"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
chyba Węgry - Serbia i Czarnogóra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Dla mnie także Rosja z Hiszpanami to dziś bardzo dobry typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Co do meczu Słowenia -Niemcy:
1. Za Niemcami przemawia fakt bardzo dużego doświadczenia z podobnych imprez z ostatnich lat, gdzie grali w tym samym składzie i przywozili medale. Wczoraj w końcówce meczu z SiC podstawowy grzacz ataku Słoweni został brutalnie sfaulowany i został zniesiony z boiska - kolano.
2. Za Słowenią własny parkiet i publiczność, a przede wszystkim większa motywacja - awans do Igrzysk Olimpijskich w Atenach.
Niemcy chyba ten turniej traktują trochę ulgowo - priorytet IO.
Dlatego jednak Słowenia ale z remisem (nie można wykluczyć w tak wyrównanym meczu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
No sorki oczywiście Węgry z Serbią i Czrnogórą

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Sebkos a co sadzisz o Chorwacja-Szwajcaria ?? kurs maly ale taki na podatek wsam raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szwajcarzy wczoraj byli biscy zrobienia niespodzianki z Hiszpaniami ale zabraklo troche szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednak Chorwacja to mistrzowie swiata i chyba takich bledow jak Hiszpanie nie beda robic co ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
wogólem mam dzis ochote na zagranie za bardzo duza sume takiego dubla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Rosja - Hiszpania 1x oraz Chorwacja-Szwajcaria 1, snilo mi sie ze taki kupon ma wielkie szanse dzis na wygranie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Hiszpania nie gra w turnieju zbyt dobrze, i ma blade szanse na wyjście z grupy. Poza tym IO pewne. Rosja też nie błyszczy ale skoro ma 4 punkty z I etapu to szkoda zmarnować. Pewna jedynka - siła Rosjan na przeciw technice Hiszpanów (bez swego lidera Dushanbajewa).
Chorwacja - szkoda tykac.
Jeżeli mógłbym coś poradzić to:
Kamerun - Zimbabwe :5gw:
Pamesa - Śląsk 1x :5gw:
Maccabi - Skipper 1x :5gw:
Parma - Valenciennes - 2 :5gw:
To moje typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
Teraz zespoły są podzielone na 2 grupy. A później?? wychodzą 4 najlepsze z każdej grupy?? czy jak?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Sebkos a co sadzisz o meczu wegry-serbia i czarnogora ??

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
węgry-serbia 2
słowenia-niemcy 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Sebkos a co sadzisz o meczu wegry-serbia i czarnogora ??

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Węgry IO pewne - nie grają za rewelacyjne w ME. SiC wygrywając i mając w zanadrzu mecz ze "słabymi" Czechami kończy grupę z 6 punktami. Przy bardzo zprzyjająceum układzie drugie miejsce w zasięgu, a trzecie prawie pewne.
Dlatego skłaniam się grać na Serbów - kwalifikacja do IO? (na MŚ zajęli 7 miejsce).
Co do zasad turnieju:
Drużyny z mejsc 1,2 na krzyż półfinały.
Z miejsc 3 - mecz o piąte m-ce.
Z miejsc 4 - mecz o siódme m-ce.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
Quote
Oryginalnie wysłał Kiwiasty:
[qb]Sebkos a co sadzisz o meczu wegry-serbia i czarnogora ??[/qb]
Ja daje na serbów, graja dobrze a po wczorajszej porazce bedą sie chcieli odbudować. Ja postawiłem.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Na igrzyska z MŚ jadą: Chorwacja, Niemcy, Rosja, Hiszpania, Węgry i Francja oraz Islandia. Gospodarz Grecja. Z pozostałych drużyn ta która uzyska najwyższe miejsce. Walczą Słowenia, Dania, Szwecja, SiC. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Oryginalnie wysłał Kiwiasty:
[qb]Sebkos a co sadzisz o meczu wegry-serbia i czarnogora ??[/qb]
Przepraszam ale cytat byl nie do mnie, ale postaram sie odpowiedzieć.
Serbia straciła 2 podstawowych zawodników w meczu z Francją tzn Petrica i Kokira, o sile ty zawodników świadczy fakt, że od tamtego czasu nie wygrali jeszcze tzn. jesli nie liczyc faktu wygranej z Polakami. Jesli ci co zostali maja jeszcze jakąś motywację to owszem, ale czy umiejętnosci starczy. Odpowiedzcie sobie sami.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Po głębokiej analizie sytuacji w grupach i szans zakwalifikowania się do IO stwierdzam że mecz SIC-Węgry nie do grania, a jak grać to uwaga zieniam zdanie (do Kiwiastego) - grać Węgry. Sytuacja jest taka: Wczoraj w meczu ze Słowenią, SiC pogrzebała swoje szanse. Z tej grupy niemal pewne wyjścia są Słowenia i Francja (przy założeniu że dzisiaj Słowenia nie przegra z Niemcami, a jakby tak było to wyjdą Niemcy).
W drugiej grupie jest b.ciekawie - dużo zależy od wyniku Rosja - Hiszpania. Jeśli, w co wierzę wygra Rosja to Szwedzi praktycznie bez szans (mecz jest później) i warto grać Duńczyków. Jeśli zaś Rosja "da ciała" to Szwedzi mogą wygrać z Danią (znają się jak łyse konie) i jeszcze na IO jechać. W końcu to znakomita Firma ostatnich lat.
Podpowiadajcie - jest b.ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Pamiętajcie przy równej ilości punktów, decyduje różnica bramek, potem ilość zdobytych bramek a na końcu ranking EHF.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Na dziś spróbowałem coś takiego :

Francja - Czechy 1 @1.07
Serbia i Czarnogóra - Węgry 1 @1.69
Szwecja - Dania 2 @1.89

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
jak dla mnie 2 najciekawsze kursy na dzis to:
Czechy - Francja Over 56.5 @2.15
Wegry - SiC Under 55.5 @2

a najbardziej podoba mi sie over w meczu Francji - cos czuje ze bedzie to radosny mecz jak zreszta wszystkie czechow...

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Na dziś ładne widowisko w Polsacie Sport godz. 16 mecz Rosja - Hiszpania.
Powinni Rosjanie wygrać.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Dołączył: May 2002
Posty: 293
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 293
sebkos:
Quote
Niemcy chyba ten turniej traktują trochę ulgowo - priorytet IO.
Quote
Po głębokiej analizie sytuacji w grupach i szans zakwalifikowania się do IO stwierdzam że mecz SIC-Węgry nie do grania
Co ty za przeproszeniem pier....sz?? Caly czas o tych IO. Przeciez to sa mistrzostwa europy!! Jakie odpuszczanie??
Wszyscy graja na maksa.

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, betowiec, Akhu), 2,639 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1