|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61 |
ok, juz na 100% wiem ze liczy sie bezposredni pojedynek, a nie roznica bramek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061 |
Oryginalnie wysłał Tommy_Jonsson: [qb]ok, juz na 100% wiem ze liczy sie bezposredni pojedynek, a nie roznica bramek[/qb] no brawo,brawo za olsnienie P.S przy okazji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: islandia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: islandia i jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: islandia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61 |
a Tkaczyk to sie ewidentenie w reprezentacji wozi, w Magdeburgu gra z o wiele wiekszym zaangazowaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]: [qb]Kwalifikacje MS 2005:
Litwa-Grecja 1 :4gw: Norwegia-Rumunia 1 :5gw: [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Oryginalnie wysłał Tommy_Jonsson: [qb]a Tkaczyk to sie ewidentenie w reprezentacji wozi, w Magdeburgu gra z o wiele wiekszym zaangazowaniem[/qb] ...no bo tam ma z kim grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
dane kuponu
Kupon stworzony N 25/01/04 16:58
system: 2/5 pokaz kupony systemowe stawka : 100.00 PLN wygrany 3290.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs N 25/01/04 18:00 Sweden - Russia Mistrzostwa Europy X 2 (27-30) 11.00 N 25/01/04 18:30 Germany - France Mistrzostwa Europy X X (29-29) 10.00 N 25/01/04 20:00 Denmark - Spain Mistrzostwa Europy X 1 (24-20) 9.50 N 25/01/04 20:30 Slovenia - Hungary Mistrzostwa Europy X X (29-29) 9.50 N 25/01/04 18:30 Iceland - Czech Rep. Mistrzostwa Europy X X (30-30) 12.00
ze tez nie dalem portugali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Tkaczyk to pedał...kto tak sądzi niech sie wpisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jestem bardzo zawiedziony postawą naszych reprezentantów na ME w Słowenii.Poza pierwszym meczem a właściwie jego pierwszym 30 minutom grała bez zaangażowania polotu i co najważniejsze wiary.Wyglądało na to,że Tkaczyk (zreszta nie tylko on) oszczędza kończyny przd urazami.Jakby ME to był jakis nic nie znaczący towarzyski turniej. Obrona w naszej reprezentacji nie istniało takie coś jak obrona.Tak jak oni bronili to sie broni w koszykówce Trener nie znam tego pana ale miał on niewielki wpływ na grę zespołu...brak taktyki brak pomysłów na grę. A w dzisiejszym spotkaniu wstyd mi było za zaangażowanie naszych orłów.Wielu moich znajomych to piłkarze ręczni a oni bardziej dosadnie wypowiadają sie na temat postawy Polski na ME w Słowenii. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Ja bym tutaj "nie wyróżniał" poszczególnych zawodników.Trzeba powiedzieć jasno ,że cała nasza reprezentacja na tych mistrzostwach zagrała tragicznie. "Najlepsza kadra od 16 lat..." itp.cytaty nie potwierdziły swojej wartości na boisku.Zabraklo zawodnika na boisku,który poprowadziłby grę-moim zdaniem przydałby się Wleklak(waleczny,ambitny i w dodatku z pomysłem na grę).Nie narzekajcie tak na Tkaczyka,to nie jest reżyser gry,zdecydowanie lepiej czuje się w roli egzekutora. Co do Zajączkowskiego to rzeczywiście dziwię się mu.Nie panował nad zespołem.Tak nietrafnych decyzji na boisku to ja w życiu nie widziałem.Szachował składem na boisku niczym trener hokeja na lodzie.W obornie na połówce Wiśniewski !!! Człowiek co dopiero na poważnie gra w piłkę ręczną 2 sezon,w ataku na środku Jurkiewicz-tak to i ja bym zagrał,a może nawet lepiej,ograniczył swoją funkcję do podawania piłek w szerz o ile wcześniej nie wypadła mu z rąk... Długo by tak jeszcze wymieniać,ale szkoda nerwów.Wstyd ,wstyd i jeszcze raz wstyd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76 |
Dzis ciekawy mecz Slowenia - SErbia.Dla mnie kuszaco wyglada 1 w profie 2,48.Slowenia jak na razie dobrze spisuje sie w mistrzostwach i zaliczone ma z pierwszej fazy mistrzostw 3 pkt.Natomiast Serbia z pierwszej fazy mistrzostw ma 2 pkt zaliczone .A wiec jest to mecz o byc albo nie byc w mistrzostwach.Wlasny parkiet , fanatyczni kibice oraz presja na sedziach to plus dla gospodarzy .Dlatego sklaniam sie na Slowenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Po niedzielnych grach,chyba większość z nas straciła ochotę do obstawiania Mistrzostw Europy.Ja jednak skuszę się na taki meczyk:
Francja - Węgry (1 połowa) X2
kurs: 1,95
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
ja walnalem FRANCJA - WEGRY 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla francuzow
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Serbia gra jeszcze o cos z Wegrami czy juz nie maja szans ? Bo jesli maja to pewnie wygraja kurs 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Sławek tu masz tabele:
Grupa 1:
1 CRO 3 3 0 0 84:80 4 6 2 DEN 3 2 0 1 85:77 8 4 3 RUS 3 2 0 1 89:83 6 4 4 SWE 3 1 0 2 88:82 6 2 5 ESP 3 1 0 2 75:78 -3 2 6 SUI 3 0 0 3 68:89 -21 0
Grupa 2:
1 SLO 3 2 1 0 93:82 11 5 2 FRA 3 2 1 0 81:70 11 5 3 GER 3 1 1 1 92:84 8 3 4 HUN 3 1 1 1 80:83 -3 3 5 SCG 3 1 0 2 68:76 -8 2 6 CZE 3 0 0 3 85:104 -19 0
Ja dziś gram:
Słowenia-Niemcy 2 Rosja-Hiszpania 1 Szwecja-Dania 1x
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
co do meczu Słowneia-Niemcy to mam obawy. Słoweńcy graja u siebie i wygran adaje im na pewno pierwsze miejsce a niemcy niczym specjalnym nie blyszcza. Na neutralnym terenei na pewno wygrali by niemcy ale na ich własnym terenie sadze ze pokonaja niemcow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Ja sie nie zgadzam. Mysle ze wygrają niemcy i to zdecydowanie. Oglądałem wczorajszy mecz Słoweni z SiC i nic specjalnego nie zagrali. Trafił swój na swego. Niemcy grają znacznie lepszą piłke wiec to oni dziś wygrają. Kurs w Unibet 1.65 a w expekcie nawet 1.95.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
no to wszystko zweryfikuje boisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
a co sadzicie o meczu Rosja-Hiszpania ?? dla mnie zdecydowanym faworytem jest tu Rosja, czytalem wywiad z trenerem Rosjan i zapewnia on ze dla rosjan liczy sie tylko miejsce w pierwszej dwojce, a wiec aby tam sie znalezc musza pokonac dzis Hiszpanow i sadze ze im sie to uda bez wiekszego trudu, co o tym sadzicie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657 |
Oryginalnie wysłał grzesiaczekd: [qb] Kurs w Unibet 1.65 a w expekcie nawet 1.95.[/qb] Bo expekt zmadrzal. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Siemka co sądzicie o meczu Węgry - Słowacja. Na Węgrów piękny kurs. Czekam za komentarzami.
|
|
|
Link skopiowany do schowka