|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Oryginalnie wysłał majestic: [qb]ciekawe jaki jutro bedzie kurs na serbie z francja????
dojebie na serbow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] 2,3 w sts :zobacz: można "do****ć" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Sądzę że dziś można znów na Polskę do przerwy z Niemcami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Może nasi nawet to wygrają bo Niemcy jakby w słabszej formie (świadczą o tym wyniki meczów towarzyskich przed mistrzostwami) i mniej motywacji. Nie chcę źle doradzać ale myślę że Francuzi palną Serbów bo są po prostu lepsi. To że męczyli się z Polakami nie świadczy o ich słabości tylko o tym że nasza drużyna robi ciągłe postępy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
tez zaczalem sie zastanawiac nad serbami i stwierdzilem ze po tym kursie 2,3 sie chyba nie za bardzo oplaca w centrebecie jest np.2,4 troche przesadzony jest kurs na slowenie 1,29 na swiecie do 1,1 a pierwsza polowka po 1,49 wyglada uroczo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
gdyby na sebow bylo 3 z hakiem to bym zaryzykowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
a niemcy dzisiaj rozjebia polakow spokojnie wczoraj dalem na polske po 7,9 dosc sporo a dzisiaj ich odpuszczam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 42 |
po wczorajszych wynikach na dzisiaj proponuje Niemcy-Polska 1 Serbia i Czarnogóra -Francja 1 "?" Słowenia-Czechy 1 Węgry-Islandia 1 Czekam na wasze komentarze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Jesli chodzi o Polakow to dzis raczej pewna wtopa. Niemcy mimo oslabienia i braku jakiejs wiekszej motywacji na pewno wykorzystaja slabosci Polakow. Ogladajac wczorajszy mecz nie trudno sie zorientowac, ze po odcieciu Lijewskiego i Bielickiego Polacy doslownie nie istnieja. Dodatkowo wiekszosc zawodnikow zna sie dobrze z wystepow w bundeslidze. No i co jest najgorsze Niemcy przeciwko naszej slabej obronie wykorzystaja swoje skrzydla-szczegolnie niebezpieczny bedzie lewoskrzydlowy Kehrmann, ktory nie powinien miec problemow z naszym prawym skrzydlowym (wczoraj 5 bramek). Calym sercem bede za Polakami i nie stawiam na szwabkow ale chyba nie wierze w sukces naszych szczypiornistow.
Oczywiscie Slowenja dzis pewna, Wegry-Islandia NO BET, a Francja-S&C chyba na 2 ale martwi mnie to, ze wszyscy beda to grali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632 |
dysponuje moze ktoś wynikami h2h męskich reprezentacji ?? Jeśli tak to prosze o link.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164 |
Zobacz tutaj: http://www.livescore.cc/ potem: handball/international/czerwone szczałki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
:eek: :eek: w profie na Niemcow z 1,16 na 1,24 ... ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]: [qb] :eek: :eek: w profie na Niemcow z 1,16 na 1,24 ... ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] moze to efekt wczorajszej dzielnej postawy naszych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Wracam wlasnie z Profa i widzialem , ze typem dnia sa Serbowie z Francja. Bylo tez kilku patriotow , ktorzy postawili na Polske. Wydaje sie , zwlaszcza po wczorajszych meczach , ze Serbowie wygraja , jednak ja sam bylbym ostrozniejszy, jak wszyscy daja na jakis wynik tpo z reguly nie wchodzi. Teraz sie bije z myslami co zrobic , na Serbie jest ciekawy kurs , ale czy wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
kurs na Polske w unibecie spada... zastanawiam sie nad Polakami +3,5 @2... nawet jesli przegraja to mecz powininen byc rowny... do tego kusi mnie jeszcze over 54.5 @1.6 w meczu slowenia - czechy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
W Expekcie bez zmian, na Polske jest 6.00. Sam tez mysle o handicapie 3,5 za 2.20. Niemcy nie graja o nic, nasi ich dobrze znaja , moze to wejsc. Ciekawym kursem sa tez Wegry z Islandia za 2.45, wczoraj dosyc latwo Islandia dostala od Slowencow, a Wegrzy sa przeciez lepszym zespolem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Witam! Przepraszam ale wczoraj nie podałem typów : Na dziś proponuję zagrac nastepująco. Polska - Niemcy 2 Uważam, że środkiem pola nie można wygrać meczu tymbardziej, że wczorajszy mecz Polaków oglądali z trybun niemieccy zawodnicy i trenerzy. Nasze skrzydła nie istnieją tak samo z kontratakiem, wczoraj dobitnie unaocznili nam to Francuzi, którzy pomimo starszego wiekowo zespołu lepiej biegali do kontrataków. Niemieccy zawodnicy uwazają ten mecz za najważniejszy aby grać dalej. Nasi niestety mają trzy strzelby i nic poza tym.
Węgry - Islandia 2 Po wczorajszej przegranej z gospodarzami Islandczycy powinni pokonać Madziarów, mają lepszą ekipę a poza tym to ostatnia szansa aby zabrać się "pociągiem" do następnej rundy. Stefansson powinien pokazać klasę. Wczorajszy mecz nie przebiegał tak jak wynik końcowy na to wskazuje. Uważam, że Islandia wygra.
Francja - Serbia X Pachnie mi w tym meczu remisem. Ponieważ jedna i druga drużyna występuje bez swoich gwiazd, więc czuje tu mecz "przyjaźni". Tak na powaznie obie druzyny znają się jak łyse konie, trener Francuzów powiedział, ze zna styl pozostałych przeciwników, a Polsce nie wiedzial za dużo i stąd te męczarnie wczoraj. Mój typ to czuj i 20 lat interesowania sie piłką ręczną.
Słowenia - Czechy 1 Co tu dużo mówić nasi południowi sąsiedzi zagraja role statystów w tym turnieju. Pewna wygrana Słowenii.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Oryginalnie wysłał Pawka: [qb]Polska - Niemcy 2 (...) Nasi niestety mają trzy strzelby i nic poza tym. [/qb] Nie stawiaj na rowni Tkaczyka z Lijewskim i Bieleckim... jesli chodzi o ich wklad w sile zespolu to miedzy nimi jest ogromna przepasc (chodzi mi o wczorajszy mecz), a ten fragles Tkaczyk niech w******ala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> (sorki, ze tak mowie o swoich ale roz****l mnie ten koles swoja wczorajsza postawo - cwaniaczek z Magdeburga), wczoraj wiecej napsul niz zrobil i dzisiaj raczej zagra podobnie - niestety w dwujke z Niemcami nie wygramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> PS: cos mi sie wydaje, ze Bielecki dlugo w Kielcach nie pogra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164 |
Oryginalnie wysłał DonAntonio: [qb]W Expekcie bez zmian, na Polske jest 6.00. Sam tez mysle o handicapie 3,5 za 2.20. Niemcy nie graja o nic, nasi ich dobrze znaja , moze to wejsc. Ciekawym kursem sa tez Wegry z Islandia za 2.45, wczoraj dosyc latwo Islandia dostala od Slowencow, a Wegrzy sa przeciez lepszym zespolem.[/qb] Co to za bzdury, że Niemcy nie grają o nic? To są w końcu Mistrzostwa Europy. Wiadomo że priorytety kadry Niemiec, Francji i kilku jeszcze zespołów ułożona są pod Olimpiadę ale przesadą jest sugerowanie jakby drużyny które mają awans w kieszeni grały rekraacyjnie na tych zawodach. Gramy w końcu z wicemistrzami Europy, nawet jeśli są osłabieni, to i tak mają zamienników wartościowych i kto wie czy nie groźniejszych bo ambitniejszych, chcących występami na tych mistrzostwach dowieść, ze warto w nich inwestować nie tylko na wypadek absencji gwiazd. W przeciwieństwie do Polaków jest to drużyna doświadczona, ograna, UPORZĄDKOWANA. W naszych istotnie drzemie potencjał, Mamy kilku świetnych graczy, którzy z pomocą dobrych rzemieślników mogliby z powodzeniem walczyć nie tylko z Albanią. Niestety ta drużyna pokazuje słabości których nadrobić nie jest w stanie bardzo dobra a momentami rewelacyjna gra Bieleckiego, Lijewskiego, i w bramce Szmali, o czym pisali wyżej Siemers i Pawka. Jeśli Polacy nie zagrają zespołowo i konsekwentnie to Niemcy którzy w przeciwieństwie do Francuzów nie będą czekać z wysoko postawioną obroną do drugiej połowy, rozjadą ich i nawet dwa handicapy nie pomogą. Problemem też prócz braku wartościowych zmienników jest trener, to co ten gość prezentuje to jest porażka. Trener powinien brać pieniądze nie tylko za to, ze pobiega sobie w czasie meczu przy bocznej linii. Wczoraj dał dupy obnażając swoją nędzę jak Herkt w meczu koszykarek z Hiszpanią. No gupi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Mysle ze warto zagrac te dwa mecze:
Francja - Serbia i Czarnogóra 2 Węgry - Islandia 02
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
wiecie może czy jakas inna telewizja pokazuje ME w Słoweni oprocz DSF i Polsatu, chodzi mi konkretnie dzis o mecz Islandii z Węgrami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
jak dla mnie WEGRY-ISLANDIA 2 5/10 SŁOWENIA-CZECHY 1 9/10 SERBIA I CZARN.-FRANCJA 1 4/10 POLSKA-NIEMCY 2 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164 |
Zagrałem Węgry i Jugosławię
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|