Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
_
addict
addict
_ Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]dzisiaj pewny under 53,5 w meczu ukraina rosja

kurs 2,2 w expekt to okazja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Ukraine Russland 27:29 nic nie jest pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
na jutro :
Islandia-Czechy 1 8/10
Niemcy-Francja 1 5/10
Slowenia-Wegry 1 4/10
Serbia+Cz.-Polska 1 9/10

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Dzisiaj niezły meczyk :

Szwecja - Rosja 1

Moim zdaniem ten meczyk powiniene wejść.Ruskie mało przekonywujący,ledwo wygrali z Ukrainą , natomiast Szwecja kandydat do zwycięstawa w całym turnieju.Doświadczeni zawodnicy z Wislanderem i Olssonem na czele.Stawiam na Szwedów !!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

na dziś poszedł taki sobie 'pociąg' z ręki :

Ukraine - Switzerland 1 @1.65
Sweden - Russia 1 @1.65
Iceland - Czech Rep 1 @1.25
Serbia&Montenegro - Poland 1 @1.20

@4.08 , Expekt

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Kwalifikacje MS 2005:

Litwa-Grecja :4gw:
Norwegia-Rumunia :5gw:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Witam!
Na dziś moje typy wyglądają następująco :
Szwecja - Rosja 1
Nasi północni sąsiedzi pałają chęcia rewanżu za finał igrzysk 2000 roku, a poza tym Szwedzi muszą pojechac na olimpiadę. W bezpośredniej rywalizacji wydaje się, że liczyć się będą Dania,Serbia i właśnie Szwecja. Narazie Szwedzi mają 2 punkty zaliczone w dalszej fazie, Serbowie także a Duńczycy 0, aby podreperować konto muszą dzis wygrać z Rosją, rosjanie maja zapewniony udział w igrzyskach i graja bez obciążeń i presji psychicznej. Ale wg mnie ze Szwedami nie wygrają.

Islandia - Czechy 1
Ostatni dzwonek dla Islandczyków aby zagrać dalej, jak wygrac to z kim jak nie z Czechami.

Hiszpania - Dania no bet lub 2
Jeśli teraz nie wygrają Duńczycy to moga pożegnać sie z marzeniami o igrzyskach, narazie mają 0 punktów (nie liczy sie dalej wygrany mecz z Portugalią) i aby wyprzedzić Szwedów w wyścigu do Aten muszą dziś wygrać, zadanie będzie bardzo trudne, niewiem jak podejdą Hiszpanie do tego meczu ale jeśli miałbym grać to 2.

Ukraina - Szwajcaria 1
Szwajcaria to najsłabsza drużyna tych mistrzostw, nawet gorsza od Czechów (wg mnie), awansowali do mistrzost dzięki dwumeczu z Turcją zreszta wygranym bardzo ciężko. Jak dla mnie pewna 1.

Chorwacja - Portugalia no bet
Odradzam ten mecz jako podbicie kursu. Chorwatom nie zaliczy sie ewentualna wygrana z Portugalią, a Portugalia i tak dalej nie awansuje. Więc kwestia motywacji to dla mnie niewiadoma. Dla mnie no bet zdecydowany.

Słowenia - Węgry no bet lub 1
Gospodarzom zalezeć będzie na zwycięstwie poniewaz da im ono 4 punkty a to bogaty bagaż w następnej rundzie. Czy gospodarzom pomogą ściany?
Jest na to szansa.

Niemcy - Francja no bet 1x2
Wg mnie najtrudniejszy mecz kolejki ponieważ druzyny znaja sie na wylot. Na ostatnim turnieju w Moskwie Francuzi wygrali 29-20 ale czy wygraja dziś? Być może, nie wiem jak zagraja ale bedzie chyba ciekawe widowisko.

Polska - Serbia no bet
I na koniec rodzynek, nasza reprezentacja rozegra mecz ostatniej szansy z Serbami. Ja nie podejmuję się wytypowania zwycięzcy w tym meczu, z tego co widziałem to po meczu Serbów z Francją maja niezły szpital w drużynie : Petric, Kokir i Chuvirija byli kontuzjowani, czy sie wykurują niewiem i dlatego no bet. Po cichu mogę liczyc na obudzenie się naszych, ale czy to nastąpi zweryfikuje boisko. Do boju POLSKO !!!!!!!!

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
pomylka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
Ukraina - Szwajcaria
Zdecydowanie gwóźdź programu (albo do trumny), w każdym razie zagrałem to grubo.
Nie ma sensu nad tym meczem się rozwodzić. Na pewno wart ryzyka za kurs jaki go brałem (1,65 w Expekcie)
Jeśli pominiemy wpływ czynników pozasportowych na końcowy wynik to zdecydowana jedynka.

Pozostałe mecze widzę tak:

Islandia - Czechy (+3,5)
Czesi pomimo ogłuszającego dopingu Słoweńców, nieomal sprowadzili ich pupilków do parteru. Końcowy wynik nie odzwierciedla horroru jaki kibice przeżywali nieomal do końca, jak też ci co stawiali (jak ja) sporą część swego budżetu przeciwko sąsiadom zza miedzy.
Sądzę też, ze sympatia miejscowych zdecydowanie będzie po stronie Pepiczków. Raz, że w takich meczach kibicuje sie zwykle outsiderom. Dwa, dobra postawa Czechów utwierdzi w Słoweńcach wiarę w ich własną drużynę. Trzy, przez wdzięczność, ze Czesi jednak skapitulowali.
Islandczycy w pierwszym meczu mogli trochę zlekceważyć rywala, w drugim napewno nie.
Teraz są pod presją co moze w ich poczynania wprowadzić dużą nerwowość. Czesi nie mają nic do stracenia, nikt ne oczekuje od nich cudów, napewno jednak bedą grali ambitnie i na większym luzie.

Słowenia - Węgry X
Kurs na Słoweńców nie zachęcający.
Widzę tu remis ze wskazaniem na Węgrów.

Szwecja Rosja
Kurs na Słoweńców nie zachęcający.
Widzę tu remis ze wskazaniem na Rosjan.

Portugalia - Chorwacja
Kurs na Chorwatów nie zachęcający.
Widzę tu wałek ze wskazaniem na remis.

Jugosławia -Polska
Kurs na Serbów nie zachęcający.
Widze tu pobozne życzenie swoje i rodaków.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
W związku z zaistniałą sytuacją tzn porażką Ukrainy, pozostałe typy sugeruję grać odwrotnie.
Popłynąłem ładnie, nawet remis na odzyskanie stawki nie wlazł.
Sorry jeśli kogos utwierdziłem w wyłozeniu na ten mecz większej kasy.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Czy orientuje sie ktos z Was czy TV Puls pokazuje mecz Polska vs. S&C <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
Quote
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]Czy orientuje sie ktos z Was czy TV Puls pokazuje mecz Polska vs. S&C <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
DSF, TV Puls i PolsatSport maja pokazywac live wg http://www.satfootball.com (other sport w naglowku)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
Mam pytanie: jaki wynik musza osiagnac Polacy z Serbami przy zalozeniu ze Niemcy wygraja z Francja aby awansowac? Z tego co wiem liczy sie stosunek goli a nie bezposredni mecz, czy to prawda ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
Quote
Oryginalnie wysłał Valar:
[qb]Ukraina - Szwajcaria
Portugalia - Chorwacja
Kurs na Chorwatów nie zachęcający.
Widzę tu wałek ze wskazaniem na remis.

[/qb]
Gratulacje za wytypowanie remisu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Quote
Oryginalnie wysłał abcde:
[qb]Mam pytanie: jaki wynik musza osiagnac Polacy z Serbami przy zalozeniu ze Niemcy wygraja z Francja aby awansowac? Z tego co wiem liczy sie stosunek goli a nie bezposredni mecz, czy to prawda ?[/qb]
Z moich obliczen wynika, ze 6-ioma bramkami. Wtedy bilans punktowy (2) jak i bramek bedzie taki sam (po -7) i wtedy chyba bedzie brany bezposredni pojedynek - jednak nie znam zasad jakie obowiazuja i dlatego nie jestem pewien. Najlepiej jakby wygrali 7 bramkani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 164
Ostro przyłozyłbym na Danię n awaszym miejscu, ja niestety postawiłem ochłapy nędzne

Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
ale to 100% ze liczy sie roznica bramek a nie bezposredni mecz?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
no wlasnie nie wiem - w sumie jak Niemcy maja 3 pkt. a Francuzi 5 to chyba jednak bedzie sie liczyl bezposredni pojedynek miedzy nami i S&C;
wczesniej bralem pod uwage fakt, ze Francja wygra z Niemcami (ale dalej nie jestem 100% pewien wszystkiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Mam tylko jedno do powiedzenia : ****Ć C***I *******ONYCH S****IELI ****NYCJ ISLANDCZYKOW ZA ICH REMIS 30:30 I MAM NADZIEJE ZE ODPADNA BO C***E MAJA TAKI SAM BIALNS JAK CZESI.ISLANDIA - W******ALAC Z MISTRZOSTW

KTO ZA NIECH SIE WPISZE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

POLSKA WYGRA 72:19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
1) Francja 3 5 +7
2) Niemcy 3 3 +7
3) Serbia 2 2 -1
4) Polska 2 0 -13

jezeli nie liczy sie bezposredni to Serbia moze z nami podejsc na luzie i przegrac do 6 bramek a i tak awansuje a mecz z Polska nie zostanie jej zaliczony w kolejnej rundzie

moze warto zaryzykowac na Polske
w GB 6,00
albo chociaz z hc +2,5 bramki na Polske GB 2,50

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Quote
Oryginalnie wysłał Tommy_Jonsson:
[qb]ale to 100% ze liczy sie roznica bramek a nie bezposredni mecz?[/qb]
oczywiscie ze bezposredni mecz jesli "zainteresowane" sa 2 zespoly jesli by 3 zespoly walczyly o awans wtedy sie robi dodatkowa tabele tych 3 zespolow z meczami miedzy nimi

Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
Gamebookers juz zdjal nasz mecz , zostalo tylko z hc +2,5

czyli prawdopodobnie liczy sie stosunek bramek

ale na oficjalnej stronie nigdzie nie moge znalezc zadnego info o tym

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, Sensei, JelineK, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, burbon), 2,512 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1