|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Juz Turczynki byby - dlatego dzis only ROSJA musi wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
No tak. Turczynki poplynely wiec teraz to nawet i Rosja moze dostac. Ale kto sie spodziewal takiego lomotu od Niemek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szkoda przegranej kasy no ale Turczynki fatalnie zagrały
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Ale daly plame dzisiaj Turczynki , jakby zapomnialy grac z siatke. Rosja zeby wygrala :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
No nie to juz przesada. Jak turczynki mogly tak zagrac. To my z forum jakbysmy stworzyli druzyne to bysmy lepiej zagrali ten final. Nie pamietam takiego finalu. To ze 3:0 to nic ale ze 3 set 25:7 to juz tragedia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
i po co sie tam pchaly w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> nasze by tak nie dostaly, a te do 7 przegrywaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał DonAntonio: [qb]i po co sie tam pchaly w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> nasze by tak nie dostaly, a te do 7 przegrywaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb] rozumiem ze jestes w****iony ale gadasz kompletnie bezsensu:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
z calkiem duzym sensem , w ogole nie wyszly na parkiet z zamiarem wygrania meczu a 3 set to kompromitacja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
I buki znowy dały podpuchę z tym wysokimi kursami na Turcję i znowu zrobili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Brak słów ps. Turcja 7:25 buhaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> TURCJA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22 |
25:7 :eek: bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Chodzilo mi bardziej o to ze zadowolily sie tylko gra w finale, bo tak nie jestem za mocno zdenerwowany, myslalem ze bedzie fajniejszy mecz. Co prawda wtopilem 2 stowki , jednak jak policze calosc siatki z kilku dni to jest faza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Szkoda straconej szansy naszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 46 |
Brawo dla Niemiec!!! Postawiłem w toto-mixie że wygrają 3-0 lub 3-1 i prodszę, jak słodko weszło, a kurs ponad 3! No to jeszcze Ruski i będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52 |
Oryginalnie wysłał bartmis13: [qb]Brawo dla Niemiec!!! Postawiłem w toto-mixie że wygrają 3-0 lub 3-1 i prodszę, jak słodko weszło, a kurs ponad 3! No to jeszcze Ruski i będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Mądralo po meczu też mogę sobie napisać że dałem na niemki 3-0 nawet za 100000
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
No i Rosja juz spokojnie 2:0, ich forma to jedno wielkie nieporozumienie-sa zajebisce zajebisci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
...no i 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: THX <small>[ 10-01-2004, 16:35: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510 |
BRAWO 3-0 NO BEZ KONKURENCJI ROSJANIE I DLA WAS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Przynajmniej oni nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Turczynki z dwiema Gamovymi(Neslihan i Natalia) wczoraj nie do zatrzymania a dzis....juz nie taka skutecznosc....Polki dotrzymywaly kroku gdyby nie te 2 panny...co do 1 seta zagralismy najlepszy set w turnieju prawie bezblednie...skad te 2 Gamove mialy taka skutecznosc nie wiem ale widac tak musialo byc. A dzis Turcja tragedia...jak to sie mowi słodka ZEMSTA !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka