|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,040 |
Oryginalnie wysłał Valar: [qb]Zagrałem Węgry i Jugosławię[/qb] zagralem dokladnie to samo mam nadzieje ze madziary nie zawioda mnie i pokonaja teoretycznie lepsza islandie Serbia tu tez licze na powtorke z wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Narazie do przerwy Francja robi co chce.Serbia nic nie gra.Zapowiada sie bezproblemowa wygrana Francji.Narazie 13-7 .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Polska +4.5 w GB 1.83
Wydaje mi sie rozsądnym rozwiązeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
58 minuta Wegry-Islandia 31-29 , prawie juz weszlo , ale co z tego jak Serbowie tak dostaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164 |
Po tym co zaprezentowała Jugosławia i przy założeniu, ze nasi wyciągną wnioski z wczorajszego dnia a Zając nie będzie idiotycznych zmian dokonywać w niewłasciwych momentach, byłbym skłonny postawić na Polaków. Niemcy napewno są do ogrania co pokazali wczoraj Jugosłowianie - dzisiaj nieistniejący. Boję się tylko chaosu w poczynaniach naszych, ciężaru gry nie poniesie 2-3 zawodników. Mam nadzieję, że Tkaczyk zagra dużo lepiej, bo słabsze występy w reprezentacji przeplata dobrymi. Niemcy wczoraj przez 10 minut rzucili tylko 2 bramki. Dodając do tego skuteczność strzelecką Kehrmana wynoszącć ok. 15 procent, przy konsekwentnej grze przez cały mecz powinnismy to wygrać. W każdym razie w tym meczu będzie wóz albo przewóz i nie ma się co bawić w handicapy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 234 |
Jak zakończył się mecz Francja-Serbia Czarnogóra? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Dajcie znać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Valar:
Niemcy wczoraj przez 10 minut rzucili tylko 2 bramki. Dodając do tego skuteczność strzelecką Kehrmana wynoszącć ok. 15 procent, przy konsekwentnej grze przez cały mecz powinnismy to wygrać. W każdym razie w tym meczu będzie wóz albo przewóz i nie ma się co bawić w handicapy.[/QB] Witam ! Postawilem dubelka na wygrane Francji i...Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie,nie z sentymentu (chociaz bardzo chcialbym by nasi wygrali)- tak sobie po wczorajszych meczach pomyslalem,ze Francuzi najgorsze maja za soba,zas Niemcy przed soba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BTW polemika z opinia : "Polacy graja w Bundeslidze,sa znani,Niemcy to wykorzystaja". Tia...a kiedy bedzie lepsza okazja dla naszych,by podniesc swoja wartosc? Moze... jak najlepiej zagrac przeciw gwiazdorom kraju,w ktorego lidze graja (vide->futball->mecz Francja-Senegal 0:1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał adnol: [qb]Jak zakończył się mecz Francja-Serbia Czarnogóra? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Dajcie znać.[/qb] Pomyslnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> SCG - FRA 2 (20 : 23) Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
No to poszlo na nas za 6 i na remis za 13, zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak wejdzie pojade na narty heh :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 234 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2003
Posty: 234 |
Dzięki! Dla mnie też pomyślnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164 |
Zagrałem symboliczne 1 i X na Polaków. Po wczorajszych traumatycznych przeżyciach mam uraz do nich, jak widać po wyniku aktualnym nadal uzasadniony. Wczoraj z rana postawiłem jako ten ostatni kretyn, na Ryzhenkowa w biatlonie 30 baksów co stanowiło cirka ****ut 2/5 budżetu (swoją drogą kolega piszący w dziale Biathlon powinien pisać reklamy dla supermarketów skoro skusił mnie i obstawiłem taką kwotę - to nie jest złośliwość) Przepierniczyłem więc zdeka wnerwiony 30 postawiłem na handi Polaków (+ 4,5), pozostałe 10 na to samo + Portugalię (+3,5). Zagrałem vabanque po dogłębnej analizie, wszystko szło dobrze do momentu kiedy zabrakło jaj naszego wodza zająca Bachledy. Bielecki uratował mnie przed depresją, zdobywając bramkę na dwie sekundy przed końcem meczu.
Teraz znowu wachluję porami bo do meczu naszych bratanków dołączyłem Słoweńców a przegrywają 3 punktami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69 |
Prosze o wynik pierwszej polowy Slowenia- Czechy, umknelo mi a nie moge nigdzie znalezc Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 69 |
No to CH.W.D. badziewiarzom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Dzieki Valar choc nie byles zwiastynem dobrych wiesci. Moze chociaz kutasy wygrają, juz widze po 20 ale kasa bula na 1 polowe. Żadko się w****.... ale to są szopki ponad moje nerwy,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164 |
ja też chyba się chlasnę w torbe zaraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164 |
Ufff! nie sądziłem, że dzisiaj zgotuję sobie podobne emocje, na szczęście głupi ma zawsze szczęśie.
Słowenia - Czechy 37:33
Co do meczu Polaków to niestety sprawdził się ten gorszy scenariusz, mamy kilka indywidualności nie mamy zespołu. W meczach o najwyższe stawki drużyna mająca jakiekolwiek powazniejsze aspiracje musi prezentować regularną, wysoką formę. Co z tego, ze stać nas na efektowne i efektywne zrywy, jeśli dobre występy ( i to nie przez cały mecz) przeplatamy fatalnymi. Rewelacyjną dyspozycję jednych (nielicznych niestety) zaprzepaszcza brak pomysłu na grę innych i kompletna indolencja i niezgranie poszczególnych formacji. Zajączkowski to kolejny przykład nieudacznika na stanowisku trenera, który więcej psuje niż pomaga. Do gier zespołowych potrzebna jest reka specjalisty, tylko taki samograj jak Małysz może coś zdziałać w dyscyplinach indywidualnych, pomimo "fachowej" opieki pseudo trenera Tajnera (do czasu zresztą). W grach zespołowych potrzeba "ręki", która kieruje, wyciąga z drużyny to co w niej najlepsze, dązy do zniwelowania braków. Bez koncepcji gry, strategii i taktyki konsekwentnie realizowanej nic się nie osiągnie. Reasumując: dupa zbita. Szkoda trochę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Jutro chyba Islandia urządzi sobie klepanie Czechów, co? :>
Hmmm nie znam sie zbytnio ale Islandia chyba bedize walczyc o trzecia lokate ktora da im awans z grupy... A Czesi? Niezbyt mocni, dwa mecze raczej wyraznie w dupe, a ze Slowenia do przerwy to jak Polska z Francja...
Co o tym sadze specjalisci? 1.59 w profie, bardzooooooo interesujace IMHO
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
dzisiaj pewny under 53,5 w meczu ukraina rosja
kurs 2,2 w expekt to okazja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Oryginalnie wysłał _muppet_: [qb]Jutro chyba Islandia urządzi sobie klepanie Czechów, co? :>
Hmmm nie znam sie zbytnio ale Islandia chyba bedize walczyc o trzecia lokate ktora da im awans z grupy... A Czesi? Niezbyt mocni, dwa mecze raczej wyraznie w dupe, a ze Slowenia do przerwy to jak Polska z Francja...
Co o tym sadze specjalisci? 1.59 w profie, bardzooooooo interesujace IMHO[/qb] Popieram Twój typ ja to gram, uważam, że Czesi ni wygrają a kurs na Islandię bardzo bardzo zachęcający. Na jutro proponuje zagrać także Ukrainę w meczu ze Szwajcarią i Szwedów z Rosjanami. Reszta typów jutro. Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|