Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#171257 27/05/2004 23:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
dzisiaj chyba najpewniejszy mecz to Chiny - Algeria oczywiscie z handi -2,5 kurs cienki 1,16 nie wiem co z mecze Francja - Iran, czy nie odpuszcza tego meczu? jakie macie zdanie na ten temat?

Bonus: Unibet
#171258 28/05/2004 04:11
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Oryginalnie wysłał piotras:
[qb]dzisiaj chyba najpewniejszy mecz to Chiny - Algeria oczywiscie z handi -2,5 kurs cienki 1,16 nie wiem co z mecze Francja - Iran, czy nie odpuszcza tego meczu? jakie macie zdanie na ten temat?[/qb]
Ja sądzę,że Australi ale chiny też

#171259 28/05/2004 12:51
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Witam!

Tak jak pisałem Australia wygrała a ja ją miałem z handi -1.5 za 1,8 z unibet do tego Chiny -2,5 i narazie 2-0, ale do rzeczy panowie proponuję dzis zagrać Holandię handi -2,5 z Kamerunem po pierwsze jeśli Holendrzy mają awansować muszą to wygrac 3-0, po drugie grają przed Hiszpania i Kubą, a po trzecie Kamerun będzie chyba dostarczycielem punktów jak Kazachstan tydzień temu. Zagrałem trebla Aus -1,5, Chiny -2,5 i Holandia -2,5 za 300 zł zobaczymy co z tego będzie.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

#171260 28/05/2004 16:14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 339
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 339
prosze o wynik meczu japonia-kanada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#171261 28/05/2004 17:29
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Oryginalnie wysłał mac42:
[qb]prosze o wynik meczu japonia-kanada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
niestety niem live na stronie fivb niema live ze wszystkich meczy japonii sprawdzaj co jakiś czas masz link http://www.fivb.org/EN/volleyball/competitions/WorldOQT/mjpn2004/results/results.asp?sm=117

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

#171262 28/05/2004 22:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panowie, jak mawiał mój idol komentator siatkówki niezapomniany Zdzisław Ambroziak : "nie wystarczą piękne dłonie żeby dobrze grać na fortepianie" a więc kto wygra dziś? Hiszpania czy Kuba?

#171263 29/05/2004 00:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
gdzie moge znaleźć wynik meczu Hiszpania - Kuba?? to mecz towarzyski czy "element" jakiegos turnieju??

#171264 29/05/2004 01:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
Hiszpania - Kuba 1-3 . To jest turniej kwalifikacyjny do Igrzysk i wchodzi tam tylko zwyciezca.

#171265 29/05/2004 15:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Ma ktos linka do wynikow z Madrytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ... jakas turniejowa stronka albo cos :rolleyes:

Z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

edit: ... no i wsumie do Ligi Europejskiej panow tez przy okazji by sie przydal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<small>[ 29-05-2004, 11:35: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>

#171266 29/05/2004 16:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[QB]Ma ktos linka do wynikow z Madrytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ... jakas turniejowa stronka albo cos :rolleyes:

Z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

www.fivb.org [fivb.org] i dalej odpowiednim linkiem..

#171267 29/05/2004 22:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 33
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 33
edit: ... no i wsumie do Ligi Europejskiej panow tez przy okazji by sie przydal

http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/volleyball/european_league/2557/3117/index_EN.html

#171268 30/05/2004 14:38
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Na dziś Hiszp. - Holandia, (2)
prawdopodobnie będzie 1:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#171269 30/05/2004 14:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Iran to druzyna ktora doprowadzila mnie do bankructwa! Teraz wygrali z Australia 3:0! Nie mam pytan.

#171270 30/05/2004 14:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Na dzis proponuję zagrać hiszpanię z holandią za 3,05 w unibet, wynik będzie 3-2 dla Hiszpanii, po pierwsze dlatego,że Holandii brakuje 2 sety żeby byc pewnym awansu, po drugie prowadząc 2-0 odpuszczą i Hiszpanie jako gospodarz wygraja gładko pozostałe 3 sety, Tak mnie sie wydaje i takie mam przeczucie, powodzenia i jeśli ktoś ma jakieś uwagi to niech sie wypowie.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

#171271 30/05/2004 14:45
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Oryginalnie wysłał piotras:
[qb]Iran to druzyna ktora doprowadzila mnie do bankructwa! Teraz wygrali z Australia 3:0! Nie mam pytan.[/qb]
Piotras ale ty jesteś naiwny, przecież Australia przed meczem z Iranem miała pewny awans na Igrzyska, a wiesz jak sie gra mają coś pewnego w kieszeni ja grałem na Iran z handi i nie żałuję.

Pozdrawiam Pawka z kielc.

#171272 30/05/2004 15:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Pawka masz naprawde dobre informacje... tak to jest jak sie gra cos i sie nie jest dobrze zorientowanym... Ja slyszalem ze awans z turnieju w Tokyo mial uzyskac zwyciezcza i jeden najlepszy zespol azjatycki, tak wiec dlaczego Australia (kontynent Australia i Ocenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) awansowala?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#171273 30/05/2004 15:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Oryginalnie wysłał piotras:
[qb]Pawka masz naprawde dobre informacje... tak to jest jak sie gra cos i sie nie jest dobrze zorientowanym... Ja slyszalem ze awans z turnieju w Tokyo mial uzyskac zwyciezcza i jeden najlepszy zespol azjatycki, tak wiec dlaczego Australia (kontynent Australia i Ocenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) awansowala?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Odpowiedź jest prosta do federacji azjatyckiej nalezy również australia i oceania.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

#171274 30/05/2004 15:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
:eek: Nie mam wiecej pytan. Dzieki Pawka. :rolleyes:

#171275 30/05/2004 22:20
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1