 set dla Niemek

#169992 10/01/2004 17:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Czy ktokolwiek wierzy w Holendrow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#169993 10/01/2004 17:42
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
No i juz prawie 2:0 dla Niemek

#169994 10/01/2004 17:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
zadziwiajaco latwo Niemki chyba wygraja dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#169995 10/01/2004 17:48
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
No szykuje sie knock out turczynek tak jak Polki złoiły im skóre w finale ME. Wniosek z tego ze turczynki nie potrafią grać finałów

#169996 10/01/2004 17:54
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Turczynek w takiej formie to juz dawno nie widziałem wiec tylko załuje ze nie mam kasy w unibecie bo kurs 2.20 to prawdziwa promocja. Nic tylko grać. Ja niestety jestem zmuszony zagrać w profie po kursie 1.69 i do tego Rosjanie za 1.44 wiec szykuje sie pewna kasa

Dodatkowym atutem bedzie dla Turcji publicznosc

Tez myslalem ze to Turczynki beda faworytkai w finale. Dlatego az 2.20 w Unibecie nalezy wykorzystac. Turczynki prezentuja naprawde dobra siatkowke, zreszta juz na poprzednim turnieju zaprezentowaly sie dobrze (korzystniej niz np. Polski). Teraz w Baku rowniez pokazuja rowna forme. Niemki graja nierowno, zwlaszcza w poczatkowej fazie meczu. Ilosc minut spedzonych na parkiecie tez bedzie miala duzy wplyw i nie sadze aby Turczynki zaprzepascily taka szanse na awans do IO.

i wszystkie plany c*** strzelil
w tenisie nigdy nie stawiam na kobiety , chocby nie wiem co i zdaje sie w siatkowce tez musze zaczac tak robic
tym razem kobieta zmienną jest mocno mnie zaboli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, betowiec, Akhu), 2,624 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1