Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
eh chyba ci nie pomoge bo nigdy nie widzialem "w akcji" tych bokserow

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
hmm dziwia mnie kursy na ten pojedynek
Felix Trinidad 1.36 X 17.00 Ronald Wright (USA) 2.88
tylko cos mi tu nie pasi bo wydawalo mi sie ze ci bokserzy walcza w innych kategoriach wagowych chyba ze 1 z nich przeniosl sie do wyzszej badz nizszej kategori i o ile to jest ten Wright o ktorym mysle laugh a mysle o Ronald Winky Wrighcie i tak mi sie wydaje ze on zmienil kategorie bo w swojej ma juz wszystkie 4 pasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli tak jest to niewiem czy jest sens ruszac ta walke ale kurs kuszacy na Wrighta ale jak wiadomo zmienianie wagi jak skarpetki to nie za dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przyklad De La Hoya <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ktory w porownaniu do innych dostaje po papie mimo wieku 32 lat przeciwienstwo Hopkins ktory walczy w 1 kategori, majac 40 lat ( albo 39 ) bedzie bronil tytulu poraz 20 wiec mozna tu konkretne wnioski wysunac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie wiem po co Winky pcha sie do kategori zdominowanej przez Hopkinsa moze chce go pokonac ?:D coz jeszcze to bede musial przemyslec ale Trynidad tez ma cos do udowodnienia i chec rewanzu z Hopkinsem zas Hopkins wg mnie powinien skonczyc kariere broniac tytulu poraz 20 mistrz niech odejdzie bedadz mistrzem a nie pokonamym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
dzis walka Tygrysa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale nie ruszam jej bo niechce stawiac przeciwko niemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i radze tez nie grac ze wygra Michalczewski za maly kurs

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
Ja z kolei uważam, że każde inne rozstrzygnięcie niż oczywiste zwycięstwo "Tigera" będzie megasensacją. Osobiście nie mam oporów. Darek to wygra, bo mu bardzo zależy i jest lepszym i bardziej doświadczonym pięściarzem. Tym razem nie będzie żadnego przekrętu.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ja też ładuje dzisiaj na Tygrysa po kursie 1.35 w B&W ale za niewielką stawkę, coby się lepiej pojedynek oglądało.

Trza być w końcu patriotą!!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Ja tesh na Darka postawiłem. Tygrys to wygra bo musi i chyba nie chce kończyc kariry przegraną walką....

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
Ehhh... A jednak.... Szkoda chłopa... Life is brutal... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Od początku walki wszytsko wskazywało na to ze Tiozzo jest lepiej przygotowany do tego pojedynku...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
eh przykro mi ze moje slowa sie sprawdzily zreszta jak zawsze :/ Mysle ze Tygrys juz powinien skonczyc kariere za bardzo ma "obita" glowe juz przed walka mozna bylo zobaczyc blizny a po walce to juz tragedia. Pozatym starosc i dluga przerwa tez robi swoje a on niema dobrej obrony w swoich walkach przyjmowal bardzo duzo ciosow ale zawsze odpowiadal i bral przeciwnikow na kondycje teraz juz mu sie to nie udaje a bez tego raczej pasa nie zdobedzie. Michalczewski tak samo jak Roy Jones powinni juz skonczyc kariere no chyba ze chca walczyc dla pieniedzy nie ze ich nie lubie ale szanuje to co zrobil Darek chcial odejsc jako mistrz jednak mu sie to nieudalo i raczej nie uda, niektorzy bokserzy nie wiedza kiedy zakonczyc kariere...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
czy walka judah z spinkesm sie odbyla?? Bo jesli nie do stawiajcie na judach, to tak ihopkins swojej kategori, teraz wychodzi balowanie tygrysa to musialo tak sie skonczyc tylko jednego nie rozumiem dlaczego tygrys nie zadawal ciosow

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
1 wtopa Braithwaite przegral na pkt z Mormeckiem
kolejny ciekawy kursik

James Toney (USA) 1.40 John Ruiz (USA) 2.75
kusi mnie Ruiz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mysle ze zmeczy klinczami toneya i pojedzie z nim w ostatnich rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
aha i oczywiscie pewniak Mayweather - Gatti 1 1.25

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
A nasz Andrew kiedy walczy?

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
21 maja

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
No to chyba w koncu wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak myslicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
co do walki andrew to bylbym spokojny, jedynie co mnie martwi to to ze lamon ma dynamit w lapie i zeby andrew sie nie nadzial, szanse ocenieam 7.5:2.5 dla andrew. a co do innych walk to trinidada nie am co tykac, winky nie jest kelnerem a trinidad mial przerwe i potem tylko 1 walka wiec nie jest pewne jak tam z nim jest, tego nie ruszam a z pewniakow do judah, valuev,calzage, maywater. Natomiast mysle ze warto zaryzykowac za nizsza stawke na ruiza. tooney mega talentem nie jest ma kiepskie warunki, ale jest silny moze nyc roznie ale kurs zawyzony na ruiza. A co myslicie o walce kostii z huttonem??

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Ja też jestem spokojny o walkę Andrzeja - nigdy go nie widziałem jako mistrza, bo też nim nigdy nie będzie, chyba że sam założy sobie stowarzyszenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to czy wygra tą walkę nie będzie miało dla mnie żadnego znaczenia w pojmowaniu jego mistrzostwa

I od razu mówię - nie twierdzę broń Boże, że Andrew przegra tą walkę, on tylko będzie stał jak kołek i pozwalał się okładać.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
wiem ze Winky nie jest kelnerem bo na niego sobie chyba postawie cosik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo kursy na Tito smieszne

Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
News dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

John Ruiz, który w listopadzie ubiegłego roku pokonał po kontrowersyjnej decyzji Andrzeja Gołotę w walce o mistrzostwo świata wagi ciężkiej wersji WBA, tym razem znalazł pogromcę.
http://www.przegladligowy.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=5714

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Czy ktos sie orientuje gdzie moge zdobyc video pojedynku Castillo - Corales? Nie nagralem na TVNie, a bylo to niesamowite widowisko!

Moze jest jakas strona z ktorej mozna by to sciagnac? Albo nawet kupic?

Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Może poszukaj na torrentach? tam często ludzie mają walki bokserskie

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, alfa, betowiec, Akhu, Sensei, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 805 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1