Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
ok, juz na 100% wiem ze liczy sie bezposredni pojedynek, a nie roznica bramek

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Quote
Oryginalnie wysłał Tommy_Jonsson:
[qb]ok, juz na 100% wiem ze liczy sie bezposredni pojedynek, a nie roznica bramek[/qb]
no brawo,brawo za olsnienie

P.S przy okazji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: islandia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: islandia i jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: islandia

Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
a Tkaczyk to sie ewidentenie w reprezentacji wozi,
w Magdeburgu gra z o wiele wiekszym zaangazowaniem

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Quote
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]Kwalifikacje MS 2005:

Litwa-Grecja 1 :4gw:
Norwegia-Rumunia 1 :5gw: [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Quote
Oryginalnie wysłał Tommy_Jonsson:
[qb]a Tkaczyk to sie ewidentenie w reprezentacji wozi,
w Magdeburgu gra z o wiele wiekszym zaangazowaniem[/qb]
...no bo tam ma z kim grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
dane kuponu

Kupon stworzony N 25/01/04 16:58

system: 2/5 pokaz kupony systemowe
stawka : 100.00 PLN
wygrany 3290.00 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
N 25/01/04 18:00 Sweden - Russia
Mistrzostwa Europy X 2 (27-30) 11.00
N 25/01/04 18:30 Germany - France
Mistrzostwa Europy X X (29-29) 10.00
N 25/01/04 20:00 Denmark - Spain
Mistrzostwa Europy X 1 (24-20) 9.50
N 25/01/04 20:30 Slovenia - Hungary
Mistrzostwa Europy X X (29-29) 9.50
N 25/01/04 18:30 Iceland - Czech Rep.
Mistrzostwa Europy X X (30-30) 12.00

ze tez nie dalem portugali
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Tkaczyk to pedał...kto tak sądzi niech sie wpisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jestem bardzo zawiedziony postawą naszych reprezentantów na ME w Słowenii.Poza pierwszym meczem a właściwie jego pierwszym 30 minutom grała bez zaangażowania polotu i co najważniejsze wiary.Wyglądało na to,że Tkaczyk (zreszta nie tylko on) oszczędza kończyny przd urazami.Jakby ME to był jakis nic nie znaczący towarzyski
turniej.
Obrona
w naszej reprezentacji nie istniało takie coś jak
obrona.Tak jak oni bronili to
sie broni w koszykówce
Trener
nie znam tego pana ale miał on niewielki wpływ na grę zespołu...brak taktyki brak pomysłów na grę.
A w dzisiejszym spotkaniu wstyd mi było za zaangażowanie naszych orłów.Wielu moich znajomych to piłkarze ręczni a oni bardziej dosadnie wypowiadają sie na temat postawy Polski na ME w Słowenii. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Ja bym tutaj "nie wyróżniał" poszczególnych zawodników.Trzeba powiedzieć jasno ,że cała nasza reprezentacja na tych mistrzostwach zagrała tragicznie.
"Najlepsza kadra od 16 lat..." itp.cytaty nie potwierdziły swojej wartości na boisku.Zabraklo zawodnika na boisku,który poprowadziłby grę-moim zdaniem przydałby się Wleklak(waleczny,ambitny i w dodatku z pomysłem na grę).Nie narzekajcie tak na Tkaczyka,to nie jest reżyser gry,zdecydowanie lepiej czuje się w roli egzekutora.
Co do Zajączkowskiego to rzeczywiście dziwię się mu.Nie panował nad zespołem.Tak nietrafnych decyzji na boisku to ja w życiu nie widziałem.Szachował składem na boisku niczym trener hokeja na lodzie.W obornie na połówce Wiśniewski !!! Człowiek co dopiero na poważnie gra w piłkę ręczną 2 sezon,w ataku na środku Jurkiewicz-tak to i ja bym zagrał,a może nawet lepiej,ograniczył swoją funkcję do podawania piłek w szerz o ile wcześniej nie wypadła mu z rąk...
Długo by tak jeszcze wymieniać,ale szkoda nerwów.Wstyd ,wstyd i jeszcze raz wstyd.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 76
Dzis ciekawy mecz Slowenia - SErbia.Dla mnie kuszaco wyglada 1 w profie 2,48.Slowenia jak na razie dobrze spisuje sie w mistrzostwach i zaliczone ma z pierwszej fazy mistrzostw 3 pkt.Natomiast Serbia z pierwszej fazy mistrzostw ma 2 pkt zaliczone .A wiec jest to mecz o byc albo nie byc w mistrzostwach.Wlasny parkiet , fanatyczni kibice oraz presja na sedziach to plus dla gospodarzy .Dlatego sklaniam sie na Slowenie.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Po niedzielnych grach,chyba większość z nas straciła ochotę do obstawiania Mistrzostw Europy.Ja jednak skuszę się na taki meczyk:

Francja - Węgry (1 połowa) X2

kurs: 1,95

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
ja walnalem FRANCJA - WEGRY 1

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla francuzow

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Serbia gra jeszcze o cos z Wegrami czy juz nie maja szans ? Bo jesli maja to pewnie wygraja kurs 1.65

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Sławek tu masz tabele:

Grupa 1:

1 CRO 3 3 0 0 84:80 4 6
2 DEN 3 2 0 1 85:77 8 4
3 RUS 3 2 0 1 89:83 6 4
4 SWE 3 1 0 2 88:82 6 2
5 ESP 3 1 0 2 75:78 -3 2
6 SUI 3 0 0 3 68:89 -21 0

Grupa 2:

1 SLO 3 2 1 0 93:82 11 5
2 FRA 3 2 1 0 81:70 11 5
3 GER 3 1 1 1 92:84 8 3
4 HUN 3 1 1 1 80:83 -3 3
5 SCG 3 1 0 2 68:76 -8 2
6 CZE 3 0 0 3 85:104 -19 0

Ja dziś gram:

Słowenia-Niemcy 2
Rosja-Hiszpania 1
Szwecja-Dania 1x

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
co do meczu Słowneia-Niemcy to mam obawy. Słoweńcy graja u siebie i wygran adaje im na pewno pierwsze miejsce a niemcy niczym specjalnym nie blyszcza. Na neutralnym terenei na pewno wygrali by niemcy ale na ich własnym terenie sadze ze pokonaja niemcow

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Ja sie nie zgadzam. Mysle ze wygrają niemcy i to zdecydowanie. Oglądałem wczorajszy mecz Słoweni z SiC i nic specjalnego nie zagrali. Trafił swój na swego. Niemcy grają znacznie lepszą piłke wiec to oni dziś wygrają. Kurs w Unibet 1.65 a w expekcie nawet 1.95.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
no to wszystko zweryfikuje boisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
a co sadzicie o meczu Rosja-Hiszpania ?? dla mnie zdecydowanym faworytem jest tu Rosja, czytalem wywiad z trenerem Rosjan i zapewnia on ze dla rosjan liczy sie tylko miejsce w pierwszej dwojce, a wiec aby tam sie znalezc musza pokonac dzis Hiszpanow i sadze ze im sie to uda bez wiekszego trudu, co o tym sadzicie ??

Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
Quote
Oryginalnie wysłał grzesiaczekd:
[qb] Kurs w Unibet 1.65 a w expekcie nawet 1.95.[/qb]
Bo expekt zmadrzal. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Siemka co sądzicie o meczu Węgry - Słowacja. Na Węgrów piękny kurs. Czekam za komentarzami.

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1