iwo:"> iwo:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
#169997 10/01/2004 17:58
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Juz Turczynki byby - dlatego dzis only ROSJA musi wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#169998 10/01/2004 18:05
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
No tak. Turczynki poplynely wiec teraz to nawet i Rosja moze dostac. Ale kto sie spodziewal takiego lomotu od Niemek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szkoda przegranej kasy no ale Turczynki fatalnie zagrały

#169999 10/01/2004 18:05
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Ale daly plame dzisiaj Turczynki , jakby zapomnialy grac z siatke. Rosja zeby wygrala :rolleyes:

#170000 10/01/2004 18:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
bo jebne: 25:7 :eek:

#170001 10/01/2004 18:09
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
No nie to juz przesada. Jak turczynki mogly tak zagrac. To my z forum jakbysmy stworzyli druzyne to bysmy lepiej zagrali ten final. Nie pamietam takiego finalu. To ze 3:0 to nic ale ze 3 set 25:7 to juz tragedia

#170002 10/01/2004 18:12
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
i po co sie tam pchaly w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> nasze by tak nie dostaly, a te do 7 przegrywaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#170003 10/01/2004 18:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał DonAntonio:
[qb]i po co sie tam pchaly w ogole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> nasze by tak nie dostaly, a te do 7 przegrywaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
rozumiem ze jestes w****iony ale gadasz kompletnie bezsensu:/

#170004 10/01/2004 18:16
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
z calkiem duzym sensem , w ogole nie wyszly na parkiet z zamiarem wygrania meczu a 3 set to kompromitacja

#170005 10/01/2004 18:17
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
I buki znowy dały podpuchę z tym wysokimi kursami na Turcję i znowu zrobili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Brak słów

ps. Turcja 7:25 buhaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> TURCJA stop

#170006 10/01/2004 18:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22
25:7 :eek: bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#170007 10/01/2004 18:24
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Chodzilo mi bardziej o to ze zadowolily sie tylko gra w finale, bo tak nie jestem za mocno zdenerwowany, myslalem ze bedzie fajniejszy mecz. Co prawda wtopilem 2 stowki , jednak jak policze calosc siatki z kilku dni to jest faza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Szkoda straconej szansy naszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#170008 10/01/2004 18:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 46
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 46
Brawo dla Niemiec!!! Postawiłem w toto-mixie że wygrają 3-0 lub 3-1 i prodszę, jak słodko weszło, a kurs ponad 3! No to jeszcze Ruski i będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#170009 10/01/2004 19:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
Quote
Oryginalnie wysłał bartmis13:
[qb]Brawo dla Niemiec!!! Postawiłem w toto-mixie że wygrają 3-0 lub 3-1 i prodszę, jak słodko weszło, a kurs ponad 3! No to jeszcze Ruski i będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Mądralo po meczu też mogę sobie napisać że dałem na niemki 3-0 nawet za 100000

#170010 10/01/2004 20:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
No i Rosja juz spokojnie 2:0, ich forma to jedno wielkie nieporozumienie-sa zajebisce zajebisci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

...no i 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
THX

<small>[ 10-01-2004, 16:35: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>

#170011 10/01/2004 20:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
BRAWO 3-0 NO BEZ KONKURENCJI ROSJANIE I DLA WAS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#170012 10/01/2004 21:12
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Przynajmniej oni nie zawiedli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#170013 10/01/2004 23:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Turczynki z dwiema Gamovymi(Neslihan i Natalia) wczoraj nie do zatrzymania a dzis....juz nie taka skutecznosc....Polki dotrzymywaly kroku gdyby nie te 2 panny...co do 1 seta zagralismy najlepszy set w turnieju prawie bezblednie...skad te 2 Gamove mialy taka skutecznosc nie wiem ale widac tak musialo byc.
A dzis Turcja tragedia...jak to sie mowi słodka ZEMSTA !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1