Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#171570 06/07/2004 23:41
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Rusza siatkarski Grand Prix

Grand Prix rozpocznie się 7 lipca i potrwa do 24 lipca. W ciągu trzech weekendów każdy zespół rozegra łącznie po 9 spotkań, czyli co tydzień po trzy mecze z różnymi rywalami.Później, czyli miedzy 27 lipca a 1 sierpnia, w turnieju finałowym we Włoszech zagra pięć najlepszych drużyn oraz gospodynie, Włoszki.
Polskie siatkarki rozpoczną swój udział w tegorocznym Grand Prix od spotkań z Rosjankami, Włoszkami oraz Japonkami. Mecze zostaną rozegrane w japońskim mieście Kawasaki. W czasie następnych weekendów nasze reprezentantki zmierzą się z Koreą Płd., Brazylią, Chinkami, dwukrotnie z Dominikaną i jeszcze raz z Włoszkami. Te spotkania rozgrywane będą na Filipinach i w Chinach.Podopieczne trenera Niemczyka wywalczyły sobie prawo gry w Grand Prix 2004 podczas europejskiego turnieju kwalifikacyjnego, który był rozgrywany w sierpniu zeszłego roku w Pile. Oprócz Polski, do rywalizacji przystąpi 11 zespołów - z Azji: Chiny, Japonia, Korea Płd. oraz Tajlandia;z Europy: Niemcy, Rosja oraz Włochy; z kontynentów amerykańskich: Brazylia, Dominikana, Kuba i USA.

Kursy z profa:

N21 Tajlandia-Kuba 5 1.1
N22 USA-Korea 1.41 2.51
N23 Brazyl.-Dominikana 1.1 5
N24 Chiny-Niemcy 1.17 3.9
N25 Rosja-Polska 1.31 2.91
N26 Japonia-Wlochy 2.06 1.61

Na pierwszy rzut oka Rosja bankie nasze bez Glinki i Swieniewicz nie ugraja z nimi za wiele.

Bonus: Unibet
#171571 06/07/2004 23:58
Dołączył: Jun 2004
Posty: 49
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 49
moim zdaniem na 99% :
Tajlandia - Kuba 2
USA - Korea 1
Brazylia - Dominikana 1
Chiny - Niemcy 1
wtajemniczonym zespołow nie 3ba przedstawiac, kursy nie sa zachecajace ale mysle ze za wieksza kase mozna zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#171572 07/07/2004 00:49
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Uwazałbym na Koreanki które zwłaszcza w pierwszych meczach mogą być groźne,pozatym reszta powinna bezproblemowo wejść ja zagram napewno Rosję.

#171573 07/07/2004 01:55
Dołączył: Jun 2004
Posty: 49
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 49
hmmm ja sie jeszcze zastanawiam czy te wloszki wygraja z japonkami .... ale chyba jednak postawie na wloszki ...co myslicie ?

#171574 08/07/2004 01:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał HuLtaj:
[qb]hmmm ja sie jeszcze zastanawiam czy te wloszki wygraja z japonkami .... ale chyba jednak postawie na wloszki ...co myslicie ?[/qb]
Nie wiem czy zauwazyles ze Japonki to gospodynie. Beda chcialy sie pokazac przed wlasna publicznoscia, szczegolnie ze na Olimpiade sie nie wybieraja(chyba ze na wycieczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Nie mowie tutaj zebys gral na Japonki,ale...

#171575 08/07/2004 01:55
Dołączył: Jun 2004
Posty: 49
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 49
no zauwarzylem to dlatego Japonia - Wlochy NO BET stop ... choc mysle ze wloszki wygraja ale to mysle nieoficjalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#171576 08/07/2004 03:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
A macie już może adres internetowy GRAND PRIX gdzie będzie można śledzić te mecze? Dziękuję z góry za odpowiedź.

#171577 08/07/2004 05:02
Dołączył: May 2004
Posty: 863
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 863
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał HuLtaj:
[qb]hmmm ja sie jeszcze zastanawiam czy te wloszki wygraja z japonkami .... ale chyba jednak postawie na wloszki ...co myslicie ?[/qb]
Nie wiem czy zauwazyles ze Japonki to gospodynie. Beda chcialy sie pokazac przed wlasna publicznoscia, szczegolnie ze na Olimpiade sie nie wybieraja(chyba ze na wycieczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Nie mowie tutaj zebys gral na Japonki,ale...
[/qb]
Kolego Szpakowski ....Japonki wybieraja sie na olimpiade i to nie w roli Turystek.... :eek: polecam sprawdzic!!
http://www.fivb.com/

GRUPA A
1.GRECJA
2.KOREA Płd.
3.JAPONIA
4.BRAZYLIA
5.WŁOCHY
6.KENIA

STARAJMY sie pisac to czego jesteśmy pewni ok!!!!!

#171578 08/07/2004 05:13
Dołączył: May 2004
Posty: 863
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 863
Quote
Oryginalnie wysłał DARCIO:
[qb]A macie już może adres internetowy GRAND PRIX gdzie będzie można śledzić te mecze? Dziękuję z góry za odpowiedź.
[/qb]
http://www.fivb.com/EN/Volleyball/Competitions/WorldGrandPrix/2004/index.asp

powinno to byc to: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#171579 08/07/2004 10:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał nazir69:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał HuLtaj:
[qb]hmmm ja sie jeszcze zastanawiam czy te wloszki wygraja z japonkami .... ale chyba jednak postawie na wloszki ...co myslicie ?[/qb]
Nie wiem czy zauwazyles ze Japonki to gospodynie. Beda chcialy sie pokazac przed wlasna publicznoscia, szczegolnie ze na Olimpiade sie nie wybieraja(chyba ze na wycieczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Nie mowie tutaj zebys gral na Japonki,ale...
[/qb]
Kolego Szpakowski ....Japonki wybieraja sie na olimpiade i to nie w roli Turystek.... :eek: polecam sprawdzic!!
http://www.fivb.com/ [/qb]
OK dzieki za sprostowanie...To tym bardziej NO BET. Pomysl ze bedzie to testowanie skladu dla Japonek przed olimpiada i beda chcialy sie pokazac trenerowi wszystkie z jak najlepszej strony.

#171580 08/07/2004 13:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,161
Quote
Oryginalnie wysłał nazir69:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał DARCIO:
[qb]A macie już może adres internetowy GRAND PRIX gdzie będzie można śledzić te mecze? Dziękuję z góry za odpowiedź.
[/qb]
http://www.fivb.com/EN/Volleyball/Competitions/WorldGrandPrix/2004/index.asp

powinno to byc to: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Dzięki wielkie. Znam tą stronę od dosyć dawna (www.fivb.com [fivb.com]) ale nie widziałem tam tej zakładki na GRAND PRIX. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#171581 08/07/2004 13:28
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
Dzisiaj ROSJANKI powinny zbić Polki(niestety)-nasze bez 2 najlepszych według mnie zawodniczek Glinki i Świeniewicz nie uporają sie z Rosyjską Maszyną(Gamova i spółka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )

ROSJA-Polska-1-1.31/1 set-1.41 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#171582 08/07/2004 13:42
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
Siema !

Mam male pytanko. Macie moze jakies info na temat skladu Kubanek? Czy warto zagrac na ich zwyciestwo w meczu ze slabymi, ale badz co badz gospodyniami mz Tajlandii?

#171583 08/07/2004 16:46
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Dzis Polki moim zdaniem z minimalnymi szansami na sukces. Do nieobycnych Glinki i Swieniewicz dolaczyla kontuzjowana Fratczak. Rosjanki nie powinny pozostawic zadnych zludzen naszym reprezentantkom. Szkoda tylko ze mecz dopiero jutro o 8.30 rano...

#171584 08/07/2004 18:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Oryginalnie wysłał Bartezz:
[qb]Dzis Polki moim zdaniem z minimalnymi szansami na sukces. Do nieobycnych Glinki i Swieniewicz dolaczyla kontuzjowana Fratczak. Rosjanki nie powinny pozostawic zadnych zludzen naszym reprezentantkom. Szkoda tylko ze mecz dopiero jutro o 8.30 rano...[/qb]
fuck a prof podaje ze mecz o 18 wrrr :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

nie wiecie czy jakas polska tv reacje bedzie miala ?

#171585 08/07/2004 19:02
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Quote
Oryginalnie wysłał TOMAL:
[qb]Dzisiaj ROSJANKI powinny zbić Polki(niestety)-nasze bez 2 najlepszych według mnie zawodniczek Glinki i Świeniewicz nie uporają sie z Rosyjską Maszyną(Gamova i spółka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )

ROSJA-Polska-1-1.31/1 set-1.41 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Tomal moja rada a skąd wiesz, że Gamowa i reszta najlepszych zagra, upewnij się najpierw. Widać, że chyba słabo cos u ciebie z info, przeczytaj sobie wywiad z Karpolem na www.reprezentacja.com [reprezentacja.com] a wtedy moze ci sie cos rozjaśni. Wg mnie najlepszy typ to handicap na Polske 2.5 w unibet.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

#171586 08/07/2004 19:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
Nie zobaczymy Polek w telewizji


(06.07.2004, 12:58)
Niestety nie zobaczymy naszych siatkarek w Grand Prix 2004. Zakupem praw do transmisji zainteresowany był Polsat jednak nie zdołał wykupić praw od szwedzkiego pośrednika. -Pośrednik zażądał tyle, za ile można kupić 40 meczów piłkarskiego Pucharu UEFA - powiedział Paweł Wójcik z Polsatu.

#171587 08/07/2004 19:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
Nie zobaczymy Polek w telewizji
(06.07.2004, 12:58)
Niestety nie zobaczymy naszych siatkarek w Grand Prix 2004. Zakupem praw do transmisji zainteresowany był Polsat jednak nie zdołał wykupić praw od szwedzkiego posrednika. -Posrednik zażądał tyle, za ile można kupić 40 meczów piłkarskiego Pucharu UEFA - powiedział Paweł Wójcik z Polsatu.

#171588 08/07/2004 22:34
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał TOMAL:
[qb]Dzisiaj ROSJANKI powinny zbić Polki(niestety)-nasze bez 2 najlepszych według mnie zawodniczek Glinki i Świeniewicz nie uporają sie z Rosyjską Maszyną(Gamova i spółka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )

ROSJA-Polska-1-1.31/1 set-1.41 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Tomal moja rada a skąd wiesz, że Gamowa i reszta najlepszych zagra, upewnij się najpierw. Widać, że chyba słabo cos u ciebie z info, przeczytaj sobie wywiad z Karpolem na www.reprezentacja.com [reprezentacja.com] a wtedy moze ci sie cos rozjaśni. Wg mnie najlepszy typ to handicap na Polske 2.5 w unibet.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.[/qb]
Witam.
Pawka a mozesz cos wiecej powiedziec o tym meczu ?
Polki mocno oslabione wystąpią , a co do Rosjanek ,to składu nie widziałem , ale mimo wszystko mają większy potencjał od nas ...
Gdzie masz ten wywiad z Karpolem , bo nie moge go znaleźć ?
dzieki z gory za info

#171589 09/07/2004 01:19
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,856
o której grają POLKI???

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1