|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89 |
Witam.
Drobne pytanie:) Wyslalem pozycje Porto-Rolfo w Proffesjonalu oboje nie dojechali kupon w plecy czy kurs 1? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Z
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Porto przejechał więcej okrążeń wiec był lepszy od rolfo.Kupon wchodzi:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Moim zdaniem bedzie zwrot za to spotkanie,nie wazne ile okrazen zaliczyli,liczy sie koncowa klasyfikacja,a obaj nie ukonczyli.
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb]Moje typy na dzisiaj: Gibernau (1-3) 1,5 Biaggi (1-3) 1,5 Checa (1-5) 1,8 lub Checa-Nakano 1 1,39
Tu podam sobie typy na 125cc,zobaczymy jak dzisiaj to pojdzie,bo ta klasa jest bardzo ciezka do wytypowania;) Deviziosio V 3,5 Stoner - Ui 2 2,34
Pozdro[/qb] Gibernau (1-3) 1,5 ====>1. Biaggi (1-3) 1,5 ====>3. Checa (1-5) 1,8 lub Checa-Nakano 1 1,39 ===>2. Deviziosio V 3,5 ====>1. Stoner - Ui 2 2,34 ====> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Zyc nie umierac!!! szkoda tylko ze tak malo ludzi to gra na tym forum,nie wiecie co tracicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Hagii mam nadzieje ze tez ci dobrze poszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb] Oryginalnie wysłał Barca: [qb]Moje typy na dzisiaj: Gibernau (1-3) 1,5 Biaggi (1-3) 1,5 Checa (1-5) 1,8 lub Checa-Nakano 1 1,39
Tu podam sobie typy na 125cc,zobaczymy jak dzisiaj to pojdzie,bo ta klasa jest bardzo ciezka do wytypowania;) Deviziosio V 3,5 Stoner - Ui 2 2,34
Pozdro[/qb] Gibernau (1-3) 1,5 ====>1. Biaggi (1-3) 1,5 ====>3. Checa (1-5) 1,8 lub Checa-Nakano 1 1,39 ===>2. Deviziosio V 3,5 ====>1. Stoner - Ui 2 2,34 ====> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Zyc nie umierac!!! szkoda tylko ze tak malo ludzi to gra na tym forum,nie wiecie co tracicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Hagii mam nadzieje ze tez ci dobrze poszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdro[/qb] hehe poszlo i to bardzo pięknie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i pozdrawiam ps reczna pieknie tez wchodzi i niedziela zajebista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Oryginalnie wysłał Andy Roddick: [qb]Który był Rossi , 4 ???[/qb] tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb] Biaggi (1-3) 1,5 ====>3. [/qb] Co dziś mnie nerwów kosztował Biaggi to moje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pokazał dziś jednak, że kompleks Rossiego ma chyba za sobą i że jest klasowym zawodnikiem. W pieknym stylu najpierw odrobił postartową przewagę do Rossiego (niektórzy tłumaczą to niedoskonałością maszyny tego drugiego), a potem dwa razy odparł niesamowite ataki Valentino na 3 pozycję (przy drugim wydawało mi się, że już po jabłkach), myśląc cały czas przy tym, że "łyknie" Chece, atakując go w sposób dosłownie szalony (w pewnym momencie miałem wrażenie, że wyleci z toru). Emocjonujący i fantastyczny wyścig dziś oglądałem, okraszony przy tym trafionymi kuponami ... czy może być w życiu coś piekniejszego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam nathan
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279 |
HAGIi i Barca wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla was dzięki wam zarobiłem dzisiaj 178 zł na czysto, postawiłem 200 zeta na Gibernau 1-3 i Biaggi 1-3. Rzadko gram sporty typu F1 czy motory, bo zawsze jest ryzyko awarii, a ja gram za sporą kasę. Tak naprawdę przekonała mnie pogoda, która w motorach odgrywa olbrzymią rolę, tu nie ma tankowania, ani zmiany opon. Jeszcze raz wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 67 |
Serce mówi Rossi, ale rozsądek mówi Gibernau. Cóż można więcej tu dodać - Sete pokazuje nam swój lwi pazur i na pewno będzie chciał odnieśc na Mugello swe kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Czy wygra? Pewnie tak, aczkolwiek nie zapominajmy, że to motory i wszystko się tu może zdarzyć. Rossi doskonale zna układ tego toru i nie wydaje mi się, żeby miał łatwo sprzedać tu skórę. Jeśli mogę coś sugerować, to na pewno nie polecam ani Gibernau na zwycięzcę ani Rossiego. Po prostu kursy na te zdarzenia absolutnie nie odzwierciedlają ryzyka, jakie sięz nimi wiąże. Ja osobiście nadal wierzę w Haydena, pokazał w kwalifikacjach, że wie jak składać się na Mugello i niewątpliwie powalczy również w wyścigu. Jedno jest pewne - przy tej liczbie Włochów na starcie szykuje się kolejny gorący wyścig oglądany jak zwykle na stojąco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Buki nie rozpieszczają nas z ofertą na wyścigi - jedyne co wydaje się być warte lekiego zagrania to Nick Hayden kontra Max Biaggi po @2,35 w B&W oraz oczywiście Daniel Pedrosa winner po @2,50. Może jeszcze gdzieś dadzą h2h ale nie wiem czy jakakolwiek para da się przewidzieć z uwagi na niezwykle wyrównany poziom na tym etapie rozgrywek.
pozdrawiam Piotr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Czy opłaca się stawiać na 1: Pedrosa, D - Poggiali, M za 1.30?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
No dzisiaj wyjatkowo zaciete bedzie GP,gdyby ten wyscig byl gdzie indziej to postawilbym na zwyciestwo Gibernau,ale ze wyscig odbywa sie we Wloszech to mysle ze Rossi moze pokusic sie o zwyciestwo.Osobiscie zagram chyba tak: I KUPON Rossi V 2,5 Gibernau 1-3 1,3 Biaggi 1-5 1,15
II KUPON Gibernau V 2,5 Rossi 1-3 1,3 Biaggi 1-5 1,15
AKO na obu kuponach wychodzi 3,7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
dzis typuje: 1.Sete 1-3 2.Rossi 1-3 3.Barros-Edwards Mam nadzieje że dzis bedzie piekna walka miedzy Sete a Rossim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606 |
barca troche bezsesnu te kupony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mogles zagrac tak : rossi 1-3 1,3 gibernau 1-3 1,3 biaggi 1-5 1,15 i masz kurs 1,94 a poniewaz z twocih kuponow tylko jeden moze wjesc czyli twoj kurs 3,7 / 2 = 1,85 a wiec mniej nzi tutaj, a pozatym gdyby u ciebie wygrl zawodnik X, to gleba, a w tym przypadku gdy wygra zawodnik X t jest szansa na wygrnaa jesli i rossi i gibernau bede w trojce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to takie przemyslenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
wyścig przerwany z powodu deszczu!O 15 bedą dokańczać 6 okrazen na mokrej nawierzchni.Czy buki to zaliczaja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Oryginalnie wysłał mtudor: [qb] Mam nadzieje że dzis bedzie piekna walka miedzy Sete a Rossim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Idealne spostrzeżenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wspaniały wyścig, wspaniała walka. Miałem Sete na V, jednak Rossi zasłużenie wygrał i należało mu się to zwycięstwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Oryginalnie wysłał mtudor: [qb]dzis typuje: 1.Sete 1-3 2.Rossi 1-3 3.Barros-Edwards Mam nadzieje że dzis bedzie piekna walka miedzy Sete a Rossim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] jednym słowem życze takich wyścigów jak najwiecej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Oryginalnie wysłał Barca: [qb]No dzisiaj wyjatkowo zaciete bedzie GP,gdyby ten wyscig byl gdzie indziej to postawilbym na zwyciestwo Gibernau,ale ze wyscig odbywa sie we Wloszech to mysle ze Rossi moze pokusic sie o zwyciestwo. :[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Kiedy jada motory dzisiaj czy jutro??bo mi sie wydaje ze dzisiaj.Moze mi ktos wkleic wyniki kwalifikacji we wszystkich klasach albo dac jakiegos linka do wynikow?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|