|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Dzięki Michal. Osobiście nie gram tego. Za mały kurs, a po drugie dla mnie większymi pewniakami jest Macedonia i Białoruś. Prędzej zamiast Słowacji wziąłbym Łotwe 1X po większym kursie. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Oryginalnie wysłał michal450: [qb]Słowacja - Bośnia ? ...czy warto dać za ten kurs na Słowaków ?[/qb] ...dla mnie ten kurs to prezent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Hejka. Zna ktoś wynik meczu wczorajscego Bułgaria - Estonia. Nie mogę wogóle tego znaleźć. Za odpowiedź-dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
No kurde na Tej czeskiej stronce nie ma na żywo piłki ręcznej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Znacie jakieś innes stronki bo już grają i chce śledzić wynik. Dzięki i proszę o odpowiedź w miarę szybko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
Livescorów niestety nie znam, ale jeśli ktoś ma Cyfrę to na kanale 204 na żywo mecz Macedonia-Finlandia (w tej chwili jest 12-8, koło 20 minuty I połowy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Dzięki modus!! Jak mozesz to podawaj od czasu do czasu wynik. Będę wdzięczny. I jak możesz to słuchaj co gadają może będą mówić o innych meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Grecja-Litwa 31:26 FT Quis chat <small>[ 21-01-2004, 19:32: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Kurde a o Białorusinach nic nie słychać. A to dla mnie najważniejszy mecz. No żeby kurde w internecie nic nie było. Szukałem godzinę i nic szkoda. Domus jak Macedonia??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]: [qb] Oryginalnie wysłał michal450: [qb]Słowacja - Bośnia ? ...czy warto dać za ten kurs na Słowaków ?[/qb] ...dla mnie ten kurs to prezent <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Slowacja 36:26 FT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <small>[ 21-01-2004, 19:40: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76 |
macedonia -finlandia 26-19 okolo 15 minut do konca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Bialorus 30-23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Macedonia 36:30 FTTTTTTTTTTT
OLE! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Białoruś & Macedonia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 58 |
Rosja - Szwajcaria Chorwacja - Hiszpania Francja - Polska Wegry - Czechy Dania - Portugalia Niemcy - Serbia Czarnogora Slowenia - Islandia Szwecja - Ukraina o analize tych spotkan prosilbym znawcow tego tematu tj.pilki recznej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 58 |
Oryginalnie wysłał .kopec.: [qb]Rosja - Szwajcaria Chorwacja - Hiszpania Francja - Polska Wegry - Czechy Dania - Portugalia Niemcy - Serbia Czarnogora Slowenia - Islandia Szwecja - Ukraina o analize tych spotkan prosilbym znawcow tego tematu tj.pilki recznej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] aha spotkania te to mistrzostwa Europy rozgrywane w Slowenii w czwartek 2004-01-22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
Co 'spece' myślą na temat meczów :
Niemcy - Serbia 1 Francja - Polska 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Dzis ciekawi mnie tylko jeden meczyk:
Polska-Francja 7,9 Kurs 7,9 wyglada dosc zachecajaco. Oprocz patriotyzmu przemawia za tym typem rowniez fakt, ze Francuzi przyjechali w mocno zmienionym i (chyba) jeszcze niedogranym skladzie. Oczywiscie sa faworytami ale nie do grania po 1,11. Polacy sa znacznie lepszym zespolem niz jeszcze 2 lata temu gdzie zajmowali koncowe miejsca na imprezach tej rangi. Wielu naszych rodakow gra za granica i to w dosc mocnych zespolach. Cala nasza ekipa mocno wierzy w sukces a ja osobiscie wierze ze sa w stanie pokonac Francozow. Stawka: 2/10
Jak w wiekszosci wiekszych imprez pierwsze spotkania czesto okazuja sie niespodziankami dlatego wydaje mi sie, ze (bynajmniej w poczatkowej fazie) wiekszych pieniedzy stawiac nie warto. Osobiscie bardzo mocno wierze w nasza ekipe i zaluje ze nie mam Polsatu Sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
Pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348 |
ale mecz Polska -Francja 18 live na TV PULS podobno..?.
|
|
|
Link skopiowany do schowka