Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Dzięki Michal. Osobiście nie gram tego. Za mały kurs, a po drugie dla mnie większymi pewniakami jest Macedonia i Białoruś. Prędzej zamiast Słowacji wziąłbym Łotwe 1X po większym kursie.
Pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Quote
Oryginalnie wysłał michal450:
[qb]Słowacja - Bośnia ? ...czy warto dać za ten kurs na Słowaków ?[/qb]
...dla mnie ten kurs to prezent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Hejka. Zna ktoś wynik meczu wczorajscego Bułgaria - Estonia. Nie mogę wogóle tego znaleźć. Za odpowiedź-dzięki

Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
bulgaria-estonia 25-32

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
No kurde na Tej czeskiej stronce nie ma na żywo piłki ręcznej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Znacie jakieś innes stronki bo już grają i chce śledzić wynik. Dzięki i proszę o odpowiedź w miarę szybko

Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
Livescorów niestety nie znam, ale jeśli ktoś ma Cyfrę to na kanale 204 na żywo mecz Macedonia-Finlandia (w tej chwili jest 12-8, koło 20 minuty I połowy)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
slowacja-bosnia 29-16

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Dzięki modus!! Jak mozesz to podawaj od czasu do czasu wynik. Będę wdzięczny. I jak możesz to słuchaj co gadają może będą mówić o innych meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Grecja-Litwa 31:26 FT

Quis chat

<small>[ 21-01-2004, 19:32: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Kurde a o Białorusinach nic nie słychać. A to dla mnie najważniejszy mecz. No żeby kurde w internecie nic nie było. Szukałem godzinę i nic szkoda. Domus jak Macedonia??

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Quote
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał michal450:
[qb]Słowacja - Bośnia ? ...czy warto dać za ten kurs na Słowaków ?[/qb]
...dla mnie ten kurs to prezent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Slowacja 36:26 FT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

<small>[ 21-01-2004, 19:40: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>

Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
macedonia -finlandia 26-19 okolo 15 minut do konca

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Bialorus 30-23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Macedonia 36:30 FTTTTTTTTTTT

OLE! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Białoruś & Macedonia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 58
.
journeyman
journeyman
. Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 58
Rosja - Szwajcaria
Chorwacja - Hiszpania
Francja - Polska
Wegry - Czechy
Dania - Portugalia
Niemcy - Serbia Czarnogora
Slowenia - Islandia
Szwecja - Ukraina
o analize tych spotkan prosilbym znawcow tego tematu tj.pilki recznej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 58
.
journeyman
journeyman
. Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 58
Quote
Oryginalnie wysłał .kopec.:
[qb]Rosja - Szwajcaria
Chorwacja - Hiszpania
Francja - Polska
Wegry - Czechy
Dania - Portugalia
Niemcy - Serbia Czarnogora
Slowenia - Islandia
Szwecja - Ukraina
o analize tych spotkan prosilbym znawcow tego tematu tj.pilki recznej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
aha spotkania te to mistrzostwa Europy rozgrywane w Slowenii w czwartek 2004-01-22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Co 'spece' myślą na temat meczów :

Niemcy - Serbia 1
Francja - Polska 1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Dzis ciekawi mnie tylko jeden meczyk:

Polska-Francja 7,9
Kurs 7,9 wyglada dosc zachecajaco. Oprocz patriotyzmu przemawia za tym typem rowniez fakt, ze Francuzi przyjechali w mocno zmienionym i (chyba) jeszcze niedogranym skladzie. Oczywiscie sa faworytami ale nie do grania po 1,11. Polacy sa znacznie lepszym zespolem niz jeszcze 2 lata temu gdzie zajmowali koncowe miejsca na imprezach tej rangi. Wielu naszych rodakow gra za granica i to w dosc mocnych zespolach. Cala nasza ekipa mocno wierzy w sukces a ja osobiscie wierze ze sa w stanie pokonac Francozow.
Stawka: 2/10

Jak w wiekszosci wiekszych imprez pierwsze spotkania czesto okazuja sie niespodziankami dlatego wydaje mi sie, ze (bynajmniej w poczatkowej fazie) wiekszych pieniedzy stawiac nie warto. Osobiscie bardzo mocno wierze w nasza ekipe i zaluje ze nie mam Polsatu Sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .

Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
ale mecz Polska -Francja 18 live na TV PULS podobno..?.

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, aker, kamel, Lukasz111, 11kera11, JelineK), 1,049 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,950
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1