Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
Na Polsacie Sport o 18 jest dzis Slask z Asvelem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Przede wszystkim DSF transmituje wszyskie mecze naszej grupy LIVE!!!. Już dzisiaj pierwsze o 18.00 Polska - Francja, a o 20.00 Niemcy - Serbia.
Ja też wierzę w naszych: Tkaczyk, Lijewski, Bielecki do boju. Oby bramkarze jeszcze mieli swój dzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
Wegry - Czechy 1.69 typ 1 prof 7/10
+ czesi to malo doswiadczona druzyna na arenie miedzynarodowej

+ czesi odstaja wyraznie warunkami fizycznymi w porownaniu do madziarow

+ wegrzy maja za cel przynajmniej wejsc do pierwszej osemki wiec ten mecz wydaje sie najprostszy ... w grupie maja jescze o wiele bardziej grozne druzyny: Islandia i wielce umotywowana Slowenie gospodarza mistrzostw

+ wegrzy przed wujazdem na ta impreze wygrali turniej pokonujac:
Hungary-Ukraine 32-25 (18-13)
Hungary-Tunisia 37-26 (16-16)
Hungary-Saudi Arabia 29-24 (14-8)

+ w-g mnie prof zawyzyl kurs na to spotkanie w innych bukach 1.5-1.55

- wegrzy maja zapewniony awans w pzreciwienstwie do czechow... teraz pozostaje jedynie pytanie czy czesi beda tak rzadni wygranej czy wegrzy zagraja sobie na luzie bez obciazen.wlasnie tego sie obawiam w tym spotkaniu

- nie zagra Perez Carlos gwiazda madziarow natomiast Arpad Mohacsi wykurowal sie przed sama impreza

->HUN vs CZE [euro2004.wige-data.de] <-
moim zdaniem warto zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rosja-Szwajcaria 1 7/10
Hiszpan.-Chorwacja 1 5/10
Francja-Polska no bet
Szwecja-Ukraina 1 10/10
Dania-Portugalia 1 9/10
Slowenia-Islandia 1 6/10
Niemcy-Serbia i Cz 1 5/10

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
TV PULS > 18.00 FRANCJA - POLSKA , dobrze ze PULS znajduje sie na platformie CYFRY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
2
newbie
newbie
2 Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
francja - polska 2 7,9
słowenia - islandia 1 1,84

Dołączył: Jan 2004
Posty: 58
.
journeyman
journeyman
. Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 58
przepraszam ma moze ktos linka na live spotkan mistrzostw Europy??z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Oryginalnie wysłał .kopec.:
[qb]przepraszam ma moze ktos linka na live spotkan mistrzostw Europy??z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Proszę :
http://www.live-message.de/handball_live.php
http://www.tbwsport.com/
http://www.euro2004.si/default1.asp?l=3

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
Slowenia-Islandia 2 2,23 prof

Slowenia wygrala ostatnio z nami chyba 3 bramkami a my gralismy praktycznie bez 3 najwazniejszych zawodnikow : Tkaczyka, Lijewskiego i Bieleckiego

a z Islandia my nawet w najmocniejszym skladzie zawsze dostajemy

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Ostatnio to my wygralismy ze Slowenia - przegralismy z nimi przedostatnio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
HT Francja - Polska 14-16 robi sie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 9
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 9
Ile trwa mecz w polke reczna??? i czy czas jest zatrzymywany tak jak w hokeju???

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
60 minut bodajze 2x30 i zatrzymywany czas jak w hokeju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 9
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 9
Dzieki piotras <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Kurde,Polacy tak dzielnie walczyli ,ale znow wyszla slabosc psychiczna "naszych"(nietylko pilkarzy recznych)...a szkoda

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
_acidphase_ : Piękne dzięki za typ na Węgry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Quote
Oryginalnie wysłał piotras:
[qb]60 minut bodajze 2x30 i zatrzymywany czas jak w hokeju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Nie gadaj jak nie wiesz. W recznej czas jest zatrzymywany tylko i wylacznie na polecenie sedziego wtedy gdy trzeba zetrzec parkiet, ktos lerzy kontuzjowany na boisku itp. oraz w koncowkach spotkan gdy mecz jest wyrownany. W sytuacjach typu aut, rog, pilka za bramka itd. czasu sie nie zatrzymuje (wyjatek rzut karny).

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
serbia po 2,8 w expekt wyglada zachecajaco???

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]serbia po 2,8 w expekt wyglada zachecajaco???[/qb]
28:26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

toz to byla promocja dnia w expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

juz nawet mi przeszla zlosc na polakow

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
ciekawe jaki jutro bedzie kurs na serbie z francja????

dojebie na serbow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
Quote
Oryginalnie wysłał _acidphase_:
[QB]Wegry - Czechy 1.69 typ 1 prof 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Rosja-Szwajcaria 1 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Hiszpan.-Chorwacja 1 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Francja-Polska no bet
Szwecja-Ukraina 1 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dania-Portugalia 1 9/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Slowenia-Islandia 1 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niemcy-Serbia i Cz 1 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

QB]
ogolnie rzecz biorac pierwsze rundy zawsze ciezko wytypowac takze mysle ze nie bylo zle najwazniejsze ze moje danie dnia weszlo
pozdro mogarycz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 189
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 189
Po tym co dzisiaj zobaczyłem w meczu Polska - Francja od jutra za każdym razem gram przeciwko Francuzom już dzisiaj żałowałem jak Polacy prowadzili 5 bramkami że nie zagrałem na nich i obiecałem sobie że trzeba grać przeciwko Francuzom i od jutra to robię.

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1