|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
chyba Węgry - Serbia i Czarnogóra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Dla mnie także Rosja z Hiszpanami to dziś bardzo dobry typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Co do meczu Słowenia -Niemcy: 1. Za Niemcami przemawia fakt bardzo dużego doświadczenia z podobnych imprez z ostatnich lat, gdzie grali w tym samym składzie i przywozili medale. Wczoraj w końcówce meczu z SiC podstawowy grzacz ataku Słoweni został brutalnie sfaulowany i został zniesiony z boiska - kolano. 2. Za Słowenią własny parkiet i publiczność, a przede wszystkim większa motywacja - awans do Igrzysk Olimpijskich w Atenach. Niemcy chyba ten turniej traktują trochę ulgowo - priorytet IO. Dlatego jednak Słowenia ale z remisem (nie można wykluczyć w tak wyrównanym meczu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
No sorki oczywiście Węgry z Serbią i Czrnogórą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Sebkos a co sadzisz o Chorwacja-Szwajcaria ?? kurs maly ale taki na podatek wsam raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szwajcarzy wczoraj byli biscy zrobienia niespodzianki z Hiszpaniami ale zabraklo troche szczescia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednak Chorwacja to mistrzowie swiata i chyba takich bledow jak Hiszpanie nie beda robic co ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
wogólem mam dzis ochote na zagranie za bardzo duza sume takiego dubla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Rosja - Hiszpania 1x oraz Chorwacja-Szwajcaria 1, snilo mi sie ze taki kupon ma wielkie szanse dzis na wygranie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Hiszpania nie gra w turnieju zbyt dobrze, i ma blade szanse na wyjście z grupy. Poza tym IO pewne. Rosja też nie błyszczy ale skoro ma 4 punkty z I etapu to szkoda zmarnować. Pewna jedynka - siła Rosjan na przeciw technice Hiszpanów (bez swego lidera Dushanbajewa). Chorwacja - szkoda tykac. Jeżeli mógłbym coś poradzić to: Kamerun - Zimbabwe :5gw: Pamesa - Śląsk 1x :5gw: Maccabi - Skipper 1x :5gw: Parma - Valenciennes - 2 :5gw: To moje typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151 |
Teraz zespoły są podzielone na 2 grupy. A później?? wychodzą 4 najlepsze z każdej grupy?? czy jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Sebkos a co sadzisz o meczu wegry-serbia i czarnogora ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
węgry-serbia 2 słowenia-niemcy 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Sebkos a co sadzisz o meczu wegry-serbia i czarnogora ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Węgry IO pewne - nie grają za rewelacyjne w ME. SiC wygrywając i mając w zanadrzu mecz ze "słabymi" Czechami kończy grupę z 6 punktami. Przy bardzo zprzyjająceum układzie drugie miejsce w zasięgu, a trzecie prawie pewne. Dlatego skłaniam się grać na Serbów - kwalifikacja do IO? (na MŚ zajęli 7 miejsce). Co do zasad turnieju: Drużyny z mejsc 1,2 na krzyż półfinały. Z miejsc 3 - mecz o piąte m-ce. Z miejsc 4 - mecz o siódme m-ce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 170 |
Oryginalnie wysłał Kiwiasty: [qb]Sebkos a co sadzisz o meczu wegry-serbia i czarnogora ??[/qb] Ja daje na serbów, graja dobrze a po wczorajszej porazce bedą sie chcieli odbudować. Ja postawiłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Na igrzyska z MŚ jadą: Chorwacja, Niemcy, Rosja, Hiszpania, Węgry i Francja oraz Islandia. Gospodarz Grecja. Z pozostałych drużyn ta która uzyska najwyższe miejsce. Walczą Słowenia, Dania, Szwecja, SiC. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Oryginalnie wysłał Kiwiasty: [qb]Sebkos a co sadzisz o meczu wegry-serbia i czarnogora ??[/qb] Przepraszam ale cytat byl nie do mnie, ale postaram sie odpowiedzieć. Serbia straciła 2 podstawowych zawodników w meczu z Francją tzn Petrica i Kokira, o sile ty zawodników świadczy fakt, że od tamtego czasu nie wygrali jeszcze tzn. jesli nie liczyc faktu wygranej z Polakami. Jesli ci co zostali maja jeszcze jakąś motywację to owszem, ale czy umiejętnosci starczy. Odpowiedzcie sobie sami. Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Po głębokiej analizie sytuacji w grupach i szans zakwalifikowania się do IO stwierdzam że mecz SIC-Węgry nie do grania, a jak grać to uwaga zieniam zdanie (do Kiwiastego) - grać Węgry. Sytuacja jest taka: Wczoraj w meczu ze Słowenią, SiC pogrzebała swoje szanse. Z tej grupy niemal pewne wyjścia są Słowenia i Francja (przy założeniu że dzisiaj Słowenia nie przegra z Niemcami, a jakby tak było to wyjdą Niemcy). W drugiej grupie jest b.ciekawie - dużo zależy od wyniku Rosja - Hiszpania. Jeśli, w co wierzę wygra Rosja to Szwedzi praktycznie bez szans (mecz jest później) i warto grać Duńczyków. Jeśli zaś Rosja "da ciała" to Szwedzi mogą wygrać z Danią (znają się jak łyse konie) i jeszcze na IO jechać. W końcu to znakomita Firma ostatnich lat. Podpowiadajcie - jest b.ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Pamiętajcie przy równej ilości punktów, decyduje różnica bramek, potem ilość zdobytych bramek a na końcu ranking EHF.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
Na dziś spróbowałem coś takiego :
Francja - Czechy 1 @1.07 Serbia i Czarnogóra - Węgry 1 @1.69 Szwecja - Dania 2 @1.89
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
jak dla mnie 2 najciekawsze kursy na dzis to: Czechy - Francja Over 56.5 @2.15 Wegry - SiC Under 55.5 @2
a najbardziej podoba mi sie over w meczu Francji - cos czuje ze bedzie to radosny mecz jak zreszta wszystkie czechow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Na dziś ładne widowisko w Polsacie Sport godz. 16 mecz Rosja - Hiszpania. Powinni Rosjanie wygrać.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 293
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 293 |
sebkos: Niemcy chyba ten turniej traktują trochę ulgowo - priorytet IO. Po głębokiej analizie sytuacji w grupach i szans zakwalifikowania się do IO stwierdzam że mecz SIC-Węgry nie do grania Co ty za przeproszeniem pier....sz?? Caly czas o tych IO. Przeciez to sa mistrzostwa europy!! Jakie odpuszczanie?? Wszyscy graja na maksa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka