Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#170764 16/05/2004 18:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89
Witam.

Drobne pytanie:) Wyslalem pozycje Porto-Rolfo w Proffesjonalu oboje nie dojechali kupon w plecy czy kurs 1? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Z

Bonus: Unibet
#170765 16/05/2004 18:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Porto przejechał więcej okrążeń wiec był lepszy od rolfo.Kupon wchodzi:)

#170766 16/05/2004 19:01
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Moim zdaniem bedzie zwrot za to spotkanie,nie wazne ile okrazen zaliczyli,liczy sie koncowa klasyfikacja,a obaj nie ukonczyli.

Pozdro

#170767 16/05/2004 19:07
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Moje typy na dzisiaj:
Gibernau (1-3) 1,5
Biaggi (1-3) 1,5
Checa (1-5) 1,8 lub Checa-Nakano 1 1,39

Tu podam sobie typy na 125cc,zobaczymy jak dzisiaj to pojdzie,bo ta klasa jest bardzo ciezka do wytypowania;)
Deviziosio V 3,5
Stoner - Ui 2 2,34

Pozdro[/qb]
Gibernau (1-3) 1,5 ====>1.
Biaggi (1-3) 1,5 ====>3.
Checa (1-5) 1,8 lub Checa-Nakano 1 1,39
===>2.
Deviziosio V 3,5 ====>1.
Stoner - Ui 2 2,34 ====> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Zyc nie umierac!!! szkoda tylko ze tak malo ludzi to gra na tym forum,nie wiecie co tracicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Hagii mam nadzieje ze tez ci dobrze poszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdro

#170768 16/05/2004 19:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 346
Który był Rossi , 4 ???

#170769 16/05/2004 20:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]Moje typy na dzisiaj:
Gibernau (1-3) 1,5
Biaggi (1-3) 1,5
Checa (1-5) 1,8 lub Checa-Nakano 1 1,39

Tu podam sobie typy na 125cc,zobaczymy jak dzisiaj to pojdzie,bo ta klasa jest bardzo ciezka do wytypowania;)
Deviziosio V 3,5
Stoner - Ui 2 2,34

Pozdro[/qb]
Gibernau (1-3) 1,5 ====>1.
Biaggi (1-3) 1,5 ====>3.
Checa (1-5) 1,8 lub Checa-Nakano 1 1,39
===>2.
Deviziosio V 3,5 ====>1.
Stoner - Ui 2 2,34 ====> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Zyc nie umierac!!! szkoda tylko ze tak malo ludzi to gra na tym forum,nie wiecie co tracicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Hagii mam nadzieje ze tez ci dobrze poszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdro[/qb]
hehe poszlo i to bardzo pięknie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i pozdrawiam
ps reczna pieknie tez wchodzi i niedziela zajebista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#170770 16/05/2004 20:32
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Oryginalnie wysłał Andy Roddick:
[qb]Który był Rossi , 4 ???[/qb]
tak

#170771 16/05/2004 22:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]
Biaggi (1-3) 1,5 ====>3.
[/qb]
Co dziś mnie nerwów kosztował Biaggi to moje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pokazał dziś jednak, że kompleks Rossiego ma chyba za sobą i że jest klasowym zawodnikiem.
W pieknym stylu najpierw odrobił postartową przewagę do Rossiego (niektórzy tłumaczą to niedoskonałością maszyny tego drugiego), a potem dwa razy odparł niesamowite ataki Valentino na 3 pozycję (przy drugim wydawało mi się, że już po jabłkach), myśląc cały czas przy tym, że "łyknie" Chece, atakując go w sposób dosłownie szalony (w pewnym momencie miałem wrażenie, że wyleci z toru).

Emocjonujący i fantastyczny wyścig dziś oglądałem, okraszony przy tym trafionymi kuponami ... czy może być w życiu coś piekniejszego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam
nathan

#170772 17/05/2004 00:34
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 279
HAGIi i Barca wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla was dzięki wam zarobiłem dzisiaj 178 zł na czysto, postawiłem 200 zeta na Gibernau 1-3 i Biaggi 1-3.
Rzadko gram sporty typu F1 czy motory, bo zawsze jest ryzyko awarii, a ja gram za sporą kasę. Tak naprawdę przekonała mnie pogoda, która w motorach odgrywa olbrzymią rolę, tu nie ma tankowania, ani zmiany opon. Jeszcze raz wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .

#170773 06/06/2004 06:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 67
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 67
Serce mówi Rossi, ale rozsądek mówi Gibernau. Cóż można więcej tu dodać - Sete pokazuje nam swój lwi pazur i na pewno będzie chciał odnieśc na Mugello swe kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Czy wygra? Pewnie tak, aczkolwiek nie zapominajmy, że to motory i wszystko się tu może zdarzyć. Rossi doskonale zna układ tego toru i nie wydaje mi się, żeby miał łatwo sprzedać tu skórę. Jeśli mogę coś sugerować, to na pewno nie polecam ani Gibernau na zwycięzcę ani Rossiego. Po prostu kursy na te zdarzenia absolutnie nie odzwierciedlają ryzyka, jakie sięz nimi wiąże. Ja osobiście nadal wierzę w Haydena, pokazał w kwalifikacjach, że wie jak składać się na Mugello i niewątpliwie powalczy również w wyścigu. Jedno jest pewne - przy tej liczbie Włochów na starcie szykuje się kolejny gorący wyścig oglądany jak zwykle na stojąco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Buki nie rozpieszczają nas z ofertą na wyścigi - jedyne co wydaje się być warte lekiego zagrania to Nick Hayden kontra Max Biaggi po @2,35 w B&W oraz oczywiście Daniel Pedrosa winner po @2,50.
Może jeszcze gdzieś dadzą h2h ale nie wiem czy jakakolwiek para da się przewidzieć z uwagi na niezwykle wyrównany poziom na tym etapie rozgrywek.

pozdrawiam
Piotr

#170774 06/06/2004 11:59
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Czy opłaca się stawiać na 1:
Pedrosa, D - Poggiali, M za 1.30?

#170775 06/06/2004 16:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
No dzisiaj wyjatkowo zaciete bedzie GP,gdyby ten wyscig byl gdzie indziej to postawilbym na zwyciestwo Gibernau,ale ze wyscig odbywa sie we Wloszech to mysle ze Rossi moze pokusic sie o zwyciestwo.Osobiscie zagram chyba tak:
I KUPON
Rossi V 2,5
Gibernau 1-3 1,3
Biaggi 1-5 1,15

II KUPON
Gibernau V 2,5
Rossi 1-3 1,3
Biaggi 1-5 1,15

AKO na obu kuponach wychodzi 3,7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#170776 06/06/2004 17:41
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
dzis typuje:
1.Sete 1-3
2.Rossi 1-3
3.Barros-Edwards
Mam nadzieje że dzis bedzie piekna walka miedzy Sete a Rossim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#170777 06/06/2004 18:26
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
barca troche bezsesnu te kupony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mogles zagrac tak :
rossi 1-3 1,3
gibernau 1-3 1,3
biaggi 1-5 1,15
i masz kurs 1,94
a poniewaz z twocih kuponow tylko jeden moze wjesc czyli twoj kurs 3,7 / 2 = 1,85 a wiec mniej nzi tutaj, a pozatym gdyby u ciebie wygrl zawodnik X, to gleba, a w tym przypadku gdy wygra zawodnik X t jest szansa na wygrnaa jesli i rossi i gibernau bede w trojce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to takie przemyslenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#170778 06/06/2004 18:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
wyścig przerwany z powodu deszczu!O 15 bedą dokańczać 6 okrazen na mokrej nawierzchni.Czy buki to zaliczaja?

#170779 06/06/2004 19:29
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
Quote
Oryginalnie wysłał mtudor:
[qb]
Mam nadzieje że dzis bedzie piekna walka miedzy Sete a Rossim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Idealne spostrzeżenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Wspaniały wyścig, wspaniała walka. Miałem Sete na V, jednak Rossi zasłużenie wygrał i należało mu się to zwycięstwo.

#170780 06/06/2004 19:34
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Quote
Oryginalnie wysłał mtudor:
[qb]dzis typuje:
1.Sete 1-3
2.Rossi 1-3
3.Barros-Edwards
Mam nadzieje że dzis bedzie piekna walka miedzy Sete a Rossim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
jednym słowem życze takich wyścigów jak najwiecej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#170781 06/06/2004 20:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Oryginalnie wysłał Barca:
[qb]No dzisiaj wyjatkowo zaciete bedzie GP,gdyby ten wyscig byl gdzie indziej to postawilbym na zwyciestwo Gibernau,ale ze wyscig odbywa sie we Wloszech to mysle ze Rossi moze pokusic sie o zwyciestwo.
:[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#170782 12/06/2004 15:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Kiedy jada motory dzisiaj czy jutro??bo mi sie wydaje ze dzisiaj.Moze mi ktos wkleic wyniki kwalifikacji we wszystkich klasach albo dac jakiegos linka do wynikow?

#170783 12/06/2004 16:12
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
Jada jutro a link to http://motogp.tiscali.com/en/motogp/index.htm

po prawej stronie masz wszystko co chcesz:))

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 2,045 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,341
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1