Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Fro_Lech
Originally Posted by _Korver_
Później poszliśmy do budki 'TEJ' (jak dla mnie najlepsze zapiekanki w mieście ;p)

A, w ROTI byłeś ? ;> Na Dąbrowskiego (koło teatralki, trochę dalej jest rondo kaponiera)

nie, ale następnym razem poszukam i spróbuję wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Koniecznie !

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by pszek
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by odgdog
[quote=_Korver_]Panowie polećcie jakieś fajne miejsce, kawiarnię, najlepiej w centrum miasta, odpowiednią do pójścia tam z dziewczyną. Poznałem fajną studentkę ostatnio i gdzieś trzeba wyskoczyć tongue

Cafe Kawka na Wronieckiej wink i pyszny jabłecznik z lodami, bitą śmietaną i toffi wink

gdzie to jest dokładniej ? koło czegoś charakterystycznego? wink

Chyba nie ma tam nic charakterystycznego. Jak wyjdziesz od rynku, to gdzieś po 100-200 m. po prawej stronie


Korver, to jest niedaleko od Terytorium. Jak wychodzisz z Terytorium, idziesz w prawo i dochodzisz do ulicy Wronieckiej. I ta kawiarnia jest po prawej stronie jeśli sie nie mylę wink[/quote]

Kurde, chyba jednak po lewej jest a nie po prawej na Wronieckiej laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by Fro_Lech
Originally Posted by _Korver_
Później poszliśmy do budki 'TEJ' (jak dla mnie najlepsze zapiekanki w mieście ;p)

A, w ROTI byłeś ? ;> Na Dąbrowskiego (koło teatralki, trochę dalej jest rondo kaponiera)


w Stajence przy Teatralce tez sa dobre wink

najgorsza szamka jest chyba w tym nowym kebabie przy Kaponierze (przy Zeylanda) i w Siouxie w okienku (w nocy to juz w ogole, w wala robia, ze az zal) puke

piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by juancarlos
Originally Posted by Fro_Lech
Originally Posted by _Korver_
Później poszliśmy do budki 'TEJ' (jak dla mnie najlepsze zapiekanki w mieście ;p)

A, w ROTI byłeś ? ;> Na Dąbrowskiego (koło teatralki, trochę dalej jest rondo kaponiera)


w Stajence przy Teatralce tez sa dobre wink

najgorsza szamka jest chyba w tym nowym kebabie przy Kaponierze (przy Zeylanda) i w Siouxie w okienku (w nocy to juz w ogole, w wala robia, ze az zal) puke

piwo


Na Zeylanda jeszcze nie jadłem, ale generalnie to nie lubię jadać fast foodów. Najczęściej to już sie skusze w trakcie, albo po imprezie. Niestety nie zawsze w nocy można zjeść zapiekankę, na przykład w zielonej budce na teatralce w nocy już najczęściej nie mają zapiekanek frown

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Roti cała doba smile. Zielona Budka też całkiem dobre jedzenie.

Przy Stajence to z tego co pamiętam już chyba nic nie zostało ;>

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by pszek
Originally Posted by pszek
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by _Korver_
[quote=odgdog][quote=_Korver_]Panowie polećcie jakieś fajne miejsce, kawiarnię, najlepiej w centrum miasta, odpowiednią do pójścia tam z dziewczyną. Poznałem fajną studentkę ostatnio i gdzieś trzeba wyskoczyć tongue

Cafe Kawka na Wronieckiej wink i pyszny jabłecznik z lodami, bitą śmietaną i toffi wink

gdzie to jest dokładniej ? koło czegoś charakterystycznego? wink

Chyba nie ma tam nic charakterystycznego. Jak wyjdziesz od rynku, to gdzieś po 100-200 m. po prawej stronie


Korver, to jest niedaleko od Terytorium. Jak wychodzisz z Terytorium, idziesz w prawo i dochodzisz do ulicy Wronieckiej. I ta kawiarnia jest po prawej stronie jeśli sie nie mylę wink[/quote]

Kurde, chyba jednak po lewej jest a nie po prawej na Wronieckiej laugh laugh laugh [/quote]

Jak idzie się Wroniecką od rynku, to po prawej stronie na bank. byłem tam co najmniej naście razy wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Odgdog, ja mu pisałem jak ma iść od Terytorium wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Panowie z Poznania wybiera sie ktos z was na mecz dzis ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Mnie niestety nie ma w Poznaniu. Na ten weekend pojechałem do Koszalina tongue


A tak w ogóle mam pytanie, wie ktoś jak dojechać do sklepu Factory? Dopiero co otwarty sklep w kierunku na jakiś Luboń, co zbyt wiele mi nie mówi tongue jakiś autobus, tramwaj jedzie w tamtym kierunku?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by _Korver_
Mnie niestety nie ma w Poznaniu. Na ten weekend pojechałem do Koszalina tongue


A tak w ogóle mam pytanie, wie ktoś jak dojechać do sklepu Factory? Dopiero co otwarty sklep w kierunku na jakiś Luboń, co zbyt wiele mi nie mówi tongue jakiś autobus, tramwaj jedzie w tamtym kierunku?


jak chcwsz to w poniedzialek okolo 10 moge Ciebie podrzucic wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
w poniedziałek mam zajęcia, myślałem, żeby w przyszły weekend tam uderzyć, a wiesz jak tam dojechać?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Nie ma po co tam w ogóle jechać. Słabizna.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Mam nadzieję, że w Poznaniu kiedyś wreszcie doczekamy się outletów z prawdziwego zdarzenia, takich jak na zachodzie, gdzie będą dostępne na prawdę markowe ubrania w konkurencyjnych cenach smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
A czy poznańskie Factory można by porównać chociażby z warszawskim sklepem? Wszyscy się wypowiadają o detalach, a nikt nie napisał jak tam się dostać tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
hmm to może w tym mi ktoś pomoże:

gdzie jest jakieś lodowisko w Poznaniu? laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by _Korver_
hmm to może w tym mi ktoś pomoże:

gdzie jest jakieś lodowisko w Poznaniu? laugh


przy Malcie również jest lodowisko (przystanek przed śródką)duży biały namiot...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
hmm to nawet lepsza opcja, oki poszukam sobie resztę w necie.

Dzięki piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Pozdowieni z Poznania wink

Zaraz wychodze na miasto, moze skroje jakiegos miejscowego wink
Biszop mial byc 1szy, ale sie przestraszyl i wyjechal z miasta grin

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1