|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
dzisiaj chyba najpewniejszy mecz to Chiny - Algeria oczywiscie z handi -2,5 kurs cienki 1,16 nie wiem co z mecze Francja - Iran, czy nie odpuszcza tego meczu? jakie macie zdanie na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Oryginalnie wysłał piotras: [qb]dzisiaj chyba najpewniejszy mecz to Chiny - Algeria oczywiscie z handi -2,5 kurs cienki 1,16 nie wiem co z mecze Francja - Iran, czy nie odpuszcza tego meczu? jakie macie zdanie na ten temat?[/qb] Ja sądzę,że Australi ale chiny też
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Witam!
Tak jak pisałem Australia wygrała a ja ją miałem z handi -1.5 za 1,8 z unibet do tego Chiny -2,5 i narazie 2-0, ale do rzeczy panowie proponuję dzis zagrać Holandię handi -2,5 z Kamerunem po pierwsze jeśli Holendrzy mają awansować muszą to wygrac 3-0, po drugie grają przed Hiszpania i Kubą, a po trzecie Kamerun będzie chyba dostarczycielem punktów jak Kazachstan tydzień temu. Zagrałem trebla Aus -1,5, Chiny -2,5 i Holandia -2,5 za 300 zł zobaczymy co z tego będzie.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 339 |
prosze o wynik meczu japonia-kanada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie, jak mawiał mój idol komentator siatkówki niezapomniany Zdzisław Ambroziak : "nie wystarczą piękne dłonie żeby dobrze grać na fortepianie" a więc kto wygra dziś? Hiszpania czy Kuba?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
gdzie moge znaleźć wynik meczu Hiszpania - Kuba?? to mecz towarzyski czy "element" jakiegos turnieju??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575 |
Hiszpania - Kuba 1-3 . To jest turniej kwalifikacyjny do Igrzysk i wchodzi tam tylko zwyciezca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Ma ktos linka do wynikow z Madrytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ... jakas turniejowa stronka albo cos :rolleyes:
Z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
edit: ... no i wsumie do Ligi Europejskiej panow tez przy okazji by sie przydal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <small>[ 29-05-2004, 11:35: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]: [QB]Ma ktos linka do wynikow z Madrytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ... jakas turniejowa stronka albo cos :rolleyes: Z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: www.fivb.org [ fivb.org] i dalej odpowiednim linkiem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 33 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Na dziś Hiszp. - Holandia, (2) prawdopodobnie będzie 1:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Iran to druzyna ktora doprowadzila mnie do bankructwa! Teraz wygrali z Australia 3:0! Nie mam pytan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Na dzis proponuję zagrać hiszpanię z holandią za 3,05 w unibet, wynik będzie 3-2 dla Hiszpanii, po pierwsze dlatego,że Holandii brakuje 2 sety żeby byc pewnym awansu, po drugie prowadząc 2-0 odpuszczą i Hiszpanie jako gospodarz wygraja gładko pozostałe 3 sety, Tak mnie sie wydaje i takie mam przeczucie, powodzenia i jeśli ktoś ma jakieś uwagi to niech sie wypowie.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Oryginalnie wysłał piotras: [qb]Iran to druzyna ktora doprowadzila mnie do bankructwa! Teraz wygrali z Australia 3:0! Nie mam pytan.[/qb] Piotras ale ty jesteś naiwny, przecież Australia przed meczem z Iranem miała pewny awans na Igrzyska, a wiesz jak sie gra mają coś pewnego w kieszeni ja grałem na Iran z handi i nie żałuję. Pozdrawiam Pawka z kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Pawka masz naprawde dobre informacje... tak to jest jak sie gra cos i sie nie jest dobrze zorientowanym... Ja slyszalem ze awans z turnieju w Tokyo mial uzyskac zwyciezcza i jeden najlepszy zespol azjatycki, tak wiec dlaczego Australia (kontynent Australia i Ocenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) awansowala?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Oryginalnie wysłał piotras: [qb]Pawka masz naprawde dobre informacje... tak to jest jak sie gra cos i sie nie jest dobrze zorientowanym... Ja slyszalem ze awans z turnieju w Tokyo mial uzyskac zwyciezcza i jeden najlepszy zespol azjatycki, tak wiec dlaczego Australia (kontynent Australia i Ocenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) awansowala?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Odpowiedź jest prosta do federacji azjatyckiej nalezy również australia i oceania. Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
:eek: Nie mam wiecej pytan. Dzieki Pawka. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|